PDA

View Full Version : Какво ще промените през Априлската ваканция?



tonie__
03-25-2010, 14:22
За какви козметични промени смятате да използвате ваканцията?Аз лично затова ги обичам тези ваканции - за да може като тръгнем пак на училише и да фрапирам с нещо :D

АЗ :

-почвам да спортувам-ще бягам сутрин,ще правя упражнения вкъщи(ако някой е доволен от някое филмче може да каже тук)
-активно ще се занимавам с пускането на дълга коса :D най-вече с хининова вода,може и да пробвам с маки
-ще се погрижа за ноктите си,защото след последното счупване приличат на нищо ;/
-ще си купя някоя хубава пастичка за зъби,сигурно Бленд-а-мед 3Д-то или Холивудска усмивка 8-)
-най-накрая ще си купя някакъв ексфолиант за петички,защото положението там е трагично ;О
-зависи как съм с финансите може и малко солариумче

Това съм намислила засега,може и още да добавя :D Вие сте :)

billytalent
03-25-2010, 14:27
Искам да си променя тялото и се старая сега
Прическата също,мисля да си скъся косата доста и да се направя на 2 цвята,това е...искам и други неща естествено,но с времето :)

POLLINA
03-25-2010, 14:29
тонии много яка тема 8-)
ами аз какво да променяммм не знам 8-)
чакам ваканцията за да ми дойде рожденния ден :grin:
иначе на солариум вече тръгнах даже съм почерняла доста :grin:
в момента си пускам ноктите пак дълги , че се счупиха наскоро :(
може би ще си изсветля косата не съм решила още :)

tonie__
03-25-2010, 14:32
ооф аз като помисля колко неща трябва да си купувам... :D трябва ми нов душ гел,нещо за петичките(в новия брой на Космо има една смес от зехтин и кафява захар за груби пети,мисля първо с нея да пробвам).трябва миии на Икаров маслото за нокти и бадемовото масло съшо И нова паста :grin: някой ако има да ми даде 20 лева-да дава :D

POLLINA
03-25-2010, 14:33
аа тони ще ми кажеш ли за тая смес за петите, че аз се мажа с един крем ама много гадно мирише :(

kukli4kata001
03-25-2010, 14:35
Еми мисля да спра с употребата на пресата за коса и да почна да я сплитам или връзвам по някъв начин (а отделно ще продължа с маските и т.н). След това, наистина се надявам да ида или на Хасково или на Пловдив та да си накупя тва-онва, че в сегашните си дрехи не се чувствам комфортно и ми е някво много шибано. Общо взето е това и не на последно място да се забавлявам. Основните неща са косата и дрехите, едвам я чакам тая ваканция, ще лудна направо.

billytalent
03-25-2010, 14:36
Тази паста Холивудска усмивка на каква цена е,никъде не мога да я намеря?...но на Билка с лимон е супер избелваща 8)

kukli4kata001
03-25-2010, 14:42
аа тони ще ми кажеш ли за тая смес за петите, че аз се мажа с един крем ама много гадно мирише :(
аз имам един крем на Avon - Invisible Silicone Sock Foot Cream. Първоначално като се намажеш с него аромата няма да ти хареса, ама после ще се влюбиш 8-) лично на мен вече много ми допада, а мисля, че и някъв ефект има.А и не е само за пети, а за целите стъпала.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/263/29261.jpg (моя е 150мл и е в кутийка, а има и други, които са в тубички)

kukli4kata001
03-25-2010, 14:44
Тази паста Холивудска усмивка на каква цена е,никъде не мога да я намеря?...но на Билка с лимон е супер избелваща 8)
каква е тази паста за зъби? За първи път чувам за нея, иначе аз използвам Blend-a-med 3D white luxe.

tonie__
03-25-2010, 14:44
Холувидската е 7-8 лева,като има една на съшата фирма Парти Спаркъл,която е 5 лева.
А на Билка наистина ли избелва?на каква цена е?

ПОЛИ-секундааа... половин ч.ч зехтин и половин кафява захар :)

tonie__
03-25-2010, 14:45
http://beautycosmetic.biz/images/pearldropshollywoodsmile.jpg

tonie__
03-25-2010, 14:47
billy - за това ли става въпрос? http://www.krasnaya-bg.com/bilka/images/PromoPaket2.png

anna93
03-25-2010, 14:48
Аз ще променям тялото си. Ще бягам сутрин, ще почна диета (Тъкмо го няма даскалото и няма да има кои и какво да ме изкушава) и ще си спетя някой друг лев, за да има за даскалото, че в моменти, в които бягам за цял ден не ми стигат парите за седмицата.

billytalent
03-25-2010, 14:48
Мерси пак ще потърся,в друг град...лично аз от на Билка съм много доволна,вече за трети път си купувам с лимон и наистина има огромна разлика,има и с грейпфрут,но не ми хареса-2 лв.е

http://beautycosmetic.biz/bilka-bilka-homeopatichna-pasta-aromat-limon-p-2085.html

POLLINA
03-25-2010, 14:49
Холувидската е 7-8 лева,като има една на съшата фирма Парти Спаркъл,която е 5 лева.
А на Билка наистина ли избелва?на каква цена е?

ПОЛИ-секундааа... половин ч.ч зехтин и половин кафява захар :)
мерсии :-)

tonie__
03-25-2010, 14:51
Мерси пак ще потърся,в друг град...лично аз от на Билка съм много доволна,вече за трети път си купувам с лимон и наистина има огромна разлика,има и с грейпфрут,но не ми хареса-2 лв.е

В САНИ я има :) значиии да си купувам на Билка паста за зъби с лимон :D дано има успех с тази :(

Shadowsogirl
03-25-2010, 14:52
Сигурно ще понамаля пресата - ще сплитам, ще връзвам, на кокчета, поне седмица без преса и евентуално без тупирания и такива работи, понеже ще съм на село.
Ще си купя розова вода, че комбинирам с мазилото на Ейвън за черни точки и тоалетни трици за почистване.
Ще си мажа миглите с бадемово масло всяка вечер.
Ще скачам правя серии от по петдесет скчания на въже, понеже заради слабите капиляри има възможност да ми рукне кръв от носа.
Ще въртя обръч.
Ще карам колело и ще вървя повече.
Ще си оправя веждите.
Ще ида на фризьор и ще си направя бритон.
Ще си пусна ноктите.

