PDA

View Full Version : Помогнете . Как да сваля съученичката си.



gugutka22
03-25-2010, 15:02
Преди да сте запознали с предложенията да подчертая ,че става въпрос за 2 момичета . Никога не съм била с момиче , но нещо от скоро време ми се върти това в главата мислех си ,че ще отмине до деня в който останах случаино със съученичката ми и тогава всичко се промени . . Не ,че не хресвам и сега мъжете ,но с момиче работата е съвсем различна. Всичко го чувствам много по истинско . Чувствата , разбирането . Да речем мисля си , че съм Би. :oops: А сега и проблемат . Аз нямам никакъв опит в тези неща и даже се плаша от това ,което чувствам в момента към съученичката си . Когато сме близо сега просто не мога да ви опиша :oops: .Но ме е страх много да направя някаква съществена крачка . Усещам ,че и тя усеща тези чувства и се плаши още повече и затова ме отбягва . Въпреки ,че сме били близки 2 години нещо стана когато останахме 2 те сами за малко и сега всичко е толкова объркващо за нас . Проблемът е ,че тя е много свестно и сериозно момиче с високи цели и мечти и ме е страх ако направя нещо да не я уплаша тотално . :( Това мисля ,че не се вписва в плановете и да е такава , но чувствата ,който изпитвам аз са непоносимо силни и изгарящи ме отвътре . И усещам същото нещо и от нейна страна , но страхът и е по-силен и бяга .

Посъветвайте ме какво да направя .

darkPaladin
03-25-2010, 15:09
нека да чуем какво мислиш ти да направиш!

loliii
03-25-2010, 15:10
Сигурна ли си, че и тя изпитва чувства към теб, които са по-различни от чисто приятелските, или просто си го въобразяваш понеже я харесваш? Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Ако решиш да направиш нещо прибързано ще сгрешиш. Ако тя не е с такива наклонности, а ти я целунеш например или й кажеш, че я харесваш и, че те привлича, най-много тя да се махне от теб и да започне да страни от теб, което си е нормално. Ще се уплаши. Ако те харесва пък пак може да започне да те отбягва, дори да те намрази, защото често хората не искат да проумеят кои са и ги е страх от действителността, бягат от нея. Тъй че я остави да реши какво иска първо, дай й време.

gir
03-25-2010, 15:18
Преди да сте запознали с предложенията да подчертая ,че става въпрос за 2 момичета . Никога не съм била с момиче , но нещо от скоро време ми се върти това в главата мислех си ,че ще отмине до деня в който останах случаино със съученичката ми и тогава всичко се промени . . Не ,че не хресвам и сега мъжете ,но с момиче работата е съвсем различна. Всичко го чувствам много по истинско . Чувствата , разбирането . Да речем мисля си , че съм Би. :oops: А сега и проблемат . Аз нямам никакъв опит в тези неща и даже се плаша от това ,което чувствам в момента към съученичката си . Когато сме близо сега просто не мога да ви опиша :oops: .Но ме е страх много да направя някаква съществена крачка . Усещам ,че и тя усеща тези чувства и се плаши още повече и затова ме отбягва . Въпреки ,че сме били близки 2 години нещо стана когато останахме 2 те сами за малко и сега всичко е толкова объркващо за нас . Проблемът е ,че тя е много свестно и сериозно момиче с високи цели и мечти и ме е страх ако направя нещо да не я уплаша тотално . :( Това мисля ,че не се вписва в плановете и да е такава , но чувствата ,който изпитвам аз са непоносимо силни и изгарящи ме отвътре . И усещам същото нещо и от нейна страна , но страхът и е по-силен и бяга .

Посъветвайте ме какво да направя .

Първо си помисли в перспектива какво искаш да стане. А не да стане нещо и после месеци или години да ти тегне като бреме.
Мен конкретно ме няма по съветите за хомосексуалисти, защото съм привърженик на тези учени, които продължават да твърдят, че това е психическо и полово отклонение. Т.е. погрешна насоченост на нормално полово влечение. Ето защо аз давам съвет по-скоро да си намериш момче, което да обичаш, а не момиче. По същия начин, по който, ако някой ми каже, че иска да свали кучето си (зоофилия) бих му казал да се сваля с хора, а не с кучета.

gugutka22
03-25-2010, 15:25
Сигурна ли си, че и тя изпитва чувства към теб, които са по-различни от чисто приятелските, или просто си го въобразяваш понеже я харесваш? Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Ако решиш да направиш нещо прибързано ще сгрешиш. Ако тя не е с такива наклонности, а ти я целунеш например или й кажеш, че я харесваш и, че те привлича, най-много тя да се махне от теб и да започне да страни от теб, което си е нормално. Ще се уплаши. Ако те харесва пък пак може да започне да те отбягва, дори да те намрази, защото често хората не искат да проумеят кои са и ги е страх от действителността, бягат от нея. Тъй че я остави да реши какво иска първо, дай й време.

Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Така казано от теб това важи и за мен се едно да ми кажеш ,че не съм Би. Но всъщност по правилно е това ,че казваш ,че човек не иска да проумее какъв е . Аз самата не исках да го повярвам ,но все повече мисълта да съм с момиче ме приввлича много . Така ,че както казах за първи път останахме сами и тогава се видяхме в друга светлина и точно това породи и тези чувства ,който сега изпитвам . Определено и тя е усетила това нещо което протече помежду ни и не случайно сега страни повечкко от мен и само погледите ни се засичат често . Имам вътрешното усещане ,че и тя има някакви наклоности към момичета ,но до сега не ги е показвала . Бях се усъмнила преди година. Мисля ,че не иска и е страх да се приеме такава заради големите преспективи ,който си поставя , но това което се случва сега когато сме близо е изпепеляващо и я разбирам защо страни . Като вцепенени сме и двете когато сме близо , а вътрешно усещаме много добе силните чувства .
Мисля ,че си прав за времето и да и дам време да реши ,но не вярвам някога да направи тя първата крачка . Страха я преобразява .

ПС : И да сигурна съм ,че разбра ,че изпитвам чувства разблични от приятелските и съм сигурна , че и тя чувства нещо по-различно ноо :(

Ако тя не е с такива наклонности, а ти я целунеш например или й кажеш, че я харесваш и, че те привлича, най-много тя да се махне от теб и да започне да страни от теб, което си е нормално.

аз не съм и казала нещо такова до сега директно ,но иваше размяна на картички и тн . Въпроса е ,че не мога да разбра страненето и дали не иска да има такива отношения или ако рискувам и напарвя крачката ще я пречупя .

loliii
03-25-2010, 15:55
Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Така казано от теб това важи и за мен се едно да ми кажеш ,че не съм Би.
Изобщо нямах това предвид. Исках да кажа, че шансът да се намерите е много малък, защото не са много хората, които са "би".


Като вцепенени сме и двете когато сме близо , а вътрешно усещаме много добе силните чувства .
Говориш сякаш си й прочела мислите. Откъде знаеш, че вътрешно усещате много добре силните чувства?? Не разбрах, вие говорили ли сте за чувствата си една към друга, изобщо имали ли сте някви случки, които да те накарат да си мислиш, че те харесва? Или просто ти го говорят звездите? Съжалявам, че така се изразявам, но ти говориш само как нея я е страх да си покаже чувствата, но ти си сигурна, че те харесва? Откъде си толкова сигурна?

TheOnee
03-25-2010, 16:06
Тухла 4ка. :)

gugutka22
03-25-2010, 16:21
Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Така казано от теб това важи и за мен се едно да ми кажеш ,че не съм Би.
Изобщо нямах това предвид. Исках да кажа, че шансът да се намерите е много малък, защото не са много хората, които са "би".


Като вцепенени сме и двете когато сме близо , а вътрешно усещаме много добе силните чувства .
Говориш сякаш си й прочела мислите. Откъде знаеш, че вътрешно усещате много добре силните чувства?? Не разбрах, вие говорили ли сте за чувствата си една към друга, изобщо имали ли сте някви случки, които да те накарат да си мислиш, че те харесва? Или просто ти го говорят звездите? Съжалявам, че така се изразявам, но ти говориш само как нея я е страх да си покаже чувствата, но ти си сигурна, че те харесва? Откъде си толкова сигурна?

Говориш сякаш си й прочела мислите. Откъде знаеш, че вътрешно усещате много добре силните чувства??

Отг. Мисля ,че това как се отбягваме , а след това се споглеждаме от страни говори за това ,че усещаме различните чувства .

Не разбрах, вие говорили ли сте за чувствата си една към друга, изобщо имали ли сте някви случки, които да те накарат да си мислиш, че те харесва?
Отг. Намам случка ,в която да ме накара ,да си мисля аз ,че тя ме харесва ,но имамного неща ,който харесваме много общо и сме си говорили . Говори ли сме си за чувствата към момчетата ,който сме имали . Не съм сигурна ,че ме харесва това е ясно . Ако знаех щях да направя нещо . Но съм и подмятала картички и песни на такава тема , който май и намекнааха някакви неща за чевствата ми .

ПС. Забравих да спомена , че след училище и задълженията ,който трябваше да свършим ме пита дали искам да идем за сандвичи заедно , а и ме докосна по кръста ,което още не мога да си го разтълкувам.

