PDA

View Full Version : какво да направя?



bonbon22
03-26-2010, 18:17
моля ви кажете ми какво да направя..на 13 съм,ставам на 14 следващия месец и си харесвам 1 момче от моя клас .влюбих се в него в началото на февруари и не мога да спра да мисля за него.искам да му кажа но не съм сигурна..значи забелязала съм че той се опитва да ме заговори,понякога ме гледа..ох не знам!проблема е че в края на февруари го видях с някво момиче..не се целуваха само бяха седнали и той я беше гушнал.когато ни видя (мен и най-добрата ми фр) си махна бързо ръката от нея и после не смееше да я гушне отново.нз какво да си мисля!таа решила съм да му кажа че го харесвам евентуално на 1 април щото след тва ако нещо ме бъзика (въпреки че не ми се вярва) и ако някои нещо каже да кажа че е било шега.мисля да му кажа по скайпа щото сме ваканция и най-вече да кажа на някоя фр да му каже и после да каже че е било първо априлска шега.той не е някой които ще ми се изсмее..аз изглеждам добре,подържам се и се обличам добре и най-вече не съм смотана!незнам да му кажа ли аз или някоя моя приятелка и ако аз му казвам какво да му напиша..плс помагайте и сори ако има такава тема,търсих но не намерих
;-)

P.S:той май подозира че го харесвам щото като ме заговори аз си изчервявам и почвам да си хиля..но няма откъде да е сигурен

bonbon22
03-26-2010, 18:38
плс някой да ми помогне!какво да направя?да му кажа ли или не?ще разбере по скайпа,нямам смелостта на живо.въпроса е аз ли да му кажа или някоя моя приятелка и ако аз ще му кажа какво да напиша (без да увъртам)

Monstre
03-26-2010, 18:41
Тези работи не се правят с посредници - накрая все нещо се обърква/недоразбира и става тъпо xD
Иначе какво да му напишеш.. защо първо не излезете някъде да се помотаете, можеш да му намекнеш нещо от сорта на "Леле, колко е слънчево, бля бля, как ми се ще да се разходя, а няма с кой, искаш ли да излезем малко", нещо такова.

bonbon22
03-26-2010, 18:53
забравех да кажа че си падам по-срамежлива.нямала съм гадже и не съм се целувала.

SemperFidelis
03-26-2010, 19:10
Закъде бързаш на 13 си, я по-добре залегни малко над учебниците, че имаш нужда.

bonbon22
03-27-2010, 17:37
не мога дори да уча..не спирам да мисля за него просто не знам какво да направя.

DevilWish
03-27-2010, 17:39
Кажи му го сама и не на 1ви ;) Няма да го приеме сериозно и дори да те харесва няма да се случи нищо ;) :С

gir
03-27-2010, 18:13
моля ви кажете ми какво да направя..на 13 съм,ставам на 14 следващия месец и си харесвам 1 момче от моя клас .влюбих се в него в началото на февруари и не мога да спра да мисля за него.искам да му кажа но не съм сигурна..значи забелязала съм че той се опитва да ме заговори,понякога ме гледа..ох не знам!проблема е че в края на февруари го видях с някво момиче..не се целуваха само бяха седнали и той я беше гушнал.когато ни видя (мен и най-добрата ми фр) си махна бързо ръката от нея и после не смееше да я гушне отново.нз какво да си мисля!таа решила съм да му кажа че го харесвам евентуално на 1 април щото след тва ако нещо ме бъзика (въпреки че не ми се вярва) и ако някои нещо каже да кажа че е било шега.мисля да му кажа по скайпа щото сме ваканция и най-вече да кажа на някоя фр да му каже и после да каже че е било първо априлска шега.той не е някой които ще ми се изсмее..аз изглеждам добре,подържам се и се обличам добре и най-вече не съм смотана!незнам да му кажа ли аз или някоя моя приятелка и ако аз му казвам какво да му напиша..плс помагайте и сори ако има такава тема,търсих но не намерих
;-)

P.S:той май подозира че го харесвам щото като ме заговори аз си изчервявам и почвам да си хиля..но няма откъде да е сигурен

А това, че е склонен да ходи с 2 момичета едновременно не те ли притеснява или ти си от по-толерантните? Ако е така -пиши му, веднага ще се отзове, но не е сигурно дали ще си първа или втора цигулка...е, поне е сигурно, че ще си в оркестъра.

