PDA

View Full Version : Перфектният учител.



kykyto
03-26-2010, 17:55
Основна тема за критика към даскалите. Какви учители предпочитате, имало ли е учител, който да не разбира много от предмета и преподава грешни неща. Има ли читави учители в днешно време. Бих желал да получа мнение за учиелите от "Елитните" гимназии. Дайте малко до ги разкритикуваме тея от американския. :wink:

L0ST
03-26-2010, 17:59
Разбира е, че има такива които не са читави и с извинение ги мързи да гледат. Но също така има и читави, поне ази година на мен едни 70-80% от учителите, които ми преподават са адски читави и точни хора, които наистина си разбират от работата, оценяват обективно, не ги мързи да ни преподават и се опитват наистина да ни научат на нещо.

Иначе, в нашето училище има химанитарен профил (интензивно АЕ) и от моето впечатление даскалите дето м преподават...не са много добри, но това е само моето мнение...

user15
03-26-2010, 18:13
Кратка инфо на мойте даскали
господина по география-много пекан, много е забавно в неговите часове и предава уроците по забавен начин
госпожата по БЕЛ-всеки час изпитва, държи много да се пише, за нея най-високата оценка е 4-никой в даскало няма повече то 4,много строга, дърта баба
госпожата по биология-много луда, много вика и всички се хилим в часа, много е хамава и постоянно бие с една пръчка по бюрото и говори глупости
госпожата по химия-класната, много добра, предава перфектно, може би тя ми е фаворит много добра класна, много се разбираме и тя ни разбира много добре и винаги ни помага
госпожата по история-никога не изпитва устно, пише оценки само на тестове, като почне да предава урока и 45 мин не млъква(много знае тоя жена бе)
господина по математика-с дълга бяла коса, с бяла брада-прилича на дядо коледа, бил е учител във Франция и Мароко, дава много трудни задачи на контролните и от 26 ученика има 20 двойки за срока-догодина ще се пенсионира-дай боже
госпожата по практика-постоянно ни обвинява, че сме крали от кабинета и, малко е чалната
госпожата по специалните предмети-много изпитва, но мен ме кефи
госпожата по английски-много вика, викат и fuck face познайте защо?!
госпожата по немски-постоянно ни завишава оценките, много се лигавим в часа, не пише двойки, не изпитва
господина по етика и право-най строгия господин в даскало-при него не можеш да влезеш в час ако нямаш синя риза на раета и лична карта закачена на врата, не те пуска ако нямаш домашно и учебник и тедрадка, нисък е къдрев и са прай на много важен и винаги ни казва че сме прости и ограничени и тъпи и тнт...
госпожата по физика-всички я обичаме ,много е добра
за останалите нямам мнение

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство


:-o :shock: :booooomb: незнам как можах да изпиша толкова глупости но няях ко да прая-това е мнението ми за моите даскали

ecstazy
03-26-2010, 18:18
Перфектният учител за мен беше в бившото ми даскало, беше ни класна. Беше млада, 38 години, много хубава и симпатична, сериозна учителка. Тя беше способна да преподава така, че хем е забавно хем се учи нещо. Разбираше наще проблеми и ни даваше много ценни съвети. Адски обичлив човек е, нз как да го кажа ;д в смисъл обичаше си ни целия клас, както ние обичахме нея. Винаги можехме да разчитаме на нея, било то за уроци или съвет. Преподава по БЕЛ. Другата учителка пак от това даскало е по математика.Леле толкова ми липсват. Рядко се намират такива учители. Тя беше също много забавна, преподаваше си отлично уроците, всичко разбирах при нея, и тя много ни обичаше, ехх какви шеги пускаше. Пфф.. спомени.. а сегашните ми учители-нито ни обичат, нито си преподават както трябва уроците :lol: за мен това е перфектния учител - хем да е забавен, хем да преподава качествено. С една дума да накара учениците да обичат тоя предмет. А тези 2 учителки без съмнение го могат :smt007

Callisto
03-26-2010, 20:09
Перфектният учител?
Определено това е Нора Кирева. Преподаваше ми в старото училище и е най-добрата учителка по български в България. Пишеше съвсем реални оценки...нищо, че аз бях зле. :D
Преподава адски добре, влиза в часовете и въдворява ред. Беше ми класна 1/2 години, но после я поканиха да стане директор на едно училище. Задържа се там 1 месец и се върна при нас под предлог, че обича децата и работата в кабинет не е за нея. В час на класния ни черпеше с филии с лютеница. :D

DonMikelle
03-26-2010, 22:14
Кратка инфо на мойте даскали
господина по география-много пекан, много е забавно в неговите часове и предава уроците по забавен начин
госпожата по БЕЛ-всеки час изпитва, държи много да се пише, за нея най-високата оценка е 4-никой в даскало няма повече то 4,много строга, дърта баба
госпожата по биология-много луда, много вика и всички се хилим в часа, много е хамава и постоянно бие с една пръчка по бюрото и говори глупости
госпожата по химия-класната, много добра, предава перфектно, може би тя ми е фаворит много добра класна, много се разбираме и тя ни разбира много добре и винаги ни помага
госпожата по история-никога не изпитва устно, пише оценки само на тестове, като почне да предава урока и 45 мин не млъква(много знае тоя жена бе)
господина по математика-с дълга бяла коса, с бяла брада-прилича на дядо коледа, бил е учител във Франция и Мароко, дава много трудни задачи на контролните и от 26 ученика има 20 двойки за срока-догодина ще се пенсионира-дай боже
госпожата по практика-постоянно ни обвинява, че сме крали от кабинета и, малко е чалната
госпожата по специалните предмети-много изпитва, но мен ме кефи
госпожата по английски-много вика, викат и fuck face познайте защо?!
госпожата по немски-постоянно ни завишава оценките, много се лигавим в часа, не пише двойки, не изпитва
господина по етика и право-най строгия господин в даскало-при него не можеш да влезеш в час ако нямаш синя риза на раета и лична карта закачена на врата, не те пуска ако нямаш домашно и учебник и тедрадка, нисък е къдрев и са прай на много важен и винаги ни казва че сме прости и ограничени и тъпи и тнт...
госпожата по физика-всички я обичаме ,много е добра
за останалите нямам мнение

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство


:-o :shock: :booooomb: незнам как можах да изпиша толкова глупости но няях ко да прая-това е мнението ми за моите даскали

Да не си от ПТГ-Варна

xoxi
03-27-2010, 06:19
Бих желал да получа мнение за учиелите от "Елитните" гимназии.

Тъй като нашата гимназия се води "елитна" с удоволствие ще ти отговоря. 8-)
Значи днешната представа за добър учител, няма нищо общо с представата от миналите времена.
Ако тогава добър учител е бил този, който е строг и може да контролира цял един клас, то сега този учител ще бъде наречен с не много красиви прилагателно, но като цяло всичко ще го мислят за "комплексиран, зъл дъртак" (това всичко съм го видяла с очите си)
Аз тази година изучавам само няколко предмета, за това ще говоря за учителите, които познавам.
Всеки учител е добър учител. Знае как да предаде урока си, знае как да ти обясни, знае как да те накара да се интересуваш от предмета, дори преди това да ти е бил най-омразният. (Това го казвам, защото аз преди бях кръгла 0 по математика, а сега дори си решавам в нас задачи... ей така за удоволствие) Всеки учител е готов да остане с теб след часовете, ако имаш въпроси или искаш да говориш с него за нещо. Готов е да дойде и преди часовете, ако пожелаеш.
В по-голяма част от учителите цари едно приятелско чувство. В часовете имаш чувството, че си в приятна компания. Уроците са просто един разговор, който преминава гладко и незнайно как, ти запомняш всичко.
Това не е просто училище. Тук всеки учител е готов да защити интересите ти и да ти помогне, дори това да му коства собственото време и въпросите ти да нямат нищо общо с учебният материал.
В началото на годината, класната ни каза, че в тази гимназия всички са като едно голямо семейство. В началото аз лично се разсмях, но сега виждам колко ПРАВА е тя.

