PDA

View Full Version : Той и приятелите му .. Как мога да го променя ?



ilsi_
03-26-2010, 19:50
Значи ходим от 2 години и винаги е било едно и също ..
От около 2 месеца живеем заедно т.е аз оставам у тях, защото уча в града в който той има къща, доскоро бях на квартира, но постепенно той започна да ме кара да оставам все по често у тях и така се стигна до това да се пренеса у тях. И така живеем си заедно и се разбираме отлично .. почти не се караме ( с изключение на това кой да измие чиниите ) :D всичко си е нормално докато не се приберем събота и неделя в родния граддд .. И така започва всичко като се приберем той ми се обажда максимум 3 пъти на ден и говорим 1-2 мин, което на мен ми е крайно недостатъчно да разбера кво е правил каде е ходил и т.н . И изобщо ако аз не му презваня в повечето случаи почти не се сеща. Секи петък и събота той ходи по някви кръчми напива се с приятелите си и изобщо не го интересува какво правя аз .. Просто забравя всичко като е с тях. Хиляди пъти съм му казвала да ми се обажда по често и да ми казва къде отива ПРЕДИ да е отишал там \ но уви .. БЕЗ РЕЗУЛТАТ \ .. Обикаля ходи в други градова , напива се или в няква кръчма или в някой приятел и много често се заяжда с мен за глупости, излага ме пред приятелите си с тъпия си лаф " ай почини си таа вечер " демек не искам да излизаш с мен .. Каквото и да стане искарва мен виновна и той винаги излиза чист от цялата работа ..

Другия ми проблем е, че си мисля че той е прекалено сигурен че аз няма да го изоставя и че наистина много го обичам .. което си е напълно вярно, но това някак си му позволява да се държи по този начин когато не сме заедно а е с компания .. нз и аз мисля, че и това му указва голямо влияние .. че е прекалено сигурен в мен ..


PS: Ако има някво значение искам да кажа че 2 пъти сме се разделяли единия път заради него , вторият заради мен .. Аз съм на 17 а той на 21 години :)


И така ако можете дайте ми някакав савет как бих могла да го променя .. или пък може би причината е в мен затова че му давам толкова голям сигурност ии нзз :) Просто ми помогнете ако е възможнооо :-)

Lincheto
03-26-2010, 20:02
Ами...ти един вид го задушаваш.

Нали се разбирате добре? Остави го петък да излиза с приятелите си. Просто се забавлява с тях. Дай му повече свобода.. чакай той първи да ти се обади.

Не се опитвай да го променяш. Просто му кажи директно какво те дразни/притеснява.

valdesbg
03-26-2010, 20:05
Ми остави го човека малко без теб... Все пак живеете заедно :) Какво са два дена разделени при положение че имате 5 в които сте нон-стоп :)

Нищо ненормално няма в цялата история. Ако го обичаш и му имаш доверие - дай му малко свобода :)

SemperFidelis
03-26-2010, 20:05
Ти пък ако искаш да го откажеш от приятелите му заради теб си бахти кухата лейка без извинение.

Kandrobs
03-26-2010, 20:06
Пази Боже! Как може толкова неграмотни хора на 17г. цццц..... :smt017

По Въпроса: Всички Мъже си искат Свободата, не можеш да искаш 24 Часа да си залепена до него...

ilsi_
03-26-2010, 20:09
Ти пък ако искаш да го откажеш от приятелите му заради теб си бахти кухата лейка без извинение.

Нямам такова намерение ! Просто искам да не ме заебава напълно а да се сеща малко по често за мен .. да ми се обажда да знам каде е .. а не да ми го казва на другия ден .. или да му се обадя аз а той да е в шумна компания и да ми каже звънни ми после, че немога да излезна мн съм зает ! и да ми звъни в 3 часа вечерта с радостната новина " ПРИБРАХ СЕЕ " .... :-x

SemperFidelis
03-26-2010, 20:11
Ти пък ако искаш да го откажеш от приятелите му заради теб си бахти кухата лейка без извинение.

