PDA

View Full Version : Влюбен и Загубен



XeBaveca95
03-26-2010, 09:50
Така влюбен съм в едно момиче от моя клас.Не я познавам добре просто сме съученици и рядко разговаряме.Просто някак съм се влюбил здраво в нея мисля за нея сънувам я.Нямам си представа да ли има гадже.Хубава е но другите момчета в клас не я харесват обиждат я идва ми да ги смеля от бой :o Моля за сериозни отговори без някакви "фания жребецо давай лударак знаеш кво да праеш" и подобни.

DjPiRgOs
03-26-2010, 09:59
Фания жребецооо хХАХАХАХ товь ме разби :D

XeBaveca95
03-26-2010, 10:01
Моля по сериозно :(

w0sh
03-26-2010, 10:08
Защо искате съвет за ситуации само с едно решение?

dark_angel3
03-26-2010, 10:56
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

BiggBull
03-26-2010, 11:08
значи човече заговори я сближи се с нея после почнете да излизате прави и повечко комплименти тва поне е мойта тактика тругнал съм с 2 момичета от моя клас по тоя начин но нито 1-та връзка не продължи повече от 2 седмици :D
как искаш да стане нещо като не я познаваш
едит:може също ако класа си правите купони и ако сте там и двамата гледай да се навърташ около нея да потанцувате малко(аз затова обичам кючеците много ) говори и то с гледане нищо няма да стане освен малкия у гащите :lol: :razz:

Take_That
03-26-2010, 11:13
Като за начало започни малко по малко да се сближаваш с нея :)

Pa3yMeH
03-26-2010, 11:17
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид...

ludzavr1zvane
03-26-2010, 11:17
Научи нещо повече за нея... заговория... сближете се споделайте си.. прави и комплименти... накарай я да се чуства искана... но не и показвай че си влюбен в нея по нищо за първо време... така може да се уплаши и да не стане нищо :)

dark_angel3
03-26-2010, 11:28
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид... Няма лошо,но за мен такава любов не съществува. ;]

XeBaveca95
03-26-2010, 12:18
значи човече заговори я сближи се с нея после почнете да излизате прави и повечко комплименти тва поне е мойта тактика тругнал съм с 2 момичета от моя клас по тоя начин но нито 1-та връзка не продължи повече от 2 седмици :D
как искаш да стане нещо като не я познаваш
едит:може също ако класа си правите купони и ако сте там и двамата гледай да се навърташ около нея да потанцувате малко(аз затова обичам кючеците много ) говори и то с гледане нищо няма да стане освен малкия у гащите :lol: :razz:Голям ми е :)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-26-2010, 12:21
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид... Няма лошо,но за мен такава любов не съществува. ;]

Ето това беше едно от най-тъпите изказвания,които съм чувала. Преди да обясняваш колко си влюбен и т.н по-скоро си изясни разликата между ЛЮБОВ,ХАРЕСВАНЕ И ЧИСТО ФИЗИЧЕСКО ПРИВЛИЧАНЕ.

А и както w0sh каза,доста глупаво е да искате отговор на въпрос,който има само едно решение...

XeBaveca95
03-26-2010, 12:29
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид...Защо смятате че съм влюбен в нея само външно :x

BloomF
03-26-2010, 12:30
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид...Защо смятате че съм влюбен в нея само външно :x

Щото не я познаваш достатъчно добре, че да я знаеш що за човек е!

dark_angel3
03-26-2010, 12:41
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид... Няма лошо,но за мен такава любов не съществува. ;]

Ето това беше едно от най-тъпите изказвания,които съм чувала. Преди да обясняваш колко си влюбен и т.н по-скоро си изясни разликата между ЛЮБОВ,ХАРЕСВАНЕ И ЧИСТО ФИЗИЧЕСКО ПРИВЛИЧАНЕ.

А и както w0sh каза,доста глупаво е да искате отговор на въпрос,който има само едно решение... Хаха,изяснила съм си,ти дали си си изяснила ;дд NoShTnO_iZkUsHeNiE ..

TheSunshine01
03-26-2010, 12:54
Започни да я заговаряш малко по малко, покажи и че си мааалко по различен от момчетата в класа ти.
Хубаво е че ти не я обиждаш просто се сближи с нея ..

XeBaveca95
03-26-2010, 16:34
Започни да я заговаряш малко по малко, покажи и че си мааалко по различен от момчетата в класа ти.
Хубаво е че ти не я обиждаш просто се сближи с нея .. Ето това е най добрия отговор да сега

fenastz
03-26-2010, 17:33
Смели ги от бой !!!

BePoHuKa
03-26-2010, 17:38
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид...И аз не разбирам.. мога да съм привлечена или да харесвам някой, но ЛЮБОВ не е правилната дума. ;)

fgirl14
03-26-2010, 20:01
:-x

fgirl14
03-26-2010, 20:03
никога няма да я имаш

matty7
03-26-2010, 20:28
Как така си влюбен в нея след като не я познаваш добре и не разговаряте често ?

Еми, някои хора се влюбват само по външе вид...

^мда. което си е яко зле де, но всеки има право на избор.
така. на колко си ?