PDA

View Full Version : дали има....



dnbsuperwoofer
03-26-2010, 05:22
това се питам почти всеки ден, гледам хората - старите и младите, и се питам има ли някой като мен... аз съм на 16, момиче и обичам да се лигавя - ако има с кой... писнало ми е, всичките ми приятели са едни и същи... пушат, пият, клюкарят, обсъждат.... докато аз може и да ви прозвучи смешно или тъпо, но нали живота е един и трябва да го живеем пълноценно, та за мене ще кажа, че обожавам дръм енд бейс музиката, ниските момчета - на около моят ръст, а той е 1.63 някъде хах, обожавам спорта - футбола, баскета, федербала... ако има с кои мога цял ден да играя :) та ако някой иска лигаво но истинско френдче скайпа ми е dnbsuperwoofer но не си мислете, че като обичам лигавите момчета и да се лигавя, че съм супер несериозна... напротив, винаги бих помогнала на всеки с каквото мога, стига да знам че този човек държи на мен

gir
03-26-2010, 05:40
това се питам почти всеки ден, гледам хората - старите и младите, и се питам има ли някой като мен... аз съм на 16, момиче и обичам да се лигавя - ако има с кой... писнало ми е, всичките ми приятели са едни и същи... пушат, пият, клюкарят, обсъждат.... докато аз може и да ви прозвучи смешно или тъпо, но нали живота е един и трябва да го живеем пълноценно, та за мене ще кажа, че обожавам дръм енд бейс музиката, ниските момчета - на около моят ръст, а той е 1.63 някъде хах, обожавам спорта - футбола, баскета, федербала... ако има с кои мога цял ден да играя :) та ако някой иска лигаво но истинско френдче скайпа ми е dnbsuperwoofer но не си мислете, че като обичам лигавите момчета и да се лигавя, че съм супер несериозна... напротив, винаги бих помогнала на всеки с каквото мога, стига да знам че този човек държи на мен


Много си истинска! Успех!
Аз бих те аднал на скайпа, ама не ставам за тебе, щото не съм в България, батко съм, а и си имам много ангажименти :)

nymphadora
03-26-2010, 05:55
И такива хора трябва да има,даже повечко 8-)

StreetFame
03-26-2010, 06:01
И такива хора трябва да има,даже повечко 8-)
Мхм. И аз се кефя на дръм енд бейс-а и спорта, ама съм момиче. :( 8-) 8-)

theonly
03-26-2010, 06:19
1.69 момче от варна устройва ли те :D

TheOnee
03-26-2010, 07:04
:oops: 8-)

magincis
03-26-2010, 13:44
Божеее и аз съм в твоето положение 8-) Всичките там някфи пушат пият аз още като малките деца а и обичам спорта а те ... :D :D

gir
03-26-2010, 14:06
Божеее и аз съм в твоето положение 8-) Всичките там някфи пушат пият аз още като малките деца а и обичам спорта а те ... :D :D

Аз съм нещо по средата. Пия само червено вино, щото навсякъде пишат, че много здравословно. Нищо друго не пия от алкохолите. И никакво пушене. А без спорт направо не съм аз. Та така. Не гледай другите, а прави това, което се смята за полезно и на което се кефиш, по възможност!

pwnage
03-26-2010, 14:11
Не съм за тебе понеже слушам малко по-груби нещица от Дръм енд бейсът и не спортувам,пък и съм твърде сериозен....

Stan4o123
03-26-2010, 15:17
Ами да...то и аз съм 1 клоун,така да се каже,сериозността ме нервира,поне подправената,аз съм си непукист,веселяк,лудак,лиг в идиот,както искате го наречете...винаги съм бил най-шумният,най-приказливият,най-хиперактивният...даже и приятелите рядко успяват да ме изтърпят,без малко да ме нахранят,че съм пълен олигофрен...ама весело ми е бе,обичам да ми е весело...и ако не си го направиш сам весело,трудно др. ще успее...колкото до спорта...обичам спорт,но не тренирам нещо...вкъщи си прая тва-онова,обичам да се разхождам и така...бе поддържам се.От друга страна пък съм и сериозен слушател,затова и имам много момичета "приятелки",дето ме възприемат за кошче...не ми пречи,щото и аз ги ползвам за същото :D .

MaLkaTa_LaDy
03-26-2010, 17:25
Не си търси приятели по интернет.

fenastz
03-26-2010, 17:29
Не си търси приятели по интернет.

DarknessAngel
03-26-2010, 21:15
това се питам почти всеки ден, гледам хората - старите и младите, и се питам има ли някой като мен... аз съм на 16, момиче и обичам да се лигавя - ако има с кой... писнало ми е, всичките ми приятели са едни и същи... пушат, пият, клюкарят, обсъждат.... докато аз може и да ви прозвучи смешно или тъпо, но нали живота е един и трябва да го живеем пълноценно, та за мене ще кажа, че обожавам дръм енд бейс музиката, ниските момчета - на около моят ръст, а той е 1.63 някъде хах, обожавам спорта - футбола, баскета, федербала... ако има с кои мога цял ден да играя :) та ако някой иска лигаво но истинско френдче скайпа ми е dnbsuperwoofer но не си мислете, че като обичам лигавите момчета и да се лигавя, че съм супер несериозна... напротив, винаги бих помогнала на всеки с каквото мога, стига да знам че този човек държи на мен
Ти си пиииииииииич 8-)
Споко, ще се намери някой наоколо с твоите интереси :) :P

Sladurcho
03-26-2010, 21:21
Малко са момичетата които не гледат само колко тона грим да си сложат и как да свалят някое момче :)

Priceless
03-27-2010, 05:37
Има ли ?

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:03
Еми само мога да ти кажа браво за това, което си! :)
Просто си намери приятели, които са като теб ..