Нямам такова намерение ! Просто искам да не ме заебава напълно а да се сеща малко по често за мен .. да ми се обажда да знам каде е .. а не да ми го казва на другия ден .. или да му се обадя аз а той да е в шумна компания и да ми каже звънни ми после, че немога да излезна мн съм зает ! и да ми звъни в 3 часа вечерта с радостната новина " ПРИБРАХ СЕЕ " .... :-x
Нямаш такова намерение и го каза почти същото - да е денонощно на телефона като не е до теб, да ти е под ръка, да няма право да иде малко да се позабавлява с приятели освен с теб?

Muddled
03-26-2010, 20:13
Е важното е, че ти се обажда ...
Остави го поне петък вечер да разпусне с приятели, не го мисли по цяла вечер ами и ти се позабавлявай. :wink: :P

ef4etyYy
03-26-2010, 20:13
Ми остави го човека малко без теб... Все пак живеете заедно :) Какво са два дена разделени при положение че имате 5 в които сте нон-стоп :)

Нищо ненормално няма в цялата история. Ако го обичаш и му имаш доверие - дай му малко свобода :)

ilsi_
03-26-2010, 20:13
Пази Боже! Как може толкова неграмотни хора на 17г. цццц..... :smt017

По Въпроса: Всички Мъже си искат Свободата, не можеш да искаш 24 Часа да си залепена до него...



Да не пиша писмо на президента , че да се съобразявам с правописа ..... Това е форум, а не онлайн училище ! Както ми е по удобно така ще пиша .. Писнало ми е да чета в тоя форум за правописа и подобни простотии .. вече се чудите с кво да се заядете с хората, че винаги правописа ви е проблема !

DarknessAngel
03-26-2010, 20:14
Живеете заедно ?
Нали не излиза със жени ?
Звъни ти по 2-3 пъти на ден пред дните,в които не сте заедно?
Сериозно, какво повече искаш?
Това е мъж, не куче да е постоянно с теб. :o

fgirl14
03-26-2010, 20:15
Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?

valdesbg
03-26-2010, 20:17
Е ако не понасяш реалността която описа - намери си друг.. макар че там ситуацията ще е почти същата :)

Сериозно - вземи се очовечи малко. Че като нищо ще те резне :) ДаркнесЕйнджъл хубаво го е казала :)

umri
03-26-2010, 20:32
Значи ходим от 2 години и винаги е било едно и също ..
От около 2 месеца живеем заедно т.е аз оставам у тях, защото уча в града в който той има къща, доскоро бях на квартира, но постепенно той започна да ме кара да оставам все по често у тях и така се стигна до това да се пренеса у тях. И така живеем си заедно и се разбираме отлично .. почти не се караме ( с изключение на това кой да измие чиниите ) :D всичко си е нормално докато не се приберем събота и неделя в родния граддд .. И така започва всичко като се приберем той ми се обажда максимум 3 пъти на ден и говорим 1-2 мин, което на мен ми е крайно недостатъчно да разбера кво е правил каде е ходил и т.н . И изобщо ако аз не му презваня в повечето случаи почти не се сеща. Секи петък и събота той ходи по някви кръчми напива се с приятелите си и изобщо не го интересува какво правя аз .. Просто забравя всичко като е с тях. Хиляди пъти съм му казвала да ми се обажда по често и да ми казва къде отива ПРЕДИ да е отишал там \ но уви .. БЕЗ РЕЗУЛТАТ \ .. Обикаля ходи в други градова , напива се или в няква кръчма или в някой приятел и много често се заяжда с мен за глупости, излага ме пред приятелите си с тъпия си лаф " ай почини си таа вечер " демек не искам да излизаш с мен .. Каквото и да стане искарва мен виновна и той винаги излиза чист от цялата работа ..

Другия ми проблем е, че си мисля че той е прекалено сигурен че аз няма да го изоставя и че наистина много го обичам .. което си е напълно вярно, но това някак си му позволява да се държи по този начин когато не сме заедно а е с компания .. нз и аз мисля, че и това му указва голямо влияние .. че е прекалено сигурен в мен ..


PS: Ако има някво значение искам да кажа че 2 пъти сме се разделяли единия път заради него , вторият заради мен .. Аз съм на 17 а той на 21 години :)


И така ако можете дайте ми някакав савет как бих могла да го променя .. или пък може би причината е в мен затова че му давам толкова голям сигурност ии нзз :) Просто ми помогнете ако е възможнооо :-)
Кво си ти бе? САМО 3 ПЪТИ НА ДЕН ми се обажда :lol: Много се бил разхайтил... Пълни глупости. Остави човека събота и неделя да си живее живота и не го занимавай с глупости. Много е добър даже с теб. Бил те излагал пред приятелите с тази реплика... това нищо не е.

Мнението ми е, че само си търсиш филм, в който да се вкараш, защото си прекалено отегчена от перфектното ти ежедневие и безпроблемието с него, докато сте насаме заедно.

Ти не си видяла какво е да те правят на друсан кебап, затова ся ревеш от най-малкото.

umri
03-26-2010, 20:35
Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?
И си грозна нали? Да знам... не ми пращай снимки :lol:

ef4etyYy
03-26-2010, 20:39
Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?
И си грозна нали? Да знам... не ми пращай снимки :lol: :lol: :razz: :razz: :booooomb:

ilsi_
03-26-2010, 20:52
[quote=fgirl14]Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?
И си грозна нали? Да знам... не ми пращай снимки


хахахааааа .. Ти толкова ли си слабоумен или просто на такъв се правиш ?! Бих се заяждала с теб до утре сутрин, но просто не съм направила темата някой да ми се прави на интересен или да ми гледа правописа .. Ясно ? Мисля, че съм достатачно умна, красива и добре с правописа .. пък и не мисля, че някой виртуален тип има правото да ме нарича по какъвто и да е начин !


Само едно ще ти кажа - ЗАВРИ СИ МНЕНИЕТО ОТЗАД ! :) Нали се сещаш, че не ме интересува какво мисли за мен човек, който не познавам ! 8-)

SemperFidelis
03-26-2010, 20:57
Тогава к'во мрънкаш за съвети във виртуалното?
Айде пътя-чантата-и за хляб...аман от патки където не знаят кво искат.

Sladurcho
03-26-2010, 20:58
Еми пича е на 21 нормално е да му се излиза с приятели да ходи по заведения да си прави шоуто с 2 думи :) Нормално е да иска да излезе малко и без теб все пак през седмицата сте си заедно какъв е проблема... моята приятелка е същата сърди ми се като не съм и се обадил през деня или съм и звъннал само 2-3 пъти за по няколко мин. Просто му дай свобода бе човек... остави го малко сам.. не мисля че причината е че той се чуства сигурен че няма да го оставиш. Прекалено много го притискаш и ще дойде време и ще му писне от това... дай му повече свобода да може и той да прави това което иска :) той като излиза с приятели прави и ти същото прекарвай малко време с твоите приятели и с нещата които на теб ти харесват :) не е чак толкова трудно просто трябва да пробваш ;)

fgirl14
03-26-2010, 21:31
Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?
И си грозна нали? Да знам... не ми пращай снимки :lol:

Грозна е може би тая тъпата /и тя сигурно алкохоличка / дето те е родила
ти също

mrazqkindergarten
03-26-2010, 23:53
Без да го чета дори, ще кажа, че ако обичаш някого трябва да го приемеш, какъвто е .. Личен болезнен опит. Като приех, той не ме искаше, просто чудесно .. ;(

antifashionshit
03-27-2010, 05:41
[quote=fgirl14]Отново неразбирам що за гаджета избирате най големите боклуци алкохолици идиоти и др :-x
и моите приятелки са същите. едната е с алкохолик другата тръгна с женкар :lol:
как ще те обижда мен ако ме обиди момче пред компания ....нззз кво ще стане ще му се види тясно всичко да не говорим как ще го засрама пред всички :-x

ама като нямаш акъл главата тва си заслужаваш :?
И си грозна нали? Да знам... не ми пращай снимки


хахахааааа .. Ти толкова ли си слабоумен или просто на такъв се правиш ?! Бих се заяждала с теб до утре сутрин, но просто не съм направила темата някой да ми се прави на интересен или да ми гледа правописа .. Ясно ? Мисля, че съм достатачно умна, красива и добре с правописа .. пък и не мисля, че някой виртуален тип има правото да ме нарича по какъвто и да е начин !


