PDA

View Full Version : възможно ли ?



malkazlatna
03-25-2010, 05:57
етоо аз пак се появявам с мойта си тема и с хилядите ми въпроси :-D :-D зн нали с 1 момче излизах мес. и половина, но вес му виках, че не искам да се обвързвам сериозно с него и той накрая явно му писна и си намери друга за мн бързо време след мен! но вчера го видях и понеже леко валеше, той предложи да ме закара до нас и аз се съгласих, и като ме спря му викам искам сега да ми кажеш в очите,че не искаш да си пак с мен и той вика не мога, викам а това зн ли, че искаш да си пак с мен, той вика незнам, ти мн ме разиграваше и ме ядоса накрая.викам а хубаво ли ти е с новото момиче, той вика не.и накрая като си тръгвах го целунах :( и сега незнам дали има чувства към мен, или ми дава повод само да си мисля така, за да си отмъсти и ся аз да му ходя по гъза и той да ме разиграва, както аз съм го разигравала.нз дали да ще се върне при мен или ще си остане с нея, на незнам искрен ли е :( :(

fenastz
03-25-2010, 06:03
:? шматка

malkazlatna
03-25-2010, 06:04
той или аз?

gir
03-25-2010, 07:25
етоо аз пак се появявам с мойта си тема и с хилядите ми въпроси :-D :-D зн нали с 1 момче излизах мес. и половина, но вес му виках, че не искам да се обвързвам сериозно с него и той накрая явно му писна и си намери друга за мн бързо време след мен! но вчера го видях и понеже леко валеше, той предложи да ме закара до нас и аз се съгласих, и като ме спря му викам искам сега да ми кажеш в очите,че не искаш да си пак с мен и той вика не мога, викам а това зн ли, че искаш да си пак с мен, той вика незнам, ти мн ме разиграваше и ме ядоса накрая.викам а хубаво ли ти е с новото момиче, той вика не.и накрая като си тръгвах го целунах :( и сега незнам дали има чувства към мен, или ми дава повод само да си мисля така, за да си отмъсти и ся аз да му ходя по гъза и той да ме разиграва, както аз съм го разигравала.нз дали да ще се върне при мен или ще си остане с нея, на незнам искрен ли е :( :(

Заглавието ми хареса. Да, възможно е. Всичко, което си предположила е възможно. Има и още една възможност - иска да попреспи с тебе пак.
Трета - може да съжалява и/или да му липсваш.
Четвърта - сетил се е, че можеш да му свършиш някоя услуга.
Може и да е просто спонтанно и той наистина да не знае защо точно го прави...

fenastz
03-25-2010, 09:00
И двамата.

Take_That
03-25-2010, 10:46
Просто седнете и поговорете като големи хора и си изяснете всичко ....

Alex4o0o
03-25-2010, 11:29
Ако помниш,казах ти още миналия път,че още има чуства :oops: както и че сега,след като вече знаеш,поговори си лично с него,кажи че съжаляваш и всичко се оправя.

malkazlatna
03-25-2010, 11:37
искам да уточня, че НЕ съм спала с него !

xPafx
03-25-2010, 11:41
Ебаси бебетата сте,ебаси чудото..ебаси.

poisonn
03-25-2010, 12:16
Ами,нз кво точно да ти кажа.Може просто да те разиграва.Новото момиче да му е писнало и ся да иска да се съберете.Може преди наистина да те е харесвал...Не ми се вярва нещ да стане кат се съберете ,ама... :-)

XxStupidMuffinxX
03-25-2010, 13:10
Поговори с него. Попитай го какви би желал да ви бъдат отношенията от тук нататък. Като приятели или нещо повече. :)

nymphadora
03-25-2010, 18:22
възможно е,възможно е

lipsvashh_mi
03-25-2010, 18:26
охо,темата ти имала и продължение,а аз не знам-срам и позор....ама голяма си шматка наистина....стига си се занимавала с хора,които очевидно не заслужаваш...и да,може да иска да ти го върне момчето
ПП Хората в днешно време особено децата хич не знаят какво искат

alone83
03-25-2010, 19:14
Скъпа мила моя малказлатна или каквато си там... Що първо не разбереш какво искаш и тогава да действаш?!

malkazlatna
03-25-2010, 19:27
престанете постоянно да казвате,че нз какво искам! всеки греши! не винаги от първия път нещата се получават!

Misty91
03-25-2010, 19:31
Ебаси бебетата сте,ебаси чудото..ебаси.
ебаси ... права си :D

alone83
03-25-2010, 19:32
Ами виж сега.. Веднъж доколкото разбрах му казваш, че не искаш сериозна връзка с него, а после искаш да си с него... После ела ми викай, че знаеш какво искаш. Момчето явно иска сериозна връзка. Съвсем скоро ще си намери друга, която да му даде това, което той иска. Ако просто иска да ти го върне, задето си го размотала, значи просто е адски тъп индивид.

П.С. Ти го размотавай, размотавай, той после да се чуди как да отмъсти! Накрая ще се чудя на кой да дам оскар за най-тъпи постъпки 2010...

BlueParadise
03-25-2010, 19:52
Ще се върне ...

elysunny
03-25-2010, 20:08
Просто седнете и поговорете като големи хора и си изяснете всичко ....

beachy_bunny
03-25-2010, 20:27
Хм възможно е .. ,но не мисля ,че момчетата са толкова умни ,за да се сетят да направят нещо такова ... но аз мисля,че си постъпила правилно като си му казала ,че за момента не искаш сериозна връзка ... а и ти не си го разигравала ... да ме извинява ,но вие сте излизали ... не сте били заедно просто една занимавка и ти не си го разигравала ... ако толкова е искал е можел да ти каже ,че повече не иска да се виждате и така ... В случая той е шматката ,а не ти както казаха по нагоре ...