Трябва сериозно да се заема.

tonie__
03-25-2010, 14:55
^ но все пак не прекалявай с кокчета и панделки и други такива,защото от много връзване косъма се къса и пак е кофти.Аз ще накарам мъжо да ставам рано и да тичаме сутринта,ама надали ще се навие като се има предвид,че вечерта е на работа и ще му се спи 8-) НО все пак ще тичам!И вие тука ще ме подкрепяте и подстрекавате :-D

kukli4kata001
03-25-2010, 14:56
А тази паста на Билка, уврежда ли по някакъв начин емайла на зъбите, защото нали все пак е избелваща???

titinkaa
03-25-2010, 15:00
Аз ще променя тялото си,колкото мога,ще ходя на фитнес през ден два,ще правя разходки(дано времето да е топло),ще ида да се подстрижа малко само връхчетата,ще си поддържам ноктите здрави,за да не се счупят,ще се разходя по магазините може да си харесам нещо,и ще си купя лосион за тяло с канелаа :grin: :-)

tonie__
03-25-2010, 15:04
Титинка,ти си от Пловдив,нали?Дай да се съберем от Плодвид момичетата и да ходим на Гребната база през Априлската да бягаме :) Както казах мъжо сиг няма да иска,а аз само също не искам.. 8-)

HexGirl
03-25-2010, 15:04
Еми мисля да спра с употребата на пресата за коса и да почна да я сплитам или връзвам по някъв начин (а отделно ще продължа с маските и т.н). След това, наистина се надявам да ида или на Хасково или на Пловдив та да си накупя тва-онва, че в сегашните си дрехи не се чувствам комфортно и ми е някво много шибано. Общо взето е това и не на последно място да се забавлявам. Основните неща са косата и дрехите, едвам я чакам тая ваканция, ще лудна направо.
има мн хубажи неща по магазините пускат новите колекции :P

titinkaa
03-25-2010, 15:11
Титинка,ти си от Пловдив,нали?Дай да се съберем от Плодвид момичетата и да ходим на Гребната база през Априлската да бягаме :) Както казах мъжо сиг няма да иска,а аз само също не искам.. 8-)

Даа от Пловдив съм,ама не обичам да тичам :D ако обичаш да се разхождаме може и тва да правим,щото както ти казах не обичам да тичам :? ,ама за разходки съм съгласна,и най-вече на гребната,много обичам да ходя там,ако си навита ОК :P

SmilezZz
03-25-2010, 15:14
Не знач..Но може би:
1.Ще си направя бретон
2.Ще си оформям веждите
3.Ще взема някакъв ексфолиращ гел

За сега са тези,ако се сетя за нещо - пак ще пиша..

П.С - Много хубава тема :-)

tonie__
03-25-2010, 15:15
ти пък как може да не тичаш :-D съгласна съм на всичко-каране на колела,тичане,ходене-само да има движение и изгорени калории 8-)

kukli4kata001
03-25-2010, 15:15
Еми мисля да спра с употребата на пресата за коса и да почна да я сплитам или връзвам по някъв начин (а отделно ще продължа с маските и т.н). След това, наистина се надявам да ида или на Хасково или на Пловдив та да си накупя тва-онва, че в сегашните си дрехи не се чувствам комфортно и ми е някво много шибано. Общо взето е това и не на последно място да се забавлявам. Основните неща са косата и дрехите, едвам я чакам тая ваканция, ще лудна направо.
има мн хубажи неща по магазините пускат новите колекции :P
Ти от Хасково или Пловдив си? :D ако е едно от двете, кажи някакви магазини с по-приемливи цени, но и хубави дрешки. Ще съм благодарна.

titinkaa
03-25-2010, 15:16
ти пък как може да не тичаш :-D съгласна съм на всичко-каране на колела,тичане,ходене-само да има движение и изгорени калории 8-)

:D Еми кво да направя не обичам да тичам,и в даскало като ни изпитват едвам се навивам да направя две обиколки :lol: Еми щом си съгласна на разходки тогава Ок :P

tonie__
03-25-2010, 15:18
супер значи като наближи и ще се чуем,демек другата седмица :)

*кажи,че караш колело,моля те :lol:

titinkaa
03-25-2010, 15:19
супер значи като наближи и ще се чуем,демек другата седмица :)

*кажи,че караш колело,моля те :lol:

Мога да карам ама нямам колело :lol: :lol: :lol: :lol:

tonie__
03-25-2010, 15:21
ох 8-) добре тогава ще си ходим :-D

справка със съседната тема :

30 минути - Ходене пеша - 150 калории
30 минути - Джогинг - 432 калории
30 минути - Колоездене - 321 калории
60 минути - Разходка със скорост 1,5 км/ч - 120 калории

shakira96
03-25-2010, 15:24
Ваканцията е страхотна за козметични процедури 8-)
1. Ще ходя до Сердика център да напазарувам;
2. Ще си направя маникюр;
3. Може би ще си пусна бретон;
Ако се сетя още нещо ще пиша.
:)

titinkaa
03-25-2010, 15:26
Ок :D

Shadowsogirl
03-25-2010, 15:28
^ но все пак не прекалявай с кокчета и панделки и други такива,защото от много връзване косъма се къса и пак е кофти.Аз ще накарам мъжо да ставам рано и да тичаме сутринта,ама надали ще се навие като се има предвид,че вечерта е на работа и ще му се спи 8-) НО все пак ще тичам!И вие тука ще ме подкрепяте и подстрекавате :-D
Ооо, това пък не го знаех.
Сега ново двайсе, да се чудя нещо друго за коса да мисля, мерси, че ми каза поне, че и тва къса косъма. (:

tonie__
03-25-2010, 15:31
е,това не значи,че не можеш изобщо да се хващаш на каквото пожелаеш.не си ли забелязала как като седиш много време с ластинк и го махнеш има коса по него и то доста?от дърпане,връзване просто косъм на издържа.препоръчвам да си купиш на Лорис маска,балсам и шампоан с чесън или със змийско масло/олио,да си се изправяш и каквото правиш,но да не прекаляваш и да си даваш 2-3 дни почивка :)

vagarious
03-25-2010, 15:31
Аз пък си пускам отново ноктите, косата нищо няма да я правя(смисъл без преси, пяна, лак и т.н),тръгвам на фитнес ии като цяло повече движение.А може и малко да поразгледам материала за матурата 8) ,но ще видим. :D Та това е от мен. :grin: :)