Само едно ще ти кажа - ЗАВРИ СИ МНЕНИЕТО ОТЗАД ! :) Нали се сещаш, че не ме интересува какво мисли за мен човек, който не познавам ! 8-)
може да си достатъчно красива, за другите две можем да поспорим малко. а това, че би се заяждала с него до утре сутрин показва, че си една наииииистина зряла тийнейджърка.
може би ако оставиш приятеля ти на спокойствие един уикенд без да му пилиш ще има подобрение.

Priceless
03-27-2010, 05:42
Не можеш. И не трябва. : )

ReachlessGirl
03-27-2010, 06:01
оф оф .. мнооо зле!! :lol: :lol:
Виж са .. задушаваш го и искаш да го превърнеш в мъж под чехъл! ..
НЕ Е длъжен да ти се обажда всеки път когато отива да пикае, излиза и т.н. .. всеки има право на свободно ЛИЧНО пространство!! :?
Не ти ли стигат останалите 5 дни, в които сте нон стоп заедно, че и още искаш?? .. :? :?

BlueMushroom
03-27-2010, 08:25
Ти мъж ли искаш до себе си или мекотело?Когато е с приятелите си това е чудесна възможност за теб да се занимаваш с хобито си,да се виждаш с приятели,абе лично време за теб. :)То тва си е бати задушаващото постоянно да сте залепени един за друг.

umri
03-27-2010, 09:08
Мнението ми, че е грозна не беше до авторката, а до тази другата fgirl... както и да е.

fgirl стига плачи :lol: ако наистина НЕ беше грозна нямаше така да ми се вържеш. Хаха. Само като ти прочетох ербапския коментар на миналата страница ми стана ясно.

Все едно това си е моето мнение. Айде да не разваляме ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОБЛЕМНАТА тема на момичето.

xNiKx
03-27-2010, 15:31
Боже, ти нормална ли си? Звъни ти само 3 пъти на ден? Ужас!
През почивните дни иска да излиза с приятели? Двоен ужас!
Какво искаш ти бе, да ти звъни постоянно като отива някъде? Да не си му майка?
-Здрасти, мило, ко прайш?
-Ми обаждам съ да ти кажъ, че отиъм ду кинефа.
-Добре, внимавай да не паднеш и се обърши дубре.


Уоу. :shock: :shock:

Pa3yMeH
03-27-2010, 16:03
Пази Боже! Как може толкова неграмотни хора на 17г. цццц..... :smt017

По Въпроса: Всички Мъже си искат Свободата, не можеш да искаш 24 Часа да си залепена до него...

...Каза човека, който пише всяка втора дума с главна буква....

Иначе: Е какво, ти искаш да не се вижда с пряителите си ли? Успокой се, дай му малко свобода :)

Take_That
03-27-2010, 16:37
Не го задушавай.... :)

Cybershot
03-27-2010, 16:48
Еми цяла седмица под напрежение и края на седмицата разпуска човека. Напълно нормално си е това. Излизай и ти с приятелки. Всеки си има начини на разпускане, кой се напива (повечето случаи), кой какво прави... Напълно нормално е 5 дена да си с него по цял ден и събота и неделя малко почивка :)

DevilWish
03-27-2010, 17:41
Ами...ти един вид го задушаваш.

Нали се разбирате добре? Остави го петък да излиза с приятелите си. Просто се забавлява с тях. Дай му повече свобода.. чакай той първи да ти се обади.

Не се опитвай да го променяш. Просто му кажи директно какво те дразни/притеснява.
+1 ;)

fgirl14
03-27-2010, 18:56
Мнението ми, че е грозна не беше до авторката, а до тази другата fgirl... както и да е.

fgirl стига плачи :lol: ако наистина НЕ беше грозна нямаше така да ми се вържеш. Хаха. Само като ти прочетох ербапския коментар на миналата страница ми стана ясно.

Все едно това си е моето мнение. Айде да не разваляме ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОБЛЕМНАТА тема на момичето.


абе бееееееее глупак не си ме виждал и никак не съм грозна трабва да си мн тъп без да си видял някой да мислиш къв е простак не знаеш и как се пише с момиче ще си останеш БОКЛУК бе да ебеш майка ти мръсна :-x

nicolepcd
03-27-2010, 19:57
Бе да ти кажа, стане ли дума за приятели, никога не се опитвай да го отдалечиш от тях или нещо такова. Мисля, че почти всички момчета/мъже биха предпочели приятелите си, пред момичето :) Остава ти само да търпиш, или да свикнеш, пък и не виждам нищо чак толкова лошо. Предполагам с тях се познава много по-дълго време и не може ей така да ги заебе, няма начин просто. 8)

umri
03-27-2010, 22:01
Мнението ми, че е грозна не беше до авторката, а до тази другата fgirl... както и да е.

fgirl стига плачи :lol: ако наистина НЕ беше грозна нямаше така да ми се вържеш. Хаха. Само като ти прочетох ербапския коментар на миналата страница ми стана ясно.

Все едно това си е моето мнение. Айде да не разваляме ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОБЛЕМНАТА тема на момичето.


абе бееееееее глупак не си ме виждал и никак не съм грозна трабва да си мн тъп без да си видял някой да мислиш къв е простак не знаеш и как се пише с момиче ще си останеш БОКЛУК бе да ебеш майка ти мръсна :-x
Хахахах. Още по-голяма наливка. Ок, доказа твърденията ми и не... не ти искам снимка, пази боже. :lol: :lol: :lol: :lol:

Priceless
03-28-2010, 08:43
Хахахахаха ей, селоооо ... много псуваш бе, момиче ! 8-)

Alabala16
03-28-2010, 08:51
няма как да го промениш ... аз бях 3 години с едно момче и съм живяла в тях,както и той у дома... но да ти кажа по този начин
вие след време няма да има кво да си кажете.
Не ти прочетох темата.. щото знам,че квото и да прочета отгоеора е само един:) ... Или свикваш да живееш така - или се опитай да живееш
както ти пожелаеш. Няма да сте вечно заедно,не искам те отчайвам,но
съм на мястото на онези,който ми го казваха на мен преди 3 години..
Той е по голям 21 годишен.. а ти на 17 -същата история като мен.
Не мисля,че може нещо да се промени..
Веднъж стигне си се до дъното няма на къде повече :o

Dizziness
03-28-2010, 12:01
Милата... все едно разказа моята история, аз на 17, той на 21... същата работа, живея в неговата вила, докато той учи, излиза с приятелите си петък, събота, неделя, пие мн (не се напива, но все пак...) и звъни много РЯДКО! Но все пак много ме обича...

Стигнах до извода, че нищо не може да се направи, такива мъже си обичат половинките, биха направили всичко за тях, но няма да успеят да се променят, затова:

Пусни се по течението, не му обръщай толкова внимание, кво се държите като женени? ял живот ще си женена, няма смисъл, забавлявай се, ходи по дискотеки, отделяй време за учене, че изпити предстоят, занимавай се с твоите любими хобита... Послушай ме, както казват хората: "Не питай старило, питай патило..."

Успехи, мила!

:-) :-) :-)

Nich
03-29-2010, 10:39
Пази Боже! Как може толкова неграмотни хора на 17г. цццц..... :smt017

По Въпроса: Всички Мъже си искат Свободата, не можеш да искаш 24 Часа да си залепена до него...



Да не пиша писмо на президента , че да се съобразявам с правописа ..... Това е форум, а не онлайн училище ! Както ми е по удобно така ще пиша .. Писнало ми е да чета в тоя форум за правописа и подобни простотии .. вече се чудите с кво да се заядете с хората, че винаги правописа ви е проблема !

и до президента да го напишеш като си не можеш - не можеш, баце! оправдания колкото искаш... и проблема е масовата неграмотност сред българското население, но щом не смяташ,че това е проблем - браво! щом си толкова голяма,че да живееш с мъж при положение,че си на 17, се предполага,че поне можеш да пишеш грамотно.... но уви!

dimitar_ak
03-29-2010, 11:43
Момиче, остави го да диша. Не го обсебвай

silvana95
03-29-2010, 19:12
:shock: :shock: :shock: :shock: