PDA

View Full Version : ЛЮБОВ-НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!



essential919
03-26-2010, 18:38
Просто искам да споделя за гадостите , които си причиних сама или които ми ги причини по-точно ЛЮБОВТА.Преди 1 година се влюбих в едно момче от моя клас и досега не мога да го забравя.Всичко се разви по един много странен начин - сближихме се(преди почти не си говорехме) , но не знам какво ми стана - отдръпнах се и вече почти не си говорим.Тук е момента да кажа , че тва момче е най-неподходящото за мене - интересуват го само парите , фитнеса , храната и секса.Не мога да си обясня ВЪОБЩЕ как се влюбих в него , но може би в него съм открила друг човек , който ми се е искало да бъде.В началото си мислех , че не е такъв какъвто изглежда(мислех,че не харесва курви и че добричък по душа), но започвам да си мисля , че явно е такъв какъвто изглежда.В момента това ме убива най-много - какъв е той всъщност.Така ми се иска да сме заедно , но в същото време не искам да съм с човек , който няма да има никакви чувства към мене и ще иска само секс , а после ще ме зареже.Вече от 1 година се измъчвам страшно!Моля ви дайте някви съвети!

kukli4kata001
03-26-2010, 18:40
Вкопчила си се прекалено много. Имаш нужда от малко промяна, осъзнаване.

essential919
03-26-2010, 18:45
Така е напълно си права , но точно тва ми е проблема - сякаш съм обладана от проклятие , от което не мога да се отърва.Не знам какво да направя , за да забравя.Просто няма отърване...

anyfany2
03-26-2010, 18:58
Хм.. и аз още не мога да го забравя, но ще стане рано или късно.. Събуждам се и си лягам с мисълта за него.. Как лежи, унася се, затваря прекрасните си кафяви очи, заспива..
Спокойно !
Ще дойде нова тръпка !
Я гледай само напред !
И недей да се отказваш от любовта ! Не всички са темерутовци.. :-) :-D

fenastz
03-26-2010, 19:32
В буквален превод темата ти звучи така:

Аз се отдръпнах от него. Виновна е любовта, защото той не се хвърли в коленете ми. А той е боклук, защото парите имат значение за него и ходи на фитнес.


Я се осъзнай !!! Никой не е виновен освен самата ти ! Света не се върти около теб...

Tempest
03-26-2010, 19:45
той не е подходящия.. преживей го.. можеш, ако искаш.. ако не можеш, значи можеш, но не искаш... намери заместник, живей! Но не казвай "никога", особено за любовта.. тя не пита!

SemperFidelis
03-26-2010, 19:47
Любов никога повече и утре ще пуснеш тема от рода на "Едно момче от другия клас, от рейса от EVN" и откъде ли не...Ай' вземи се в ръце.

Muddled
03-26-2010, 19:50
Така е напълно си права , но точно тва ми е проблема - сякаш съм обладана от проклятие , от което не мога да се отърва.Не знам какво да направя , за да забравя.Просто няма отърване...

Просто така си мислиш, отпусни е наслаждавай се на живота и не го мисли толкова много. Излизай повече с приятели, забавлявай се и ще видиш как лека- полека нещата ще се нормализират.

Aniiiii
03-26-2010, 19:54
Много ми е странно като кажете иска само секс, ходи по курви .. и т.н
Секс... може да си иска щото му се прави, а това не означава че ако правите секс няма да те обича... точно обратното!!

А според мен няма момче на което повече да му харесва да ходи по курви отколото да си има сериозна приятелка. Ако му даваш всичко от което има нужда и се забавлявате защо да иска курви, които са еднодневки ...?

Но ако си е идиот по душа както се казва ... просто се огледай и потърси по свястно момче ;п

Успеххх :P

fgirl14
03-26-2010, 19:58
А как може да харесваш такива боклуци нз :? :-x с кво ти е харесал? какво те впечатли? освен с мускули ? (което е ужасноо за мен :smt078 ) :?
срам мее е че съм момиче понякога от такива теми :o
:booooomb:

fenastz
03-26-2010, 20:07
Не разбирам защо всички оплювате момчето ? Да й е направил нещо ?! Това, че авторката го представя в такава светлина, не значи че е такъв наистина...

DarknessAngel
03-26-2010, 20:30
В един клас сте,нелогично е да можеш да го забравиш. 8-)
Всеки човек си има чувства. Това,че ти не знаеш как да откриеш красивите в него не е негов проблем. :)
Като ти е такава трънка в очите, оглеждай се за други. Успех. :)

fgirl14
03-26-2010, 21:41
Не разбирам защо всички оплювате момчето ? Да й е направил нещо ?! Това, че авторката го представя в такава светлина, не значи че е такъв наистина...

значи за теб тва че я обижда пред приятели не е нищо :? и че се напива и не и обръща внимание и не я иска с него?

може за теб да е нормално и да ти харесва пък сигурно те възбужда да тва :lol: ама момичета НЕ :booooomb:

и щом пуска темата значи казва истината..как така де не е описва правилно :-o :?