HexGirl
03-25-2010, 15:33
Еми мисля да спра с употребата на пресата за коса и да почна да я сплитам или връзвам по някъв начин (а отделно ще продължа с маските и т.н). След това, наистина се надявам да ида или на Хасково или на Пловдив та да си накупя тва-онва, че в сегашните си дрехи не се чувствам комфортно и ми е някво много шибано. Общо взето е това и не на последно място да се забавлявам. Основните неща са косата и дрехите, едвам я чакам тая ваканция, ще лудна направо.
има мн хубажи неща по магазините пускат новите колекции :P
Ти от Хасково или Пловдив си? :D ако е едно от двете, кажи някакви магазини с по-приемливи цени, но и хубави дрешки. Ще съм благодарна.
Хасково
ами идвала ли си ?
Значи в Ташкента има хубави неща абе яките магазини не мога така лесно да ти ги обесня 8-)

PIF
03-25-2010, 15:36
ще слабея
тръгвам на солариум
ще си търся рокля (за изпращането в училище) и още куп боклученца за бала
паралелно с това ще уча за изпити 8-)

Shadowsogirl
03-25-2010, 15:44
е,това не значи,че не можеш изобщо да се хващаш на каквото пожелаеш.не си ли забелязала как като седиш много време с ластинк и го махнеш има коса по него и то доста?от дърпане,връзване просто косъм на издържа.препоръчвам да си купиш на Лорис маска,балсам и шампоан с чесън или със змийско масло/олио,да си се изправяш и каквото правиш,но да не прекаляваш и да си даваш 2-3 дни почивка :)
Тони, в момента използвам на Елсев Файв Рипеър и сега съм поръчала на леля ми да ми донесе маска със змийско мляко на Лорис. Четох, че е за боядисана коса, предполагам, че едва ли ще ми навреди, въпреки че моята не е боядисвана.
Аз си се изправям, понеже косата ми е адски бухнала и обемна... надолу. За това я изправям, много по-добре изглеждам - пък и иначе като я реша и кристали да съм слагала, и на лореал хот страйт си бях купила - не помага. Дърпам се страшно много, за да я среша, имам чувството, че понякога е съсипвам повече от скубане отколкото от пресата. Аз я изправям - два-три пъти в седмицата на максимум двеста градуса и за защита ползвам на Рубала един жълт спрей.
И да забелязаласъм ги тия косъмчета по ластика, ама вече просто се чудя какво да я направя. Преди къпане като се сетя я мажа и с бадемово масло да поседи час-час и половина. Чудя се дали да си купя стимуланта на икаров..

maybeline
03-25-2010, 15:47
през априлската ще ходя на почивка в Пампорово..ще си изкарам страшно :)

-ще караме ски :grin:


пък иначе започвам да намалявам храната :)

Melanie
03-25-2010, 15:53
Почти нищо..Ще си потъмня косата още малко и ще се порадвам 10 дни на ноктите си, защото заради пианото не мога да ги оставям много дълги.Ааа и вероятно ще си върна свалените килограми и сантиметри, но все лак ще опитам да не го правя :D

Shadowsogirl
03-25-2010, 15:54
Аз трябва да намаля газираното, ама просто нямам воля. По едно време бях спряла да пия кола - пиех само понякога като изляза, пък отпреди седмица пак съм постянно с по едно шише до мене.
Не ми е толкова заради килограмите, колкото защото ми влия бая зле на нервите.

kukli4kata001
03-25-2010, 16:06
Хасково
ами идвала ли си ?
Значи в Ташкента има хубави неща абе яките магазини не мога така лесно да ти ги обесня 8-)
идвала съм, леля ми живее в Хасково. Купих си едни много готини ботушки на черепчета от Кораба/Парахода или кво беше там 8-) (сигурно не е нито едно от двете, но все пак хД)

kukli4kata001
03-25-2010, 16:07
Аз трябва да намаля газираното, ама просто нямам воля. По едно време бях спряла да пия кола - пиех само понякога като изляза, пък отпреди седмица пак съм постянно с по едно шише до мене.
Не ми е толкова заради килограмите, колкото защото ми влия бая зле на нервите.
И аз без газирано не мога. Всичко друго НЕ пия, но това със сигурност. Даже в момента на бюрото ми има бутилка газирано, почти изпита е. :D

DqVoLsKoJeLaNiE
03-25-2010, 16:20
Аз трябва да намаля газираното, ама просто нямам воля. По едно време бях спряла да пия кола - пиех само понякога като изляза, пък отпреди седмица пак съм постянно с по едно шише до мене.
Не ми е толкова заради килограмите, колкото защото ми влия бая зле на нервите.
И аз без газирано не мога. Всичко друго НЕ пия, но това със сигурност. Даже в момента на бюрото ми има бутилка газирано, почти изпита е. :D

и аз съм така :o :( ако някой знае начин да се откажа от тва газирано-да помагаа

Shadowsogirl
03-25-2010, 16:21
Абе аз бях почти го спряла, особено колата ми беше адския проблем, ама напоследък си изнервена и.. :( :o

PinkFloydSound
03-25-2010, 16:28
Ще ида на гости на най-добрата ми приятелка в Габровоо. <3 И като знам колко е евтино там, ако имам пари, ще си накупя тоооооолкова много неща. (sun)
И аз ще спра пресата. Може да се постегна малко, но не мисля да отслабвам като цяло. :Р Няма да мога да ходя на фитнес, затова ще ходя да бягам в някой парк и ще правя дъълги разходки.
Но като цяло по-голямата 4аст от ваканцията ще ми се стори ужасен период, защото едно от най-любимите ми същества си е в родния град. :(

Sintya
03-25-2010, 16:32
Ами не съм сигурна, дали ще ги изпълня на 100%, но ще пробвам:

- пускам си ноктите дълги
- ще си взема някоя и др. дрешка
- някоя и друга козметична процедура
- ще си пускам косата по дълга и ще я обезцветя

RedDevilka
03-25-2010, 16:40
1.Почвам да спортувам , лека диетка също.
2.Ще ходя на фризьор.
3.Ще ходя в София малко на разходка и на пазар (минимум 5-6 дена в София.)
4. Някой друг купон може би.
5. И от цялата ваканция ако ми останат 1-2 дена за пълен релакс - спане и филми ще е хубааво . :-)

sladkish_14
03-25-2010, 17:05
Ахх тази проклета ваканция 8-) /не обичам да няма хора около мене/
1.Определено ще си почина от всичко първите 5 дни от ваканцията ! Нищо няма да права даже не искам да излизам 8-) /мърла/
2. Ще отида малко в апартамента ни в София, но ще е за ден/два и после заминавам на селооооо :grin: ., Всъщност не смятам да права Бог знае колко много неща. Не смятам, че трябва да има ваканция за да спортуваш или да направиш нещо за себе си :) Постоянно си поддържам косата/маски/балсами и т.н, ходя на фитнес, тичам 3 пъти в седмицата, поддържам тялото и лицето си :) Тъй че не остана какво да правя 8-) По скоро през ваканцията ще го ударя на голям купон на София и село и изобщо не смятам да връзвам коси или да тичам по 2 часа на ден само купон и сън :) А за солариума - още е рано бе хора.. :shock: Ако го почна от сега и после, като запече онова яко слънце ще стана мангал :?

Shadowsogirl
03-25-2010, 17:10
Абе то ии аз си се поддържам винаги, ама искам сега малко по сериозно..
Пък и както ги знам на село кви са.. Ще се прибират в осем да си гледат турските сапунки, лапешка работа. Бабешка по-точно.

bloodfrozen
03-25-2010, 17:13
Смятам, че периодът е подходящ да си спретна една процедура за отстраняване на черните точки. ;-)

Infinity
03-25-2010, 17:15
Ще спортувам, както правя напоследък.
Ще си купя някои нови неща.
Засега това ми идва , ноо... нищо не се знае.

HexGirl
03-25-2010, 17:17
Хасково
ами идвала ли си ?
Значи в Ташкента има хубави неща абе яките магазини не мога така лесно да ти ги обесня 8-)
идвала съм, леля ми живее в Хасково. Купих си едни много готини ботушки на черепчета от Кораба/Парахода или кво беше там 8-) (сигурно не е нито едно от двете, но все пак хД)
значи казваш на леля ти да те заведе до кафене Лагуна в ботика до него има такива неща че да ти падне шапката :) по главната в бутиците се разходи 8-) Кораба няма нищо свястно

magincis
03-25-2010, 17:20
Мисля да направя една обиколка на магазините, защото идва пролетта,а аз искам промяна :)

cherrygloss
03-25-2010, 17:29
-Каране на колело и упражнения с цел малко да се стегна
-Ще си пускам дълга коса и съм си взела Хининова вода
-Дълги нокти
-Ще си науча всички думи по англииски
-Ще ходя по магазините че идва лятото :lol:
-Мързелуване

MichellePhan
03-25-2010, 17:32
Аз ще започна една диета.
Ще си направя нова прическа.
Понеже си пускам дълга коса ще си взема онова нещо за овцата(някакъв витаминол беше).
Ще си купя нещо за кожата на лицето(май Nivea Visage Clean & clear).
Ще започна да правя някакви упражнения.

kuklichka_bg
03-25-2010, 17:43
Ами ще стоя повечко на фитнес,че така с даскало само по 1 час мога...друго аа ще спра да ям боклуци,то като не съм н адаскало и ще си оправя и аз ноктите може би,може и да се подстрижаа.... :)
против солариума съм така че не смятам да ходяя.... :)
и отделно шопинг таймммммм 8-)

Stellsy
03-25-2010, 18:00
1.Ще си купя обувки и блузки
2.Ще се подстрижа.. само връхчетата
3.Мисля да си купя бадемово масло за миглите
4.Като си отида на село ще бягам всеки ден.. искам до лятото да сваля 10/15кг
5.Ще си купя избелващата паста за зъби с лимон на Bilka ..

Assshley
03-25-2010, 18:02
Мм предстоят ми много неща.Ще трябва да отида пак на козметик,ще гледам да ми се събират поне по 12 часа сън,защото безсънието ми се отразява много зле апък и е доказано,че сънят е полезен.Чудя се дали да се боядисам .. не съм го решила още.Иии трябва да тръгвам пак да солариум и евентуално по магазините,че ми трябват две три нещица.

danibebi
03-25-2010, 18:06
-Ще започна да спортувам.Ще бягам сутрин ии сигурно ще ходя на фитнес. :grin:
- Ще си купя нова дънкова поличка..отдавна съм я намислила.
- Ще ходя на фризиор, ще се подстригна под черта,още по-късо. :grin:
- Нова преса за коса.

