PDA

View Full Version : Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?



ssisa
03-25-2010, 12:34
Нека да споделим... Колко често се карате с гаджето си? Основно за какво се карате? Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? /Първата любов ли ви е?/ От колко време сте гаджета? На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Родителите ви познават ли го? Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Ще е интересно да обменим малко мнения и опит...

Alex4o0o
03-25-2010, 12:52
Колко често се карате с гаджето си?Почти всеки ден ма пак се обичаме

Основно за какво се карате?
За глупости - главно заради мен,много съм ревнива.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Бързо се сдобряваме още 5 мин след като сме се скарали и не,никога няма да се променя

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Да.(единственото нещо за което няма караници)
/Първата любов ли ви е?/
Не.

От колко време сте гаджета?
От 1 месец

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?аз 15,той 16

Родителите ви познават ли го?
Не,но са слушали доста

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не

onestar
03-25-2010, 13:03
Едва ли има двойка, която да не се карат. :)

Преди ние се карахме много често, наистина много... дори на моменти мислех, че е най-добре да се разделим заради този факт. Мина време, постепенно свикнахме и... сега много рядко се случва да си повишаваме тон.
Карахме се предимно за глупости. Минаваше ни бързо, започвахме да си липсваме и... до максимум ден и половина отново се усмихвахме.

И двамата се променихме взаимно. Когато се налага правим компромиси.

Преди него имаше друг за 8 месеца. Отношенията ни, обаче, бяха сложни затова мога да кажа, че ми е първата по-... хм, сериозна любов.

Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
Нито той преспива у нас, нито аз в тях.
И така...

Jessie
03-25-2010, 13:13
Колко често се карате с гаджето си? Не много често, но се случва. Слава Богу, че е рядко, защото такова изключително момче почти никъде няма. Прекрасен си ми е !!
Основно за какво се карате? За глупости, защото съм много ревнива. :(
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Абсолютно! Когато любимия те прегърне .. забравяш всичко!
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, правили сме. И не - нямаме никакви караници там. Сякаш си четем мислите.
Първата любов ли ви е? За жалост не.. А така ми се искаше да е .. :(
От колко време сте гаджета? Почти 3 месеца.
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Ми аз съм на 18, а той на 20 почти. Можеш ли да смяташ ? :D
Родителите ви познават ли го? Разбира се.
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? У нас все още не е, но съм спала веднж у тях...

perli4kaa
03-25-2010, 13:19
Колко често се карате с гаджето си?-Постоянно

Основно за какво се карате?-За глупости основно :)

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? бързо се сдобряваме но аз никога няма да се променя заради неговите прищявки

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да правили сме и за сега не сме се карали

Първата любов ли ви е? Не

От колко време сте гаджета? Около две години

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Той е на 19 и аз съм на 19

Родителите ви познават ли го? Да

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Да преспивал е у нас и родителите ми нищо не казват защото те са разведени и аз не живея с тях

dimitar_ak
03-25-2010, 13:24
Истински щастливата двойка не е тази, която няма конфликти, а тази която съумява да ги разреши. Аз съм от скоро с една жена. Конфликата беше според мен за нещо безобидно, но осъзнах, че тя е права. Исках просто да ми се обади след едно нейно пътуване, че се е прибрала благополучно и направих забележка, когато тя все пак не ми се обади. Реакцията й беше уместна. Загрижеността ако стане прекалена вече се бърка с упражняване на контрол.

3oPuTy
03-25-2010, 14:07
Колко често се карате с гаджето си? Не може да се каже,че се караме ... По-скоро аз се изнервям,когато не сме били достатъчно време заедно през деня :)

Основно за какво се карате? Миии,както казах/написах ние не се караме :) Просто ми става гадно,когато сме се засекли за 20-тина минути в даскало,а вечерта по една или друга причина не сме се видели :(

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Миии бързичко е :) Ако съм се нацупила докато сме лафили по телефона или сме си писали в скайп ми минава след като се видим и ме гушне или целуне,а ако съм се нацупила за нещо докато сме били заедно (което до сега се е случвало не повече от 2-3 пъти) ми минава след не повече от минута-две :) И да,опитвам се да се променя,защото тази моя черта от характера ми е много дразнеща дори за мен самата :)

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да,правили сме секс :) А за караници свързани със секса ... Миии преди първия ни път заедно той на няколко пъти искаше да ме лиже,аз му отказвах и единия път (и аз не знам,защо точно) му наговорих доста гадни неща за това,но след още 10-тина минути ми стана ясно как точно стоят нещата :)

Първата любов ли ви е? Не.