Sladurcho
03-26-2010, 21:57
Ей това ме е дразнило много ... знаеш го че е боклук но искаш да си с него... е как става това нещо.... искаш сама да си повярваш че той не е това което изглежда ама си в грешка... проумей го ... той е типичното момченце което гледа неговия си кеф.... тъпо е ама наистина трябва да се опиташ да го забравиш и да проумееш че не е стока :) а и не ти е виновна любовта а сама ти си си виновна :) хората са такива каквито изглеждат а не такива каквито ние искаме да бъдат :) Успех

Monstre
03-26-2010, 21:58
Не разбирам защо всички оплювате момчето ? Да й е направил нещо ?! Това, че авторката го представя в такава светлина, не значи че е такъв наистина...

значи за теб тва че я обижда пред приятели не е нищо :? и че се напива и не и обръща внимание и не я иска с него?

може за теб да е нормално и да ти харесва пък сигурно те възбужда да тва :lol: ама момичета НЕ :booooomb:

и щом пуска темата значи казва истината..как така де не е описва правилно :-o :?

Е, всяка история си има две гледни точки - тази на единия участник, и другата - на другия. Да не говорим какво става, ако се намесят и други индивиди 8-) В момента четем нейното виждане на въпроса. Не се знае в каква светлина го виждат останалите хора :)
По темата, спри да му обръщаш внимание, явно не е за теб, огледай се за някой друг, намери си хоби, нещо такова. Както се казва "За всеки влак си има пътници". ;)

siiska
03-26-2010, 23:02
той не е подходящия.. преживей го.. можеш, ако искаш.. ако не можеш, значи можеш, но не искаш... намери заместник, живей! Но не казвай "никога", особено за любовта.. тя не пита!

+1

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:08
Намери си момче ПОДХОДЯЩО за теб, а не се вкопчвай в някакъв си дету по твоите думи не си струва особено .. :?

FantaMen
03-27-2010, 06:16
Ей това ме е дразнило много ... знаеш го че е боклук но искаш да си с него... е как става това нещо.... искаш сама да си повярваш че той не е това което изглежда ама си в грешка... проумей го ... той е типичното момченце което гледа неговия си кеф.... тъпо е ама наистина трябва да се опиташ да го забравиш и да проумееш че не е стока :) а и не ти е виновна любовта а сама ти си си виновна :) хората са такива каквито изглеждат а не такива каквито ние искаме да бъдат :) Успех

Много точно си ти го казаха нямам друго какво да допълня :)

fenastz
03-27-2010, 08:05
Не разбирам защо всички оплювате момчето ? Да й е направил нещо ?! Това, че авторката го представя в такава светлина, не значи че е такъв наистина...

значи за теб тва че я обижда пред приятели не е нищо :? и че се напива и не и обръща внимание и не я иска с него?

може за теб да е нормално и да ти харесва пък сигурно те възбужда да тва :lol: ама момичета НЕ :booooomb:

и щом пуска темата значи казва истината..как така де не е описва правилно :-o :?

Къде в темата пише такова нещо ?!


Просто искам да споделя за гадостите , които си причиних сама или които ми ги причини по-точно ЛЮБОВТА.Преди 1 година се влюбих в едно момче от моя клас и досега не мога да го забравя.Всичко се разви по един много странен начин - сближихме се(преди почти не си говорехме) , но не знам какво ми стана - отдръпнах се и вече почти не си говорим.Тук е момента да кажа , че тва момче е най-неподходящото за мене - интересуват го само парите , фитнеса , храната и секса.Не мога да си обясня ВЪОБЩЕ как се влюбих в него , но може би в него съм открила друг човек , който ми се е искало да бъде.В началото си мислех , че не е такъв какъвто изглежда(мислех,че не харесва к**ви и че добричък по душа), но започвам да си мисля , че явно е такъв какъвто изглежда.В момента това ме убива най-много - какъв е той всъщност.Така ми се иска да сме заедно , но в същото време не искам да съм с човек , който няма да има никакви чувства към мене и ще иска само секс , а после ще ме зареже.Вече от 1 година се измъчвам страшно!Моля ви дайте някви съвети!

Аз я препрочетох два пъти и не намерих такава информация. Има само някакви подозрения от страна на авторката, базирани на интересите на момчето. Извинявай, но момче да се интересува от пари, храна, фитнес и секс е нещо абсолютно нормално.


И щом пуска темата значи казва истината ? По тази логика аз ще пусна тема, че съм пил чай с Обама и също ще бъде истина. :?

xNiKx
03-27-2010, 08:35
В буквален превод темата ти звучи така:

Аз се отдръпнах от него. Виновна е любовта, защото той не се хвърли в коленете ми. А той е боклук, защото парите имат значение за него и ходи на фитнес.


