PDA

View Full Version : zdr DR Tiin



liolito0
03-26-2010, 13:17
imam edno vyprosche (ne sym gledala izboshto dali ima takava tema) ta na vyprosa.ot dve godini jiveq s roditelite si v chujbina.neznam ezika vse oshte poneje obshtuvam samo s bylgari i navsqkyde si govorq na bg.ta izobshto ne iskah da idvam tuka taka ili inache vse oshte ne mi haresva.nqmam prl imam samo edna frendka i ot skoro si imam gadje.vyprosyt e che tazi godina nemojah da vzema edin izpit i sega si sedq po cql den vkyshti ne rabotq ne mi se izliza nikyde nqmam jelanie za nishto (imam kuche dori ne iskam i da go rahojdam) prosto si sedq cql den pred kompa i izobshto ne iskam da izlziam nikyde.v depresiq sym ot 3 meseca sym taka.draznqt me vsi4ko i vsi4ki okolo men.iskam nqkakyv syvet kak da izlqza ot tazi depresiq??Dyrja da otbeleja che nqma kak da si namerq prl zashtoto nz ezik a i ne hodq na uchilishte.PROSTO SE VLOSHAVAM OT DEN NA DEN VSE POVECHE SE KARAM I S RODITELITE SI I S GADJETO!Zaboga samo na 17 (pochti na 18) a dori nqmam jelanie da jiveq :( :( :( :( :( pomogni mi molq za po byrz otgovor :? :? :? :? :? :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-26-2010, 17:20
Хвани са в ръце и почвай да нагъваш езика...И не стой само увас пред компа.Ест че кат дремеш ще се депресираш.Излез да те пекне слънцето 8)

ltgreen
03-26-2010, 17:25
Еми имаш интернет. запознай се с някой, едва ли никакъв английски не знаеш. Намери си някаква работа в къщи. Излез сама на някакво заведение, все ще се намерят някакви свалячи :D . Дори и да не знаеш езика пак ще намерите начин да се разбирате. Ако и това не става, излзизай да спортуваш, поне физиката ще си поддържаш. Оправяй по вкъщи като ти е скучно и няма какво да правиш. Не стой на компютъра много, най-мн да носиш очила после.

Това са първите неща които ми минават, надявам се да съм ти дал някаква насока :oops:

kalpazanka
03-27-2010, 16:38
Това, че си в чужбина, не те освобождава от задължението да пишеш на кирилица.
Давам ти 24 часа да се консултираш с гугъл и да решиш проблема!

liolito0
03-29-2010, 14:26
naprotiv osovobojdavame.v chujbina sam cqliqt mi window e na cheshki imam samo latinica i cheshki taka che nqma kak da stane.kakvo i da pravq :-D :-D :? :? :?

kalpazanka
03-29-2010, 14:40
След като има потребители, живеещи в чужбина и пишещи на килирица, значи и ти можеш да се справиш с проблема.
Най-популярното средство е това http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php