За друго не се сещам.. :)

m1nich3t0
03-25-2010, 18:13
Мисля да:
1.Боядисам косата си с моя цвят( най- накрая :grin: )
2.Епилирам ръцете си
3.Си подстрижа връхчетата
4.Намаля пресата и грима
5.Поспортувам малко
Общо взето това е :)

ElinoOor
03-25-2010, 18:14
- ше метна една чаена диетка + малко бягане 8-)
- ще уча за матури
- ще ходя всеки ден на кафе с някой

xoxi
03-25-2010, 18:27
Аз ще пътувам доста тази ваканция.
Планове още нямам, но едва ли ще променям нещо. Ще се отдам на работата през повечето време, а през свободното време (което се очертава 1-2 часа на ден) ще се занимавам с някакви упражнения за разтоварване.
Най-същественият ми план до сега е, да си пробия още две дупки на ушите 8-)

UnForgettableDream
03-25-2010, 18:38
-Ако ми остане свободно време ще потичам, ще правя упражнения..
-Ще се храня най-вече със зеленчуци и ще пия много вода (то и да не искам постоянно съм жадна) 8-)
-Ще си боядисам косата (това може да е още преди ваканцията, защото съм я оставила зимата, но вече няма абсолютно никакъв цвят..
-Ще си купя нещо ново (ризка, сандали, чантичка..)
-Ще ида да потърся някакъв продукт против стрии, защото наближава лятото.. :grin:
-Може би някой нов молив за очи или лак или нещо, с което малко да подновя визията

Това е, което искам да направя, но няма да има пари за всичко.. Ще видим кое по-напред :)

kuklichka_bg
03-25-2010, 18:45
сетих се още нещоо
-спирам цигарите окончателно....не че пуша кой знай колко,но все пак :)
-и ще почна масажите за целулит с кафи и какаоо и мед ,не че имам кой знай колко,но все пак 8-)

nicolepcd
03-25-2010, 18:55
-искам да се ПОДСТРИЖААААААААА!!! Да си направя по-къса чертааа, ама истинскаа, а не като предишната, пълен бокук ;д
-искам да спортувам, просто заради самия спорт, не за отслабване или нещо такова...
-искам да си ПОЧИНА!!!
-искам да си купя това-онова :-o
-искаам да си правя много маски за коса 8-)
И т.н... :-P :razz:

FlowerPower
03-25-2010, 19:47
Аз съм на екскурзия през цялата ваканция, първо на село, после в чужбина... Само ще се подстрижа и ще понамаля манджата ( аз вече съм почнала де ). Имам намерение и да си купя това- онова, второ, трето, четвърто... 8-)

TheGirlNextDoor
03-25-2010, 20:32
-1во ще се махна от тъпото ежедневие и ще си почина малко от глупостите
-ще започна нещо като диета
-ще си пускам ноктите(дано не ги счупя пак)
-ще си правя маски за лице по чесно (сега не се сещам..не толкова че нямам време)
-ще понаваксам малко с ученето
-ще гледам да посъбера малко пари и евентуално ще си купя нови дрешки някакви
иии това е май..абе както и да го планувам ще падне мързелуване 8-)

heiress
03-25-2010, 21:00
Единственото, за което се сещам е, че най- после ще мога да си оправя маникюра, защото напоследък изобщо не ми остава време..
Също може би ще започна със солариума.. каня се от февруари месец.. Ако всичко върви по план, може би ще вметна коло маските и оформянето на веждите през ваканцията и надявам се да успея да сготвя на майка ми, че съм ѝ обещала от 1 седмица някъде. Ще започна пак с маските за коса, а може и за лице...
Като се замисля, май станаха доста неща.
:D

mynichka
03-26-2010, 05:56
Външния си вид не искам да го променям, иначе ще си почина и ще отида на разходка за 4 дена извън Търново, ще се видя с хора, които чакам от толкова време :---) =P~

XTREMEFREERIDE
03-26-2010, 06:57
1. Ще ходя на фитнес, ще карам колело и ще карам ски по възможност всеки ден (последни издихания за съжаление). Не толкова за да отслабна, колкото за да се стегна.

2. Скоро си взех 6 нови блузки и нови кецове (обожавам ги <3 ;dd) и мисля да намеря подходящи дънки и още някои обувки може би.

3. Много искам нова преса, но ще видим дали ще има достатъчно финанси.

4. Ще се погрижа за лицето и зъбите си.

5. Ще си сложа някой нов цвят ластици на брекетите, което наистина ще ми дойде добре.

6. Ще ям много плодове и зеленчуци.

7. Ще се подстрижа късо и с бритон. :grin:

8. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще си пробия ушите отново. Преди си ми беше добре със 6те обици, но нашите ме накараха да ги махна точно когато не трябваше .. :x Сега съм само със 3, но ще наваксам.

И определено ще опитам да събера трупата за да си направим един прекрасен пикник. А,да и ако останат пари ще си взема ново фото апаратче. И ще свиря на китарата, определено !

НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ЗА ВАКАНЦИЯТА ВЕЧЕ !!! :smt007

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-26-2010, 07:31
О много сладка готина темичка,поздравления!

-Ще си направя отново ноктопластика,от февруари месец си го знам това,че ще си направя ноктите през пролетната.

-Може би ще боядисам косата си.

-Ще ходя на солариум.

-Ще спра да изправям косата си и ще спра да се гримирам,просто 10 дни почивка,а освен това съм на козметик за почистване на лицето и масаж с шоколад.

-Продължавам си с тренировките,но доста по-усилено.

-С мама сме решили да ходим на шопинг терапия може би до Гърция.

FuCkInBuBbLeGuM
03-26-2010, 08:21
Ще огранича яденето на боклуци, а газираното вече го спрях 8-)
Ще тичам сутрин или следобед
Ще правя някви упражнения да се стегна малко, че лятото идва
Ще ходя до Варна и ще си купя разни нещица
Може и до Русе да отида
Ще уча и ще си почивам

nIkEnCeTy_bE
03-26-2010, 08:46
Ами..
1. общо взето сигурно ще отида малко на Шумен (силно се надявам )
2. Имам състезания (т.е постоянно тренировки)
3. Ще трябва да уча достичка, но като се знам каква съм - успех 8-)
4. Ще си накупя някой нови дрешки
5. Няма да забравя да излизам и да се забавлявам 8-)
6. Трябва да почвам да спестявам пари да си купя преса

И общо взето това. Ваканцията бързо ще мине и края на месеца ще ходим на лагер класа най вероятно. :)

sian4eto
03-26-2010, 10:51
1.Ще се подстрижа.

