PDA

View Full Version : Нямам никакъв звук



ospower
03-26-2010, 09:12
Пуснах си музика и нямам никакъв звук... днес аваста ми откри някакви вируси в C - папка WINDOWS и ми триеше някакви файлове... не знам от какво може да е... какво да правя? :-x

ospower
03-26-2010, 09:15
Ето вижте какво ми показва:

http://prikachi.com/files/1460518C.jpg :(

Chacho
03-26-2010, 09:16
Ресваш коша. Ако няма звук, махаш всички вируси и червеи с които си избереш антивирусни, пак го рестартираш, преинсталираш драйверите и опитваш пак.

Chacho
03-26-2010, 09:18
Еми не ти засича звуково устройство, сигурно ти е изтрило драйверите или поне ключова част от тях. Първо се подсигури да не се случи това отново и след това решавай проблема с аудиото. Горе съм ти дал вариант. Пиши, ако не се получи.

MaGuSs
03-26-2010, 09:24
Еми не ти засича звуково устройство, сигурно ти е изтрило драйверите или поне ключова част от тях. Първо се подсигури да не се случи това отново и след това решавай проблема с аудиото. Горе съм ти дал вариант. Пиши, ако не се получи.

Трябва само да си преинстални драйверите.Виж ако са ти дали диск след копуването на компа ,ръгай го него и ънинстални и инстални всички неща на него.Иначе телиш неква програма ,която ти разчита всичко на компа ,гледаш ква марка ти е звуковата карта и теглиш драйверите за нея.Друг начин не знам.И да си инсталнеш най-новата версия на аваст.5-цата.В замунда има и ключ за нея :) Успех :grin:

Chacho
03-26-2010, 09:35
Ако червея е още в компа, може на всеки reboot да ги трие.

ospower
03-28-2010, 19:54
как да ги преинсталирам? :x

doomkillerr
03-28-2010, 21:57
как да ги преинсталирам? :x

Сваляш ги от нета или ако имаш диск с компютъра на него трябва да ги има. За целта е хубаво да знаеш каква ти е зуковата карта (модел и марка) или ако е вградена в дъното - съответно модела на дъното. По него ще откриеш драйверите за звука! :)

anonymous682486
03-29-2010, 12:29
:-o :-o :-o :-o то заради вируса е ти си го сменил след като си слаган нов вирус то вируса иска да изтриваш фаиловете и ти си приемал да изтриваш,които са защитени от стария вирус... ако искаш да смениш вируса ще трябва да изтриваш всички фаилове или да го преинсталираш и да инсталираш нов вирус.....предлагам ти NOD 32 тои е най добрия........ :) :) :) :) :) :)

loveUpeps4o
03-29-2010, 16:00
предлагам ти NOD 32 тои е най добрия........ :) :) :) :) :) :)
Не е най-добрия. Добра е, но има и по-добри :smt027