PDA

View Full Version : Необикновен Проблем



Jorky
03-24-2010, 19:12
Здравейте . С приятелката ми правихме секс тя беше девствена аз не проблема беше че отначало бях възбуден после не отворих я с пръсти и почти не ми стана хуя когато стане слагам презерватива и спада един приятел ми каза че когато отворил неговата приятелка и той бил така и било от притеснение а на мене не ми е за първи път и не ми се е случвало така но не бях ебал девственица някой ако може да каже куде е проблема дали тя немоце да ме възбуди или от притеснението ми да внимавам с нея моля помогнете

Bukmop
03-24-2010, 19:22
Здравейте . С приятелката ми правихме секс тя беше девствена аз не проблема беше че отначало бях възбуден после не отворих я с пръсти и почти не ми стана хуя когато стане слагам презерватива и спада един приятел ми каза че когато отворил неговата приятелка и той бил така и било от притеснение а на мене не ми е за първи път и не ми се е случвало така но не бях е*** девственица някой ако може да каже куде е проблема дали тя немоце да ме възбуди или от притеснението ми да внимавам с нея моля помогнете

Всичко е в главата я се замисли за какво си мислише че ти падна ... :-D целувки докосвания туй онуй и ще стане ;)

ltgreen
03-24-2010, 19:24
:) може да я обичаш толкова, че да не искаш да я чукаш... това е най-добрия вариант :D Иначе, ти си познаваш психиката и физиката най-добре, сам прецени дали да идиш на докотор.

Jorky
03-24-2010, 19:36
не бе чуек нз не я обичам толкова много се пак ходим от 1 месец не ми се е случвало нз защо туи не съм и срамежлив може ли да е от кондома на мене един приятел каза че от него му било спадало понякога ама аз съм ебал с кондом и нямах проблем може би съм биил притеснен за нея

Callisto
03-24-2010, 19:45
...гаджето ми, ако каже подобно нещо за мен не само ще се разделим, но и ще го изритам от къщи да ходи да живее с техните!
Това, че не можеш да си го дигнеш си е твой проблем и не е породен от момичето или от това, че не е правила секс. Направи там нещо, отпусни се, целувайте се, натискайте се, активизирай я и нея малко повече и ще станат нещата!

ltgreen
03-24-2010, 20:02
Виж и от презерватива може да е, има едни незнам каква марка са, много стягат или на мен ми е голям, ама когато прекъснеш акта ерекцията си отива :razz:

NF_D
03-24-2010, 21:37
Решението е следното:
Пиеш един или 2 валериана 2-3 часа преди случката.Като остане 1 час пиеш една чаша червено вино.Купуваш 1 лубрикант,после си взимаш от най-тънките презервативи.
Караш я да ти прави свирки и когато усетиш,че си надървен на макс веднага слагаш презерватива за секунди и я почваш.Много бързо трябва да стане,веднъж почнеш ли я няма да ти падне така че гледай да си бърз.И аз съм го имал този проблем и с тренировки стана :)

Jorky
03-25-2010, 09:32
и плус тва тя няма опит и се притеснява и незнае какво да прави че да ме вузбуди

Jorky
03-25-2010, 09:33
я кажете кои са най тънките кондоми марка нещо

TheMan
03-25-2010, 09:54
Решението е следното:
Пиеш един или 2 валериана 2-3 часа преди случката.Като остане 1 час пиеш една чаша червено вино.Купуваш 1 лубрикант,после си взимаш от най-тънките презервативи.
Караш я да ти прави свирки и когато усетиш,че си надървен на макс веднага слагаш презерватива за секунди и я почваш.Много бързо трябва да стане,веднъж почнеш ли я няма да ти падне така че гледай да си бърз.И аз съм го имал този проблем и с тренировки стана :)

Ти по-голяма простотия не можа ли да изсереш? Майко мила направо съм отчаян от тъпотии.
Относно темата: Много глупаво звучи "тя ли неможа да ме възбуди" и е много тъпо да очакваш от девствено момиче, което незнае къде се намира от притеснение, да почне да се врътка като професионалистка и въобще да чакаш да направи нещо по въпроса, че да те възбуди. Сам трябва да си се възбудиш. Няма да стнае номера да ти лапа 20 минути и като се възбудиш да сложиш веднага гумата и да и го ръгнеш, щото ако го слушаш тоя, дето го цитирам, нея така ще я заболи, че от крясъка ще ти падне по-бързо от всякога, и вобще няма да стнае след това... ще трябва друг път да пробвате. Съмнявам се да е от гумата. Просто си се притеснил, щото ти е за 1-ви път с девствено момиче. Няма страшно. Нито валеряни, нито валидоли нищо не ти трябва. Просто я карайте кротко следващия път. Няма за къде да бързате, леко-полеко с ласки и т.н. и ще видиш как хем тя ще се отпусне и няма да е толкова вдървена, хем тебе ще ти стане както трябва и всичко ще мине по релси.. :)

