PDA

View Full Version : косата мии.. :(



danibebi
03-25-2010, 18:21
Здравейте..този път проблема е относно моята коса.Тъй като съм подстригната късо,косата ми е чуплива и я изправям със сушоар.Проблема е в това,че понякога когато я изправям и на другия ден е ужасна.Стърчаща и начупена :( Сега ще се подстригна пак по-късо,но когато косата започва да ми израства винаги става така :? бихте ли ми препоръчали някакъв продукт..знам ли,да не ми се начупва толкова..смисъл да мога да я поддържам добре :) тъй като все още нямам преса,а дори и като съм се изправяла понякога съм като молив :? малко се поувлякох :-D

pussucetka
03-25-2010, 18:33
Здравейте..този път проблема е относно моята коса.Тъй като съм подстригната късо,косата ми е чуплива и я изправям със сушоар.Проблема е в това,че понякога когато я изправям и на другия ден е ужасна.Стърчаща и начупена :( Сега ще се подстригна пак по-късо,но когато косата започва да ми израства винаги става така :? бихте ли ми препоръчали някакъв продукт..знам ли,да не ми се начупва толкова..смисъл да мога да я поддържам добре :) тъй като все още нямам преса,а дори и като съм се изправяла понякога съм като молив :? малко се поувлякох :-D

Еми нормално, след като си се подстригала късо и много ясно, че повече ще ти се начупва .. Щом нямаш преса, когато се изправяш с сешоар минай повече пъти на кичур .. Друг начин не виждам :?

titinkaa
03-25-2010, 18:36
Щом си с къса коса,значи трябва да я поддържаш много,иди в магазина за козметика и се порагледай и питай продавачката за такъв продукт

danibebi
03-25-2010, 18:57
Мерси :grin:

neeDaBosS
03-26-2010, 18:18
подстигах се ( или по-правилно ще е подстригаха ме ) много късо ... а косата ми е супер къдрава.Постоянно я изправям с преса,но това я гори супер много.Ползвала съм шампоан и маски на Нивея за изправяне .. помагат,или по-точно изглаждат стърчащите кичури 8-)

kukli4kata001
03-26-2010, 18:26
Ти си щастливка, че нямаш преса за коса. Повярвай ми - един път почне ли се, до тука беше. То тва е като наркотик, майна, няма спиране.. :?

MaLty
03-26-2010, 20:53
Ти си щастливка, че нямаш преса за коса. Повярвай ми - един път почне ли се, до тука беше. То тва е като наркотик, майна, няма спиране.. :?
!

Molzinka
03-27-2010, 07:32
Крем за по лесно изправяне. Примерно това розовото на Лореал или аз си поръчах сега серум от Ейвън за заглаждане на косата понеже и аз съм така ( стърчи ми косата доста 8-) ), обаче незнам дали ще се получи :-o

sekiranova
03-27-2010, 07:57
аз се постригах на черта/грам не се харесвах/сега косата ми е малко по-дълга и ако не я суша или изправям става ужасно гадна и начупена!Кажете как да я оправям без преса и сешоар!Дайте идей.А за дължината-като я изправя ми е до края на врата може би!

Iv4etoOo
03-27-2010, 09:29
аз съм чувала че яйце е много добре - маска с яйце

sw3etyrrr
03-27-2010, 10:18
ами вземи си розовото кремче на лореал. :)

daru6a1
03-27-2010, 10:35
И по-добре .. Издухвай си я със сешоара и за да стои по-дълго ползвай някаква вакса за коса .. Аз като бях с къса косичка и ползвах една вакса ама не се сещам как се казваше .. с радост бих споделила каква е за да я изпробваш , понеже има страхотен ефект и оформяш косата си във всякаква посока и така стои в продължение докато не я изкъпеш ! Ако я намеря ще ти кажа :)

mo0nlightt
03-27-2010, 19:55
щом не те кефи как стои като е къса - не се подстригвай късо :)

jeiny
03-28-2010, 17:17
След някоя друга година ще съжеляваш за тези сешоари и преси :shock: ужасно изгарят косата... но все пак за изглаждане на стърчащите косъмчета може да ползваш вакса за коса на Taft е хубава!