Просто ако това ти помогне да се рзебер какво имам предвид . Когато бяхме заедно сами просто свалихме маските си . Поведението ни беше съвсем различно ,действията и приказките . Когато тя ,а и аз сме сред останалите хора в друга среда сме със маските и скованото поведение . Особено при нея голямата дисциплина, която има и маската която слага са непоклатими . Но мисля , че я е страх от това ,че успявам да и савля маската и да я накарам да се чуства различно . :(

Fam0usGIRL
03-25-2010, 17:55
Сигурна ли си, че и тя изпитва чувства към теб, които са по-различни от чисто приятелските, или просто си го въобразяваш понеже я харесваш? Защото да ти кажа шансът двете да сте приятелки от толкова дълго и да се окаже, че сте "би" е доста малък. Ако решиш да направиш нещо прибързано ще сгрешиш. Ако тя не е с такива наклонности, а ти я целунеш например или й кажеш, че я харесваш и, че те привлича, най-много тя да се махне от теб и да започне да страни от теб, което си е нормално. Ще се уплаши. Ако те харесва пък пак може да започне да те отбягва, дори да те намрази, защото често хората не искат да проумеят кои са и ги е страх от действителността, бягат от нея. Тъй че я остави да реши какво иска първо, дай й време.

Eclipsercho
03-25-2010, 19:21
Прати и това:

http://i210.photobucket.com/albums/bb218/commentsjunkie/gaymix/Animation21.gif

8)

fenastz
03-25-2010, 20:20
Къде се е качила, че не можеш да я свалиш ? Безвкусните шеги настрана, напиийте се заедно и налитай да я съблечеш, после е лесно...

ShtrudeL
03-25-2010, 20:26
Ако не си показвала много много до сега какво чувстваш пред нея й го кажи на бъзик или се хванете на бас с някое момче че можете да се целунете и т.н бла бла Оо буу какви глупости говоря ^^

fgirl14
03-25-2010, 21:38
И аз последно време харесвам момиче мнного и нзз кво ми става :cry: Също от моя клас НО знам че тва не е нормално.И аз съм тая която страни от нея. А тя дори май не подозира :( и по добре. и мисла да е временно щото само за тва мисла и без да искам постоянно нзззз кво ми става ако се окаже че съм би ще се гръмна така че няма как да се окаже. с тва се успокоявам

gir
03-26-2010, 02:59
Прати и това:

http://i210.photobucket.com/albums/bb218/commentsjunkie/gaymix/Animation21.gif

8)

Що ги поощряваш, ва? :D Това ми напомня на един виц.

Преди време, когато в България (както е сега в някои други страни по света) хомосексуалистите и бисексуалните са били вкарвани в психиатриите или затворите, веднъж се появил надпис /графит/ на една стена:

"Майка ми ме направи лезбийка!"

След няколко дни отдолу момче написало:

"КАЖИ Й ДА РОДИ ОЩЕ ЕДНА!"

:D :D

gir
03-26-2010, 03:06
И аз последно време харесвам момиче мнного и нзз кво ми става :cry: Също от моя клас НО знам че тва не е нормално.И аз съм тая която страни от нея. А тя дори май не подозира :( и по добре. и мисла да е временно щото само за тва мисла и без да искам постоянно нзззз кво ми става ако се окаже че съм би ще се гръмна така че няма как да се окаже. с тва се успокоявам

Чак пък да се гърмиш! Ама по останалото ми хареса как разсъждаваш. Човек, когато вижда, че нещо му прищраква накриво (примерно почва да го влече към животни или към хора от същия пол), може да си прави АВТОТРЕНИНГ, т.е. да си се самолекува. Как? Ами точно както ти правиш - ще избягваш такива мисли, ще си избираш повече момчета, за които да мислиш и така след време може да отвикнеш. Същата работа като с цигарите. Това, че на някой му се пуши не значи, че обезателно ще стане пушач.
Кофтито е, че на момчетата много им харесва как 2 жени се пипат, целуват и пр., но това не значи, че за жените е нормално. В някои държави им дават да се женят даже, законно, ама това не го прави здравословно. То и да пушиш е законно, ама не е здравословен навик.

gugutka22
03-26-2010, 07:43
И аз последно време харесвам момиче мнного и нзз кво ми става :cry: Също от моя клас НО знам че тва не е нормално.И аз съм тая която страни от нея. А тя дори май не подозира :( и по добре. и мисла да е временно щото само за тва мисла и без да искам постоянно нзззз кво ми става ако се окаже че съм би ще се гръмна така че няма как да се окаже. с тва се успокоявам

