PDA

View Full Version : Проблем с устните



zagada4nata9
03-25-2010, 09:41
Здравейте, значи имам един проблем с устните и по точно с горната устна и намиращата се над нея кожа. Значи примерно в един момент е добре,но когато примерно съм на училище да речем и от притеснение понякогаа айде да не каже винаги се свива тази част отгоре над устнатами мускулите намиращи се там и изобщо това много ми трови живота преди небеше така а сега от две години насам можеби е така и много гадно се чуствам ужасно ми трови живота това. Пиша за да видя вашите мнения и идеи затова как мога да си помогна каде да отида за да се оправи това негативно нещо в мен което пречи на щастието ми. :( :( :( Това свиване там кадето се получава и не ми позволя да си ги дръшам спокойно е отватително.... :( Помогнете pls каде трябва да отида според вас с такъв проблем? При когаа при невролог ли? при някакви специалисти ли? моля ви препоръчайте ми и градове ако може русе примерно. Благодаря ви много!

т.1
krem4et0

Nadelina
03-25-2010, 10:33
Това е тик.

zagada4nata9
03-26-2010, 07:54
ауу е имали оправия това? Някакви лекарства или кремове да знаеш? :(

batkodoki
03-26-2010, 14:27
Здравейте, значи имам един проблем с устните и по точно с горната устна и намиращата се над нея кожа. Значи примерно в един момент е добре,но когато примерно съм на училище да речем и от притеснение понякогаа айде да не каже винаги се свива тази част отгоре над устнатами мускулите намиращи се там и изобщо това много ми трови живота преди небеше така а сега от две години насам можеби е така и много гадно се чуствам ужасно ми трови живота това. Пиша за да видя вашите мнения и идеи затова как мога да си помогна каде да отида за да се оправи това негативно нещо в мен което пречи на щастието ми. :( :( :( Това свиване там кадето се получава и не ми позволя да си ги дръшам спокойно е отватително.... :( Помогнете pls каде трябва да отида според вас с такъв проблем? При когаа при невролог ли? при някакви специалисти ли? моля ви препоръчайте ми и градове ако може русе примерно. Благодаря ви много!

т.1
krem4et0

хмм..

това е интересно...

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

опиши в логическа последователност евентуалният проблем!

като каскада от явления само, без опити за интерпретации по тях.

p.s.
кг/ръст?

zagada4nata9
03-27-2010, 11:02
Интересно ти звучи,но никак не ми е така и на мен повярвай :( :( Ами пол женски на 17 години съм висока съм доста около 1:78 тегло 57кг (е като и взема от височината де ) инъче съм слабо и високо като родителите си :D Та така значи преди време нямах тоя проблем,но наскоро скоро, скоро колко скоро близо 1 година има няма се появи и адски отвратително. И сега след като казахте ,че това може да е тик и адски се наплаших,защото четох в нета за признаците за тик. Може да се образува в резултат на някакво емоционално преживяване и т.н а на мен ми се случи точно така... Баба ми почина преди близо година и точно след това някаде стана така зле.. незнам.. какво да мисля дали наистина е така или случайно е станало тогава с това събитие.. Просто искам да знам някакво подходящо лечение затова,защото вече никак не се търпи. :(

justunique
03-27-2010, 12:19
..

zagada4nata9
03-27-2010, 16:04
Да разбрах че е тик вече ест. Но пак ще попитам знаетели как да се справя с този проблем? Защото аз не го мисля,но когато стане така изведнъж от само себе си и е много кофти.. Моляви кажете ми посъветвайте ме какво да направя други предложения освен това да спра да мисля затова едвали има как,но дори и да стане пак ми става така и смисъл никакъв напълно съм се отчаяла от живота заради това,защото имам си приятел имам си адски много приятели много излизам заведения дискотечки купони най-вече и всичко тогава е ок,но през друго време когато съм примерно на даскало най-вече тогава е жив ужас! :( :( :( Затова ви питам някакви кремови,лекарства които могат да го облекчат това някакво лечение да ми препоръчате?