PDA

View Full Version : сп. Хай Клуб



Whooly
03-24-2010, 18:07
Някой да си е купил последния брой на Хай Клуб ? Ще ви помоля да ми снимате стаията за Еванесънс, че неможах да си го купя навреме. Мерси

Whooly
03-25-2010, 20:20
няма ли никой, който да си го е купил

awesomesheepy
03-27-2010, 08:34
уточни се кой брой точно..
не знам откога ти е темата,ам..иначе ги имам
само,че последния с плакат на..ох забравих и името,фамилията май беше Добрева,там тва момиче,дет участваше в филма пак нещо за вампири,хах..
в понеделник ще го имам броя,защото го оставих в една приятелка..
ще ти дам статията,ако уточниш?!

Whooly
03-27-2010, 10:22
Брой 11 /18-24.3.2010/

Dopeass
03-27-2010, 11:33
Aз го разглеждах, за Евънесънс пишеше, че се завръщат. (по-подробно не четох)

awesomesheepy
03-28-2010, 08:49
а,да значи това е миналия брой..
ами,в момента е в приятелка,но да-пише,че се завръщат с нов албум и песни..
След дълго чакане, фронт дамата на Evanescence Ейми Лий потвърди, че Evanescence влизат в студио, за да работят по своя нов албум, трети по ред. Новата тава на бандата е планиран да излезе през есента на 2010!

"Не мога да ви опиша колко съм развълнувана за този албум!" - каза Ейми Лий . "През последната година и половина тези песни станаха център на живота ми и нямам търпение да чуя как ще оживеят в студиото. Мисля, че звукът ни се развива по много интересен начин и много хора ще останат изненадани, в добрия смисъл. Чувствам, както винаги, че израстването ни ще е страхотно и безгранично. Никога не искам да повтарям онова, което вече сме направили."

Бандата, известна с хитовете си Bring Me to Life, My Immortal, Going Under и Call Me When You're Sober, обещава, че ще остане вярна на характерния Evanescence звук, като ще го обогати с нови неща, за да създаде „един нов свят.

Whooly
03-28-2010, 20:13
...
Благодаря ти !