PDA

View Full Version : Тя...



CharismatiC
03-26-2010, 07:31
Привед,

Значи има едно момиче от моята компания която е 10 клас и е много хубава , а аз разбира се я харесвам много и немога да спра да мисля за нея все тя ми е в главата ... :-o ... но проблема е че аз сам 8 клас , а нали момичетата си падат по по-големи ... а и тя не е от скромните в смисал ,че се запознава със всеки , общителна е и т.н.

И искам да ви попитам дали да се пробвам и дали да се надявам

(тя с нищо не е показала , че ме харесва повече от другите , но нищо не се знае ) :-D

AlaBalaa
03-26-2010, 07:41
ми направо и кажи нищо не губиш освен ако не сте още "пресни" приятели

CharismatiC
03-26-2010, 08:04
ами доста "пресни " сме ... познаваме се от 3-4 дни :(

Sladurcho
03-26-2010, 08:11
Според мен не трябва да и казваш още или поне не в прав текст :) опитай се да я впечатлиш и да и покажеш че си свестен и сериозен пич и може да ти има доверие... ако те хареса не мисля че ще и е проблем че си по малък но все пак не я познавам... те повечето момичета не се хващат с по малки защото приятелките им ще им се присмиват и т.н. абее... женска му работа

ludikalinki
03-26-2010, 08:26
А бе то си е една цяла и доста сложна наука да разбереш Какво искат жените. Най-точният отговор е, че Жените не знаят какво искат, но го искат веднага!
В този ред на мисли - опитай се да я проучиш малко. В смисъл наблюдавай какво харесва, каква музика слуша, какви филми гледа и т.н. Помисли къде бихте могли да имате общи теми за разговор, някакви допирни точки. Наблюдавай как реагира в компанията на други момчета, на какви лафове се смее. Много момичета обичат да бъдат разсмивани, ама по интелигентен начин - не е нужно да се правиш на полу-идиот, да риташ кошчетата за боклук и други подобни недомислици :D
Ако ви е приятно да сте заедно, да разговаряте, може с течение на времето да я поканиш на кафе, на кино...
Факторът "време" е доста спорен тук, в смисъл от една страна ако доста бързаш можеш да я отблъснеш. Но ако се бавиш пък много вероятно някой друг да откъсне ябълката. А народът е казал "Хубавите ябълки прасетата ги ядат".
Много малки момчета си търсят какички да ги научат на това-онова. Момичетата си търсят батковци... Но пък някое момиче може да иска да бъде учителката - току-виж и тази девойка попадне категорията :)
Успех и take it easy :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-26-2010, 08:30
Как може да започнеш да пишеш... и още първата дума на първия ред вече да е сгрешена. :-o
Направо ми се отщя да чета нататък, но понеже беше сравнително кратко се насилих.
Ще ти кажа само че в гимназията годините определено имат значение. ((: Каките гледат да не се забъркват със зайците. Докато пък батковците се правят на властелини сред зайките.
Може да ти се отвори парашута евентуално (след) като завършите.

CharismatiC
03-26-2010, 08:47
Съжалявам за грешката ...

и мерси за коментарите :) ще се постарая да я спечеля ... :)

w0sh
03-26-2010, 08:47
Ем, пробвай, ама не се надявай на чудеса.

gir
03-26-2010, 08:50
Привед,

Значи има едно момиче от моята компания която е 10 клас и е много хубава , а аз разбира се я харесвам много и немога да спра да мисля за нея все тя ми е в главата ... :-o ... но проблема е че аз сам 8 клас , а нали момичетата си падат по по-големи ... а и тя не е от скромните в смисал ,че се запознава със всеки , общителна е и т.н.

И искам да ви попитам дали да се пробвам и дали да се надявам

(тя с нищо не е показала , че ме харесва повече от другите , но нищо не се знае ) :-D


Някои си падат и по малки или ВЪОБЩЕ НЕ ГЛЕДАТ ГОДИНИТЕ (т.е. не са ейджистки).
Пробвай, НО не се надявай. От надежди файда няма.

DjPiRgOs
03-26-2010, 08:53
Разкрий и се

EdinBulgarin
03-26-2010, 08:58
Ем, пробвай, ама не се надявай на чудеса.

Много точно казано. Не може без да пробваш ама ако си мислиш че 100 % ще успееш... FAIL :D
Има и друго нещо в някоя тема бях написал г/д как стоят нещата с годините.. за жалост ти си в най-кофти варианта, но винаги има изключения

Take_That
03-26-2010, 11:29
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".


Не ти е за първи път

w0sh

DarknessAngel
03-26-2010, 21:00
ludikalinki - чааакай малко откъде накъде реши,че жените не знаят какво искат. 8-) Иначе до автора - щом се познавате от скоро нямаш приятелство, което да губиш. Пробвай. :P