За мен това са перфектни учители.
В часовете не се шуми, всички слушат, всички разбират.
Знаеш, че можеш да говориш с учителят за всичко. Можеш да го питаш нещо, без да рискуваш, че ще бъдеш овикан. Имаш му доверие !!

SK0RP10N
03-27-2010, 08:19
sexyкретен, не опорочавай името на свети Адолф с негодния ти правопис.
За мен перфектния учител е животът, защото никой не може да те научи на толкова неща, колкото животът.

LoupGarrou
03-27-2010, 08:30
Бих желал да получа мнение за учиелите от "Елитните" гимназии.

Тъй като нашата гимназия се води "елитна" с удоволствие ще ти отговоря. 8-)
Значи днешната представа за добър учител, няма нищо общо с представата от миналите времена.
Ако тогава добър учител е бил този, който е строг и може да контролира цял един клас, то сега този учител ще бъде наречен с не много красиви прилагателно, но като цяло всичко ще го мислят за "комплексиран, зъл дъртак" (това всичко съм го видяла с очите си)
Аз тази година изучавам само няколко предмета, за това ще говоря за учителите, които познавам.
Всеки учител е добър учител. Знае как да предаде урока си, знае как да ти обясни, знае как да те накара да се интересуваш от предмета, дори преди това да ти е бил най-омразният. (Това го казвам, защото аз преди бях кръгла 0 по математика, а сега дори си решавам в нас задачи... ей така за удоволствие) Всеки учител е готов да остане с теб след часовете, ако имаш въпроси или искаш да говориш с него за нещо. Готов е да дойде и преди часовете, ако пожелаеш.
В по-голяма част от учителите цари едно приятелско чувство. В часовете имаш чувството, че си в приятна компания. Уроците са просто един разговор, който преминава гладко и незнайно как, ти запомняш всичко.
Това не е просто училище. Тук всеки учител е готов да защити интересите ти и да ти помогне, дори това да му коства собственото време и въпросите ти да нямат нищо общо с учебният материал.
В началото на годината, класната ни каза, че в тази гимназия всички са като едно голямо семейство. В началото аз лично се разсмях, но сега виждам колко ПРАВА е тя.

За мен това са перфектни учители.
В часовете не се шуми, всички слушат, всички разбират.
Знаеш, че можеш да говориш с учителят за всичко. Можеш да го питаш нещо, без да рискуваш, че ще бъдеш овикан. Имаш му доверие !!

:shock: Момиче/момче (мисля, че си момиче, ама човек никога не знае), къде учиш ?! :-o Я кажи, за да се преместя в твоето училище :D

mrtn
03-27-2010, 09:16
Еми за мен перфектния учител е този, който разбира от работата си, прави го с интерес, иска да научи учениците си и да знае как да запълни един учебен час и да бъде строг и забавен в рамките на нормалното.

mimsssssss
03-27-2010, 10:49
Ами в мойто даскало има две учителки, които мога да кажа че са перфектни. Знаят как да те занимават в час, как да те накарат да ги уважаваш, как да слушаш в час и т.н. Едната подхода и е да дава домашни примерно 3 и ние да си изберем и казва че ще ни доизпита и ще ни пише оценка. Ако неискаме да ни изпитва ще работим върху проект - последният път беше да правим табло, като всеки носи мисли на английски, картинки и други неща. Получи се интересно. Тея мисли после всеки си превеждаше по една и ако иска може да напише с 3-4 изречения как я разбира. В продулжение на 2 месеца всеки всеки час пишеше (работеше) върху нещо. Просто беше интересно.
Другата госпожа е завършила история, бел и психология и примерно имаме час история, обаче имаме контролно по бел при другата и тя ни помага като дава примери от учебника по история. Едновеременно си взимаме урока по история и тя ни показва как се пишат титлите, двете имена на град, бройните на титлите и т.н. , може да комбинира примерно говорим бг история за Омуртаг и тя да ни казва каква психология е имал човека и да говорим за него, за постъпките му и просто караме 2 в 1.
И двете са мега пекани, може би се дължи на това че едната е на 31, а другата на 27, тоест са млади, едно поколение преди нас даже.

user15
03-27-2010, 12:40
Кратка инфо на мойте даскали
господина по география-много пекан, много е забавно в неговите часове и предава уроците по забавен начин
госпожата по БЕЛ-всеки час изпитва, държи много да се пише, за нея най-високата оценка е 4-никой в даскало няма повече то 4,много строга, дърта баба
госпожата по биология-много луда, много вика и всички се хилим в часа, много е хамава и постоянно бие с една пръчка по бюрото и говори глупости
госпожата по химия-класната, много добра, предава перфектно, може би тя ми е фаворит много добра класна, много се разбираме и тя ни разбира много добре и винаги ни помага
госпожата по история-никога не изпитва устно, пише оценки само на тестове, като почне да предава урока и 45 мин не млъква(много знае тоя жена бе)
господина по математика-с дълга бяла коса, с бяла брада-прилича на дядо коледа, бил е учител във Франция и Мароко, дава много трудни задачи на контролните и от 26 ученика има 20 двойки за срока-догодина ще се пенсионира-дай боже
госпожата по практика-постоянно ни обвинява, че сме крали от кабинета и, малко е чалната
госпожата по специалните предмети-много изпитва, но мен ме кефи
госпожата по английски-много вика, викат и fuck face познайте защо?!
госпожата по немски-постоянно ни завишава оценките, много се лигавим в часа, не пише двойки, не изпитва
господина по етика и право-най строгия господин в даскало-при него не можеш да влезеш в час ако нямаш синя риза на раета и лична карта закачена на врата, не те пуска ако нямаш домашно и учебник и тедрадка, нисък е къдрев и са прай на много важен и винаги ни казва че сме прости и ограничени и тъпи и тнт...
госпожата по физика-всички я обичаме ,много е добра
за останалите нямам мнение

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство


:-o :shock: :booooomb: незнам как можах да изпиша толкова глупости но няях ко да прая-това е мнението ми за моите даскали

Да не си от ПТГ-Варна

Да ест :-o И ти ли си от там?

DonMikelle
03-27-2010, 21:59
Да не си от ПТГ-Варна

Да ест :-o И ти ли си от там?

Аз завърших отдавна, ама още ги помня тея даскали

господина по география-Петър Иванов, уникален е, най-забавния даскал, който съм срещал. Трябва да си уникален идиот за да де остави на поправителен. Пази се от летящи тебешири и ключове.
госпожата по БЕЛ- Божанова или Христова-и двете са еднакви гадини. Не целят да те научат на нещо, а да се гаврят с учениците. Тук по-добрият вариант е Котев.
госпожата по биология-Ако е Веска Иванова мислех, са я пенсионирали миналата година.
госпожата по химия-Диана Аврамова-по-скоро само се прави на строга. Много е добра, но държи на всяка цена да те научи на нещо.
госпожата по история-Лидия Ангелова-много добър и справедлив учител.
господина по математика-Тончо Стоянов-Наистина е строг, но ще ви научи на математика. Само за справка 80% от учениците му изкарват от 4,50 нагоре на изпит математика в ТУ-Варна.
госпожата по практика-Милкана Божилова или Паскова. И двете са еднакво откачени. Не са лоши, но толкова години в механото са им повлияли зле.
госпожата по английски-Тая ще да е нова звезда, не я знам.
господина по етика и право-Евгени Тотев-тоя е уникален гад, просто обича да тормози и да се гаври с учениците. При него 100% нищо няма да научиш, но ако те хване да преписваш-директно на изпит, също така е зле с главата.
госпожата по физика-Радка Рабаджийска-тя е леко чалната, но е свестен учител, пък и при нея винаги е весело.