2.Ще ида да си купя някаква рокличка за другарската вечер.

3.Мисля да отида на солариум.

4.Ще ида до ресторант в който ше празнуваме,за да се доразберем със управителя за подробностите.

5.Ще започна да тичам,да карам колело,да правя упражнения ии да спортувам,защото напоследък нямам никакво време.

6.Може би ще наваксам с материала в училището.

7.Ще излизам с прятели ии ще ходя по купонии. :grin: :grin:

Това мисля да са плановте за ваканцията ако се сетя още нещо ще пиша :)

ПП:ако има някой от Монтана на който му се тича сутрин нека пише :)

twilightHeart
03-26-2010, 10:58
Тялото си най-вече. И ще гледам да изкарам една малка диетка или режим...

viksit0y
03-26-2010, 11:11
Аз ще започна една диета.
Ще си направя нова прическа.
Понеже си пускам дълга коса ще си взема онова нещо за овцата(някакъв витаминол беше).
Ще си купя нещо за кожата на лицето(май Nivea Visage Clean & clear).
Ще започна да правя някакви упражнения.

Същите неща :)

iiordanova
03-26-2010, 11:34
1. Сутрин ще ходя по разходки , ще тренирам по-усърдно. ;dd

2. Ще си купя нови дрехи! :grin:

3. Ще използвам преса по-рядко!

4. Ще се погрижа за лицето си..

5. Ще зарадвам някого.

6. Ще излизам по-вече с приятелки.

7. Ще пътувам извън Търново. Разнообразие!

8. Ще релаксирам както аз си знам! 8-)

9. Ще уча един ден за външните изпити.

10. Ще отида на кино.

.. Има и още много неща! :]
Искам вече тази ваканция да идва..! :smt001

sunshine1
03-26-2010, 12:24
Ще съм на диета
Ще спортувам
Ще правя як шопинг :D
Ще купувам нова преса

sladur4etyYy
03-26-2010, 13:41
защо трябва да чакате ваканциите, за да почнете упражнения? :D
иначе аз не съм планирала нищо кой знае какво, най- много да ида на фризьор, понеже все нямам врем. всичко друго си го правя по принцип.

DqVoLsKoJeLaNiE
03-26-2010, 13:52
1. Яко shopping
2. Ще почна някакво диета или режим
3. Ще спя до обяд...или по-късно :grin: :oops:
4. Ще уча малко, че идат изпитите

aguilera
03-26-2010, 14:22
1. искам да си направя бретон
2. на шопинг
3. продължавам си да ям разделно ( абе от всичко по малко)
4. ще ускоря упражненията
5. нещо ще измисля за ноктите
6. с приятелки... терапия за сърцето ( главно участие вземат усмивките, усмивките и пак усмивките)

......... :grin:

Shadowsogirl
03-26-2010, 14:28
защо трябва да чакате ваканциите, за да почнете упражнения? :D
иначе аз не съм планирала нищо кой знае какво, най- много да ида на фризьор, понеже все нямам врем. всичко друго си го правя по принцип.
Защото аз лично от даскало по принцип нямам време да мигна, пък камо ли да ходя да спортувам.

missTwlight0208
03-26-2010, 15:44
ооо азз...
1. Идвам си в България
2. Отивам на село да си видя коките и кучетата *баба и дядо ще дойдат още на летището.
3.Фризиор
4.Маникюр
5. Ще си вида малкото останали приятели в България.
6. Ще обикалям из Пловдив ще сядам на всяко кафене на главната
7. Естествено ще видя по магазините какво има и ако нещо си харевам мое е
8. Ще посетя доста ресторантчета и ще ям традиционна българска кухня
9. Великден е ще ида на село на църквата и ще я обикалям през ноща
10. Преди това ще карам колело или ще сам някъде и хубавата природа с приятели кой като мене от някаде се завръща кой от някой хубва български град
като цялоооо напрово като се сетя ииии цялото ми настроение се променя нямам търмение нужно ли е да кажа :grin:

Callisto
03-26-2010, 16:00
Харесвам си тялото и не искам да го променям като форма. Единственото, което ме дразни е, че е започнал да ми се появява целулит и ще се постарая да го залича. :) Другото е, че и аз ще се опитам да си избеля зъбите. От днес мисля да спра цигарите...и без това ми сваршиха и ще си харча парите за по-полезни неща.

През ваканцията смятам да си сменя прическата, да се пребоядисам, че ми е паднала боята, да посетя гинеколог, че за 17/18 години и 1 не съм ходила и това е голям пропуск. Смятам да си купя една много яка рокличка и ботушки от Сердика център, в които просто се влюбих...и така. :)

sw3etyrrr
03-26-2010, 16:34
такамм...
-ще си направя нова прическа
-ще пазарувам мноого
-ще спинкам докогато си поискам
-ще се виJдам с фр
-ще се запозная с още нови фр, който иска да се запознаем да пишеее, обоjавам нови хораа :-) :-) :-)
-ще си напраиме някоя екскурзийка иии маи е товаа

sarityy
03-26-2010, 16:41
Ще си купя нова пресичкаа за вафлички,че мойта гръмна :D иии дрешкии ииииии явно нищо няма да променям по себе си, май само ще си купувам нови буклуции стига да има кой да дава пари де :d

kukli4kata001
03-26-2010, 16:54
значи казваш на леля ти да те заведе до кафене Лагуна в ботика до него има такива неща че да ти падне шапката :) по главната в бутиците се разходи 8-) Кораба няма нищо свястно
а горе-долу какви са цените, та да знам дали ми е по джоба и колко да приготвя :D ??

