PDA

View Full Version : nz kakvo da pravq ve4e



ballard
03-26-2010, 10:12
molq vi pomognete mi...nz kakvo da pravq ve4e...stava duma za u4ili6te i priqteli.jiveeh v sf no tazi godina se premestih v pleven pri baba mi i dqdo mi...vsi4ko otna4alo ve4e super..sazdadoh priqteli i otno6eniqta s vs bqha mn dobri.no izvednaj priqtelite mi zapo4naha da me otbqgvat,gledat me i se smeqt a az dori nz za kakvo stava duma.edin den gi popitah kakvo e stanalo i za6to se darjat taka,a te zapo4naha da mi se smqt i mi kazaha 4e vs v klasa govorili 4e MIRI6A,koeto e absolutna laja...bila sam smardqla na starec i tezi koito sa okolo men trqbvalo da hodqt s protivogazi.ne izdarjah ve4e i ne hodeh na u4ili6te 2-3dni no klasnata se obadi na na6te i im razkaza za vs i kaza 4e tezi idioti ot klasa mi se bili radvali 4e ne sam tam za da im smarda.molq vi pomognete mi,kakvo da napravq za6toto ve4e ne izdarjam

SmilezZz
03-26-2010, 11:14
Изобщо не им обръщай внимание..След време,когато разберат,че не ти пука - ще спрат..
А и както са казали:
"Убий идиота с мълчание"

amk933
03-26-2010, 13:31
Писането на кирилица е задължително. Моля, препиши темата и заглавието на правилния шрифт. Ако нямаш кирилица напиши в google кирилизатор и действай... :)