PDA

View Full Version : Не ми обръщат внимание...



mimiqni
03-25-2010, 16:10
здравийте пиша ви защото момчетата от моя клас обръщат повече внимание на едни две момичета от моя клас и не се занимават с мен на тях ги обарват(не искам това!просто давам пример),закачат ги и подобни а на мен нищо се едно че не съм в класа им.нали говоря с тях и подобни но не..кореспондират с мен когато само трябва да им подскажа за тест и т.н. приятели са ми занм но.. ми е много гадно че на мен ме делят от другите..какво да направя дайте ми съвет!БЕЗ КРИТИКИ! :o :D :cry:


Едит:
Писането на описателни заглавия е задължение на потребителите.
амк933

TheOnee
03-25-2010, 16:11
:(

Kajo
03-25-2010, 16:24
ъм.. снимка ? и може би ше ти кажа
другия вариант е ти да си скучна :? :)

Misty91
03-25-2010, 16:28
ъм.. снимка ? и може би ше ти кажа
другия вариант е ти да си скучна :? :)
и аз така мисля

mimiqni
03-25-2010, 16:29
аз съм абсолютно същата като др момичета от нашия клас..незнам на др им викат секси и подобни при мен не може би защото съм по-умнна от тях или защото не се занимавам с такива работи може би затова?!?

Unendlich
03-25-2010, 16:33
В теб намират момиче за: помощ и подсказване
В тези момичета намират: забавление, разлечение.

Външният ти вид също е от значение. Ако изглеждаш по-обикновена и нормална, едва ли ще гледат на теб с такова око, с което гледат другите две. Явно тези две г-ци имат по-различна визия. Недей да се чудиш на това, даже трябва и да се радваш. След време за тези момичета ще говорят всякакви неща, докато на теб ще се гледа с друго око. :) Момчетата не харесват леки момичета (говоря в последствие), не ги уважават и т.н. :)

mimiqni
03-25-2010, 16:36
"Unendlich" каза:
В теб намират момиче за: помощ и подсказване
В тези момичета намират: забавление, разлечение.

Външният ти вид също е от значение. Ако изглеждаш по-обикновена и нормална, едва ли ще гледат на теб с такова око, с което гледат другите две. Явно тези две г-ци имат по-различна визия. Недей да се чудиш на това, даже трябва и да се радваш. След време за тези момичета ще говорят всякакви неща, докато на теб ще се гледа с друго око. :) Момчетата не харесват леки момичета (говоря в последствие), не ги уважават и т.н. :)

така е и аз така мисля..благодаря ти! :-)

alrighta
03-25-2010, 16:37
По-добре така отколкото училищната к*рва.

bybinkaf
03-25-2010, 16:42
По-добре така отколкото училищната к*рва.

TheOnee
03-25-2010, 16:43
По-добре така отколкото училищната к*рва. ;-)

pamii
03-25-2010, 17:07
снимчица моля
=P~

nIkEnCeTy_bE
03-25-2010, 17:08
Ако сте нов клас, нормално е такива деления. Просто ти си умна, и има с какво да им помогнеш. А другите момичета, просто няма кой да им се връзва на акъла и няма с кого да се базикат, и те вече се кефят. Не ставай като тях, не завиждай, че се закачат с тях. Има си и своите недостатъци.

L0ST
03-25-2010, 17:26
Ти откъде си, ако не е тайна? Че те правя не едно момиче от моя клас :D

Chrissie
03-25-2010, 21:01
Абе, момиче, недей така! Не унивай, горе главата! :wink: Какво ти пука какво мислят за теб тези хлапетии? Имам чувството, че искаш да се промениш само за да можеш да попаднеш в мирогледа им, но ако го направиш, трябва да ти кажа, че страшно ще сгрешиш. Не се променяй - ти си такава, каквато си, продължавай така заради себе си, не заради някой.