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство-Емилия Петрова-страшна сладурана, леко странна понякога, но учениците я обичат. Колко часове сме и провалили, просто обичахме да и ходим на гости и да я взимаме на кафе с нас, но никога не ни е гонила.

Мисля че ти уцелих учителите според описанието. Между другото даскала по География си записва ученически бисер, туъ че ако го помолиш да ги препишеш ще изкараш материал за цяла тема.

П.С. Пази се от зам. директорката (инж. Вичева)-има много тежки шамари и господ да ти е на помощ ако я ядосаш. :D

iLovePussyJuice
03-27-2010, 22:36
с най-якия даскал ходехме по мачове, дискотеки, кръчми...
най-големия пич!
и страшно интелигентен човек, както и мн добър преподавател

FantaMen
03-28-2010, 06:37
Еми аз УЖ се вода в елитна гимназия .. (тва пък кой глупак го измисли ??? ) Уча в ПГМЕЕ гр.Бургас... (ако има някой ученик там ще е много добре ) Доста учители ми преподават тъй като имам практика и специални предмети.. но ще напиша за всеки по нещо..

БЕ и Литература... Влезе ли в час всичко млъква.. часа започва както винаги започва да изпитва някой пича казва 2 думи и край.,.. започне ли да говори и званеца не го спира.. никой не го слуша всеки си говори с някой но дисциплината му става горе долу
Математика..За 3 години прекарани 3 сменени учителя.. бих казал че сегашната не е много добра.. почти нищо не обяснява
Физика... Ужасно проста и часовете и са пълен шит
Химия... За последната година ни го сложиха тоя глупак... Дисциплината си е ок но с това преподаване на никого няма да му е интересна тази химия.. (казвам го защото хобито ми включва огромна част знанния по химия)
История... Е това за мен е един от най добрите учители.. незнам може и в цяла бургаска област.. Иван Бозуков.. уникален учител.. рядко пишев вадим си плановете.. предава ни най важните неща можеш да научиш урока без дори да го четеш... ужасно интересни факти ни дава.. ако той не може да те накара да учиш или поне малко да ти е интересно не виждам кой друг
География... Вече ми се струва ужасна... някви шибани изпитвания контролни ... само глупости в тея часове..
АЕ... Госпожата ни е много яка... вместо да преподава лафим си филми гледаме.. или изобщо не ходим защото просто казва утре няма да караме и готово :D[/color]
НЕ..... Най шибания час тая ниска проста гъба ще я бутна от някой мост.. Най простата госпожа.. като се развика на тоя немски все едно в червата ти бърка[/color]
Биология.. Горе долу става вече свикнахме с нея и се разбираме нормално[/color]
Лабораторна практика и Аналогова схемотехника... Добрин Вълков... Всеки ученик го знае ..Учител от над 20 години в училището плащат му ужасно много пари само и само да остане да преподава... При него ако искараш 5 значи е нечестно... пише много двойки...контролни при него няма ужасно много писани ..по двата предмета е различен по Практика си е голям кеф пуска някой лаф.. смеем се почне да се ебава с някой ученик..а по Аналогова и гък няма... Все пак е Вълков и .. " Имам много пари мога да си наема биячи" реплика казване във всеки клас в който е влизал
Учебна практика: Класната... доста често закъснява за част защото чартърният полет от Северният полюс се бави.,.. Нали е пингвин тя ? :D Ta за нея извинява отсъствия в часовете може нищо да не праиш... абе кеф си е :)

П.П Искам да споделя и за още 3-ма учителя който винаги ще помня.. Госпожата ми по история от 5-7 клас.. Много добра госпожа също мисли само как да ни е по интересно в часовете и найстина го постигаше
Госпожата по математика от 9 клас.. Дисциплината беше уникална влиза всеки сяда и си решава задачите.. обясняваше ни като на глупаци.. и всеки разбираше всичко.. Накрая просто каза пред целия клас..с въпроса Кой каква оценка искаше... Имам 2 двойки 1 на класната + четворка казах искам 4 за годината тя вика добре две писменни изпитвания и ти я пиша..
Господина по математика 5-7 клас.. Може би най добрият учител преподавал ми някога.. може всеки час да бях в коридора но никога няма да го забравя имаше уникален метод за преподаване знаеше способностите на всеки.. ако го среща сега просто няма да го оставя да си тръгне...

