PDA

View Full Version : въпрос към скейтърите



maksimal
03-26-2010, 18:06
моите колесници(машинки) се чупят доста бързо когато правя трикове със скейта... сигурно през 1 седмица и незнам от каде да си купя.. а като гледам има скейтове дето издържат с години... при вас така ли е ? :o :o :-o

Metal
03-26-2010, 18:12
Не си купуваш хубави... От къде си? Във стара загора има хубави :) Иначе моите последните издържаха около 6 месеца вече :) и са доста здрави :) . То зависи също зависи и от чове: теглото му, и какви са номерата. Също от вида колела и номерата които правиш :) .

xPafx
03-26-2010, 18:20
Грешен раздел,беги ве :-)

maksimal
03-26-2010, 18:23
Грешен раздел,беги ве :-)

как ще е грешен бе ?!?! кажи тогава къде да го преместя а ?

Metal
03-26-2010, 18:26
Грешен раздел,беги ве :-)

как ще е грешен бе ?!?! кажи тогава къде да го преместя а ?
Всичко тийн накуп :wink:
И така не се говори на момиче! Невъзпитани хора.... :?
Мислех да ти го кажа ама реших, че ако ти дам отговора ще си замълчиш....

xPafx
03-26-2010, 18:38
Грешен раздел,беги ве :-)

как ще е грешен бе ?!?! кажи тогава къде да го преместя а ?
Момченце,не ми говори така. :-)

maksimal
03-26-2010, 18:43
Грешен раздел,беги ве :-)

кой на кого говори??? а ?? под "беги ве" к0 да разбирам? и плюс това ако е грешен раздела методаторите ще ме поправят... щом не са ме поправили, значи тук му е мястото и стига сме спорили 8-)

Metal
03-26-2010, 18:49
Грешен раздел,беги ве :-)

кой на кого говори??? а ?? под "беги ве" к0 да разбирам? и плюс това ако е грешен раздела методаторите ще ме поправят... щом не са ме поправили, значи тук му е мястото и стига сме спорили 8-)
Просто не са те видяли 8-) и ще ти кажат напълно същото :) и се пише Модератор а не методаторите :lol:

xPafx
03-26-2010, 18:52
Грешен раздел,беги ве :-)

кой на кого говори??? а ?? под "беги ве" к0 да разбирам? и плюс това ако е грешен раздела методаторите ще ме поправят... щом не са ме поправили, значи тук му е мястото и стига сме спорили 8-)
Не са те видяли ;)
и под твая "беги ве",разбирай точво "беги ве" ;]