PDA

View Full Version : самотнаа...



kamsssity
03-24-2010, 15:14
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!

Prostiq
03-24-2010, 15:15
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена

youloveme
03-24-2010, 15:20
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена
И аз така :)

a1a2b3v
03-24-2010, 15:31
Не се отчайвай ти си на 13 не на 20 все пак :) Времето пред теб е много просто сигурно момчетата около теб не са порастнали и не са полнали да мислят за гаджета :D ( ако имаш предвид за такива от твоя клас или изобщо на твоята възраст)
Още нещо това да се гримираш и да се обличаш добре не винаги е достатъчно. Като искаш да те забележат отиди при тях и си поговори (за каквото и да било пошегувай се ( под шега нямам предвид да расказваш вицове тва точно е досадно ) мисли на момента какво ще направиш и недей да се срамуваш) Успех :wink:

SmilezZz
03-24-2010, 15:45
Наистина не се отчайвай..Ти все още си на 13 За Бога !!!
Живота е пред тебе..Един ден и ти ще станеш гадже с някакво момче..Просто сега си живей за мига и не мисли за гаджетата..И предполагам,че знаеш,че:
"Всичко се случва,когато НАЙ-МАЛКО ги очакваш"

nadincety
03-24-2010, 15:50
Наистина не се отчайвай..Ти все още си на 13 За Бога !!!
Живота е пред тебе..Един ден и ти ще станеш гадже с някакво момче..Просто сега си живей за мига и не мисли за гаджетата..И предполагам,че знаеш,че:
"Всичко се случва,когато НАЙ-МАЛКО ги очакваш"

Абсолютно съм съгласна. :)

Metal
03-24-2010, 15:52
Ти си на 13, къде бързаш толкова? И се обзалагам че до няколго години ще си намериш някой пич :wink: .

T91
03-24-2010, 15:53
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!


На този етап от твоя живот не ти трябва приятел . Аз лично търся момиче на 15-19 което никога не е имало гадже , но няма такова . Грозно , куцо и сакато са минали през бормашината на някой ... Та ако толкова те притеснява ,че си без приятел - след 2 години вече ще си имаш . Гарантирам ти го . Пък и запитай се , сега това ли е най-важно за теб ?

ivcheto0o
03-24-2010, 15:53
Оле каква драма :lol: :lol: Как може да си на 13 и да си нямала приятел и сигурно и секс не си правила,какъв срам много изоставаш :lol:
Я се стегни и осъзнаи на колко години си и спри да мислиш за глупости.Вси4ко идва с времето си.

FrostHammer
03-24-2010, 16:01
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена
И аз така :)

+1

britzy
03-24-2010, 16:44
аеее вие кфи сте такива задръстени да искате снимка на 13 годишна :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
как може да изглежда-със срастнали вежди,мустак и некфи сини сенки,червено червило,пудра и некфа изчанчена прическа
спри да се тровиш за ПРОСТОТИИ аз на твоите години играех с фр и изобщо не мислехза такива работи,тцтцтцтц

FrostHammer
03-24-2010, 16:51
аеее вие кфи сте такива задръстени да искате снимка на 13 годишна :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
как може да изглежда-със срастнали вежди,мустак и некфи сини снимки,червено червило,пудра и некфа изчанчена прическа
спри да се тровиш за ПРОСТОТИИ аз на твоите години играех с фр и изобщо не мислехза такива работи,тцтцтцтц


+ трета вежда :razz: :razz: :lol: :lol: :D :D

onestar
03-24-2010, 17:45
Имаш време за гаджета. :) Не го мисли толкова, когато му дойде времето ще си намериш приятел. До тогава опитай да се забавляваш и да не се вглъбяваш в самотата си.

Muddled
03-24-2010, 18:20
За къде си се разбързала?
Гаджетата и живота тепърва са пред теб :)

deadprincess
03-24-2010, 19:02
хубаво че се поддържаш, но трябва да бъдеш и общителна за да си намериш гадже щом толкова искаш :) успех в търсенето! :P

kindergarden
03-24-2010, 19:13
ми за 13годишна едва ли гримът е най-правилното решение ама твои си избор....пък и кво ти е самотното хах...дишай и не си затормозявай главичката :D

mArMaLaDkA
03-24-2010, 19:13
Грозно , куцо и сакато са минали през бормашината на някой ...