mArMaLaDkA
03-27-2010, 18:34
^Как разбра пък, че бил склонен да ходи с две момичета?
Първо, че изобщо не се знае дали момчето изобщо харесва авторката; второ, че той не й е длъжен. Нито са двойка, нито дори са си изяснили какви са им отношенията. С тези "мисля, че ме харесва", "той подозира, че го харесвам" е много относително. Авторката си ги мисли едни, момчето даже и не подозира за какво иде-реч... Момченцето си е свободно да прави, каквото си иска.

А в крайна сметка, щом авторката я е срам да си изрази симпатията... за какво говорим изобщо? "Ама харесвам го, ама ще му кажа на 1 април, че ако стане гаф да го излъжа, че съм се шегувала"... "Който го е страх от мечки, да не ходи в гората".

Иначе:
не си влюбена; външният вид не е най-определящото; "смотана" е относително понятие. може да си красавица, а да си глупава и темерутеста.

gir
03-27-2010, 18:40
"Как разбра пък, че бил склонен да ходи с две момичета?"


проблема е че в края на февруари го видях с някво момиче ..не се целуваха само бяха седнали и той я беше гушнал. когато ни видя (мен и най-добрата ми фр) си махна бързо ръката от нея и после не смееше да я гушне отново
:-o

---

mArMaLaDkA
03-27-2010, 18:45
може да му е била най-добра приятелка. 8-)

спирам да флуудя. само за последно казвам, че авторката няма право да държи сметка на момчето за нищо, най-вече защото, докато тя се чуди по какъв най-идиотски начин да му каже, че го харесва, момчето не е длъжно да я чака.

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2010, 18:50
"Как разбра пък, че бил склонен да ходи с две момичета?"


проблема е че в края на февруари го видях с някво момиче ..не се целуваха само бяха седнали и той я беше гушнал. когато ни видя (мен и най-добрата ми фр) си махна бързо ръката от нея и после не смееше да я гушне отново
:-o

---

Това наистина не е основание.
Аз примерно се прегръщам понякога с най-добрия ми приятел и въобще не ни пука какво си мислели хората. ((:
Но ако някой примерно не ме познава или него, може да си помисли, че 'има нещо'. И то има, да, само че не това, което биха сметнали хората. :)

gir
03-27-2010, 18:56
"Как разбра пък, че бил склонен да ходи с две момичета?"


проблема е че в края на февруари го видях с някво момиче ..не се целуваха само бяха седнали и той я беше гушнал. когато ни видя (мен и най-добрата ми фр) си махна бързо ръката от нея и после не смееше да я гушне отново
:-o

---

Това наистина не е основание.
Аз примерно се прегръщам понякога с най-добрия ми приятел и въобще не ни пука какво си мислели хората. ((:
Но ако някой примерно не ме познава или него, може да си помисли, че 'има нещо'. И то има, да, само че не това, което биха сметнали хората. :)

И като се появи някой, по който се заглеждаш, "махаш ли си бързо ръката" и "да не смееш да го гушнеш отново"?
Личи си, че човекът иска да се сдобие с колкото се може повече женици, а тя да си го има предвид. Да не стане като "аз мислех, че той не харесва курви"...

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2010, 19:04
Като минава готиния колега, по когото ми падат очите, си я махам, да. 8-)

ShtrudeL
03-27-2010, 20:13
О не на 1-ви април. Оо Ако някой ми каже нещо подобно на 1-ви април ще го помисля за несериозен човечец,който се ебава с мен. А никой не може да се шегува с мен за такива неща и да сме в добри отношения. ^^

DarknessAngel
03-27-2010, 21:29
Да се шегуваш по сериозен въпрос ? Интересна тактика ... 8-)
Нека не е на този ден ;]

asp1r1n94
03-27-2010, 23:33
и най-вече не съм смотана! незнам да му кажа ли
без коментар ...

bonbon22
03-29-2010, 19:18
много мерси.реших да му кажа аз ..не знам кога по-точно но ще е скоро.
знам че не е най-добрия вариант да му кажа по skype,но просто не мога на живо.шубе ме е много.а какво да му напиша в skype..?