PDA

View Full Version : как да постапя



babyphat
03-26-2010, 18:53
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете

SemperFidelis
03-26-2010, 19:11
Ако дадеш информация с к'во искаш да ти помогнат точно може и да ти помогнат, иначе с това, което си написала досега - теми бол харесай си някой отговор.

valdesbg
03-26-2010, 19:13
Седни си на Д-то и изчакай да узрееш за приятел. Щото сега даже и на думи не си готова.

Обикновено на 15-16 идва тоя момент :)

Ayhan94
03-26-2010, 19:15
я дай снимка :) :D

T91
03-26-2010, 19:44
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете


Ти си неграмотна . Хвърли се от мост или се научи да пишеш - поне мъничко ...

Kandrobs
03-26-2010, 20:01
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете


Ти си неграмотна . Хвърли се от мост или се научи да пишеш - поне мъничко ...

Може да не си Мръсница, но наистина си повече от зле с граматиката

DarknessAngel
03-26-2010, 20:35
Подхождаш с ... хммм ... общуване ? Усмихвай се и му кажи нещо.Предварителните речи няма да свършат работа. Ако е заинтересован ще откликне. :P 8-)

umri
03-26-2010, 20:37
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете
Не съм мръсница... тия сме ги чували :lol:

SemperFidelis
03-26-2010, 20:38
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете
Не съм мръсница... тия сме ги чували :lol:
Е може да не е мръсница, може просто да е мръсна има разлика.

valdesbg
03-26-2010, 21:07
Не съм мръсница... тия сме ги чували :lol:

Дааа, и един мармот ... :)

Sladurcho
03-26-2010, 21:12
хахахха каква мръсница да си бе дете :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ти не можеш да пишеш какво остава за приятел... много те харесвали ама ти незнаеш какво да ги правиш хахаххахах.... моя съвет е да изчакаш цикъла да ти дойде .. до тогава влизай редовно в часовете по БЕЛ и смятам че едва тогава ЕВЕНТУАЛНО може да се намери някое момче за теб :) да сте си гаджИнца и да са цИлуватИ :lol: :lol: :lol: :lol:

Priceless
03-27-2010, 05:36
Спиийчлес направо .. 8-)
Щом то те харесва и щом ти го харесваш .. мисля, че поне за повечето нормалноразвиващи се хора е ясно какво трябва да се направи. Ще те оставя да помислиш. Полезно е. Успех !

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:04
Спиийчлес направо .. 8-)
Щом то те харесва и щом ти го харесваш .. мисля, че поне за повечето нормалноразвиващи се хора е ясно какво трябва да се направи. Ще те оставя да помислиш. Полезно е. Успех !
хаха .. ++ :lol:

ro6lio
03-27-2010, 07:21
Ей "идиоти"какво се майтапите с момичето я по сериозно.Ами след като казваш че си красива няма от какво да се притесняваш :-D Aз смятам момичетата от моя клас за приятели и хич не се интересувам и не ме "ебЕ" дали ме харесват :D Как да си намериш приятел?Ами 1-во избери свой стил на обличане който да ти подхожда ,2-ро усмихвай се повече ,говори повечко (една усмивка да хвърлиш на едно момче и се е вързало!2-ро усмивка и почти е твой!разбира се след като имаш добър стил на обличане ще се получи )-казвам ти го от моя гледна точка като момче харесвам почти всички момичета от мойто даскало. И запомни външния вид е важен но и характера ,и излъчването също :)

onestar
03-27-2010, 07:41
Трагичен случай си. :?

JackSparrow
03-27-2010, 12:37
Трагичен случай си. :? :shock: :lol:

xNiKx
03-27-2010, 15:51
така зна4и аз сам моми4е и мислч 4е не сам грозна изоб6то даже ... по4ти вси4ки мом4ета от клса ми ме харесват и от горните но до сега не съм имала приятел... харесвам едно мом4е и то мен но незнам как да подходя ... само да под4ертая 4е не сам мрасница - не искам да кажа по вулгарна дума :) надявем се да ми помогнете


Ти си неграмотна . Хвърли се от мост или се научи да пишеш - поне мъничко ...
Не е бе, тя използва специална азбука, заменяща някои букви с цифри и елиминираща буквата "ъ". Толкова е специална, че не се вписва в граматичните норми. Владее я перфектно.

Take_That
03-27-2010, 16:38
Като му дойде времето и ти ще си намерип момче, дотогава поработи върху правописа си