PDA

View Full Version : Малко помощ :*



Svalkata
03-24-2010, 18:06
понеже си купих кола маска на Джанкар (течната) за триъгълника, ама никога не съм я ползвала малко помощ,ако може..пише,че гтрябва да се затопли. чела съм,че може в микоровълновата,ама колко време? И то кола маската е в тубичка,трябва ли да я изсипя в нещо,или?..абе,кажете всичко,що трябва да правя 8-) :-)

pErFeKt_GiRl
03-24-2010, 19:04
и аз имам такава.Топлиш вода във микровълновата примерно (щото по -бързо става) така да е по-топла водата (аз я държа за 2.50мин). После слагаш тубчката във вече загрятата вода държиш докато хубаво се разтопи (само гледай да не се затопли много и да се опариш) След тва изтискваш малко намазваш се със шпатолката дет е в кутииката на така по тънък слой развномерно, слагаш лентичка (аз мойта си я нарязах на средно големи парчета) притискаш хубаво и дърпаш (незнам как имаш смелост сама ) :-D

nicolepcd
03-24-2010, 19:04
Емаа, гледай сега ;д;д Значиии взимаш масчицата, слагаш една чашчица с водичка в микровълновата, топлиш я за 2-3 минутки (то зависи ква е чашата, де ;д;д) Ама така да е поносимо гореща, не вряла и слагаш тубичката вътрее... чакаш 5-6 минутки, ама нали си проверяваш дали се е втечнила, смисъл трябва да прецениш дали ще успееш да я размажеш. Всичко е до лична преценка, попринцип ;дГледай да не я направиш много горещща, че може да се изгориш много яко. И от тубичката не я изсипваш никъде, освен върху тва, парцалче :razz: Размазваш и тъйй... размазваш с "шпатулката" :razz: :lol: :razz: ,дето е вътре. Бее би трябвало нищо да не разбра ;д;д

annamari
04-01-2010, 16:25
като не знаеш как се ползва за кво си я къпила
питаи майка ти :lol:

NeverTheSame
04-01-2010, 17:23
като не знаеш как се ползва за кво си я къпила
питаи майка ти :lol:

А ти може ли във всяка тема да се прайш на идиот..патка заспала!

whitebunny
04-04-2010, 10:21
Колко струва тая кола маска и какво има в кутийката (в смисъл освен кола маска, шпатулка има ли ленти или ти трябва да си ги купиш) от доста време се каня да си купя но не съм се интересувала чак толкова

YouAteMyHeart
04-04-2010, 10:45
Колко струва тая кола маска и какво има в кутийката (в смисъл освен кола маска, шпатулка има ли ленти или ти трябва да си ги купиш) от доста време се каня да си купя но не съм се интересувала чак толкова

Не е скъпа-1,80лв.Вътре е самата кола маска,шпатулка ии има лента,която не е мн-дълга и при мен поне се къса понякога.Аз си взимам ленти 20бр 4,50лв мисля,че бяха има ги в повечето козметични магазини и тн. :)

whitebunny
04-04-2010, 10:50
Колко струва тая кола маска и какво има в кутийката (в смисъл освен кола маска, шпатулка има ли ленти или ти трябва да си ги купиш) от доста време се каня да си купя но не съм се интересувала чак толкова

Не е скъпа-1,80лв.Вътре е самата кола маска,шпатулка ии има лента,която не е мн-дълга и при мен поне се къса понякога.Аз си взимам ленти 20бр 4,50лв мисля,че бяха има ги в повечето козметични магазини и тн. :)
Благодаря ти :-) :-) :oops:

soni4kuu
04-04-2010, 14:23
като не знаеш как се ползва за кво си я къпила
питаи майка ти :lol:

А ти може ли във всяка тема да се прайш на идиот..патка заспала!
+1 като не знаеш кво да кажеш по темата,просто си замълчи.момичето иска прост отговор за кво се правиш на интересна... :x