Всякакви епитети и умалителни съм чувала, но това за бормашината просто печели първо място. 8-)

Иначе външият вид не е някакъв особен показател. Голям праз, като си гримирана и нагласена, щом не си се сетила да си измиеш очите(покъртителна комбинация е вечерен грим с неизмити от сън очи), или примерно си проста като гъба. Когато говориш с някой, трябва да имате някакви общи теми на разговор, а тези, за червила и лакове за коса не са особено интересни за момчетата. :D Сядай си на дупето, учи, изживей си весело детските години. Това, че си самотна, си е изцяло твой проблем и никой не може да ти помогне, освен ако ти самата не се научиш да ти е приятно да си сама със себе си и да се забавляваш и без приятел. Гаджето не ти шут, не ти е възглавница, нито плюшена мечка. С него няма да ти е самотно седмица-две, и после пак старата песен.


И между другото, внимавай какво мацаш, че е много грозно младо момиче да се гримира като 40-годишна жена.

Callisto
03-24-2010, 19:30
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!

Първо още си малка за истинска връзка. Колкото по-късно толкова по-добре. По този начин ще страдаш по-малко, ако скъсаш някой или те скъсат.
Второ "леко" си неграмотна и май никой не те е учил как се пише на компютър, къде се поставят интервали и тн. Аз лично, ако бях момче нямаше да ми е приятно да излизам с тъпо момиче. (Много се извинявам!)
"сам" се пише "съм"...поне 10 пъти го сгреши.
"приятелл" се пише "приятел".
След запетая се слага интервал.
След точка се слага интервал. :D
"подаржам се" се пише "поддържам се".
Прието е да се казва "гримирам се", а не "гримирвам се".
Казва се "оправям си", а не "опраям си" косата, като някоя необразоване селянка.
"даваите" се пише "давайте"
Не се слагат 2 пунктуационни знака един след друг, ако те ще са точно удивителни.

sh3_1s_7h3_0n3
03-24-2010, 19:49
на 13 се 'оправяш', 'гримираш'... мога да си представя какво количество слагаш...
На 13 си бъди още дете, защото 'голяма' ще бъдеш цял живот и гаджета ще имаш - бол! Чак ще ти омръзне. Така че сега не си в позиция на губеща, а напротив. Възползвай се максимално от детските си дни, защото после става страшно и само любови ще те тръшкат.

Shely
03-24-2010, 19:54
... ей на 13 съм си играл с топката, с децата навънка, вие вече за гаджета мислите... на къде отива светът? :x

mArMaLaDkA
03-24-2010, 19:57
на къде отива светът? :x

и това изречение е винаги култовото, изречено от възмутен тийн, който не е сякаш на 15(образно казано), а на 55.

FantaMen
03-24-2010, 20:11
xaxaxa още ти е рано да опиташ "горчивата сладост" на чудото наречено Любов...

Shely
03-24-2010, 20:18
на къде отива светът? :x

и това изречение е винаги култовото, изречено от възмутен тийн, който не е сякаш на 15(образно казано), а на 55.
Ти заяждаш ли се, или на мен така ми се струва?

mArMaLaDkA
03-24-2010, 20:22
Аз? Никога!
Просто отбелязвам. :)

Shely
03-24-2010, 20:26
Аз? Никога!
Просто отбелязвам. :)
БТВ на 14 съм

mArMaLaDkA
03-24-2010, 20:40
Да, на 14 си и преди НИКОГА не си имал регистрация във форума. :lol:

FromAutumToAshes
03-24-2010, 20:40
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

fenastz
03-25-2010, 06:10
ти си на 13 ма.. извинявам се за грубия език, не се сдържах

аз на 13 не знаех къде ми е задника..ебаси.

:-#

s1db1
03-25-2010, 07:23
на 13 години .. самотнааааа ???? :o

cinderella_gugutka
03-25-2010, 09:30
скоро ще има тема-на 14 съм ,а все още на съм го правила,помогнете ми :? :? :? :? :?
спокойно,ще имаш ,4е 4ак ще се 4удиш как да се отървеш от тях ...

MouSe
03-25-2010, 14:34
И аз имам подобен проблем.На 14 съм таиз година ставам на 15 и съм имала приятел.Всички около мен само за тва говорят,коя кой я е заглеждал.Много е тъпо да стоиш и нищо да не казваш,защото представи си никога си нямала гадже.И аз съм в това положение и знам какво е.Гледам да се променя в това което виждам,че другите харесват,но няма смисъл нали целта е да се естесвен пре ддругия.Вече се чудя какво не ми е наред,че никой не ме е харесвал!Дайте някви съвети какво да се прави,че това положение на самотна много не ми харесва?????? :-k

vesito13
03-25-2010, 14:54
Когато бях на 13 и аз бях от малкото, които са си нямали приятели. В момента имам най-дългата връзка от всички мои връстници. Чувствам се сигурна и обичана. Не съжалявам и за миг, че някога не съм била, като всички. :)
Дали първият ти приятел ще е на 13, 14, 15 няма толкова голямо значение, някой ден ще гледаш с насмешка на това, което си мислиш сега :)

EdinBulgarin
03-25-2010, 15:14
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена
И аз така :)

+1

Ваща чета педофил до педофил :-x

britzy
03-25-2010, 16:04
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена
И аз така :)

+1

Ваща чета педофил до педофил :-x
Точно,освен ако не се бъзикат тия :shock: :lol:

TheOnee
03-25-2010, 16:05
ти си на 13 ма.. извинявам се за грубия език, не се сдържах

аз на 13 не знаех къде ми е задника..ебаси. :lol:

MouSe
03-25-2010, 16:15
Когато бях на 13 и аз бях от малкото, които са си нямали приятели. В момента имам най-дългата връзка от всички мои връстници. Чувствам се сигурна и обичана. Не съжалявам и за миг, че някога не съм била, като всички. :)
Дали първият ти приятел ще е на 13, 14, 15 няма толкова голямо значение, някой ден ще гледаш с насмешка на това, което си мислиш сега :)
Да ама ти е било много гадно през времето в което си чакала човека,нали? :neutral:

То сега специално набор 95 почти всички мислят само за секс. :? .И коя колко як задник тряя има,ако не е според нормите им няма шанс тва момиче да си намери някой.

vesito13
03-25-2010, 17:49
Да ама ти е било много гадно през времето в което си чакала човека,нали? :neutral:

То сега специално набор 95 почти всички мислят само за секс. :? .И коя колко як задник тряя има,ако не е според нормите им няма шанс тва момиче да си намери някой.Не бих казала, че ми е било много гадно отначало се чудех защо не ме харесват. На края го карах непукист, просто бях си решила, че когато трябва ще стане и не губя нищо кой знае какво :) Прочети някои теми в раздела и виж какви глупави проблеми има, такива неща не ти трябват. Все някога ще се намери човек, с който наистина си подхождате, а няма да имаш някакви безмислени връзки. След време се осъзнава, че не е толкова страшно, че си нямаш гадже. :)

Eclipsercho
03-25-2010, 18:14
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!

Отдели повече време на училището, на 13 си, даже ти е малко рано за гаджета.

Skatebg
03-25-2010, 18:17
давай снимки ако ми харесаш взимам те за жена
И аз така :)

:D

Fifooooo
03-25-2010, 18:38
всички може да казват че на 13 си още малка но хубаво нещо е като в тежък момен знаеш че можеш да разчиташ на някого :)

xNiKx
03-25-2010, 20:40
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!
Па ако си мислиш, че като се "подаржаш", като си мацаш грим отгоре и си бухнеш някаква прическа, па после си седиш на задника и чакаш някое момче да дойде при тебе и да ти сваля звезди, късмет. На 13 си, закъде си се разбързала???

EsteticLoff
03-31-2010, 09:54
Оле каква драма :lol: :lol: Как може да си на 13 и да си нямала приятел и сигурно и секс не си правила,какъв срам много изоставаш :lol:
Я се стегни и осъзнаи на колко години си и спри да мислиш за глупости.Вси4ко идва с времето си.

:razz: :razz: :razz:

SemperFidelis
03-31-2010, 10:00
Ходи си режи вените, как може да си на 13 и да нямаш гадже? "Ти луда ли си?! Не те е срам..." пфф

Jessie
03-31-2010, 10:32
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!


:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти си луда, ма! Я си гледай училището, гаджетата няма да закъснеят ... :razz: :razz: :razz:

bonbon22
03-31-2010, 19:45
Не се притеснявай и аз съм на 13 години и все още съм си нямала гадже.И аз се поддържам,но явно момчетата не гледат само това..Знаеш ли колко много момичета са в същото положение като нас?И на мен ми е самотно,но след като прочетох мненията и ми стана по-добре.За сега е най-добре да си залягаме над ученето! :-)

pussucetka
03-31-2010, 20:33
Значи на 13 сам и още не сам имала приятелл,което много ме смущава и се чувствам ужасно самотна.Просто не ми излиза това от главата.Не сам грозна, подаржам се,гримирвам се,опраям си косата,но ефект няма.Даваите съвети!!

