PDA

View Full Version : Как?



ludiq6954
03-24-2010, 09:27
Как да заговоря или да станем гаджета с едно мнооооого яко момиче.
Да я заговоря..., ама съм пълен задръстеняк, срамежлив и дебел. Та въпроса ми е дали тя изобщо ще ме погледне??? Или трябва да я спечеля по трудния начин?

LadyDi
03-24-2010, 09:33
Нали си лудия954, какъв е проблема? :lol:

А какъв е трудния начин и какъв лесния, че не знам какви са модерните тълкувания?
Лесният начин е - отиваш, мяташ един влажен поглед и тя пада в краката ти.
Трудният изисква време.

ludiq6954
03-24-2010, 09:36
Ем лесния е ей, искаш ли да сме гаджета? Едно "Да" и сме готови. А пък трудния... си е труден. Ся не мога да го опиша...

dimitar_ak
03-24-2010, 09:36
ама съм пълен задръстеняк, срамежлив и дебел. Та въпроса ми е дали тя изобщо ще ме погледне???

Ето ти го проблема, приятелю. Докато не започнеш да се уважаваш сам и тя и други няма да те погледнат

ludiq6954
03-24-2010, 09:38
Нали си лудия954, какъв е проблема? :lol:

А какъв е трудния начин и какъв лесния, че не знам какви са модерните тълкувания?
Лесният начин е - отиваш, мяташ един влажен поглед и тя пада в краката ти.
Трудният изисква време.
Тоя метод го знам, ама нали съм и аз един. Не мога да отлепя една дума пред хубаво момиче. :oops:

gir
03-24-2010, 09:43
Как да заговоря или да станем гаджета с едно мнооооого яко момиче.
Да я заговоря..., ама съм пълен задръстеняк, срамежлив и дебел. Та въпроса ми е дали тя изобщо ще ме погледне??? Или трябва да я спечеля по трудния начин?

Трудна работа може да се окаже...А и , ако е мнооооооооого яко момиче, може вече да е заето. Ти тоя вариант мислил ли си го?
Иначе може и да те погледне, ама...според мен, разучи повече що за човек е и действай по трудния начин - първо да те оцени като човек, а после да види дали ставаш и за самец. Мдааа...
А заговарянето е лесно: Първо се почва само със "ЗДРАВЕЙ!" Няколко пъти...после може и тя да те заговори. Ако ли не, после питай нещо или й дай скайпа си да си початите. Може пък да приеме. Ама, ако не си пада по дебели може и да не приеме. Щото това да си дебел може да е много престижно в Африка, но в Европа не е.

ludiq6954
03-24-2010, 09:49
Благодаря! Като се върна от school ще пиша как мина.

gLypChenCee
03-24-2010, 09:55
Ем лесния е ей, искаш ли да сме гаджета? Едно "Да" и сме готови. А пък трудния... си е труден. Ся не мога да го опиша...

Ама в скайп ли ще я питаш? :razz: Skype love power .. 8)

w0sh
03-24-2010, 09:57
Жените обичат пухкави неща.

EdinBulgarin
03-24-2010, 10:25
Ем лесния е ей, искаш ли да сме гаджета? Едно "Да" и сме готови. А пък трудния... си е труден. Ся не мога да го опиша...

Ама в скайп ли ще я питаш? :razz: Skype love power .. 8)

ГАВРААА.. :D :razz:

gir
03-24-2010, 10:51
Благодаря! Като се върна от school ще пиша как мина.

Няма защо! Винаги на твое разположение. И аз ти благодаря, че ще кажеш как е минало. Така и ние се учим, трупаме опит...

(Аз преди малко си мислех за твоя случай и знаеш ли какво ми хрумна? ЧЕ ДА СИ ДЕБЕЛ СИ ИМА ПРЕДИМСТВА! Значи, ако някоя ваканция се напънеш да тренираш яко и малко на диетки, после иведнъж може да й се появиш по-слаб, по-силен и тя да си падне по тебе. Т.е. може разликата във визията да я впечатли. Ако ли не стане - поне ще имаш готино и здравословно тяло и много други жени ще те харесват. Така че може и на късмет да ти е. )

fenastz
03-24-2010, 11:39
Отслабни.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-24-2010, 12:00
Жените обичат пухкави неща.

Пухкави между краката 8-)

cr0s
03-24-2010, 15:06
Така...
Намери и скайп, пишете си. След това я покани на среща, ако не стане не знам, но в случай че стане, кажи и "знам едно много хъбаво място където правят як горещ шоколад/кафе или др.", не да и наметнеш "ай на кафе",иначе ще си поредният натегач. Когато излезете, почни да говориш каквото и да е , няма значение, момичетата гледат тембъра на гласа и как говориш. Збавлявай я, това е ключа към успеха, накарай я да се засмеме, но не и някви тупи вицове. Говори и мило! После се приближи към нея, сам ще усетиш кога да я целунеш! Успех и пиши ако стане това!!! :oops: