PDA

View Full Version : Kрая на една връзка и едно приятелство



tyti92
03-26-2010, 17:43
Здравейте четях много теми и давате много добри съвети надявам се и на мен да ми помогнете :) ... Искам да ви помоля за съвет :? ...Така имах едно гадже ходех с него много време ,но стана така че се разделихме преди няколко седмици . Обаче до като ходех с това момче с нас излизаше един мой много добър приятел и той постояно ми се сърдеше . И наскоро разбрах защо е бил такъв моя бест фр , защото ме е хересвал и като ми каза ми стана много гадно и от както скъсах с моя само се караме с моя бест фр и на мен ми е много кофти кажете ми какво да направя :cry: :cry: :cry: :cry: [/b]

Alex4o0o
03-26-2010, 17:45
Забрави ги и двамата.Няма смисъл.

Lincheto
03-26-2010, 18:28
И все пак никъде не споменаваш какво чувстваш към най-добрия ти приятел?

valdesbg
03-26-2010, 19:16
Еми.. резачка и за двамата.

И се изясни със себе си.

tyti92
03-27-2010, 09:00
И все пак никъде не споменаваш какво чувстваш към най-добрия ти приятел?
Ем чувствам към него едно голямо приятелство , а и според мен това е много тъпо от негова страна само да се караме за некакви глупости той невижда колко много държа на него :?

ivcheto0o
03-27-2010, 09:02
Еми.. резачка и за двамата.

И се изясни със себе си.

Lincheto
03-27-2010, 09:11
По-добре се изясни с него. Гадно е когато човек губи най-добрия си приятел.
От държанието му зависи дали ще сте отново приятели или просто познати.

tyti92
03-27-2010, 09:14
ХИТЛЕР Е ЕДИНСТ МИ ПРИЧАТЛ

оффффф това няма нищо смислено с темата :)

onestar
03-27-2010, 09:54
Харесва те - ревнувал е.
Обясни му, че искаш да оправите отношенията си и да останете добри приятели.
Ще се съгласи ако успее да преодолее чувствата си и да свикне с мисълта, че ще излизаш с други момчета. В противен случай оставате познати.

cookiexgirl
03-27-2010, 12:14
Харесва те - ревнувал е.
Обясни му, че искаш да оправите отношенията си и да останете добри приятели.
Ще се съгласи ако успее да преодолее чувствата си и да свикне с мисълта, че ще излизаш с други момчета. В противен случай оставате познати.

+1 ( :

Take_That
03-27-2010, 16:56
Харесва те - ревнувал е.
Обясни му, че искаш да оправите отношенията си и да останете добри приятели.
Ще се съгласи ако успее да преодолее чувствата си и да свикне с мисълта, че ще излизаш с други момчета. В противен случай оставате познати.

+1 ( :

+2

Linns
03-27-2010, 17:32
С гаджето си скъсала, забрави го, кво още говориш за него!?

Защо се караш с най-добрия ти приятел ??

DarknessAngel
03-27-2010, 21:27
И двамата не си струват. Get over it.

tyti92
03-28-2010, 09:57
С гаджето си скъсала, забрави го, кво още говориш за него!?

Защо се караш с най-добрия ти приятел ??

Аз не се карам с него просто той самия не се усеща как прекалява,ето например вчера бяхме заедно и той там почна нещо на въпреки да ми отговори и откачих :-x просто на последак почва много да ме нервира и накрая може да останем непознати :( аз него искам ама той прекалява ..Един ден е добре,друг ден отвратителен като ми се обади по тела некъв мил,ама като дойде при компанията и почва да се заяжда с мен :x

justwondering
03-28-2010, 10:15
Според мен това ще е временно и след време ще спре да се заяжда с теб. Но най-добре поговорете. Като не му е било приятно да излиза с теб и бившия ти, защо не ти го е казал?! Едва ли си го принуждавала...

SmilezZz
03-28-2010, 10:31
И аз съм на мнение да ги забравиш..
Така ще се чувстваш много по-добре..+ това един ден пак ще срещнеш най-добър приятел и идеално момче за гадже..

DqVoLsKoJeLaNiE
03-28-2010, 11:38
1во се изясни кой от двамата искаш... границата между приятелство и любов е тънка, а като чета това, което разказваш, твоята съвсем е изтъняла. Ако все пак решиш, че не искаш най-добрият ти приятел да ти е и гадже, му кажи, че тва поведение не ти харесва и че ако иска да си останете приятели, да се държи поне малко по-добре...да се опита, ама и ти го разбери, помисли какво му е преди да решиш окончателно, защото ако почнеш да прескачаш от единия на другия в объркването си, ще излезеш голяма к```а без да си такава.

tyti92
03-28-2010, 13:15
Според мен това ще е временно и след време ще спре да се заяжда с теб. Но най-добре поговорете. Като не му е било приятно да излиза с теб и бившия ти, защо не ти го е казал?! Едва ли си го принуждавала...

....Ами снощи се опитахме , но не стана днеска му викам хайде да отидем на кафе и да си поговорим той няма какво да говоря с теб ..ам да се надяваме , че ще е временно :( ....ми не не съм го карала насила да излиза с нас той ми се обаждаше и питаше къде сме и аз му казвах и той идваше :)

tyti92
03-28-2010, 13:20
1во се изясни кой от двамата искаш... границата между приятелство и любов е тънка, а като чета това, което разказваш, твоята съвсем е изтъняла. Ако все пак решиш, че не искаш най-добрият ти приятел да ти е и гадже, му кажи, че тва поведение не ти харесва и че ако иска да си останете приятели, да се държи поне малко по-добре...да се опита, ама и ти го разбери, помисли какво му е преди да решиш окончателно, защото ако почнеш да прескачаш от единия на другия в объркването си, ще излезеш голяма к```а без да си такава.


Ама аз приключих с бившия ми,а до колкото до моя БФФ адски много държа на него като брат ми е , но му казах че няма смисъл да сме повече от приятели , защото ще скъсаме заради няква простотия и после какво ще сме като пътни знаци , а и споко има много такива скачат от друг на друг аз не съм такава :)

BlueParadise
03-28-2010, 13:27
Ми и преди и сега твоя бест ти е правил циркове ... и сега просто иска да му угодиш ... а знаеш ли какво да направиш,заеби го .. ти не си му никаква,че да му изпълняваш каквото иска да има .. ! Помисли добре върху това.

tyti92
03-28-2010, 13:32
Ми и преди и сега твоя бест ти е правил циркове ... и сега просто иска да му угодиш ... а знаеш ли какво да направиш,заеби го .. ти не си му никаква,че да му изпълняваш каквото иска да има .. ! Помисли добре върху това.

Аз му казах продължава ли в този дух режеме чертата и до тук , ама мисла да те послушам ....

БЛОГОДАРЯ НА ВСИЧКИ :) ;-)

justwondering
03-28-2010, 18:43
Според мен това ще е временно и след време ще спре да се заяжда с теб. Но най-добре поговорете. Като не му е било приятно да излиза с теб и бившия ти, защо не ти го е казал?! Едва ли си го принуждавала...

....Ами снощи се опитахме , но не стана днеска му викам хайде да отидем на кафе и да си поговорим той няма какво да говоря с теб ..ам да се надяваме , че ще е временно :( ....ми не не съм го карала насила да излиза с нас той ми се обаждаше и питаше къде сме и аз му казвах и той идваше :)

Просто трябва да му мине според мен. Държи се детски :? Дано се оправите. :)

gabiiTu
03-28-2010, 19:36
не се забърквай в такиа сложни ситуации.
зная,че ти е трудно ,ама гледай да го преодолееш всичкото,щото ся само себе си измъчваш.
кофти е някво...
най-добре отиди да се огледаш за някой дpуг пич ,който ще ти фане окото..

Sladurcho
03-28-2010, 22:01
Наистина е тъпа постъпката на твоя бест фр , но постави се на негово място да излиза с вас да вижда момичето което харесва в прегръдките на друг... на никой нямаше да му е хубаво в неговото положение... А и доста смело от негова страна да ти признае за чуствата си.. може би се е надявал като ти признае знам ли... да разбере за теб как стоят нещата и дали не го приемаш и ти като повече от приятел... Ако мислиш да му биеш шута и на него според мен заслужава да му го кажеш а не просто ей така да спреш всякаква връзка с него... дължиш му го ако не за друго поне заради приятелството си...

ПП. не мисля че добри приятели се срещат на всяка крачка :)

FireFlyY
04-03-2010, 15:42
Еми.. резачка и за двамата.

И се изясни със себе си.

+1

givemereasontolive
04-03-2010, 15:53
Еми да , съгласна съм , той е ревнувал да те вижда в прегръдките на друго момче , но на мен не би ми било приятно да се заяжда с мен и да се заяжда при положение,че има чувства към мен ... може да е нервен , задето си го отрязала , но ако толкова неможе да се примири с мисълта,че неможе да сте повече от приятели ,защо не станеш по-близка с него .. поговорете си,кажи му , че държиш на него и то много [ наистина трябва да държиш на него,за да го наречеш BFF ] но само като приятел




Харесва те - ревнувал е.
Обясни му, че искаш да оправите отношенията си и да останете добри приятели.
Ще се съгласи ако успее да преодолее чувствата си и да свикне с мисълта, че ще излизаш с други момчета. В противен случай оставате познати.

+1 ( :


Наистина е тъпа постъпката на твоя бест фр , но постави се на негово място да излиза с вас да вижда момичето което харесва в прегръдките на друг... на никой нямаше да му е хубаво в неговото положение... А и доста смело от негова страна да ти признае за чуствата си.. може би се е надявал като ти признае знам ли... да разбере за теб как стоят нещата и дали не го приемаш и ти като повече от приятел... Ако мислиш да му биеш шута и на него според мен заслужава да му го кажеш а не просто ей така да спреш всякаква връзка с него... дължиш му го ако не за друго поне заради приятелството си...

ПП. не мисля че добри приятели се срещат на всяка крачка :)




:wink:

hanovete
04-04-2010, 07:06
и аз съм изпадал в такава ситуация и бях точно от страната на момчето ....бяхме много добри приятели и накрая оплескахме работата яко в продължение на година не си говорихме докато не завършихме и вечерта на изпращането в една дискотека се сдобрихме.....просто ако момчето не е имало връзки трудно осъзнава какви чувства има към теб....за щастие след тази случка имах 2 връзки и осъзнах че всъщност не съм я искал за гадже,просто я имам за нещо специално в моя живот и я чувствам много близка но нищо повече ;) и сега всичко е наред :)

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 12:01
По-добре се изясни с него. Гадно е когато човек губи най-добрия си приятел.
От държанието му зависи дали ще сте отново приятели или просто познати.

ПОДКРЕПЯМ !

tyti92
04-05-2010, 09:08
Така няма вече какво да се коментира той си има гадже,аз си имам гадже :) . . . Аз и той приключихме нито се виждаме,нито си пишеме по скайпа,нито се засичаме в квартала , той си мисли че го мразя ама да се оправя , някога ще разбере какво ми е било , въпреки всичко това и на него му е кофти но ще си проговорим след 5-6 месеца с него трудно се излиза на глава :D .Опитах се да говорим но той не иска вика че няма смисъл и т.н ще се по търсим някога :)