От колко време сте гаджета? На 3-ти Април ще направим 4 месеца :)

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 19 години :) Той е по-малък от мен с 15 дена :-D

Родителите ви познават ли го? Не :)

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той в нас - не,аз в тях - да :) Дори и в едната му баба съм оставала два пъти :-D

gir
03-25-2010, 14:10
Истински щастливата двойка не е тази, която няма конфликти, а тази която съумява да ги разреши. Аз съм от скоро с една жена. Конфликата беше според мен за нещо безобидно, но осъзнах, че тя е права. Исках просто да ми се обади след едно нейно пътуване, че се е прибрала благополучно и направих забележка, когато тя все пак не ми се обади. Реакцията й беше уместна. Загрижеността ако стане прекалена вече се бърка с упражняване на контрол.

Мите, за конфликтите съм съгласен, а затова, че ти се е разсърдила, понеже тя не си е спазила задължението да се обади на човека, който я обича, за да го УВАЖИ и да не се ПРИТЕСНЯВА за нея е, по мое мнение, безочливо. Не знам с какъв тон си й направил забележката, но като съдържание (смисъл) забележката ти е била много на място.
И не, не мисля, че да си загрижен след пътуване за някой е прекалено. Да оставим настрана престъпността, но толкова катастрофи стават катадневно.
Хубаво е да се тушират конфиктите, но не и за сметка на несправедливостта.

ScionOfStorm
03-25-2010, 14:11
Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).


Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

Ако е така...странна гледна точка. И глупава.

pussucetka
03-25-2010, 14:17
Колко често се карате с гаджето си? - Всеки ден .

Основно за какво се карате? - Най-вече за глпости .

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Да, бързо се сдобряваме . Ми аз доста съм се променила заради него .

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Не, не сме .

/Първата любов ли ви е?/ - Да .

От колко време сте гаджета? - Година и половина .

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 15 .

Родителите ви познават ли го?
Да .

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не[/b]

BlueParadise
03-25-2010, 14:24
В момента нямам приятелка,но когато имам естествено,че има караници,но винаги гледам да са в минимално количество .. и с общи усилия се получава ... :)

onestar
03-25-2010, 14:54
Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).


Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.

mynichka09
03-25-2010, 17:20
Не се караме често...като се замисля май не сме се карали изобщо,а ако сме го правили е било за глупости

vesito13
03-25-2010, 19:00
Каране е силно казано, но има периоди, в които няма ден, в който да не се смрънкаме за нещо. Е има и седмици, в които не е имало нито една караница. Сдърпваме се за огромни глупости, заради ревността ни и защото и двамата сме много големи инати и ми куца отстъпването :-D Държа си на моето :D Сдобряването обикновено е веднага след скарването, доста бързо се сдобряваме. За някои неща съм се мъчила да се променя заради него и отчасти може би съм го направила. Първата ми любов е. Заедно сме от 2 години, като разликата ни е 7 години. Родителите ми го познават и го харесват, но няма шанс аз да остана да спя в тях или той в нас, абсурд. Намирам го за нормално и смятам, че има още време докато мога да си позволя това. :)

Biskfitka
03-25-2010, 20:49
Колко често се карате с гаджето си?- Ми веднъж на 1-2 седмици профилактично..;д
Основно за какво се карате? -за глупости..:)
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? -Няма какво да си променяме...;Д и бързо се сдобряваме
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? -Правим,да.И нямаме никакви проблеми свързани с това
Първата любов ли ви е?-Истинска-да.. :)
От колко време сте гаджета? -вчера станаха 5 месеца..
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? -Аз-16..Той тая година става на 19,така че 3 години..
Родителите ви познават ли го? -само баща ми ;д
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? -нем.. всеки си спи у дома :Д