Я се осъзнай !!! Никой не е виновен освен самата ти ! Света не се върти около теб...
Също така и храната го интересува. Как може? :razz: :razz: :razz:

sw3etyrrr
03-27-2010, 10:25
Ще намериш някой по-подхоящ от този, а през това време според мен не се занимавай с него...

essential919
03-27-2010, 15:13
Прочетох всички коментари и всеки от вас е прав за това , което е изказал.Аз също разбирам , че проблема е главно в мене , но ситуацията е прекалено гадна-хем умирам да съм с него , хем знам , че има голяма опастност да ме нарани и затова ме е страх да тръгна с него.Аз се опитвам да го забравя , но все пак сме от един клас и е доста трудничко след като го виждам всеки ден.Все пак благодаря на всички за отговорите :)

xNiKx
03-27-2010, 15:17
Ами винаги има риск, въпросът е дали ще рискуваш за това, което искаш или не. Ние не можем да решим вместо теб.

lipsvashh_mi
03-27-2010, 16:05
противоположностите се привличат....
не е правилно в случая да обвиняваш любовта,че нещо не естанало-а себе си
и все пак успех с контрола над чувствата

gir
03-27-2010, 18:27
Най-голямата ти грешка е била тук:



(мислех,че не харесва к**ви


Това е все едно да кажеш "мислех, че не харесва да диша"

Курвите са харесвани винаги, защото са по-достъпни.
Е, има и хора, които обичат да им е трудно...,но повечето предпочитат да си купят свинско от магазина, отколкото да гледат и колят прасета сами.

essential919
03-27-2010, 18:50
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

fgirl14
03-30-2010, 19:39
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

грешно
дано се съжаляваш ама.. :?

fenastz
03-30-2010, 19:41
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

правилно

Опознай го преди да си правиш изводите !

fgirl14
03-30-2010, 19:44
Тук е момента да кажа , че тва момче е най-неподходящото за мене - интересуват го само парите , фитнеса , храната и секса.!

и мислиш ли че ще спре да го интересува? :?

fgirl14
03-30-2010, 19:46
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

правилно

Опознай го преди да си правиш изводите !

абе ти я вземи проети темата преди да пишеш глупости :-x
опознала го е добре и не и допада :?

ако беше така нямаше да пуска теми :?

Callisto
03-30-2010, 20:00
И аз бях така като много малка. Харесвах си побойника на класа и си виках аз не искам да съм с подобен простак, двойкаджия и момче, което бие всички. С времето се усетих, че той бие всички освен мен. Сближихме се. Всички се страхуваха от него, но аз никога не съм се бояла от него и предпазвах хората, които не си търсеха боя. След време (5 години) той ми призна, че ме е харесвал още от 1ви клас. Аз също бях така и си спомням как години наред всяка вечер преди да си легна имах традиция да си повтарям неговото име. :D Тръгнахме и бяхме 2 години и нещо заедно и това бяха 2 уникално хубави години. Той спря да се бие, почна да учи и стана много добър човек. :) За жалост в 6ти клас го изключиха и всички от училище се подписаха, че искат да го изключат, само аз не се подписах, понеже знаех какъв е от вътре. Той ми беше споделял, защо бие всички, а именно, понеже в първи клас много го тормозеха и беше наранен и беше изградил стена, скоято да се предпазва от другите и се доверяваше само на мен, понеже бях единствения нормален човек в онзи клас пълен с курви и тъпаци.

В твоя случей не мога да ти кажа какво да направиш, но ако си малка на възраст не си губи времето. И аз съм си казвала повече няма да се влюбвам...резултатът беше 3 дена сама и айде с поредното гадже, което ми се врича в любов от години...колко пъти ми се е искало да бъда сама за известно време, да си изясня нещата, а винаги като скъсам с някой и се появява някой друг, който да ме гушне и отеши...и да ми се обясни в любов. :D

През тожи живот често ще нараняваш, но и ще те нараняват...просто е неизбежно. Недей да се отричаш от любовта, ако някога нещо не се получи...просто вдигни гордо глава и си продължи жиовта. Време за любов винаги ще има. :)

fenastz
03-30-2010, 20:23
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

правилно

Опознай го преди да си правиш изводите !

абе ти я вземи проети темата преди да пишеш глупости :-x
опознала го е добре и не и допада :?

ако беше така нямаше да пуска теми :?

Омг я се натири някъде, писна ми от некомпетентните ти мнения. Прочети предишните ми два поста и спри да се правиш на адвокат.

fgirl14
03-30-2010, 20:52
Искам да ви споделя , че може би взех решение.Не знам до колко е правилно , но вече не мога така - трябва да направя нещо.Решението ми е да се опитам отново да се сближа с него , пък да видим какво ще стане.Вие какво мислите?

правилно

Опознай го преди да си правиш изводите !

абе ти я вземи проети темата преди да пишеш глупости :-x
опознала го е добре и не и допада :?

ако беше така нямаше да пуска теми :?

Омг я се натири някъде, писна ми от некомпетентните ти мнения. Прочети предишните ми два поста и спри да се правиш на адвокат.

Предишните ти ДВА поста са по тъпи и от този :? некомпетентното тук си ти! момчето което си е хванала момичето е пълен кретен ..и не заслужава да е с момиче. а те кретените /като теб/ нали знаеш се защитават..

:booooomb:

fenastz
03-30-2010, 21:08
Ок, разбирачке, права си, аз греша, кретенът съм аз. 8-) По-умният винаги отстъпва. Дотук съм... :lol: