PDA

View Full Version : Още една самотна....



MouSe
03-25-2010, 18:06
Здравейте.На 14 съм ( малка съм зная ),но искам да имам приятел.Всички мои приятелки имат или са имали,само аз не съм имала никога.Напоследък започна да ме избива на няква любовна депресия даже.Всички момчета които са от обкръжението ми са простаци,мислят само как да си вкарат оная си работа в нечие дупе и само критикуват момичета-коя става и коя не.И аз искам приятел,но не такъв,искам нещо истинско.Даже се чудя дали проблема не е в мен.Започнах да спазвам диети уш да извая тялото си като на някой модел :D (примерът не беше никак точен) с мисълта,че това ще промени нещата.Само се мъча тука с диети и пак няма резултат.Има много време до вече голямата любов,но дайте някакви съвети:какво да променя в себе си...!?Аз,че няма самочувствие няма :D и това е малко лошо ама от много малка съм така. Тааа...HELP?????!

pamii
03-25-2010, 18:28
Ее всички край тебе били простаци и само обсъждали момичетата - коя става и коя не .. Ти не искаш такъв. Искаш свестен.После пишеш, че спазваш диети и се чудиш какво да промениш в себе си.. А щом не търсиш момче, което е като всички останали обсъждащи дупетата им тогава какво ?! Ти за тези типове ли го правиш или кво?! Щом търсиш свясно момче, според мен не трябва да избиваш комплекси и да се питаш какво да промениш в себе си .. То ако момчето е свясно и не като всички останали, би те харесало такава каквато си ^^ :) :)

pisety000
03-25-2010, 19:34
Любовта сама идва.Не можеш насила да се влюбиш....може още след 2-3 дни да срещеш момчето на живота си.. пак ти казвам любовта сама идва .Не се притеснявай.Какво като приятелките си имат гаджета а ти не ? Изобщо да не ти пука за живота им и за това колко гаджета имат .. горе главата :)

Jus7DreamBoy
03-25-2010, 22:34
Всички момчета които са от обкръжението ми са простаци,мислят само как да си вкарат оная си работа в нечие дупе

:razz: :razz: :razz:

filmimilmi
03-26-2010, 03:34
Прекалено много кураж вдъхвате на момичето. А то само си каза, че спазва диети, което ме навежда на мисълта, че има наднормено тегло, а от това и ниско самочувствие. Най-добре да продължи с режима + малко повече спорт и ако положението не е много тежко (80 кг примерно), бързо ще си влезе в нормата и ще стане харесвано момиче. :)

MouSe
03-26-2010, 10:24
pisety000 наистина е така.На сила хубост няма да стане.Просто вече нз.Толкова ли са се избоначили всички ,че не гледат хакатера,а само опаковката.Ха,та половината гаджета на приятелките ми са някви изроди,едната я биел,на другата и изневерявал-пълен фарс!А въпроса с теглото,значи 55 кг съм,но искам,но аз не сикам толкова да гледам какво показва кантара,а дали ще се харесам в огледалото.Искам да ви попитам дали винаги всичко е до външният вид.

filmimilmi
03-26-2010, 14:52
@MouSe, за да си отговориш на този въпрос дали всичко опира до външния вид ти кажи какво първо те привлича в едно момче, но бъди искрена. От акъла ли намиараш някой за сладък и готин или от външността му? Ако кажеш, че е от външността, спокойно, това не те прави повърхностна. Наистина обвивката не е всичко, но без един човек да те привлича сексуално, нищо не се получава независимо колко красиво е съдържанието му.

Специално в твоя случай килограмите не ми се виждат като причина. 55 не са малко, но не са и отблъскващи стига на ръст да не си прекалено нисичка, но те се оправят. Можеш да публикуваш снимка, за да преценим дали положението е толкова критично ако действително считаш това за най-големия си проблем.

Колкото до характера, много неща зависят главно и от него. На сила хубост не става, да. Но ако се държиш прекалено "девствено" е нормално да не те забелязват. Не че те съветвам да ставаш от т.н. кифли, но ти явно търсиш внимание за момента, а такова няма да спечелиш със скромност. Обличай се свежо, гледай модата, не копирай всичко, но и не изоставай...

