PDA

View Full Version : Обеци



annabelJB
03-26-2010, 07:43
Здравейте :) Темата може да Ви се стори глупава, извинявам се, за което.Преди два дни си продупчих ушите.Лявото ухо едва ли не, постоянно ме щипе..Ако знаете някакъво лекарство или начин да се избегнат инфекцийте моля Ви кажете.Найстина много ме е страх :( Благодаря предварително :-)

batkodoki
03-26-2010, 13:29
Здравейте :) Темата може да Ви се стори глупава, извинявам се, за което.Преди два дни си продупчих ушите.Лявото ухо едва ли не, постоянно ме щипе..Ако знаете някакъво лекарство или начин да се избегнат инфекцийте моля Ви кажете.Найстина много ме е страх :( Благодаря предварително :-)

ВЪЗРАСТ&ПОЛ?!

да избягваш тепърва " инфекцийте моля " е непостижима задача...

каквото е станало е вече станало, но то и това му е доброто - щом не те убива, винаги има начин да бъде поправено :)

annabelJB
03-26-2010, 16:03
13 8-) momi4e

YourSupergirl
03-27-2010, 18:24
Здравейте :) Темата може да Ви се стори глупава, извинявам се, за което.Преди два дни си продупчих ушите.Лявото ухо едва ли не, постоянно ме щипе..Ако знаете някакъво лекарство или начин да се избегнат инфекцийте моля Ви кажете.Найстина много ме е страх :( Благодаря предварително :-)

почисти си ги със спирт..

kalpazanka
03-28-2010, 09:18
^На прясна рана не е добра идея!
По-добре кислородна вода.

Sigrina
03-29-2010, 11:13
Промивай два пъти на ден с кислородна вода.
Ако усещаш силна болка и се подуят можеш да си вземеш Гентамицин крем 0.1% като преди това се консултирай с лекарката си и се убеди, че не си алергична.
С него се мажи 3 пъти на ден, след като преди това си промила и подсушила.

Fx1
03-29-2010, 16:03
Не ти ли казаха с какво да се мажеш/промиваш?! По мои спомени след пробиване, ти дават мазило, с което се мажеш доста дълго време, поне 2 седмици.

Reaper93
03-29-2010, 16:16
Кво си пробила по-точно, хрущял или мекото? :)