XTREMEFREERIDE
03-28-2010, 07:35
Мисля, че няма смисъл да давам информация за всички мои учители. Гимназията ми се води елитна за това си позволявам да напиша нещичко. Имаме много учители, които наистина си разбират от предметите, но проблема е там, че нямат подход към децата. Ще изкометирам само 3ма учители от моето училище:

Английски език - учителката много знае, на много места е ходила и наистина си разбира от предмета, но според мен, това че знае много не й дава правото в часовете си да изразява самочувствието си. Вярно, че има покритие, но това просто не е начинът. Плюс това 2ките не са стимул за учениците, нито пък повишаването на тон.

Математика - учителката отново разбира много от предмета си. Тя е от старата генерация (така да се изразя) и наистина е добър педагог. През ръцете й са минали хиляди ученици и поне половината от тях дължат на нея успеха си в живота. Не харесвам това, че обича да пише слаби оценки. Също така не одобрявам, че ни дава стимул, дава ни задачи за решаване и не ни дава време.

Философия - това е един от най-точните учители. И той си има трески за дялане естествено, но искам да кажа, че също си разбира от предмета (освен това знае няколко езика и преподава и по история). Най-много в него ми харесва, че не иска да ни покаже колко не знаем, а да изчерпа от нас всичко, което сме успяли да научим или прочетем. Това е един много точен подход според мен.

BERCUT
03-28-2010, 07:51
Ето ви опиисание на ойте учители:

Госпожата по Руски език (класната) - много всеотдайна, гледа да ни научи, но в същото време не прекалява. Ако пише двойки, то е защото този на когото ги пише ги е заслужил.
Госпожата по Английски език - много забавна жена, прави опити да преподава, но повечето хора възприемат часа и за свободен. В момента се опитва да ни сплоти покрай някаква пиеса, ама нещо не се получава.
Госпожата по БЕЛ (директорката) - един от най-яките учители, с голямо чувство за хумор, постоянно ръси някакви лафове. Често я няма, но тогава преподава друг учител който ще го опиша след малко.
Госпожата по БЕЛ (преподава когато директорката я няма) - също забавна жена, със същата фамилия като директорката. И двете поднасят материала по много забавен начин.
Госпожата по Математика - малко луда, мъчи се да ни преподава, ама годините си казват думата. Всяка година си чупи нещо и я няма 2 месеца, през които този който я замества пише само двойки и тя после се мъчи да ни спасява.
Господинът по Математика (заместникът) - тази година дойде нормален заместник, който преподава добре и обяснява по-добре от учителката. Често дава забавни логически задачи и ни научава на някоя глупост.
Госпожата по Биология - отлична преподавателка, преподава материала отлично. На контролните следи и за пълен и кратък член и намаля за това оценката. Личи си старата школа.
Госпожата по История - говори като автомат, по едно време млъква, за да "смени пълнителя" и пак започва. Препода на руски, но повечето от класа, въпреки че сме руска паралелка, не я разбират и резултатите на контролните са плачевни за тях.
Госпожата по География - съко учителка от старата щлока, която отлично си преподава материала. Сега преподават две студентки стажантки под нейното ръководство, и малко разкрасиха гледката.
Госпожата по Физика - "кинта и педесе на ръст", мъчи се да ни преподава, но нещо май не и се получава. Абе забавна жена.
Госпожата по Химия - жена от старата рука школа, постоянно е весела, преподава отлично материала, но само аз и още едни човек я слушаме в час.
Госпожата по ИИ - и нейният час също е свободен, не знам от къде са ми са се взели шестиците при нея.
Господинът по Музика - от време на време ни преподава нещо и ни дава контролни, но иначе в часа му най-често си говори за глупости.
Господинът по Физкултура - без коментар, за него има само волейбол и футбол.
Психология и Логика - отлична, всеотдайна учителка. Преподава по методите на Антон Макаренко, които са признати за правилни по целия свят.