silky92
03-25-2010, 09:57
Аз се чудя как въобще ти е пуснала . :? Нормално е да ти спада от притеснение ,въпреки ,че не виждам много реално да ти пука за нея.А и ти какво очакваш от момиче ,което тепърва гради опит..давай го по полека :x

DevilWish
03-25-2010, 10:51
Аз се чудя как въобще ти е пуснала . :? Нормално е да ти спада от притеснение ,въпреки ,че не виждам много реално да ти пука за нея.А и ти какво очакваш от момиче ,което тепърва гради опит..давай го по полека :x
+1

TheMan
03-25-2010, 10:58
е аре бе, не го нападайте пък вие човека.. момчето е притеснено и просто пита. На вас ви е било лесно като сте си лягали с някой по-опитен за 1-вия път. А дали на момичето щеше да и е по-приятно ако не му беше омекнал на момчето, а вместо това да се падне някой дето да я ръга като животно и да и повтаря "не се притеснявай, мило, нормално е да те боли, ще ти мине"...

silky92
03-25-2010, 11:15
е аре бе, не го нападайте пък вие човека.. момчето е притеснено и просто пита. На вас ви е било лесно като сте си лягали с някой по-опитен за 1-вия път. А дали на момичето щеше да и е по-приятно ако не му беше омекнал на момчето, а вместо това да се падне някой дето да я ръга като животно и да и повтаря "не се притеснявай, мило, нормално е да те боли, ще ти мине"...

Нали разбираш,че я има възможността да попадне и на много по-добър и загрижен за нея ...всичко е относително :)

TheMan
03-25-2010, 14:20
е, колко по-загрижен да е, на тая възраст...

DjPiRgOs
03-25-2010, 14:53
я кажете кои са най тънките кондоми марка нещоПровай Durex брат

Jorky
03-25-2010, 18:19
TheMan мерси за покрепата бате а и на тея дето викат че не съм загрижен за нея аз ако не съм няма да си ииграя игрички с нея и щях да я нашибам на бързо без да ме ебе аз се притеснявах за нея и не мислех за моя кеф тъй че като незнайте или говорете по темата ако можете или не пишете.

bebeemalko
03-27-2010, 18:38
ми щом от презерватива ти спада не го ползваи нека тя да пие рпотивозачатъчни или ескапел след секс :)

nEwiDimkaTa
03-27-2010, 18:56
м0же да е отт всичк0 :)

П.С: пиши какт0 тряя :-o

DinViesel
03-27-2010, 19:00
а може би , точно от притеснение , че го правиш с девствено момиче , е спаднал..

elysunny
03-27-2010, 19:20
...гаджето ми, ако каже подобно нещо за мен не само ще се разделим, но и ще го изритам от къщи да ходи да живее с техните!
Това, че не можеш да си го дигнеш си е твой проблем и не е породен от момичето или от това, че не е правила секс. Направи там нещо, отпусни се, целувайте се, натискайте се, активизирай я и нея малко повече и ще станат нещата!

uBuTo
04-06-2010, 15:48
:) може да я обичаш толкова, че да не искаш да я чукаш... това е най-добрия вариант :D Иначе, ти си познаваш психиката и физиката най-добре, сам прецени дали да идиш на докотор.
Звучи странно и безсмислено!

sladkata_nonka
04-06-2010, 21:13
я кажете кои са най тънките кондоми марка нещоПровай Durex брат

Е тея Durex Ultra thin http://www.durex.com/bg-bg/products/condoms/pages/fetherlite.aspx

BigFakeSmile
04-07-2010, 08:33
1. Има голяма вероятност да си внимавал и да си се притеснявал нея да не я боли, другото остава на заден план
2. малко са случаите в които лежите голи, докосвате се, а ти не получаваш ерекция..
3. уважавай повече приятелката си
4. голям селянин си :)

BigFakeSmile
04-07-2010, 08:35
ми щом от презерватива ти спада не го ползваи нека тя да пие рпотивозачатъчни или ескапел след секс :)


я се успокой, Ескапел не се пие след всеки акт, не се използва като противозачатъчно