MaLty
03-26-2010, 18:12
ще тичам,на фитнес ще ходя (не за да отслабна,да се стегна мъничко ;) )
ддз,нови дрешки ш си купя 8-)
ш си правя маски за коса,за лице.. абе не знам,мен ми идва спонтанно :D

MichellePhan
03-26-2010, 18:18
Аз ще започна една диета.
Ще си направя нова прическа.
Понеже си пускам дълга коса ще си взема онова нещо за овцата(някакъв витаминол беше).
Ще си купя нещо за кожата на лицето(май Nivea Visage Clean & clear).
Ще започна да правя някакви упражнения.
+Ще си избеля зъбите.
Ще си купя скейтборд.
Ще се науча да карам скейтборд.
Ще спра газирано и ще намаля драстично количеството сладко за ден.

darka1
03-26-2010, 18:21
Започвам да тичам ... малко диетка и оформяне на косата :grin:

foreverr
03-26-2010, 18:26
:) Ще си купя някои нови дрешки, ще спортувам повечно(аз по принцип си спортувам доста де), а и ще ходя на работа(аз уча в училище по дървообработване и в него имаме практика в реална работна среда и там ходим да работим и даже и ни плащат...)

MISkrisinkaaa
03-26-2010, 18:40
Хасково
ами идвала ли си ?
Значи в Ташкента има хубави неща абе яките магазини не мога така лесно да ти ги обесня 8-)
идвала съм, леля ми живее в Хасково. Купих си едни много готини ботушки на черепчета от Кораба/Парахода или кво беше там 8-) (сигурно не е нито едно от двете, но все пак хД)
значи казваш на леля ти да те заведе до кафене Лагуна в ботика до него има такива неща че да ти падне шапката :) по главната в бутиците се разходи 8-) Кораба няма нищо свястно
а къде беше тая Лагуна,че аз се сещам за Магурата?

gabi7u
03-26-2010, 18:48
Aз ще си боядисам косата в червено 8-) .

TeenSpirit
03-26-2010, 19:53
Ами не съм се замисляла...а и 12 дни ми се струват малко, имам планове за лятната. А през сегашната ваканция, ще се боядиша рижаво, но едва ли ще се получи в/у черната ми коса, която не е много черна вече.

guinessgirl
03-26-2010, 20:02
мии нищо,трябва ли да променям нещо.

ааааааааа
ааа
не излъгах

ше си направя татус и може и да се боядисам отново червена

ImmortalSportFreak
03-26-2010, 21:17
Ваканцията ще си изкарам много яко. :lol:
-на 1 април ще се бъзикам с хората :razz:
-ще ходя по-често на тренировките ми по лека атлетика защото ще имам повече време .
-ще ходя на ски.
- за 2-3 дена при баба и дядо ..
-ще се виждам с приятели всеки ден.
-ще ходя няколко пъти на плуване.
-ще карам колело ..
-ще си купя някакви дрехи.

Изобщо само яки неща.Само да идва тази ваканция че не ми се чака повече. 8-)

8) :grin:

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:44
уу тая тема ме радва .. ^^ :D

- без много да разгласявам на всички (както повечето около мен правят) съм решила малко да се огранича с папкането .. идва пролет ии заедно с нея вкусните марулки, доматки и всякакви подобни зеленчуци и плодове! .. Няма да се подлагам на диети, а просто ще се зареждам всеки ден само с плодове и зеленчуци и ще си правя огрооомни салатки!! < 3 хихи .. 8-)
- по принцип съм първа смяна ии най - ранното ми отиване в даскало е към 9 .. :lol: реших да ставам по - рано (по - скоро да се опитам ;д ) ии понеже няма какво да правя рано сутрин до нас има една дъъълга хубава алея .. и реших, че ще тръгвам от моята спирка дооо където успея .. :lol: НЯМА да тичам, защото със сигурност няма да издържа и 50 метра .. :lol: + малко музичка в ушите доста ободряващо ми се струва!! :grin:
- продължавам си с възстановяването на косата ми (сухи краища) + евентуално да се навия да си купя тривитаминол ии да го пробвам .. искам дъълга косица поне до рождения ми ден (има време до тогава 8-) ) ..
- .. а за така цепещите ми се нокти ще започна с да ги мажа с йод! 8-)
- иска ми се да замина някъде с копманията (което е почти невъзможно) или с моето момче .. дори и за няколко часа просто ей така .. 8-)
- хмм искам яйцата ми да станат хубавки като миналата година .. :lol:
- искам да си направим пикник на някоя хубава полянка! :lol:
- ако ми изпаднат от някъде пари искам малко да си обновя гардероба ..

ами в общи линии май е това .. :lol: :lol:

StreetFame
03-27-2010, 06:51
Първите 2-3 дни няма да правя нищо особено, но после оставам сама в целия апартамент за 1 седмица. :grin: :grin:
- Ще тичам, ще карам колело, упражнения и т.н. :grin: :grin: :grin:
- Ще пазарувам към края.
- Ще си оправя веждите най-после.
- Ще си тегля много нова музика /така де, тя ще е стара, ама за мен ще е нова..../, че слушам едни и същи песни от мин год. :-D
- Ще уча, че ме чакат 2 изпита по Инглиш. 8-)

За друго не се сещам, ама има още неща, 'щото си бях правила списък. :D А ако най-добрата ми приятелка успее да дойде, ще съм най-щастливия човек на света.