ShtrudeL
03-25-2010, 21:22
До сега май не съм създавала аз конфликта. Гледам да не го и правя,а и не съм такава личност. Не обичам да се карам и споря с когото и да е (т.е близък..за другите не ми пука изобщо какво говоря) Ако се "скараме",то ще е за изключителна глупост. Аз не се сърдя,не се цупя и не се старая по детски да го "затапвам" или всякакви такива лиготии. Просто говоря съвсем нормално и оставам нещата да отшумят (5 мин)

Korrnyy
03-25-2010, 21:30
Колко често се карате с гаджето си? Много :Д
Основно за какво се карате? Само за глупости, защото съм много ревнива.
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Да... Не можем да се сърдим дълго и двамата се опитваме да променим недостатъците си.
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правили сме... Иии не, за какво да се караме :Д
Първата любов ли ви е?/ ДА
От колко време сте гаджета? В подписа пише.
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?1 година ни е разликата. Аз-18, той-19.
Родителите ви познават ли го?Да.
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?Да съгласни са. Много го харесват.

XTREMEFREERIDE
03-26-2010, 07:28
Колко често се карате с гаджето си?
Преди се карахме много често, но вече не е така. Научихме се и двамата да правим компромиси спрямо другия и гледаме да не навлизаме в спорове. В интерес на истината така е много по-добре. И двамата го усещаме.

Основно за какво се карате?
Смея да кажа, че никога не сме се карали за "глупости". Все намираме някоя недовършена тема и се захващаме да спорим разгорещено.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
Дори да не се сдобряваме бързо, никога не сме оставали сърдити за еди-си-колко време. Винаги се караме до последно, тоест, докато не се сдобрим. И това много ми харесва. Може да се караме до 3-4 сутринта, но няма да си легнем скарани никога. ^^ И да, старая се да се променям заради него. Както казах горе: компромисите за важни.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Не сме правили, но не мисля, че ще се караме точно за това. ;D

Първата любов ли ви е?
В интерес на истината, да.

От колко време сте гаджета?
Почти 2 години.

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
Аз съм на 15, той на 17 => 2 години разлика.

Родителите ви познават ли го?
Не го познават лично. Иначе са го вижали. Виждали са ни и заедно.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Абсурд. ;D

MetalZone
03-26-2010, 12:14
Колко често се карате с гаджето си? - Никога не сме се карали за нещо... даже и тон не сме си повишавали...

Основно за какво се карате? - За нищо...

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Ако стане нещо (не каране)... а просто един от двама ни каже нещо накриво... винаги го изглаждаме много бързо... и винаги се подхожда с внимателен глас... опитвам се да се променя относно ревността... много съм ревнив, но мисля, че вече налагам самоконтрол над това чувство...


Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Не, не сме го правили... пък и не бързаме... :) да се караме за тази работа? Тц...

Първата любов ли ви е? - Истинска? Да. Инак не.

От колко време сте гаджета? - Година и деветнадесет дни

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? - Кажи речи 18 вече съм... тя е на 15. (две години)

Родителите ви познават ли го? - Не, но знаят доста неща

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? - Не, но няма да имат никакви възражения, ако поискам...

ludzavr1zvane
03-26-2010, 12:27
Колко често се карате с гаджето си? Рядко се караме но спора продължава доста дълго докато накрая аз не изляза виновния :D
Основно за какво се карате? За глупости... що не съм и се обаждал какво съм бил правил абе такива едни...
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Бързо се сдобряваме... и да порменял съм се заради нея и ако трябва пак ще се променя!
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Тове е личен въпрос... не мисля да отговоря
Първата любов ли ви е? може да се каже и това
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 16 а тя на 14 ... 2 години е
Можеш ли да смяташ ? Като елка съм :D
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Еми за сега още не е приспивала...

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-26-2010, 12:50
Колко често се карате с гаджето си? Постоянно се караме,почти не минава и ден,в който да не се скараме.
Основно за какво се карате? Той прави доста глупави неща,които мен ме изнервят адски много и не мога да си премълчавам,често сме стигали до там,че да се разделяме за известно време
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи понякога не особено бързо,понякога за минути,конкретно заради него не съм се променила,ами по-скоро връзката ни ме накара да израсна.
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Не все още,но сме имали доста интимни моменти.Иии не, поне на тази тема все още нямаме спорове.
Първата любов ли ви е? Не бих казала първа любов,но...има и нещо такова
От колко време сте гаджета? На 11.04 правим 7 месеца,но доста сме се карали и разделяли през това време
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Ми доста малка около 3-4 месеца
Родителите ви познават ли го? Да и мама много го харесва
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не биха имали нищо против,но все още не е преспивал в нас,макар че често идва

ScionOfStorm
03-26-2010, 13:12
Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).


Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.

Аз не виждам никаква логика, свързана с какъвто и да е разум в това...КОЕ точно им е унизителното?

ReachlessGirl
03-26-2010, 13:20
Колко често се карате с гаджето си?
рядко се случва ..
Основно за какво се карате?
заради мен .. ии мои недоразбрани неща, изводи ..
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
И за двете да ..
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Не, не сме ..
/Първата любов ли ви е?/
Много ми се иска да кажа "да", ноо ..
От колко време сте гаджета?
близо 8 месеца ..
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
аз на 17, той на 20 ..
Родителите ви познават ли го?
Моите по една случайност са се запознали с него ..
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не е идвал, но дори и да дойде няма да имат против ..

onestar
03-26-2010, 13:44
Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).


Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.

Аз не виждам никаква логика, свързана с какъвто и да е разум в това...КОЕ точно им е унизителното?
Пределно ясно им е, че няма да ми е последен. Когато се разделим, на баща ми (основно), ще му е неудобно да се разминат на улицата. Или поне така го обясни той.

ScionOfStorm
03-26-2010, 15:17
Да предадеш на баща ти, че по неговата логика въобще да не се запознаваме с нови хора 8-) Или с хора въобще..

buuu
03-26-2010, 15:19
Колко често се карате с гаджето си? Не може да се каже,че се караме ... По-скоро аз се изнервям,когато не сме били достатъчно време заедно през деня :)

Основно за какво се карате? Миии,както казах/написах ние не се караме :) Просто ми става гадно,когато сме се засекли за 20-тина минути в даскало,а вечерта по една или друга причина не сме се видели :(

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Миии бързичко е :) Ако съм се нацупила докато сме лафили по телефона или сме си писали в скайп ми минава след като се видим и ме гушне или целуне,а ако съм се нацупила за нещо докато сме били заедно (което до сега се е случвало не повече от 2-3 пъти) ми минава след не повече от минута-две :) И да,опитвам се да се променя,защото тази моя черта от характера ми е много дразнеща дори за мен самата :)

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да,правили сме секс :) Не сме имали проблем с тва

Първата любов ли ви е? Ами първия в секса и пърявия когото обичам истински ,ако мога така да се изразя .

От колко време сте гаджета? На 3-ти Април ще направим 4 месеца :)

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 16 години :)

Родителите ви познават ли го? Да ,но не лично :)

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той в нас - не,аз в тях - да :)

petito93
03-26-2010, 16:38
Колко често се карате с гаджето си? -Много често,всяка седмица поне по един път

Основно за какво се карате? -Глупости,най-вече заради неговата ревност.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? -Не си говорим 4 часа и ако си кажем нещо то е навъпреки. И да опитвам се да се променя,както и той.И успяваме :)

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? -Да,не сме се карали

Първата любов ли ви е? -Първата истинска :)

От колко време сте гаджета? -3 месеца


На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз-17,той-18

Родителите ви познават ли го? -Само майка ми

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? -Да,преспивал е у нас,както и аз у тях.Нищо не са казвали

