PDA

View Full Version : Как да разкарам едно момиче?



Fusion4o
03-24-2010, 19:59
Здравейте!
Проблема ми е следният: веднъж до мен на чин нямаше никой и едно момиче се премести и вика, че от днес тя щяла да седи до мен. Аз й казах "добре", но още след първият ден започнах да съжелявам, че съм се съгласил. Момичето ми е много противно, защото е от мъжкараните, анправо немога да я понасям. Работата е там обаче, че искам да я разкарам по възможно най- добрия начин (без да я нараня). В момента се опитвам да я накарам да седне на съседният чин. до една нейна приятелка но тя се инати и не иска. Ще помоля предложенията да стават без класен ръководител, защото едва ли ще стане (дължа му вече 2-3 услуги). Та някакви идеи, че направо подивявам?

TheOnee
03-24-2010, 20:22
Пич, няма такъв вариант.
И аз пробвах по най-милия начин на земята
който може да съществува ама курец, явно ме бяха разбрали погрешно.. и продължи да ми досажда.
За тва по добре направо й кажи, да се разкара или нещо такова, защото колкото си по-мил, толкова повече ти се качват на главата. :)

ltgreen
03-24-2010, 20:26
Може да те харесва... ама щом е мъжкарана, кажи и че я обичаш и тя сама ще се махне :razz:

nefchi_bs
03-24-2010, 20:45
Премести се ти е ... :-o

nIkEnCeTy_bE
03-25-2010, 08:21
Е какво ще я жалиш сега .. тя няма да се махне никога, ако си и харесал. Направо и казваш, можеш ли да се преместиш, не си ми приятна. Ако не, ти ще се преместиш. В такъв случай мил начин няма. Отиваш и казваш.

fgirl14
03-25-2010, 11:34
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

someonerandom
03-25-2010, 11:37
Отиди седни при някой твой приятел,или той да и каже,че иска да седи до тбе,ако тя не се навие,да дойде до те в някое междучасие,когато тя не е в стаята :D

L0ST
03-25-2010, 11:40
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

Ем слагайте парфюми бе, аз не тръгвам от у нас без някакъв парфюм пък и като се къпете всеки ден няма такава опасност...


Иначе мил начин няма. Учтиво я помоли да се махне, че и пречи и не ти е приятно, ако не слуша и го казваш директно - да се разкара от твоя чин, че не щеш там. Гледай само да не те набие :razz:

OneGirl
03-25-2010, 11:45
Намери си причина и се скарай с нея. И между караницата и кажи, че не я искаш да сяда до теб и че тя сама се е намърдала... или нещо подобно и тя ще се махне 8-)

fgirl14
03-25-2010, 11:51
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

Ем слагайте парфюми бе, аз не тръгвам от у нас без някакъв парфюм пък и като се къпете всеки ден няма такава опасност...



ми да ама не винаги се получава да слагам щото забравям :D
пък ме харесват и без :oops:

Stellsy
03-25-2010, 15:50
Кажи й, че не виждаш и искаш да се преместиш.. (е ако си на първия чин.. т'ва отпада) илиии й кажи, че искаш да седиш сам, защото така се разсейваш и неможеш да се концентрираш в/у урока :D

ivcheto0o
03-25-2010, 16:25
Премести се ти е ... :-o

Или ако толкова много държиш да не се местиш и го кажи директно,така или инъ4е ще разбере,няма деликатен вариант.

Fusion4o
03-26-2010, 20:06
Ами да, деликатен вариант нямаше.. накарах един приятел да седне до мен, преди тя да е дошла. Тя дойде и го попита защо е седнал там и започна да развива някаква абсурдна логика, а аз от нейната логика прихванах и я затапих с нея :D. Накрая 1/2 от класа застана зад мен и се разкара. Ама мил начин нямаше, но поне я разкарах :] (I got lucky :d)

Callisto
03-27-2010, 09:04
Помня във 2ри клас сложиха едно момче до мен, а аз не го исках, понеже беше отвратителен. Отидох до двора на училището с един мой приятел и събрахме божи кравички. Върнах се с тях и ги пуснах в пазвата на въпросното момче...много бързо се махна. :D

britzy
03-27-2010, 18:33
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

Ем слагайте парфюми бе, аз не тръгвам от у нас без някакъв парфюм пък и като се къпете всеки ден няма такава опасност...



ми да ама не винаги се получава да слагам щото забравям :D
пък ме харесват и без :oops:
тва тряа да е некой бая унуфрен ,за да харесва момиче ,вунящо на пот,отколкото на някои деликатен и хубав парфюм :-o :shock:
а по темата-е брат ,можеше и лееееко по-недиректно,баси,и тя е човек все пак,кфо се гавриш,а ако някой направи така с теб???

someonerandom
03-27-2010, 18:39
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

Ем слагайте парфюми бе, аз не тръгвам от у нас без някакъв парфюм пък и като се къпете всеки ден няма такава опасност...



ми да ама не винаги се получава да слагам щото забравям :D
пък ме харесват и без :oops:
тва тряа да е некой бая унуфрен ,за да харесва момиче ,вунящо на пот,отколкото на някои деликатен и хубав парфюм :-o :shock:
а по темата-е брат ,можеше и лееееко по-недиректно,баси,и тя е човек все пак,кфо се гавриш,а ако някой направи така с теб???
Е то няма какво да и каже просто... Все ще е кофти

DinViesel
03-27-2010, 19:05
:O Е не не ненененне :razz: прецакан си от целия клас....дано поне не мирише неприятно :razz: :razz: то не че аз мириша мн хубаво де :D :oops: ама поне съм хубава и не съм мъжкарана и всеки харесва да седи с мен :oops:

тука малко минути за реклама.. ?! пф..

те хората ти го казаха.. направо й кажи, че не ти е приятна и че не искаш да седи с теб.. пък и какво ти пука ако се расърди ? нали ти е неприятна :D

liim0nka
03-27-2010, 19:11
1.Премести се ти
2. Ако е внимателна ученичка, започни да й пречиш в часовете-драскай тетрадки, гъделичкай я, докато я изпитвай и говори нещо , за да я разсейваш.. такива детински изпълнения и ще се махне или поне би трябвало 8-)

petinkataaa
03-28-2010, 14:34
Може да те харесва... ама щом е мъжкарана, кажи и че я обичаш и тя сама ще се махне :razz:

:lol: :lol: :lol: