PDA

View Full Version : Sony Ericsson K800i мноо почна ме дразни..



Norty
03-26-2010, 17:06
Начи инсталирах джава игри и ми си удвоиха и ся немога да ги търкам :-x :-x :-x

Ospi
03-26-2010, 18:30
Значи изтегли си XS++ 3.1
Инсталирай си драйверите на телефона и дай connect.
Когато се свърже дай тикче на Flash file system и на Customization Pack.
Изтегли си тва
http://www.4shared.com/file/42157524/efd49dba/K800_R8BC004_FS_MEDITERR_RED52.html?s=1
на custpack-а избери К800 ако има, ако не К610 или К618... Все едно
Трябва custpack-a да ти е MEDITIERR (K800_MEDITIERR)
После даваш FLASH и чакаш. Когато е готово извади и постави батерията обратно. Пусни телефона.
ВСИЧКИ ФАЙЛОВЕ СЕ ГУБЯТ!
Ако някой знае как се оправя тоя проблем по друг начин, нека каже. Аз не знам.
Ако ти каже Phone is not supported... става малко по сложно...

ThEKiNgG
03-27-2010, 18:02
по добре да си форматира картата с памет или телефона

doomkillerr
03-27-2010, 19:41
Начи инсталирах джава игри и ми си удвоиха и ся немога да ги търкам :-x :-x :-x

А какво става като щракнеш на иконата на играта бутона "c" или от менюто "Delete"?!?! :-o

Norty
03-28-2010, 18:25
Телефона shutdown- ва

ivanstef
03-28-2010, 18:29
Странно... и на моя се беше случила същата магия. Оправи се след малко човъркане и формат на картата. Често се бъгват... Флашването на софтуера е като боядисването на кола, така че внимавай много. 90% подготовка 10 % боядисване...

Norty
03-28-2010, 18:37
Странно... и на моя се беше случила същата магия. Оправи се след малко човъркане и формат на картата. Често се бъгват... Флашването на софтуера е като боядисването на кола, така че внимавай много. 90% подготовка 10 % боядисване... Ne pomaga formata

ivanstef
03-28-2010, 18:39
Странно... и на моя се беше случила същата магия. Оправи се след малко човъркане и формат на картата. Често се бъгват... Флашването на софтуера е като боядисването на кола, така че внимавай много. 90% подготовка 10 % боядисване... Ne pomaga formata

Чесно казано бях измислил някакъв номер... но уви в момента не мога да се сетя точно. Измисля ли го ще ти кажа. Ако имаш няква гаранция иди им го удари в земята..

Norty
03-28-2010, 18:58
Странно... и на моя се беше случила същата магия. Оправи се след малко човъркане и формат на картата. Често се бъгват... Флашването на софтуера е като боядисването на кола, така че внимавай много. 90% подготовка 10 % боядисване... Ne pomaga formata

Чесно казано бях измислил някакъв номер... но уви в момента не мога да се сетя точно. Измисля ли го ще ти кажа. Ако имаш няква гаранция иди им го удари в земята..

Взет е от Холандия :-x

Ospi
03-28-2010, 20:01
Игрите в телефона ли са?

L0ST
03-28-2010, 20:35
Хард ресет ще те оправи. Губи се всичко, но ще се оправи. Ако пък не стане флашваи спокойно, поне 10 пъти съм флашвал такъв телефон, не съм рпавил гафове, то си е елементарно де (имам един такъв с нещо развалена камера, хем снима, хем се появяват некви черти по снимката).

Norty
03-30-2010, 12:36
Игрите в телефона ли са?

Картата с памет :-x

doomkillerr
03-30-2010, 13:10
Игрите в телефона ли са?

Картата с памет :-x

Защо не свържеш телефона с РС-то и не изтриеш игрите от него? :-o

Norty
03-30-2010, 13:47
По подробно ?? :oops:

doomkillerr
03-30-2010, 14:24
По подробно ?? :oops:

Свързваш телефона към компютъра посредством USB кабела, като трябва да имаш инсталирани драйвери за кабела, за да стане връзката! След свързването избираш "File Transfer" - в "Windows Explorer" ще ти се появят две нови устройства... първото е паметта на телефона, а второто картата памет! Отваряш второто и търсиш в папка -> \system\ams\ -> имената на дадената игра! Имай в предвид, че папка "system" е скрита, като за да я видиш от настройките на "Windows Explorer" правиш следното -> Tools -> Folder Options -> View -> Show hidden files, folders, and drives

Айде успех от мен! :)

Norty
04-03-2010, 18:10
По подробно ?? :oops:

Свързваш телефона към компютъра посредством USB кабела, като трябва да имаш инсталирани драйвери за кабела, за да стане връзката! След свързването избираш "File Transfer" - в "Windows Explorer" ще ти се появят две нови устройства... първото е паметта на телефона, а второто картата памет! Отваряш второто и търсиш в папка -> \system\ams\ -> имената на дадената игра! Имай в предвид, че папка "system" е скрита, като за да я видиш от настройките на "Windows Explorer" правиш следното -> Tools -> Folder Options -> View -> Show hidden files, folders, and drives

Айде успех от мен! :)

Мерси ! :P