PDA

View Full Version : Защо момичетата се плашат от девствените?



fenastz
03-26-2010, 19:40
Е ?
Повечето момичета твърдят, че не искат момчетата да се занимават с кypви. Да ама като решат да правят секс искат с някой опитен, а опит се придобива от тези "кyрви". Защо като си девствен не си интересен за момичетата ?

w0sh
03-26-2010, 19:42
Вие го изкарахте егати порочния кръг това.

И ако прочета словосъчетанието "общ знаменател" ще трия коментари.

Искам обосновани мнения.

valdesbg
03-26-2010, 19:55
Предната тема не съм я помирисвал даже. Така че не знам какво се е писало там.

Щото хем сърби, хем боли. Искат хем да не са куpвите, хем да си начешат егото че видиш ли той е нае*ал 10 от ония и сега е мой :)

Ако може да получат наготово всичко.

Да ама без да посееш семенце - няма да поникне пшеница, нали?

При момчетата е малко по друго, ама си има отделна тема за това. Там ще пиша.

SpeakSoftlyLove
03-26-2010, 20:05
Айде, до 100на години хора няма да има вече...
Някой момичета търсят опитни. Това показва, че те правят секс за идеята.
Други пък също може да предпочитат опитни, но това не им е самоцел, биха се подложили на това невероятно изпитание и мъка, и биха спали със девственик.

Не разбирам, защо тъй обичате да се хващате за изкаването на една шепа хора и да правите такива невероятни спорове и дискусии. Ти вяраш ли си наистина, че хората реално изпитват 'страх' от девстеници?
Ама, айде, плюйте да ви олекне. :-D

QkoSex
03-26-2010, 20:14
Първата която опънах не знаеше че съм девствен. След тва нямаше значение :razz:

valdesbg
03-26-2010, 20:14
SpeakSoftlyLove значи е грешно да искаш да си с някой, който знае какво прави?

Щото горе долу така разбирам поста ти.

DarknessAngel
03-26-2010, 20:25
Не мисля,че ми е работа да знам с кого е бил преди мен. Било то и " курви " :lol: Има си плюсове да си с девствено момче - интересно е да го насочваш в първите му "стъпки". Плюса при другите е, че могат да те предразположат добре.
Реално за мен - нямам претенции. 8-)

ilsi_
03-26-2010, 20:37
Щотууу са страшниииии :lol:

Една приятелка ми разказваше за един дет не можел да и намери дупката и ходил да светва лампата та да и я открие .... :shock: :D

Дано не попадна на такав !!! :-)

SpeakSoftlyLove
03-26-2010, 20:39
valdesbg,
Не, не е грешно. Грешно би било едно момиче/момче да позволи на девствеността на приятеля/приятелката си да попречи на по-нататъчно развитие на връзката им.

valdesbg
03-26-2010, 20:43
Да, тук имаш право. Горе долу това казах и аз :) И в двете теми.

Sladurcho
03-26-2010, 20:48
Според мен момичетата не искат да са с девствени момчета поради същата причина поради която не искат да тръгват и с по малки момчета... т.е. опита :) поне според мен е така. А и в много от случаите момичето не разбира че момчето е девствено, то и няма как видимо да се разбере освен ако той не спече нещо :)

SemperFidelis
03-26-2010, 20:53
Аз мисля, че момичетата не искат с девствени момчета, защото се притесняват от представянето си и се чувстват по-сигурни с опитни момчета.

golqmumnik
03-26-2010, 22:29
Щото старите друсат здраво младите "кошутки" 8)

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:16
Да ама като решат да правят секс искат с някой опитен, а опит се придобива от тези "кyрви".
пхаха .. ама 100% се придобива от тия курви .. :lol: :lol:
И какъв опит се придобива? От вратата за краката .. или повечето пъти секса с тях е забравен на следващата сутрин заради голямото количество алкохол, което са изпили вечерта!! .. :lol: Адския опит просто .. :lol: :lol:
Ако е безразборен секса за мен това съвсем не е добиване на опит!!
При него е само вкарване и изкарване! .. :? и какво ще му помогне това като си намери сериозно момиче?? НИЩО! Ще знае какво трябва да прави, но няма да знае как да подходи, защото е свикнал с разни халенца дету за нищо не стават .. блах!! .. :?

Защо като си девствен не си интересен за момичетата?
Зависи от момичето .. на мен винаги са ми привличали вниманието!

SoStarstruck
03-27-2010, 07:13
Ами,принципно ако аз също съм девствена бих искала да съм с някой по-опитен като за първи път - да знае какво прави,да ме предразположи както си му е реда и т.н. Не винаги нещата стоят така,разбира се,ако страшно много съм влюбена дали е девствен или не не би ме бъркало,щях да му се доверя. :)
А след като не съм девствена не бих имала нищо против да отракам някого (така да се каже :-D ) .. Даже би ми доставило удоволствие.

Enjoy life. :)

ro6lio
03-27-2010, 07:29
"Щотууу са страшниииии

Една приятелка ми разказваше за един дет не можел да и намери дупката и ходил да светва лампата та да и я открие ....

Дано не попадна на такав !!! "



:shock:ilsi добре ве и при мен да е тъмно и да не се вижда как ще и умеря дупката?? тя да не е 30 санта широка?Друго е че аз иам истинкт за такива работи ама както и да е :D

babity
03-27-2010, 08:02
Аз съм на мнение, че не искам да започвам секса с някой, който не знае какво прави. Простата причина е, че и аз надали ще съм съвсем наясно какво правя в този момент. Хубаво си е първият път да легнеш с някой по - опитен (по - опитен от теб, нямам предвид човек, който не може да си изброи бройките). Още повече, че доста мои познати двойки са си били първи и имам някаква бегла представа каква неочаквано НЕдобра комбинация е било първия път, та ако щеш и след това. Това всичкото се отнася само за сефтето. Оттам нататък като знаеш какво искаш и как да си го получиш си е сладка работа. Както казаха в другата тема има страхотен чар в това ти да водиш.

umri
03-27-2010, 09:00
Това, което жените говорят и искат са две различни неща. Разбира се, че ще каже, че иска някой не курвар, а добър, от добро семейство, умен, интелигентен, който не прави магарии и тн. Ама това, което искат ... това е друга тема.

ro6lio
03-27-2010, 14:32
подкрепям <umri> Познавам толкова такива случаи в които едно момиче избира "шматката,пиандурника,побой ника" вместо "милия ,внимателен и загрижен" за който все говорят че искат... :?

Pa3yMeH
03-27-2010, 14:53
....Eдно момиче избира "шматката,пиандурника,побой ника" вместо "милия ,внимателен и загрижен" за който все говорят че искат... :?

slun4ice_90
03-27-2010, 14:55
Щото старите друсат здраво младите "кошутки" 8) Има логика... :D