PDA

View Full Version : Какво правите и говорите и правите на първа среща с момиче?



sheisthenumberone
03-26-2010, 16:40
Какво правите и говорите и правите на първа среща с момиче?

Doga
03-26-2010, 16:42
Уроци ли ти трябват?

dominating
03-26-2010, 16:46
Доста добра тактика е да и задаваш кратки и ясни въпроси и тя да говори - до сега не съм видял жена дето да не се кефи на това. Разбирай не да стоиш все едно имаш джанки в устата - просто поддържаш целия разговор с въпроси към нея и я оставяш тя да си дрънка некви глупости...

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-26-2010, 16:50
Говорим си за квантова физика и за сътворението на света 8)

sheisthenumberone
03-26-2010, 16:58
Уроци ли ти трябват?
Да.Даите примерни въпроси и теми :D

ErRoR19
03-26-2010, 17:13
Говорим си за квантова физика и за сътворението на света 8)

Знаех си пак аз все говоря някви глупости за динозаври и таласами пу даса ЕВАМ :-x :-x :-x

sheisthenumberone
03-26-2010, 19:35
Говорим си за квантова физика и за сътворението на света 8)

Знаех си пак аз все говоря някви глупости за динозаври и таласами пу даса ЕВАМ :-x :-x :-x
Moля малко по сериозно към темата
:)

SemperFidelis
03-26-2010, 20:24
За квото се сетя... не ти трябва някъв план или схема за първа среща :-o .

UltrasLife
03-26-2010, 21:28
Като за начало започвам с глобалното затопляне и смъртта ни през 2012 година.След това продължавам със световната криза(е*а ни мамата тва чудо) ... Все пак сме на едно мнение с нея .. И накрая завършвам с цените на плодовете много е скъпо ...

AlaBalaa
03-26-2010, 22:47
общи теми от които и 2мата се интересуваме или знаем как да кажа по равно :) или някой виц хи-хи :) ми нищо не правим при изпращането може да направиш :-)

fenastz
03-27-2010, 08:10
Перфектното положение е да говориш малко, но да не мълчиш. Ако говориш много ще изглеждаш скучен, а ако говориш за себе си е още по-зле. Ако пък мълчиш прекалено много ще те счита за задръстен.

valdesbg
03-27-2010, 08:14
Значи все пак не е било ебавка и наистина ще излизате с нея, а? :)

Ми кво да ти кажа бъди интересен, но не клоун. Задавай въпроси свързани с всичко което се сетиш. слушай какво ти приказва и задавай насочващи въпроси. Също така предоставяй информация за себе си, за да може тя на свой ред да задава въпроси.

И така. ако всичко е точно и си паснете като начин на мислене, характери, нагласи etc няма да усетиш как ще се налазите.

А и нали знаеш как да не бъдеш досаден? Щото на това няма да те уча :)

Rounder
03-27-2010, 08:14
ГОВОРИХ КОЛКО МНОГО МРАЗЯ ЕВРЕИТЕ А МОМИЧЕТО БЕШЕ ХИТЛЕР ТАКА ЧЕ МИНА ДОСТА ДОБРЕ ;) ;) ;)

Ти си болен бе,вари се прегледай

sheisthenumberone
03-27-2010, 15:33
Значи все пак не е било ебавка и наистина ще излизате с нея, а? :)

Ми кво да ти кажа бъди интересен, но не клоун. Задавай въпроси свързани с всичко което се сетиш. слушай какво ти приказва и задавай насочващи въпроси. Също така предоставяй информация за себе си, за да може тя на свой ред да задава въпроси.

И така. ако всичко е точно и си паснете като начин на мислене, характери, нагласи etc няма да усетиш как ще се налазите.

А и нали знаеш как да не бъдеш досаден? Щото на това няма да те уча :)

само 2мата утре
излизаме сутрента
:oops: :grin: :grin: :grin: :grin: нямам търпение :-D

valdesbg
03-27-2010, 15:35
Успех тогава :)

Да кажеш как е минало.

xNiKx
03-27-2010, 15:47
Говорим си за квантова физика и за сътворението на света 8)

Знаех си пак аз все говоря някви глупости за динозаври и таласами пу даса ЕВАМ :-x :-x :-x
Moля малко по сериозно към темата
:)
Че тя темата не е сериозна, ние да сме сериозни към нея?!?
И заглавието и въпросът ти (които са едни и същи) са смешни, защо да сме сериозни?