BlackKeys
03-27-2010, 07:26
-ще карам колело и/или ще тичам
-ще си купя някой нови дрехи
-надявам се да отида в някой друг град за 1-2 дена
-ще си преговоря думите от речника
-ще почна да ям повече, но не боклуци
-ще се виждам с приятели
-и предполагам 1-2 дена ще мързелувам само вкъщи

BigFakeSmile
03-27-2010, 07:49
-ще намаля цигарите
-ще мога по този начин да събера пари за обувки, обувки иии пак обувкии :smt007
-ще уча повече, да, определено не са само думи
-ще спра да се изправям всеки ден
май за сега е това...деже вече съм ги почнала някои неща

BebYlzZz
03-27-2010, 08:49
ще се опитам да за почна да си изправям косата по-рядко :D

gerityySUN
03-27-2010, 09:00
Мисля да си променя тялото.Имам малко коремче и големи крака :x .Също така ще си пусна по-дълга коса и по-дълги нокти. :-D

tanchu
03-27-2010, 09:05
1-Ще СПЯ до късно :grin:
2-Ще си променя прическата
3-Може би ще пообикалям магазините с някоя приятелка
4-Упражнения вкъщи,за да се стегна малко
5-Ще ям плодове и плодове и плодове.. :D
6-Ще ходя на кино :grin:
7-Ще оправим с майка ми градинката на двора
8-Ще кажа на нашите да идем до прабаба ми на село :grin:
9-Ще боядисвам яйца
10-Ще се шегувам на 1 април :D
ии към края на ваканцията ще трябва да уча,че имам оценки за оправяне :-o :?

Iv4etoOo
03-27-2010, 09:22
косата! ще я направя черна :) :P

awesomesheepy
03-31-2010, 20:40
- ще бягам сутринта по плажа
- ще правя упражнения за стегнато тяло вкъщи
- ще излизам с приятели
- ще уча малко,хах
- ще отида на кино
- верноятно ще си купя скейта
- ще се науча да карам по-добре
- ще карам колело
- ще отскоча до мола и ще си напазарувам

HexGirl
04-01-2010, 05:55
Хасково
ами идвала ли си ?
Значи в Ташкента има хубави неща абе яките магазини не мога така лесно да ти ги обесня 8-)
идвала съм, леля ми живее в Хасково. Купих си едни много готини ботушки на черепчета от Кораба/Парахода или кво беше там 8-) (сигурно не е нито едно от двете, но все пак хД)
значи казваш на леля ти да те заведе до кафене Лагуна в ботика до него има такива неща че да ти падне шапката :) по главната в бутиците се разходи 8-) Кораба няма нищо свястно
а къде беше тая Лагуна,че аз се сещам за Магурата?
читалище заря до него има един пазар за цветя и там е кафене Лагуна а до него е ботика 8-) абе питай леля си

Inn0cenCe
04-01-2010, 13:45
1.Искам най-вече да отслабна с 5 килограма и изобщо да се стегна, за да стана 45:
-лека диета
-тичам в Кайлъка
-скачам на въже
-по-усилени тренировки по спортни танци
-коремни преси
-упражнения за крака

П.П. Ако някой знае, да ми каже още някой стягащи упражнения за корем и крака :) .

2.Да махна този ужасен, прав бретон, и да си направя на страни.

boryto
04-01-2010, 14:22
- да спра с пресата
- да се подстрижа
-да си обновя гардероба
-да се огранича малко от компа, че напоследък много се застоявам
-да спяяяяяяяяя :grin:

YouMakeMeSmile
04-01-2010, 14:30
започнах да спортувам- тичам сутрин, правя упражнения. щях да кажа, че се храня здравословно, ама аз почти не се храня в последните дни, така че спокойно мога да кажа, че съм на диета 8-) ще се подстригвам и ще си пробия носа, за сега е тва 8-) :)

YouMakeMeSmile
04-01-2010, 14:33
1.Искам най-вече да отслабна с 5 килограма и изобщо да се стегна, за да стана 45:
-лека диета
-тичам в Кайлъка
-скачам на въже
-по-усилени тренировки по спортни танци
-коремни преси
-упражнения за крака

П.П. Ако някой знае, да ми каже още някой стягащи упражнения за корем и крака :) .

2.Да махна този ужасен, прав бретон, и да си направя на страни.

прави коремни преси за долната и горната част на корема, няма по- сигурен начин. инстректор ме е учил как се правят- 3 серии по 15 такива и такива, смисъл 8-) 15 нормални преси, 15 за горната част, т.е. свиваш си колената и повдигаш само горната част на корема. половин минута почивка, после пак 15 такива, 15 такива. малко тъпо обяснявам, дано си ме разбрала. 8-) :)

Inn0cenCe
04-01-2010, 14:53
^ значи правя 15 обикновенни, и после 15 само за горната част на корема....разбрах ;). Благодаря ти :).

YouMakeMeSmile
04-01-2010, 14:55
^ значи правя 15 обикновенни, и после 15 само за горната част на корема....разбрах ;). Благодаря ти :).

моля. :) да знаеш, че коремните преси са най- доброто решение за стегнат и хубав корем ;-) и имай търпение, че не става от днес за утре.. :)

StreetFame
04-01-2010, 15:15
^ значи правя 15 обикновенни, и после 15 само за горната част на корема....разбрах ;). Благодаря ти :).
С 15 нищо няма да стане. Почни от 30 и увеличавай всеки ден с 10 докато стигнеш 100-200.

SacredBoy
04-11-2010, 13:13
1. Ще ходя на фитнес, ще карам колело и ще карам ски по възможност всеки ден (последни издихания за съжаление). Не толкова за да отслабна, колкото за да се стегна.

2. Скоро си взех 6 нови блузки и нови кецове (обожавам ги <3 ;dd) и мисля да намеря подходящи дънки и още някои обувки може би.

3. Много искам нова преса, но ще видим дали ще има достатъчно финанси.

4. Ще се погрижа за лицето и зъбите си.

5. Ще си сложа някой нов цвят ластици на брекетите, което наистина ще ми дойде добре.

6. Ще ям много плодове и зеленчуци.

7. Ще се подстрижа късо и с бритон. :grin:

8. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще си пробия ушите отново. Преди си ми беше добре със 6те обици, но нашите ме накараха да ги махна точно когато не трябваше .. :x Сега съм само със 3, но ще наваксам.

И определено ще опитам да събера трупата за да си направим един прекрасен пикник. А,да и ако останат пари ще си взема ново фото апаратче. И ще свиря на китарата, определено !

НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ЗА ВАКАНЦИЯТА ВЕЧЕ !!! :smt007 :D

Само едно от тия направи.. Срежа си косата :D