PDA

View Full Version : Ами ако си отида... (само споделям)



sashit0
03-26-2010, 18:33
Току що разбрах, че нямам приятели, на които да се доверя и да споделя за това, което изпитвам затова пиша тук... Толково много се поддавах на излюзията, че имам и им се доверих, но ето, че ме предадоха... Наистина просто виждам как всичко отива на лошо. Лесно споделях, доверявах, и обичах без да знам, че ще ми струва толкова скъпо. Ами ако просто си отида дали няма всичко да се оправи? Дали ако започна живота си наново като зарежа всички, които съм познавала нещо ще се подобри? Ами ако просто аз не мога да си тръгна и да оставя това, което съм започнала? Имах приятелка, която познавах от малка, но развалих всичко, защото постъпих ужасно и сега не знам какво да правя. Искам само да се върна във времената, в които излизахме всички като приятели и никога не сме се мразили, а се обичахме, подкрепяхме се и не се предавахме каквато пакост и да бяхме сторили :cry: :cry: :cry: :cry: Липсват ми приятелите и може да не успея да се справя с тази болка, която изпълва сърцето ми. Защо просто не си останахме такива каквито бяхме? Защо трябваше да порастнем и да усетим това чувство наречено предателство? Споделих им най - голямата си тайна и ето, че ме предадоха. А и аз не трябваше да го правя - сякаш беше твърде рано за да им се доверя толкова много, че да им кажа тази тайна. Мразя се затова, че не успях да запазя и едно от детските приятелства :-# Сега съжелявам за всичко :cry: :cry: :cry: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

TrickyAngel
03-26-2010, 19:08
В живота винаги трябва да разчиташ само на себе си. Приятелите идват и си отиват. Това "ами ако си отида" е много, извинявам се предварително, тъпо от твоя страна. Смяташ, че заради няколко надуфки си струва да умреш? Тц-тц-тц.. :?

danibebi
03-27-2010, 11:14
Лошо,лошо.Да знаеш повече да не се доверяваш на всеки,дано поне си си взела поука :( Колкото до фр.знам ли..опитай се да се сдобриш с бившата ти фр.или направо си намери нови приятели.

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 11:25
Не си заслужава. Просто не си заслужава. Намери си нови приятели и не се самонаранявай. Не се обвинявай. Ако ти бяха истински приятели, нямаше да те предадат.

jimei
04-01-2010, 22:22
Я поясни малко кво точно е станало...

Rounder
04-01-2010, 22:39
"Няма приятели,има само познати"

silvana95
04-02-2010, 11:19
:shock: :shock: :shock:

SmilezZz
04-02-2010, 13:39
Какво си се отпуснала толкова ??..Я се вземи и продължавай да живееш..
Не си заслужава да плачеш за тях..Щом са те предали - означава,че не са ти били истински..
Продължавай смело напред..И да не те "бърка" миналото ти..Можеш да започнеш наново: да се запознаеш с нови хора и т.н..Но не се доверявай лесно на хората - за да не страдаш отново

WaterLilly
04-02-2010, 20:53
Ох, лелее...
Излезте от тия филми.
Запази си прочувствените хленчове с правописни грешки за себе си. Първо, разбери, че действията си имат последствия (в случая разбрах, че ти си виновна за най-добрата ти приятелка?), и второ, стегни се малко. Самоубийствените мисли до никъде не водят. Ще ревеш, ще ти мине. Всичките тийн драма филмчета ви промиват мозъците до такава степен, че се въргаляте в самосъжаление и ревете по форуми, вместо да направите нещо по въпроса. Pussies.

imagination888
04-20-2010, 21:56
Има една много вярна мисъл "Няма по-голямо нещастие от това да си спомним за минала радост в момент, когато сме тъжни." просто наистина избягвай да се сещаш за спомени, защото те хваща носталгия и ти става гадно и мъчно, започни наново това е решението!

raliichkaa
04-21-2010, 15:28
Стига се упреквахте бе хора.. не си ти виновна,че си попаднала на такива хора.Обаче започни си живота наново ама не ако те НЯМА,а ако станеш нов човек.Ще намериш всичко от което си имала нужда .. приятели също :)

ParisSlava
04-23-2010, 14:14
Момиченце,отиди на вънка да играеш народна топка с другите.

Sisi7u
04-23-2010, 16:55
пфф.. аве ти наясно ли си, че има мн0г0 х0ра по-зле от теб !!
и аз нямам истински фр'та и кфо ?! жива съм нали ?!
имах една фр уж ми се пишеше ''най-добрата'' познавах я от както се помня и кфо.. ?!?
накрая разбрах, че аз не съм значела нищо за нея !!
аре сега да си организираме групово самоубийство !! най-добре нали ?!
а пък ако имаш мерак давай .. и аз съм се замисляла по този въпрос,, но никой здравомислещ човек не би посегнал на живота си .. !!
просто от страх .. 8-)

Sisi7u
04-23-2010, 17:01
като пускате такива теми.. напр ме убивате.. чесно !!
знаеш ли... след като си осъзнала че не си значела нш за тея хора ще осъзнаеш, че светът е толкова жесток .. толкова суров..
ще осъзнаеш колко са подли и гадни хората .. и ще ти стане още по-гадно !!
но напук на тези неправди и гадости трябва да гледаме напред, да търсим нови приятели с надеждата, че те ще са истинските , че те никога няма да ни предадът ..
в живота човек има много разочерования и ти ще имаш .. но при всяка такава ситуация неможеш да решиш да се самоубиваш или нараняваш .. !!
и на колко си мн интересно, на 12 ?!? 8-)