Priceless
03-26-2010, 17:15
Колко често се карате с гаджето си? МНООООГО често 8-)
Основно за какво се карате? За пълните глупости, за това, че той не ми вярва, че аз не му вярвам ( с основание ) и т.н.
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Ми .. попринцип да .. няколко мили думички ми стигат. Иначе - да, опитвам се .. и мога да кажа, че доста съм се променила..
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, а караниците .. са за лични работи :D
Първата любов ли ви е? Не, ама най-голямата. :-D
От колко време сте гаджета? Ммм.. достатъчно.
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 17, той на 19 ..
Родителите ви познават ли го? Дааа.. майка ми го обича повече от мен :D
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Редовно .. и мисля, че няма абсолютно никакъв проблем.

ef4etyYy
03-26-2010, 21:37
Колко често се карате с гаджето си? Всеки божи ден се цупим за простотии, няма как без това просто..
Основно за какво се карате? Както казах, простотии.. ту аз, ту той намира нещо за което да се тросне и айдее... потегли 8-)
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Изключително бързо се сдобряваме, най-дългото ни сърдене е сигурно час, не повече.. Несъзнателно той ме промени, накара ме да се замисля над много неща.. радвам се, че е така, иначе никога не бих се замислила и не бих осъзнала истината за живота..
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правили сме, май само за това не се караме 8-)
/Първата любов ли ви е?/ Не, но определено е най-голямата и най-истинската..
От колко време сте гаджета? Почти 3 месеца
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 15, той на 19, разликата ни е точно 4 години и няколко часа.. 8-)
Родителите ви познават ли го? Да
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не..
:booooomb:

krisito9212
03-26-2010, 23:50
Колко често се карате с гаджето си? В началото на връзката ни се карахме много и за глупави неща.Причината е,че когато станахме двойка ние почти не се познавахме и месеците през които опознавахме другия и нагаждахме характерите си бяха огън и жупел.На този етап от нашата връзка скандалите са по-рядко явление,но разбира се ги има.
Основно за какво се карате? Както казах в началото се карахме за съвсем глупави неща,сега го има и този вариант понякога,но обикновено неразбирателствата са плод на недоизяснение.Но като се замисля досега не сме имали скандали породени от фатални грешки на единия или другия.
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи.Най-дълго сме били скарани мисля около 3-4 дена,но това пак в прясната ни връзка.Сега когато се видим след кофти събитието и се сдобряваме.Променила съм вредни навици зарди него,но характера си като цяло немога и няма да променя
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да.Нямали сме,пасваме си идеално.
/Първата любов ли ви е?/ Първата истинска
От колко време сте гаджета? Година и няколко месеца
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз-18,той-22.Смятай-4 години.
Родителите ви познават ли го? Естествено
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Да,преспива.Да,съгласни са.

mrazqkindergarten
03-27-2010, 00:48
Уф, доста често се карахме .. жалко само, че аз и сега съм готова да се боря с всичко, докато той отдавна ме погреба .. за него съм минало, а може и напълно да ме е заличил от живота си .. както и да е :)

mrankoniiii
03-16-2012, 17:46
Колко често се карате с гаджето си?
Мнго рядко !

Основно за какво се карате?
Ами общо взето за глупави работи най-вече защото го ревнувам от време на време

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли да се промените
Да много бързо се сдобряваме може би аз се цупя малко повече , но бързо ми минава

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Да правили сме , не никога

Първата любов ли ви е?
Не

От колко време сте гаджета?
4 год.

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
Аз съм на 20 той е на 22

Родителите ви познават ли го?
Да познават го

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Живеем заедно , но иначе не е спал във вкъщи , но аз съм спала във тях

SisiStrange
03-16-2012, 18:11
Нека да споделим...

Колко често се карате с гаджето си? Тези дни малко по-често от обикновено, но като че ли изгладихме нещата.

Основно за какво се карате? За абсолютни глупости. :) Сега е, защото и на двамата ни е напрегнато ежедневието по различни причини, а преумората и недоспиването водят до опънати нерви.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Сдобряваме се до половин час в по-тежките случаи. Не се налага да се променяме, защото си се харесваме такива, каквито сме.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да. Нямаме караници за секс. :д

Първата любов ли ви е? Първа истинска - да.

От колко време сте гаджета? 10 месеца.

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 19, той е на 21.

Родителите ви познават ли го? Дам. Аз също познавам техните.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Дам, аз в тях също. Никой няма нищо против.