Какви момчета на 13 г. .. Да ти кажа по-добре иди и играй пред блока, защото от малка ли искаш да се тормозиш онзи харесва ли ме , а дали другият си пада по мен .. Има време за всичко .. А относно за грима, като станеш на 20 и няколко на бабичка ли искаш да приличашш ? :lol: .. Къде детството е по забавно от тинейджърския живот пълен с проблеми .. :?

mArMaLaDkA
03-31-2010, 20:36
А относно за грима, като станеш на 20 и няколко на бабичка ли искаш да приличашш ? :lol: [/i]

вЕрно, че е юбер гадното да видиш младо момиче, намацано като Мортиша, ама пък с тея изречения... преди децата ги плашеха с торбалан, сега ги плашат с преждевременното остаряване. 8-)

pussucetka
03-31-2010, 20:39
И аз имам подобен проблем.На 14 съм таиз година ставам на 15 и съм имала приятел.Всички около мен само за тва говорят,коя кой я е заглеждал.Много е тъпо да стоиш и нищо да не казваш,защото представи си никога си нямала гадже.И аз съм в това положение и знам какво е.Гледам да се променя в това което виждам,че другите харесват,но няма смисъл нали целта е да се естесвен пре ддругия.Вече се чудя какво не ми е наред,че никой не ме е харесвал!Дайте някви съвети какво да се прави,че това положение на самотна много не ми харесва?????? :-k

:razz: Майкооо да не дава Господдд .. На 14 год. се чуди защо не я харесват .. ? :lol: Ами чудно защо? .. Щото си малкаа .. Моя приятелка е на 16 и досега не си е имала сериозен приятел, а ти си се разбързала се едно ще се жениш други ден :wink:

DarknessAngel
03-31-2010, 20:40
The same every day . LOL. То "гаджето" само ще те намери. :P

Ayhan94
03-31-2010, 21:06
чакаме снимкитеее :D :D

Eliii
04-01-2010, 10:25
Аз съм на 15 и си нямам гадже!
Край!
Сега отивам да се самоубия!

:?

Ама вие сериозно ли?! :shock:
Може би има по-важни неща от безценното гаЖе, например приятелите...
Живейте си живота, бе, хора!! :x

LiRRRa
04-01-2010, 10:38
Аз съм на 15 и си нямам гадже!
Край!
Сега отивам да се самоубия!

:?

Ама вие сериозно ли?! :shock:
Може би има по-важни неща от безценното гаЖе, например приятелите...
Живейте си живота, бе, хора!! :x
+1

Най-свестното мнение. . .
И аз съм така, на 15 съм, нямам гадже и грам не ми пука. . .
Момиче, въобще не ти трябват момчета, особено на 13г. . . .
Учи си, забавлявай си се с приятели, живей си живота и един ден просто ще стрещнеш някой, ще се влюбиш и всичко ще си дойде постепенно . . . За къде бързаш!? ;хх

Sofff
04-01-2010, 12:12
Тъпа си, научи се да пишеш .

Lolita93
04-01-2010, 18:16
И аз нямах гадже докато не станах на 14, не 4е не са ме харесвали, напротив просто не ми беше дошло времето. Сега си имам приятел от повече от година, а допълнително ме харесват още 2 момчета :oops: така че спокойно за всчко нещо си има време не насилвай нещата ;)

elysunny
04-24-2010, 13:04
олеле боже и аз бях така преди 1 година. Намерих си и сега нямам и се кефа чесно казано. Не ти трябва гадже. Не мисля, че трябва да се ''гримирваш'' и да искаш толкова много да пораснеш. Радвай се на годините си ;д аз съм на 14 ии много си се кефа. Не се мацота и т.н. щот знам, че живота е пред мен и за всичко ще си дойде времето !

Smile91
04-24-2010, 13:18
Наистина не се отчайвай..Ти все още си на 13 За Бога !!!
Живота е пред тебе..Един ден и ти ще станеш гадже с някакво момче..Просто сега си живей за мига и не мисли за гаджетата..И предполагам,че знаеш,че:
"Всичко се случва,когато НАЙ-МАЛКО ги очакваш"

Абсолютно съм съгласна. :)

+++

CupcakeMonster
04-24-2010, 13:28
Не бързай за никъде..Няма нужда да си тровиш нервите от толкова рано :P Първото ми гадже го хванах на 16 без 1 месец :lol:

Miraaa
04-24-2010, 13:47
Наистина не се отчайвай..Ти все още си на 13 За Бога !!!
Живота е пред тебе..Един ден и ти ще станеш гадже с някакво момче..Просто сега си живей за мига и не мисли за гаджетата..И предполагам,че знаеш,че:
"Всичко се случва,когато НАЙ-МАЛКО ги очакваш"

pamii
04-24-2010, 14:05
Охх аман вече от такива теми ;дд На 13 ?! И за къде бързаш не ми е ясно. Колко много време имаш пред себе си!