Ако харесваш някое момче, не се колебай да му намекнеш, но не и да си създаваш впечатление на твърде достъпна. Бъди по-загадъчна, научи се да съблазняваш... Както и да е, всичко ще си дойде на място с опита, а кой знае колко богат такъв в момента да имаш, не е особено красиво. Все пак си на 14, дори има нещо чаровно в това, все още да не си като повечето вече "разчекнати" връстнички. Смятам, че нямаш повод да развиваш комплекси заради това, че се сравняваш с неподходящите примери. Въобще не се занимавай с това да догониш опита на курветата, такъв етикет няма положителни страни, макар и днешно време ценностите да са много размити...

пп. И не използвай изрази от сорта на "избоначили"?? Каквото и да значи... Не ми се струва привлекателно да присъства в речника на момиче... :)

MouSe
03-26-2010, 19:24
@MouSe, за да си отговориш на този въпрос дали всичко опира до външния вид ти кажи какво първо те привлича в едно момче, но бъди искрена. От акъла ли намиараш някой за сладък и готин или от външността му? Ако кажеш, че е от външността, спокойно, това не те прави повърхностна. Наистина обвивката не е всичко, но без един човек да те привлича сексуално, нищо не се получава независимо колко красиво е съдържанието му.

Специално в твоя случай килограмите не ми се виждат като причина. 55 не са малко, но не са и отблъскващи стига на ръст да не си прекалено нисичка, но те се оправят. Можеш да публикуваш снимка, за да преценим дали положението е толкова критично ако действително считаш това за най-големия си проблем.

Колкото до характера, много неща зависят главно и от него. На сила хубост не става, да. Но ако се държиш прекалено "девствено" е нормално да не те забелязват. Не че те съветвам да ставаш от т.н. кифли, но ти явно търсиш внимание за момента, а такова няма да спечелиш със скромност. Обличай се свежо, гледай модата, не копирай всичко, но и не изоставай...

Ако харесваш някое момче, не се колебай да му намекнеш, но не и да си създаваш впечатление на твърде достъпна. Бъди по-загадъчна, научи се да съблазняваш... Както и да е, всичко ще си дойде на място с опита, а кой знае колко богат такъв в момента да имаш, не е особено красиво. Все пак си на 14, дори има нещо чаровно в това, все още да не си като повечето вече "разчекнати" връстнички. Смятам, че нямаш повод да развиваш комплекси заради това, че се сравняваш с неподходящите примери. Въобще не се занимавай с това да догониш опита на курветата, такъв етикет няма положителни страни, макар и днешно време ценностите да са много размити...

пп. И не използвай изрази от сорта на "избоначили"?? Каквото и да значи... Не ми се струва привлекателно да присъства в речника на момиче... :)
Благодаря за съветите.Наистина е хубаво когато някой ти помогне по даден въпрос.Точно сега няма възможност да ви покажа снимка,но утре ще кача в темата.А за момчетата-естествено,че трябва да изглежда добре.Външността за мен не е чак толкова важна,но не бива и да е като бездомник,а вече за душата и характера му мога да кажа,че аз съм много романтична и обичам някой мил който да ме накара да зная,че съм единствената за него.Малка съм да искам стабилна връзка,но желанието да намеря своята половинка е много по силна от мен.

П.П.Думата избоначили означава нещо като изкривили съзнанието си например.Ще гледам вече да не я използвам !;)

MouSe
03-27-2010, 13:31
Ето снимки! 8-)
http://prikachi.com/files/1463377Q.jpg
http://prikachi.com/files/1463378u.jpg[/list][/code][/quote]

Burn94
03-27-2010, 16:27
MouSe кажи че си от Пловдив душа и веднага те взимам да не си самотна :D

sashit0
03-27-2010, 16:59
MouSe кажи че си от Пловдив душа и веднага те взимам да не си самотна :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 17:39
Не си заслужава, заради такива простаци да се променяш. Ще намериш подходящия и ще го оцениш.

MouSe
03-27-2010, 17:57
Burn94 :D сори, от Бургас съм! :P nIkEnCeTy_bE,права си ама кога ще го намеря :-s ?

twilightHeart
03-27-2010, 17:59
Ако бързаш, няма да намериш правилния човек.

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 21:03
Когато най малко очакваш.

bl0odyS0uL
03-31-2010, 15:05
Всички момчета които са от обкръжението ми са простаци,мислят само как да си вкарат оная си работа в нечие дупе

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LittleCuteStar
03-31-2010, 17:58
Ако бързаш, няма да намериш правилния човек.
Ахам !
Смятам че някой супер много те харесва обаче го е срам да ти предложи ! Тъйче продължавай а и също така диетите ти помагат на тялото !

MouSe
03-31-2010, 21:20
Благодаря за съветите и напътствията. Със сигурност ми помогнахте. :P

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 12:19
малка си Да .. и кфо от тфа че вси4ките ти приятелки си имат гаджета .. голяма работа !!! гледай си живота .. и на тфа 6те му дойде времето и ще открие6 правилният за тебе човек :)

jimei
04-01-2010, 23:04
Здравейте.На 14 съм ( малка съм зная ),но искам да имам приятел.Всички мои приятелки имат или са имали,само аз не съм имала никога.Напоследък започна да ме избива на няква любовна депресия даже.Всички момчета които са от обкръжението ми са простаци,мислят само как да си вкарат оная си работа в нечие дупе и само критикуват момичета-коя става и коя не.И аз искам приятел,но не такъв,искам нещо истинско.Даже се чудя дали проблема не е в мен.Започнах да спазвам диети уш да извая тялото си като на някой модел :D (примерът не беше никак точен) с мисълта,че това ще промени нещата.Само се мъча тука с диети и пак няма резултат.Има много време до вече голямата любов,но дайте някакви съвети:какво да променя в себе си...!?Аз,че няма самочувствие няма :D и това е малко лошо ама от много малка съм така. Тааа...HELP?????!

Всичко идва, когато най-малко го очакваме.

Виж Нютон с ябълката ;д ако не му беше паднала...

DrIllusive
04-01-2010, 23:07
Майко мила. Момичетата на 14 обикновено имат повече гаджета отколкото са имали до 17, тъй че не разбирам как им се врзваш. Наблюдавал съм две 14 годишни "гаджета" и мога да ти кажа, че нищо не си загубила. На 14 момичетата обикновено считата за полов приятел, всеки, който ги обара, а момчета от свое място са превъзбудени. На тази възраст е трудно да си намериш някой найстина свестен, тъй като тези момчета подтискат хормоните си.

jimei
04-01-2010, 23:12
Майко мила. Момичетата на 14 обикновено имат повече гаджета отколкото са имали до 17, тъй че не разбирам как им се врзваш. Наблюдавал съм две 14 годишни "гаджета" и мога да ти кажа, че нищо не си загубила. На 14 момичетата обикновено считата за полов приятел, всеки, който ги обара, а момчета от свое място са превъзбудени. На тази възраст е трудно да си намериш някой найстина свестен, тъй като тези момчета подтискат хормоните си.

Има свестни, обаче повечето въобще не намират смисъл да ги подтискат тия хормони. На тая възраст, точно сега е пиене и секс. Най-добрия начин за забавление. Към 16-18 години, да речем, идват по-свестни момичета и момчета.

И моля ти се, авторке, и ти недей така налага момчетата... защото повечето 14 годишни момичета са долни кифли и много рядко се намира свестна от тях. Даже мисля, че при повечето момчета причината, поради която мислят само за секс е, че като първоначално са пробвали да търсят 'любовта' като тебе, са си помислили същото, което сега ти си мислиш и са се отказали, заради същите тея кифли... защото никоя от тях не става за връзка, стават само за едно; за ебане. Затова и повечето 14-годишни за тва си и мислят...

MouSe
04-03-2010, 15:42
Точно сега нито едния,нито другия пол не бива.Има много малко които мислят по-различно от другите.Няма да бързам и ще чакам да му дойде времето.