Ще е интересно да обменим малко мнения и опит...

10 букви....

bonbonS
03-16-2012, 19:10
Колко често се карате с гаджето си? почти всеки ден
Основно за какво се карате? за глупости
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? сдобряваме се почти веднага и не съм се променяла
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? правихме.. и караници няма
/Първата любов ли ви е?/не
От колко време сте гаджета? 3 месеца
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? аз на 16 той на 17
Родителите ви познават ли го? да и аз техните
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? ами не е спал все още вкъщи

Lilly777
03-17-2012, 07:13
Колко често се карате с гаджето си? Мии не толкова често

Основно за какво се карате? За пълни глупости,причината е ,че и двамата сме прекалено ревниви и оттам идва всичко

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
Мноого бързо се сдобряваме,но не се опитвам да се променя заради него

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?Правили сме,но не сме се карали за това

Първата любов ли ви е? Да

От колко време сте гаджета? 2 години и 9 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? аз съм на 19,а той на 21

Родителите ви познават ли го?Да

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не

GreenFairy
03-19-2012, 07:09
Колко често се карате с гаджето си? Не много често, но се случва
Основно за какво се карате? За цигарите
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? След 1 час скандали и гоненици се сдобряваме и сякаш нищо не е било. Определено съм се променила от както сме заедно, но то е по-скоро несъзнателно
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, но не сме имали караници за това
/Първата любов ли ви е?/ Не, но е най-голямата
От колко време сте гаджета?2 години и половина
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? 20 и 24
Родителите ви познават ли го? Да
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? По-често аз преспивам у тях, защото той живее сам. Родителите ми нямат против, но малко ревнуват :D

TheBeliever
03-19-2012, 08:38
Колко често се карате с гаджето си? Нереално рядко. За повече от три години дали сме имали 4-5 истински караници. Иначе си спорим профилактично веднъж в седмицата, но това не бих го нарекла караница. Нито повишаваме тон, нито се палим.

Основно за какво се карате? Спорчетата ни са обикновено за някакви странни неща. Например той ми обяснява за някакъв прототип на еди-каква-си джаджа, която се очаквало да може да прави еди-си-какво, а аз твърдя, че това не е възможно, или ако е възможно няма да се случва по точно този начин. Или аз му обяснявам за SEO оптимизиране и 5-те сили на Портър, а той ми се прави на знаещ. В крайна сметка спорът завършва с признанието, че аз не разбирам от физика и електрошитове, а той си няма грам понятие от икономика и маркетинг. Има ги и клишираните "Защо не си изхвърлил боклука", но това дори не са спорове.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Обикновено до 30мин след спора вече сме забравили за какво е ставало дума. В редките случаи, когато сме се карали за нещо по-сериозно е имало ден-два цупене и сърдене, последвани от разпален разговор и извинения ако е нужно. Колкото до промяната - и двамата се променяме, неизбежно е.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правим секс и не сме се карали за това. И не виждам как може да се скараме за това.

Първата любов ли ви е? И да, и не. Като сравня предишните си връзки и увлечение, с това, което имам с него, осъзнавам, че за първи път изпитвам към някого такива чувства.

От колко време сте гаджета? 3 години и 4 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 22 (той още не, но ги навършва тази година)

Родителите ви познават ли го? Да, бегло.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той у нас не. Непрактично е. Аз у тях да.

mynichka
03-19-2012, 10:00
[QUOTE=Alex4o0o;8288884]Колко често се карате с гаджето си?Рядко

Основно за какво се карате? За минали неща и че спестявам истината.
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Зависи- понякого бързо, понякога не толкова

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?да, караници относно секса нямаме

/Първата любов ли ви е?/
да
От колко време сте гаджета?
Сега от миналата неделя (но истината е, че сме заедно от 21.04.2008 )

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?21

Родителите ви познават ли го?
Майка ми да, баща ми не мисля, че има нужда да го познава.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не преспива у дома.

anonymous708973
03-19-2012, 19:47
Колко често се карате с гаджето си?
Изключително рядко. Не разбирам как може да се караш с любимия си човек за глупости.

