PDA

View Full Version : какво ще кажете?



hitriq
03-26-2010, 03:48
Момичето, което харесвам- се познаваме от 3-4 месеца, отначало я приемах като приятелка, но после се влюбих в нея.Тя някак си- като съм и казвал(не точно казвал), леко намеквал, че я харесвам: ми е отговаряла, че можем да бъдем само приятели! Но в последно време, като сме заедно, се държим някак си по отпуснато(нещо се промени). Макар, че всеки ден сме заедно по няколко часа на ден, напреди даже не се бяхме докосва ли, а се прегръщаме и пр. Какво смятате, дали трябва да и покажа това, което чувствам или просто няма смисъл?

gir
03-26-2010, 05:06
Момичето, което харесвам- се познаваме от 3-4 месеца, отначало я приемах като приятелка, но после се влюбих в нея.Тя някак си- като съм и казвал(не точно казвал), леко намеквал, че я харесвам: ми е отговаряла, че можем да бъдем само приятели! Но в последно време, като сме заедно, се държим някак си по отпуснато(нещо се промени). Макар, че всеки ден сме заедно по няколко часа на ден, напреди даже не се бяхме докосва ли, а се прегръщаме и пр. Какво смятате, дали трябва да и покажа това, което чувствам или просто няма смисъл?

Нали си хитър? Щом си хитър, давай хитро:

1. Остави момичето само да ти каже.
2. Ако й кажеш първи...ммммммммм, нож с две остриета - може да си каже "Супер, откога го чакам да ми каже!", ама може и да те отреже, ако се уплаши...Може пък и да го възприеме безразлично.
3. Карай без думи...Примерно - прегръщайте се, помагай й нещо, подари й нещо готино за някой празник. Какво да усложняваш нещата с ФРАЗЕОЛОГИЯ ("Обичам те!" "Искам те!"...)
Мацката не е тъпа и ще се сети, ако вече не се е сетила.

Така че ОТГОВОР - Има смисъл, но не й го показавай с думи, а с действия - ненатрапчиви като това, за което вече казах.
Много е хубаво, че сте почнали само като приятели. Доста китайци предлагат точно такъв подход - от познати, към приятели, до гаджета...
Ама, преди да се влюбваш, проучи я малко повече, дали си пасвате, щото някой ден да няма изненади (неприятни)...

nymphadora
03-26-2010, 05:52
Естествено,че трябва да и покажеш.Приятели едва ли ще успеете да се задържите дълго време :?

TheOnee
03-26-2010, 07:02
Естествено,че трябва да и покажеш.Приятели едва ли ще успеете да се задържите дълго време :? 8-)

Take_That
03-26-2010, 11:31
Естествено,че трябва да и покажеш.Приятели едва ли ще успеете да се задържите дълго време :?


Съгласна съм

Междудругото на колко сте години?

onestar
03-26-2010, 11:35
Отрязала те е и после се е влюбила. :wink: Често се случва.

Продължавай да й показваш, че я харесваш чрез намеци, постъпки или каквото се сетиш там. Ако чувствата вече са споделени, ще се получи. :wink:

hitriq
03-26-2010, 20:59
Ето тя иска да бъдем само приятели, не можела да ми даде това, което аз искам!!!!

Sladurcho
03-26-2010, 21:02
Еми тогава я забравяш и гледаш напред... излизай с други момичета .. кафенца едно друго и ще се получат нещата ... не е единствена

DarknessAngel
03-26-2010, 21:04
Съвет : показвай и, но недей да й казваш. Нещото,което ще направиш е да я стреснеш. :)

Muddled
03-26-2010, 21:06
Еми тогава я забравяш и гледаш напред... излизай с други момичета .. кафенца едно друго и ще се получат нещата ... не е единствена

+1

ro6lio
03-27-2010, 07:44
Кви ги говорите бе ?"помагай и ала бала " -така сам се изпращаш към групата на приятелите -нищо повече.Щом те е отрязала късай всякакви връзки с нея... кво ще и се молиш кат последния "женчо" Има толкова много момичета.А и както казаха по нагоре след като види че си безразличен към нея може да се влюби!