А пък ако продължаваш да им помагаш на тестове и изпитвания, тогава не само ще си прецакана, но ще си и глупава, защото те не си правят труда да отворят учебника и да прочетат нещо, защото знаят, че ти си там и ще им дадеш отговорите - е това много ме вбесява! :-x

Просто недей да отдаваш толкова голямо значние на това. Продължавай да си бъдеш такава, каквато си и им обръщай колкото можеш по-малко внимание. Тоест, не се опитвай да се внедриш при тях - да не те разстройвам, ама няма да стане. Типът "вятър ги вее на бял кон" важи за тях с пълна сила и най-вероятно няма да се осъзнаят скоро. Направи така, че не ти да ходиш при тях, а те да идват при теб. :wink:

ПС: Знаеш ли, когато прочетох проблема ти, се сетих за тази песен, затова те поздравявам с нея. :) http://vbox7.com/play:3f01958

Biskfitka
03-25-2010, 22:04
Ами ако проблема е в теб? Всеки си има вкус.Пък и е по-добре от училищна курва както ти казаха :)

Zarity
03-26-2010, 06:09
Миличка,имаш ли представа тея момичета,дето ги "обарват" и им викат "секси" как ги товарят като се събираме и тях ги няма :D Повярвай ми не искаш да си като тях.Радвай се,100 процента те уважават повече.

Tempest
03-26-2010, 06:15
здравийте пиша ви защото момчетата от моя клас обръщат повече внимание на едни две момичета от моя клас и не се занимават с мен на тях ги обарват(не искам това!просто давам пример),закачат ги и подобни а на мен нищо се едно че не съм в класа им.нали говоря с тях и подобни но не..кореспондират с мен когато само трябва да им подскажа за тест и т.н. приятели са ми занм но.. ми е много гадно че на мен ме делят от другите..какво да направя дайте ми съвет!БЕЗ КРИТИКИ! :o :D :cry:


ннне, в грешка си - не са ти приятели... живей си живота, не се стреми към вниманието.. който трябва, ще ти обърне внимание, а тия да си гледат работата (буквално) и да си обарват ако щат и себе си.. между другото кой клас си?

kikicata
03-26-2010, 07:37
Според мен ти не искаш да ти казват "секси" и т.н , а просто искаш да си говорите с компанията им и такива.Опитай се да си по общителна,намери нещо интересно което ги вълнува,разказвай вицове и смешни истории и т.н и те ще видят,че си нещо повече от "зубар"(не се обиждай ама на мен така ми звучи). :?

TheOnee
03-26-2010, 07:51
Майна, и аз съм в същото положение. Само, че малко по-добре. :)
В смисъл: те са най-яките, дори 12то класниците ги познават, пушат, пият, имат големи цици, и са пичките на класа. Тва << компенсира акъла майна,. Стой си на гъза и продължавай да учищ, 'щото после те ще се чудят как да си изкарат оценките на изпитите, когато ТИ ще си напред с добро бъдеще. :-)

sasheto0o
03-26-2010, 16:57
В нашия клас има същия случай . Две момичета просто сами се делят , аи момчетата ги отхвърлят .Не знам защо е така . Ние си седим, базикаме си се .. те си седят на чина и гледат . Не знам защо - може би ,защото сами си го правят или ддз . .

SummerMakesMeHappy
03-26-2010, 17:26
В нашия клас има същия случай . Две момичета просто сами се делят , аи момчетата ги отхвърлят .Не знам защо е така . Ние си седим, базикаме си се .. те си седят на чина и гледат . Не знам защо - може би ,защото сами си го правят или ддз . .


в нашия клас положението е същото .. има 2 момичета , които само си седят на чина и не говорят с никого , но в същото време си мислят че са най - велики и коментират всеки 1 от класа ..

mimiqni
03-27-2010, 06:55
аз съм от 7 год.с този клас!и престанете с тази снимка щом не давам значе нямам!!мс..

mimiqni
03-27-2010, 07:55
sexymen8934 ти чуваш ли се въобще какво говориш?аз дебела?аз съм едва 35 кг.?!а грозна ?мога да ти кажа че аз съм мноого по-хубава от тях И КАТО НЯМАШ МНЕНИЕ НЕ ПИШЕ ПРОСТАК!желая темата да бъде заключена!!

mimiqni
03-27-2010, 08:07
затваряй си устата!!!ЗЕЛЕНА МУХА(ако знаеш какво прави тя..!! :D :grin: :lol: :P 8-) :D 8) :razz: )[/img]

xSANYAx
03-27-2010, 11:04
ИЗВИНЯВАИ НЕ ИСКАХ ДА ТЕ ОБИДЯ ОСЪЗНАВАМ ЧЕ МАЗНИНАТА ТИ ПРИТИСКА МОЗАКА И НЕ МОЖЕШ ДА МИСЛИШ ДОБРЕ АМА СЕ ОСПОКОЙ

Ти си 5 или 6 клас нали .. Оспокой се бе чУвек :? темата е хубава,не я заключвайте заради тези безрасъдни дечковци...пикльо,затвори си устата и недей да спамиш!