PDA

View Full Version : бокса



ro6lio
03-25-2010, 16:34
http://alexeevboxing.com/?page_id=1211


мисля след като завърша да се запиша в гр Русе по бокс отдавна харесвам този спорт и изкам да го освоя
Някакви предложения за др школи ,мнения ?

Outlaw87
03-25-2010, 19:21
ти харесваш спорта въпросът е да видим дали спорта ще хареса теб? има упражнения, в които примерно две минути биеш круша както си искаш имаш почивка и после пак 2 минути круша. мислиш ли, че ще ти стигнеш въздух? отделни успеха се постига с некратки тренировки. трябва да си издръжлив. Не съм запознат с школите в Русе и не мога да ти кажа коя е добра и коя не, но без треньор, на който да му се занимава си 0.

Chacho
03-25-2010, 19:28
Никой не се е родил шампион. Рошльо провери ли в интернет? Там има инфо. Ето малко:

Спортен клуб по бокс “Русе”

Регистриран през 1993 г. със седалище: Русе, спортна зала “Дунав”, тел. 082/ 440479. Възпитаник на клуба е Павел Сяров. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Кънчо Георгиев.

Спортен клуб по бокс “Локомотив”

Регистриран през 1994 г. със седалище: Русе, бл. “Огражден”, вх.Ж. Възпитаници на клуба са Хубен Алексиев, Серкан Ахмедов. Има прием в СУ “Майор Атанас Узунов”. Треньор - Алексей Василев.

ro6lio
03-25-2010, 19:54
ами аз по горе бях поснал линк където мисля да ходя но мерси за добавяните школи ще ги погледна


относно втория комент .. ами аз съм аматъор искам да започна бокс не съм се хвалил.....Пък и сичко се постига с постоянство така ,че да не съм пълна "0" :-D