PDA

View Full Version : Малко помощ с едно проблемче?



divein
03-24-2010, 20:53
Първо се извинявам,защото не знам дали това е подходящият раздел за тази тема,но мисля,че малко от малко поне влизам в определението любов?

Та ето и проблема.Имам една приятелка,с която така от известно време си споделяме така личните преживявания,обаче от 3-4-5 месеца насам нещата започнаха да стават малко по различни.Когато ходим на бар с приятели като си пийнем и почваме да се целуваме натискаме и т/н.До тук нищо кой знае какво... нали?Само че в последно време не се е променило особено много от това,което си правим по принцип,но тя някак се отнася негативно към мен.Ще ви дам пример.

Прегърна я и тя ми казва,че не ми харесва парфюма.
Обижда ме за затова,че съм бил еди какъв си,а пък аз не съм се променил.Общо взето все се заяжда и каквто кажа,аз тя все е на контра...
Имам чувството,че има още нещо,което не ми казва...

Според вас ,кое кара едно момиче да се държи така ?

mArMaLaDkA
03-24-2010, 20:58
Целуваш я, прегръщаш я, натискате се, търсиш я единствено, когато си пиян, тя те харесва, затова ти е и отвръщала, обаче ти изобщо не схващаш.

divein
03-24-2010, 21:06
Само да кажа,че се търсим и двамата доста излизаме, това за целувката и натискането е когато сме пили и двамата.

mArMaLaDkA
03-24-2010, 21:07
'що си мислиш, че това не съм го прочела?

dewadwda
03-24-2010, 22:04
чувства се пренебрегната,несигурна,ис ка внимание.Имах същия случай едно време.Не знае какво да прави и само търси скандали...теглиш й една майна и след това пак идва...
Кажи й да се изследва за психически разтройства.

Chrissie
03-24-2010, 22:11
Според мен има две причини за поведението й:
1. Или те харесва адски много и се ядосва заради това, че ти изобщо не разбираш чувствата й, или
2. търсите се взаимно, само когато някого от вас има нужда да изрази емоциите и мислите си - тоест, днес те има, ама утре не. Като стар дневнк, който ти трябва само когато имаш какво да му кажеш - през останалото време стои на полицата в стаята ти и хваща прах.

Резервният вариант е просто да я попиташ в прав текст какво точно става и не ти остава нищо друго, освен да стискаш палци. :wink:

cobra13
03-25-2010, 01:48
Според мене вече не си и интересен и затова те отбягва както каза един по надолу тегли и една майна и толкова :)

gir
03-25-2010, 04:25
Първо се извинявам,защото не знам дали това е подходящият раздел за тази тема,но мисля,че малко от малко поне влизам в определението любов?

Та ето и проблема.Имам една приятелка,с която така от известно време си споделяме така личните преживявания,обаче от 3-4-5 месеца насам нещата започнаха да стават малко по различни.Когато ходим на бар с приятели като си пийнем и почваме да се целуваме натискаме и т/н.До тук нищо кой знае какво... нали?Само че в последно време не се е променило особено много от това,което си правим по принцип,но тя някак се отнася негативно към мен.Ще ви дам пример.

Прегърна я и тя ми казва,че не ми харесва парфюма.
Обижда ме за затова,че съм бил еди какъв си,а пък аз не съм се променил.Общо взето все се заяжда и каквто кажа,аз тя все е на контра...
Имам чувството,че има още нещо,което не ми казва...

Според вас ,кое кара едно момиче да се държи така ?

Едно и също следствие може да има различни причини. А и обратно - една и съща причина да поражда различни следствия. Затова аз не се наемам да кажа кое кара едно момиче...Те са доста различни помежду си и...конкретно за твоето - пак не знам какво я кара. Може да е по 100 различни причини...

SoStarstruck
03-25-2010, 08:03
Според мен има две причини за поведението й:
1. Или те харесва адски много и се ядосва заради това, че ти изобщо не разбираш чувствата й, или
2. търсите се взаимно, само когато някого от вас има нужда да изрази емоциите и мислите си - тоест, днес те има, ама утре не. Като стар дневнк, който ти трябва само когато имаш какво да му кажеш - през останалото време стои на полицата в стаята ти и хваща прах.

Резервният вариант е просто да я попиташ в прав текст какво точно става и не ти остава нищо друго, освен да стискаш палци. :wink: Напълноо съгласна,и аз веднага като прочетох темата ми мина през главата 1вия пример и мисля,че той е най-вероятен. ;)

А ти харесваш ли я,изпитваш ли нещо към нея..?