Основно за какво се карате?
Предвид че се е случвало веднъж или два пъти, трудно ми е да кажа, но... единият не се е доизказал и/ли другият го е разбрал погрешно. И двамата сме леко тънкообидни на тема неуважение или пренебрежение, а лично аз паля на четвърт.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
Никой от нас няма да остави нещата да стигнат твърде далеч. Уточнихме се след няколко часа. Няма никаква нужда да се променяме, споровете ни далеч не касаят характерите ни. Естествено, напасването един към друг неизбежно води до промени, но никога не съм смятала, че те са лошо нещо.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Правили сме, не сме се карали. Нещата в това отношение са повече от идеални. Наистина не загрявам как сексът може да е причина за караница?

Първата любов ли ви е?
Трудно ми е да отговоря на това.

От колко време сте гаджета?
На 24-ти стават 5 месеца.

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
Аз навършвам скоро 18, а той става на 20 през октомври. Бахти, нереално е. Сякаш преди два дена беше оня момент, когато четях във форумите за големите какички и батковци и им се радвах на връзките :д

Родителите ви познават ли го?
Да. Той е първият, когото запознах с родителите си. Майка ми го харесва, баща ми не казва нищо по тоя въпрос, ама и той го харесва сигурно.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не го смятат за нормално.

casuall
03-19-2012, 19:58
Колко често се карате с гаджето си?Поне веднъж седмично си мрънкаме нещо, понавикаме се и пак ни мине :D

Основно за какво се карате?
За глупости - за това се търпим толкова време, ако не се карахме нямаше да е интересно

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? След час, два, три.. пак сме ухилени до уши и не мисля,че трябва да се променяш заради някой човек, защото всъщност той е ръгнал с теб заради това което си..

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да и защо да се караме за секс?

/Първата любов ли ви е?/ Може да се каже

От колко време сте гаджета? 1 година и 4 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? На по 17 сме, разликата ни е от 23 дни :D

Родителите ви познават ли го?
Разбира се, все пак почти постоянно сме в нас или в тях, идва постоянно на вечеря и такам.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Той в нас-не, аз в тях-да, открихме че това е златната среда за спогодба с родителите.

kyon
03-20-2012, 09:48
Колко често се карате с гаджето си? 3-4 пъти на седмица, но са малки караници

Основно за какво се карате?
За глупости

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи за какво сме се скарали. Ако правя нещо грешно или го наранявам, след като ми каже естествено, че ще се променя.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Да.(единственото нещо за което няма караници)
/Първата любов ли ви е?/
Не.

От колко време сте гаджета?
От 1 година и 3-4 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?аз почти 17 той 20

Родителите ви познават ли го?
Да.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Преспива в нас.

иии 10 букви

fenkaaa
03-20-2012, 14:05
Колко често се карате с гаджето си? Почти всеки ден :D

Основно за какво се карате?
Прави неща,които ме дразнят.Дреболии.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Сравнително бързо,не сме се чували най-много 2 дни до сега,когато сме се карали.Не съм искала да се променям,просто самата ни връзка ме промени.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Да.Секса е страхотен от самото начало,но за толкова време е имало и спорове в тази сфера. :D
/Първата любов ли ви е?/
Преди тичах 2 години след 1 момче,но след като срещнах приятеля ми,осъзнах че всичко е било детинщина.Така че бих казала,че не ми е първата,но ми е първата истинска :) !

От колко време сте гаджета?
Гаджета.. как я мразя тази думa :D От 1год и 4 месеца :)

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 17,той на 21 (но попринцип разликата ни е 5 год).Жалко,че за толкова време осъзнах,че аз съм възрастния във връзката ни,а той детето :D

Родителите ви познават ли го?
Да.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Преди-редовно.Отскоро не поради семейни проблеми..

bijou
04-07-2012, 20:27
Колкото и да е странно, много рядко се случва да се скараме за нещо сериозно и ни отмена най-много няколко часа за да се сдобрим. (:
Иначе постоянно се бъзикаме или сдърпваме за глупости, но веднага ни минава.

radichka19
04-07-2012, 23:35
Колко често се карате с гаджето си? - Преди по често. Не сме се карали от 1-2 седмици.

