PDA

View Full Version : Чести схващания



RoYaLTy
03-25-2010, 19:26
Здравейте, значи аз си падам футболист и имам 1 проблем. Работата е там ,че нали беше Есен-Зима и малко съм излязал от форма (не съм играл нито бягал) ,но сега като се стопли времето и почнах пак активно да играя, да бягам... обаче много често ми се схващат краката. Както си стоя на леглото,на стола и при най лекото движение ми се схваща или ходило, или прасец, или задно бедро и така често ми се случва даже и докато играя. Та въпроса ми е на какво се дължат тези схващания... преомора... може ли да е някакъв проблем възникнал ?

batkodoki
03-26-2010, 14:57
qwe

batkodoki
03-26-2010, 14:58
Здравейте, значи аз си падам футболист и имам 1 проблем. Работата е там ,че нали беше Есен-Зима и малко съм излязал от форма (не съм играл нито бягал) ,но сега като се стопли времето и почнах пак активно да играя, да бягам... обаче много често ми се схващат краката. Както си стоя на леглото,на стола и при най лекото движение ми се схваща или ходило, или прасец, или задно бедро и така често ми се случва даже и докато играя. Та въпроса ми е на какво се дължат тези схващания... преомора... може ли да е някакъв проблем възникнал ?

а, ето това е наистина любопитен синдром!

ВЪЗРАСТ?!

опиши подробно проблемаможе и на ЛС?!

RoYaLTy
03-26-2010, 16:49
Ами по-подробно как да обясня на 16г съм. Като казвам при най-лекото движение не казвам ,че става при всяко движение на крака. Просто като се схване крака не съм правил кой знае какво усилие или движение. Сега имам постоянна мускулна треска на краката сигурно вече от месец, постоянно ги държа в напрежение - ходя на фитнес, играя футбол,отделно ходя да бягам някой път и доста се разхождам насам натам.