PDA

View Full Version : Все пак даите ми някакви идеи моля ви :)



pala4inka
03-24-2010, 16:08
Така така отново 6те се попитам вас за съвет! Минават години всички растем и се допитваме до този форум, ако не постоянно то от време на време. На кратко:
12ти клас завършват след 10тина дена в на6ето училище. Искам да взема скаипа(контакт 4рез които 4есто може да комуникираме) на едно от момчетата, но не намирам как да завържа разговора. Познаваме се бегло поздравяваме се но ни6то пове4е. Искам да спомена, че не съм наивна, неопитна (до колкото мога да бъда опитна за възрастта си (17)) но просто креативността ми се е изпарила тотално....моля помогнете ми с някоя друга идея, разбирате 4е нямам много време ;)

Metal
03-24-2010, 16:10
Филми? Музика? Излесте на кафе или на кино :) . Тогава няма начин да не намерите тема за разговор :wink: .

pala4inka
03-24-2010, 16:14
А как да стигна до кафето или заприказването...някъде там се корени проблема ми :(

Metal
03-24-2010, 16:17
Намери обща тема: Нещо което и двамата харесвате, за което се вълнувате или мразите. :) Някой скорошен филм например които сте гледали. Има 1000 теми :) . От там после на кафе и така

vesito13
03-24-2010, 16:23
Щом си говорите от време на време, поздравявате се, някой ден съвсем случайно, е така в разговори вметни това, че искаш скайпа му и не виждам какъв е проблема :)

Lincheto
03-24-2010, 16:32
Искам да взема скаипа(контакт 4рез които 4есто може да комуникираме) на едно от момчетата, но не намирам как да завържа разговора.

Аз не разбрах обаче... не знаеш как да му поискаш скайпа или просто не знаеш за какво да си говорите?

pala4inka
03-24-2010, 16:50
Ние сме прекалено бегли познати, а на мен доста ми допада. Искам да завъртя разговора да том че да разменим контакти, въпроса е, че разговора изобщо не започва...всичко приключва с усмивка и едно здравеи. Ина4е "дай си скайпа" все може да ми е в речника, но някак не се получава :(

gir
03-24-2010, 18:12
Ние сме прекалено бегли познати, а на мен доста ми допада. Искам да завъртя разговора да том че да разменим контакти, въпроса е, че разговора изобщо не започва...всичко приключва с усмивка и едно здравеи. Ина4е "дай си скайпа" все може да ми е в речника, но някак не се получава :(

Не искай неговия, ДаЙ мУ тВоЯ !
Предварително написан на листче, по възможност хубаво, цветно. Ако искаш нарисувай и цветенце. Подай му го в ръцете, ако иска, ще те адне. Така е най-лесно и най-незадължаващо.

Друг вариант - питаш някой от познатите му, но тръгват клюки...

LadyDi
03-24-2010, 18:13
Ние сме прекалено бегли познати, а на мен доста ми допада. Искам да завъртя разговора да том че да разменим контакти, въпроса е, че разговора изобщо не започва...всичко приключва с усмивка и едно здравеи. Ина4е "дай си скайпа" все може да ми е в речника, но някак не се получава :(

Не искай неговия, ДаЙ мУ тВоЯ !
Предварително написан на листче, по възможност хубаво, цветно. Ако искаш нарисувай и цветенце. Подай му го в ръцете, ако иска, ще те адне. Така е най-лесно и най-незадължаващо.

Друг вариант - питаш някой от познатите му, но тръгват клюки...
А може и направо на миришеща картинка... С Барби... :-o

gir
03-24-2010, 18:21
Ние сме прекалено бегли познати, а на мен доста ми допада. Искам да завъртя разговора да том че да разменим контакти, въпроса е, че разговора изобщо не започва...всичко приключва с усмивка и едно здравеи. Ина4е "дай си скайпа" все може да ми е в речника, но някак не се получава :(

Не искай неговия, ДаЙ мУ тВоЯ !
Предварително написан на листче, по възможност хубаво, цветно. Ако искаш нарисувай и цветенце. Подай му го в ръцете, ако иска, ще те адне. Така е най-лесно и най-незадължаващо.

Друг вариант - питаш някой от познатите му, но тръгват клюки...
А може и направо на миришеща картинка... С Барби... :-o


Нещо от сорта. За да му е ясно, че тя има чувство по-различно от приятелството, а и да е по-женствена.
Разбира се, има риск да я вземе малко инфантилно, но те се познават отдавна, затова и се минимализира тоя риск.

Lincheto
03-24-2010, 18:51
Мхм. Аз мислех да предложа същото като gir.

Просто му бутни листченце със скайпа си :Д

valdesbg
03-24-2010, 18:57
Ми щом се познавате(знаете кой как се казва и на колко е) значи нищо не пречи да отидеш да го попиташ за еди-коя си специалност какво се иска, защото еди какво си.

Подсказка - това което питаш ще е точно това което той учи/иска да учи. "случайно разбира се"

И така :) Сама се сещаш че това ще е просто повод да се заприказвате, от там - щом разговора е тръгнал можете да отидете на която тема си пожелаете. И накрая ако не се усети да ти вземе телефона - напомни му учтиво :)

Такива работи :)

JackSparrow
03-24-2010, 19:23
абе имаше там една думичка.. здравей ли беше, как лии.... :?

umri
03-24-2010, 21:12
Тия детинщини със скайпа са изтъркани. По-зряло е телефона да му искаш и ще бъде по-непринудено. "Е ти завърваш... освен да си разменим телефоните да не се забравим" някви такива цигании върти... все ще улучиш