Основно за какво се карате? - За това, че примерно ме е засегнал с нещо или е казал нещо неуместно.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Зависи от скандала, но най дълго съм издържала да му се сърдя 1 ден. И да опитвам се да се променя заради него.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Да и не, не сме имали караници.

Първата любов ли ви е? - Да

От колко време сте гаджета? - 7 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? - Аз на 16, той на 18 (2 години разлика)

Родителите ви познават ли го? - Да

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? - Не

prinncess
04-07-2012, 23:47
Колко често се карате с гаджето си? Рядко.
Основно за какво се карате? За глупости.
Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Да.
Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да и не сме се карали.
Първата любов ли ви е? Не
От колко време сте гаджета? 3 месеца
На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 16, той на 17.
Родителите ви познават ли го? Не съм го запознала с родителите ми, но знаят кой е.
Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не.

simon4et0o
04-08-2012, 19:12
Колко често се карате с гаджето си? - всяка седмица по 1 - 2 пъти

Основно за какво се карате? - за дребни неща,абе за глупости

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - бързо се сдобряваме,и за сега не сме се променили много

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - не,не сме.

/Първата любов ли ви е?/ - Да

От колко време сте гаджета? - 3 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 14,той на 18 :)

Родителите ви познават ли го? Да


Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?Не не е преспивал,защото не са съгласни.

xoxi
04-08-2012, 19:41
Колко често се карате с гаджето си?
- До сега не сме се карали сериозно. В началото на връзката ни, докато още се опознавахме като характери, мрънкахме малко за някои неща, но не сме се карали.

Основно за какво се карате?
- За нищо.

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
- Да се опитвам да се променя - не. То промяната става постепенно и не чака съгласие.

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
- Да, правим. Не, никога не сме се карали за това.

/Първата любов ли ви е?/
- Втората и по-голяма любов ми е.

От колко време сте гаджета?
- Година и седем месеца.

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
- Аз на 17, той на 20.

Родителите ви познават ли го?
- Да.

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
- Редовно преспива тук, както и аз в тях.
Всички са съгласни, дори се кроят планове за купуване на двойно легло.

SmilezZz
04-16-2012, 19:27
Принципно първия месец се карахме доста често , най - често поради неговата ревност. С много разговори и компромиси, и от двете страни нещата се пооправиха, и сега не може да се каже, че се караме. От време на време се случва , заради моята ревност да се скараме, когато го изкарам извън релси, както се вика. ;d Не ми е първото гадже, първата любов дето се вика, но всъщност е първата истинска, която изпитвам към някого и той е успял да докаже, че и той изпитва същото. Аз съм на 16, той е на 18.
От моите родители само майка ми го познава, баща ми знае за него и за съжаление, сега ме карат да го зарежа , заради тяхното ограничено мислене, но няма да стане. А иначе неговите родители ме познават и сме си в много добри отношения с тях.

Принципно бързо се сдобряваме и правим всичко възможно, за да не допуснем това да се случи отново. И като че ли има ефект, тъй като и двете страни дават всичко от себе си, за да се оправят нещата.

Gabi_Ivanova
04-21-2019, 07:55
Колко често се карате с гаджето си? Всеки ден

Основно за какво се карате?
За глупости - главно ревност

Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Бързо се сдобряваме, но има и такива случаи, които траят по 2 дена..Не съм се опитвала да се променя, но ако трябва ще го направя

Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
Правили сме го достааа пъти, но до сега не сме се карали за това
/Първата любов ли ви е?/
Да

От колко време сте гаджета?
От 8, почти 9 месеца

На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 14, а той на 15

Родителите ви познават ли го?
Не,но са слушали доста

Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
Не

LoadRunner
04-21-2019, 21:13
габи трола
няма да вирееш дълго тук

Gabi_Ivanova
04-24-2019, 10:20
габи трола
няма да вирееш дълго тук


Хаха

Gabi_Ivanova
04-24-2019, 10:21
габи трола
няма да вирееш дълго тук

Хаха