Добре аз да те попитам ,какви са ти мислите за нея . Защото при мен е напримерно ,че мисля как да я направа усмихната ,щастлива. Мисля за тоа как мога да я целуна и да я гушна и да и дам всичката си лююбов и нежност ,но за секс трудно ми минава през главата и другите неща . Тоест обвързването и връзката и чувствата не толкова сексуалността. Но страстта я има де .

gir
03-26-2010, 12:30
И аз последно време харесвам момиче мнного и нзз кво ми става :cry: Също от моя клас НО знам че тва не е нормално.И аз съм тая която страни от нея. А тя дори май не подозира :( и по добре. и мисла да е временно щото само за тва мисла и без да искам постоянно нзззз кво ми става ако се окаже че съм би ще се гръмна така че няма как да се окаже. с тва се успокоявам

Добре аз да те попитам ,какви са ти мислите за нея . Защото при мен е напримерно ,че мисля как да я направа усмихната ,щастлива. Мисля за тоа как мога да я целуна и да я гушна и да и дам всичката си лююбов и нежност ,но за секс трудно ми минава през главата и другите неща . Тоест обвързването и връзката и чувствата не толкова сексуалността. Но страстта я има де .


Ами то и така пак си е хомосексуализъм (ако не си падаш по момчета) или бисексуалност (ако те привличат и момчетата/мъжете)...В смисъл, че и без секс, либидото си е насочено към личност от същия пол.

fgirl14
03-26-2010, 16:10
И аз последно време харесвам момиче мнного и нзз кво ми става :cry: Също от моя клас НО знам че тва не е нормално.И аз съм тая която страни от нея. А тя дори май не подозира :( и по добре. и мисла да е временно щото само за тва мисла и без да искам постоянно нзззз кво ми става ако се окаже че съм би ще се гръмна така че няма как да се окаже. с тва се успокоявам

Добре аз да те попитам ,какви са ти мислите за нея . Защото при мен е напримерно ,че мисля как да я направа усмихната ,щастлива. Мисля за тоа как мога да я целуна и да я гушна и да и дам всичката си лююбов и нежност ,но за секс трудно ми минава през главата и другите неща . Тоест обвързването и връзката и чувствата не толкова сексуалността. Но страстта я има де .

Ми като седим близо или в час като ми говори от близо мн се.. :oops: и мисла същото. пък не мисла че е странно да се целувам с момиче а мн искам с нея и същото време неискам :-s а и да искам немога . а съм говорила за всичко с нея само не за тва :( мн ме е срам нз кво ще си помисли. може би съм се привързала към нея и нищо повече. ама нз що ми минават такваа мисли странни :cry:

gugutka22
04-10-2010, 22:32
малко помощ моля и продължение на случилото се .
След като прочетах писаното тук , реших да направя крачка . Реших да говоря със съученичката за чувствата ми . Казах и, че я харесвам като момиче и е много готина . За жалост тя се стъписа и ми каза , че през акала и не са минавали такива мисли и отношението и към мен е било винаги едно и също . Ок реших да приема факта и да се направя ,че съм се изложила . Но проблема е ,че много стреснах съученичката си :( Сега положеието е много зле . Тя се отдръпнала настрани доста . Не общуваме почти а като се опитваме да го правим е голяма мъка.
За жалост мен много ме боли . Азз не мога да я погледна в очите дори за да говорим . Посстояно се отбягваме с поглед и е едно напрежение голямо .
Най-тъжното ми е ,че осъзнавам ,че съм влюбена в нея. Просто не мога да го превъзмогна и имам много силни чувства към нея . Сигурно и затова не мога да се държа нормално в даскало и да я поглдна дори в очи. Не можем да сме същите приятелки както преди . Цялата ситуация много ми тежи :( и незнам какво да правя.
А от всичките съвети които дадахте изпуснахте най-важния. Ако реша да говоря за това , голяма е възможността да изгуба приятелството си .Не ми мина ппрез акъла това,защото ми беше замаглен.

Сега незнам как да се държа и да постъпя. От една страна искам да сме си приятелки като преди с предишните отношения ,но от друга вътре ме боли и изгаря ,защото я харесвам много и не мога да я приема вече като пирятелка просот. Винаги ще си мисля с едно по специално отношение към нея. От нейна страна също отношението и се промени ,но незам в каква насока . Сигярно отрицателно. Страх я е от това което казах ми призна .

Проплаках от всичките тези чувства объркани в мен и създалата се ситуация. Моля за помощ и съвет

RedLabel
04-10-2010, 23:10
Къде се е качила, че не можеш да я свалиш ? Безвкусните шеги настрана, напиийте се заедно и налитай да я съблечеш, после е лесно...


:D стаа