Тук описах част учителите в 133 СОУ.

nan4onanka
03-28-2010, 19:48
Г-жата по АЕ-смесица от руско-българо английско мякане.Отвратителна е.Никой не я харесва,не преподава добре,няма дисциплина.
БЕЛ-Може би най-готината.Не,не може би.Дава всичко за да ти влезне нещо в главата.Колко двойки в простила не искам да си помислям.Винаги ти дава шанс.Веднъж изкарах слаба оценка точно в деня на родителската и я помолих да не я пише точно сега в дневника.Е,прие го с усмивка.Нещо,което при дргите е почти невъзможно.
Руски език-Само едно дума я определя-УЖАС!По-скоро съм готова да се метна по стълбите,отколкото да влезна в часа и.С червена коса е...отива и...
География-все едно града работи за нея.Не е лоша,но е много надута.
Физика-пише несправедливи оценки.Злоба кипи в тая женица,сигурно затова е толкова дребна.Праска го тоя дневник,праска го.... :(
Химия-Първия срок добре обясняваше.Ама сега втория....ако някой иска да проведе часа го вдига,ама от нищо не е доволна.Имаме две три ''мили очи'' в класа и ги пази като собствени деца,другите кучета ги яли.
Интернет- :grin: :grin: :grin: :grin:
Информатика-шок и ужас отвсякъде.
Инф.технологии-същата хава.
История-ако влезна в часа и ще пиша какво ми е мнението.
Физическо-а,какво чух?
Биология-готина е,но изпитва все едно от това и зависи живота.За 5 ОТЛИЧНО разказани урока,ако е в настроение може да пише...4.



Други май няма.Не съм особено доволна засега.Дано се променят нещата. :-D :-D

Jessie
03-28-2010, 20:42
Мммм ... що да не драсна и аз нещо .. ?! :-D
(По-скоро за даскали, на които се кефя, а не за всички. ^^)

Стела Тунчева - БЕЛ. Тя ми е от 5 клас, а сега съм 11. Шест години с нея .. просто перфектната учителка по БЕЛ !! :grin:

Никола Николов - Те това е !! Класен ръководител Номер 1 !!! :grin: :grin: :grin: Всички други РЯПАААА, ако щат и боб и зеле, да ядат пред него ! :grin: Винаги извинява отсъствията /с или без бележка/, води ни на страхотни екскурзии, а за часовете при него / физическо / - закусчици и etc. :-D И не, не съм 120 кила. :-D

Наташа Петрова - тая ми е адски гадна по характер, но като учителка е перфектната по АЕ !! :) Знае как да преподава, знае и как да въдвори дисциплина.

Енгин Нуриев - ИТ. Той .. не беше много сигурен дали ще бъде вписан тук, но все пак ... От Младото поколение учители се води, кофтито при него е, че не прави забележка като някой му говори на "ти". :?

Галя Кирова - биология. :grin: :grin: Много добра, винаги ти дава втори шанс, забавни са часовете при нея !! :grin:

Поп Спасов - :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: Той наистина е поп, замества когато има отсъстващ учител. А какъвто и час да се кара при него - нема да ти се иска да свърши ! :grin: :grin: :grin:

carvul4e
05-06-2010, 20:59
Кратка инфо на мойте даскали
господина по география-много пекан, много е забавно в неговите часове и предава уроците по забавен начин
госпожата по БЕЛ-всеки час изпитва, държи много да се пише, за нея най-високата оценка е 4-никой в даскало няма повече то 4,много строга, дърта баба
госпожата по биология-много луда, много вика и всички се хилим в часа, много е хамава и постоянно бие с една пръчка по бюрото и говори глупости
госпожата по химия-класната, много добра, предава перфектно, може би тя ми е фаворит много добра класна, много се разбираме и тя ни разбира много добре и винаги ни помага
госпожата по история-никога не изпитва устно, пише оценки само на тестове, като почне да предава урока и 45 мин не млъква(много знае тоя жена бе)
господина по математика-с дълга бяла коса, с бяла брада-прилича на дядо коледа, бил е учител във Франция и Мароко, дава много трудни задачи на контролните и от 26 ученика има 20 двойки за срока-догодина ще се пенсионира-дай боже
госпожата по практика-постоянно ни обвинява, че сме крали от кабинета и, малко е чалната
госпожата по специалните предмети-много изпитва, но мен ме кефи
госпожата по английски-много вика, викат и fuck face познайте защо?!
госпожата по немски-постоянно ни завишава оценките, много се лигавим в часа, не пише двойки, не изпитва
господина по етика и право-най строгия господин в даскало-при него не можеш да влезеш в час ако нямаш синя риза на раета и лична карта закачена на врата, не те пуска ако нямаш домашно и учебник и тедрадка, нисък е къдрев и са прай на много важен и винаги ни казва че сме прости и ограничени и тъпи и тнт...
госпожата по физика-всички я обичаме ,много е добра
за останалите нямам мнение

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство


:-o :shock: :booooomb: незнам как можах да изпиша толкова глупости но няях ко да прая-това е мнението ми за моите даскали

btw ии аз съм от ПТГ-то...
oo пък на мен само гусп0дина п0о ГЕО ии би0л0гия ии физика иии химия ми преп0дават при к0ету само гусп0дина по ГЕО е пекън а др-те са гадни аа ии по физика е яка ... ама мн ми бърка името ;ххх ........ пък най добрия е класния (Тотляков се казваше май ) ;ддд :grin:

DinViesel
05-06-2010, 21:05
Кратка инфо на мойте даскали
господина по география-много пекан, много е забавно в неговите часове и предава уроците по забавен начин
госпожата по БЕЛ-всеки час изпитва, държи много да се пише, за нея най-високата оценка е 4-никой в даскало няма повече то 4,много строга, дърта баба
госпожата по биология-много луда, много вика и всички се хилим в часа, много е хамава и постоянно бие с една пръчка по бюрото и говори глупости
госпожата по химия-класната, много добра, предава перфектно, може би тя ми е фаворит много добра класна, много се разбираме и тя ни разбира много добре и винаги ни помага
госпожата по история-никога не изпитва устно, пише оценки само на тестове, като почне да предава урока и 45 мин не млъква(много знае тоя жена бе)
господина по математика-с дълга бяла коса, с бяла брада-прилича на дядо коледа, бил е учител във Франция и Мароко, дава много трудни задачи на контролните и от 26 ученика има 20 двойки за срока-догодина ще се пенсионира-дай боже
госпожата по практика-постоянно ни обвинява, че сме крали от кабинета и, малко е чалната
госпожата по специалните предмети-много изпитва, но мен ме кефи
госпожата по английски-много вика, викат и fuck face познайте защо?!
госпожата по немски-постоянно ни завишава оценките, много се лигавим в часа, не пише двойки, не изпитва
господина по етика и право-най строгия господин в даскало-при него не можеш да влезеш в час ако нямаш синя риза на раета и лична карта закачена на врата, не те пуска ако нямаш домашно и учебник и тедрадка, нисък е къдрев и са прай на много важен и винаги ни казва че сме прости и ограничени и тъпи и тнт...
госпожата по физика-всички я обичаме ,много е добра
за останалите нямам мнение

а предната госпожа по английски която ми пердаваше 2 години беше супер-беше на 25 имаше големи цици много яка кака със нея научих за 2 год английския префектно, беше доста строга но забременя и роди и сега е в майчинство


:-o :shock: :booooomb: незнам как можах да изпиша толкова глупости но няях ко да прая-това е мнението ми за моите даскали


боже все едно си писал за моята по литература ! :D