PDA

View Full Version : Как мислитее? ?



Teenprblem
03-26-2010, 19:01
Има едно момче от даскало (Емил) които ми казва че едно другго момче ме харесвало , което е от нашия клас но е с 4 години по голям от мен но и аз го харесвам и искам да станем гаджета (уж ме харесвал) но не съм много сигурна приятелят му казва че ме харесва защо този които ме харесва не ми го каже .. а приятеля му а и искам да сме гаджета а майка ми няма да ми разреши да излизам с толкова голямо момче . . :-k



.. Кажете нещо моля ви ..

pamii
03-26-2010, 19:38
Има едно момче от даскало (Емил) които ми казва че едно другго момче ме харесвало , което е от нашия клас но е с 4 години по голям от мен но и аз го харесвам и искам да станем гаджета (уж ме харесвал) но не съм много сигурна приятелят му казва че ме харесва защо този които ме харесва не ми го каже .. а приятеля му а и искам да сме гаджета а майка ми няма да ми разреши да излизам с толкова голямо момче . . :-k



.. Кажете нещо моля ви ..


:shock: :shock: Как така ?! Преповтарял ли е или кво ^^ :-o

danibebi
03-26-2010, 19:59
Има едно момче от даскало (Емил) които ми казва че едно другго момче ме харесвало , което е от нашия клас но е с 4 години по голям от мен но и аз го харесвам и искам да станем гаджета (уж ме харесвал) но не съм много сигурна приятелят му казва че ме харесва защо този които ме харесва не ми го каже .. а приятеля му а и искам да сме гаджета а майка ми няма да ми разреши да излизам с толкова голямо момче . . :-k



.. Кажете нещо моля ви ..


:shock: :shock: Как така ?! Преповтарял ли е или кво ^^ :-o

и аз тва се зачудих.От нейния клас с 4 години по-голям :lol: аа плюс това може да е казал на фр.му да ти каже,ако го е било срам ;) ти на колко си??

nIkEnCeTy_bE
03-26-2010, 20:46
Баси лапешките схеми. Вие колко сте големи ?! Първо, оставете това за класа .. Пораснете. Какви са тия работи, ама той ми каза, ама ония ми каза, накрая ще останеш като риба на сухо и ще почнеш друго да пишеш. Отиваш и го питаш, нищо няма да изгубиш. Щом го харесваш, друг начин няма. Пораснете !

L0ST
03-26-2010, 20:57
Баси лапешките схеми. Вие колко сте големи ?! Първо, оставете това за класа .. Пораснете. Какви са тия работи, ама той ми каза, ама ония ми каза, накрая ще останеш като риба на сухо и ще почнеш друго да пишеш. Отиваш и го питаш, нищо няма да изгубиш. Щом го харесваш, друг начин няма. Пораснете !


Че, те са големи вече :D . В най лошия случаи - тя е 1ви клас, а той е 4 годинипо-голям от нея :D .


Видиш ли момиче, кат се занимаваш с такива любовни истории какво става - повтаряш, 4 години подред :D


Иначе да, единственият вариант е да го питаш, с тези глупави истории той ми каза, тя ми каза, оня ми каза и т.н. няма да се получи нищо..

Teenprblem
03-27-2010, 06:18
тои е на 16 а аз скоро станах на 13

xoxi
03-27-2010, 06:21
тои е на 16 а аз скоро станах на 13

сигурна ли си, че сте от един клас ?! :razz:

BlackKeys
03-27-2010, 07:29
тои е на 16 а аз скоро станах на 13

сигурна ли си, че сте от един клас ?! :razz:

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 11:11
А това, че си на 13 обеснява всичко - днешните момичета на твоята възраст тепърва влизат в пуберетета. Нормално е да сте срамежливи на тая възраст. Но има и друхата противоположност - разхайтените и надути курви. Радвам се, че не си от тях, поне се надявам. Та колкото до него - извинявай, ама момче на 16 ?! Как може още да не е пораснал, и да прави такива схеми, с тоз приятел, на нея и кажи, на оная и кажи. Баси простотиите. Щом го харесваш, поемаш инициативата. Отиваш, питаш го защо прави така, допадаш ли му и дали ще стане нещо. Ако си толкова срамежлива - лошия вариянт - скайп или още по лошия пак чрез приятеля.

danibebi
03-27-2010, 18:23
тои е на 16 а аз скоро станах на 13

добре де,нали бяха четири години? ся пък станаха три :lol: пък и от един клас :? тука ми намирисва на ебавка.. :D

Eliii
03-28-2010, 10:47
Господи!!! :shock: Какъв огромен проблем!!!

Щом сте от един клас, а той е 4 години по-голям от теб ми е ясно що за стока е. Зарежи - не си заслужава. :?

П.П: Но пък си заслужава да преоткриеш древното (и явно забравено) изкуство на правописа. :)

djuwkata
03-28-2010, 14:24
П.П: Но пък си заслужава да преоткриеш древното (и явно забравено) изкуство на правописа. :)

Мдаа... какъв е смисъла в правописа? Да има любов е важното! :D ...
Към авторката - той сериозно ли е от твоя клас, повтарял ли е потретвал ли е к`во е правил? :-o

Paramour
05-06-2010, 16:10
тои е на 16 а аз скоро станах на 13

добре де,нали бяха четири години? ся пък станаха три :lol: пък и от един клас :? тука ми намирисва на ебавка.. :D

:razz: :razz: :razz:

Djuff
05-06-2010, 16:16
Ами мисля, че си много тъпа.С 4 год. по-голям, а от твоя клас после казваш с 3.ОМГ.

elito0o0o0
05-06-2010, 16:18
О БОЖЕ МОЙ! :shock: :razz:

changess
05-06-2010, 16:20
Ами мисля, че си много тъпа.С 4 год. по-голям, а от твоя клас после казваш с 3.ОМГ. Ами ако момчето е родено юни, а тя април? 8-)

kris4ety14
05-06-2010, 17:03
Възрастта не е толкова важна, колкото какво е в акъла на двамата. Не се връзвай на приказките на съученика ти, който дрънка такива неща. Ти трябва да поемеш инициативата да разбереш дали те харесва, щом те засяга и не ти е безразличен.

modesty69
05-08-2010, 14:49
:razz: :razz: :razz:

Unendlich
05-08-2010, 15:10
Миличка, вместо да се занимаваш с това кой кого харесва, как го харесва, пък защо го харесва и кой им е посредник, хвани си оправи не само правописа, ами и НАЧИНА НА ИЗРАЗЯВАНЕ, защото не знаеш просто какви двусмислици ми се въртяха в главата докато го четох. :shock:

diksi
05-08-2010, 16:28
Аз в началото си помислих, че става дума за приятеля на приятеля.. знам ли, ако е повтарял не ставай гадже с него.. Тъп е!
Кратко и ясно.

DinViesel
05-08-2010, 17:30
или ти си хипер мега умна и вместо 7 си 10 клас (въпреки че като гледам темата ти се съмнявам ) или той е повтарял няколко пъти..

Chacho
05-08-2010, 17:36
Може би е от нейното училище, а не от нейния клас, а разликата им да е 3 години и нещо (той примерно да е Декември '93, тя да е Април '97). Все пак подобни дилеми се решават лице в лице с човека, а не по форумите. И съвет да ти дадем, без да имаш опита няма да е пълноценен. Пробвай си късмета с него и това е. Ако нещата потръгнат, майката ти навярно няма да те спре.