PDA

View Full Version : pomosht...



hotchery
03-25-2010, 18:11
bihte li mi kazali kakvi bronzanti izpolzvate za tqlo?kolko gore doly stryvat? i ot kade da si gi kypq? sa6to krem ili sprei sa e po ydobniq variant....4uh dobri otzivi za tozi na johnson.sori za tapite vaprosi ,no sam na4inae6ta s bronzantite.thx :-) 8-) 8-)

mirelka9449
03-25-2010, 18:44
Ммм честно казано не ти препоръчвам да използваш нищо такова..
Аз ползвах и си изпатих жестоко..
Ако искаш загар отиди на солариум :)

hotchery
03-25-2010, 18:55
mmm az iskam da otida ,no imam mnogo bemki i me e 6ybe da ne pipna nqkoi rak na kojata..ina4e i na mne mi mina prez akulla...a ako moje 6ta mi kajesh li kfo ti stana..

gerityySUN
03-25-2010, 19:01
mmm az iskam da otida ,no imam mnogo bemki i me e 6ybe da ne pipna nqkoi rak na kojata..ina4e i na mne mi mina prez akulla...a ako moje 6ta mi kajesh li kfo ti stana..

Кирилицаа !!

angel4eto100
03-25-2010, 19:03
ъъъъъ....по-добре недей че едно момиче от нашия клас се намаза с такова и цялата беше оранжева по-добре да си бяла от колкото да приличаш на морков :D

titinkaa
03-25-2010, 19:05
До сега не съм чувала някой да е имал проблем от тея бронзанти,но щом момичето си е изпатило значи не са за препоръчване,и ако става за въпрос и солариума е вреден

mirelka9449
03-25-2010, 19:33
mmm az iskam da otida ,no imam mnogo bemki i me e 6ybe da ne pipna nqkoi rak na kojata..ina4e i na mne mi mina prez akulla...a ako moje 6ta mi kajesh li kfo ti stana..
Еми взех си такъв бронзант ии се намазах сутринта преди даскало...след 3 час всички ме питаха мазала ли си се с нещо и некви такива и само като се погледнах в огледалото веднага си взех нещата и се прибрах в нас...цялата бях оранжева...ама ужасно гадно оранжева. Опитах се да го махна с какво ли не...после стана на петна и чак след една седмица се махна. Повече не съм го и използвала. Според мен тези неща като бронзанти и тем подобни се използват след като вече имаш поне малък загар, а не си бяла (като мен). А относно солариума да и той е вреден (то дори и слънцето е вредно), но поне ще знаеш че всичко ще е равномерно направено :)

sw3etyrrr
03-26-2010, 07:07
преди имах на avon но не бях доволна...солариума наистина е много по-добър вариант

mirelka9449
03-26-2010, 10:16
преди имах на avon но не бях доволна...солариума наистина е много по-добър вариант Да и моят беше на avon

hotchery
03-26-2010, 10:55
a koko struvat i ot kade da si gi kypq

Sintya
03-26-2010, 11:08
Аз имам на ейвън и не съм на петна, дори сега съм с него ... доста странно, но както казвам зависи си от кожата. Иначе или солариум или някой, който си сигурна че е добър. Отиди в магазина и попитай. И не забравяй да го пробваш... Както и да го нанасяш правилно, защото понякога и от неправилно нанасяне се получават грешки...

Molzinka
03-26-2010, 11:50
ъъъъъ....по-добре недей че едно момиче от нашия клас се намаза с такова и цялата беше оранжева по-добре да си бяла от колкото да приличаш на морков :D

И аз така бях оранжева. Първо като го сложих и ставаше все по-черна кожата ми и накрая като се изкъпах започна да се бели 8-) и то накрая като се махна пак стана бяла кожата ми и то точно от този на Ейвън 8-) 8-) Супер тъпо. По-добре недей. :)

amk933
03-26-2010, 13:45
hotchery, направиха ти забележка да пишеш на кирилица и пордължаваш да нарушаваш правилото.

Ключ.