PDA

View Full Version : защо е толкова трудно?



lolipop1
03-26-2010, 21:45
С приятел ми сме заедно от 9 месеца.Обичаме се попринцип много.Никога не сме се карали досега.Но ето,че настъпиха "проблемите" .Имам чуството,че той вече няма същите чувства като мен.На 17 е а аз съм на 15(ако годините имат значение) Аз съм маса влюбена с него .. но усещам как той постепенно се одръпва от мене .. когато реша да поговоря той ми казва че ме обича и т.н.. обаче аз усещам че не е както преди .. незнам дали се заблуждавам неискам да го изгубя.

Rounder
03-26-2010, 21:47
Ми ние от къде да знае,дърпа ли се не се ли,то ти трябва да знаеш най-добре,щом виждаш че нещата не вървят,чао,поне така аз мисля,няма смисъл да му се хвърляш на врата като той няма същите чувства.

DarknessAngel
03-26-2010, 21:49
Дайте си почивка.
Ако си достатъчно важна за него сам ще те потърси. :)

valdesbg
03-26-2010, 21:50
По принцип се обичате, а дефакто? :-o

Човек действа според това в което вярва. Ако си сигурна в усещанията ти - действай според тях. Но не ни моли да ти кажем в какво да вярваш.

Sladurcho
03-26-2010, 21:51
Ами според мен той сега е в такава възраст че иска да забива мацки да му е яко и т.н. :) може би вече не си му толкова интересна или дедазнам :) Опитай се да поговориш с него дори и той да сменя темата... все пак ако намеренията му са сериозно ще успеете да проведете един сериозен разговор и да си изясните нещата...

dewadwda
03-26-2010, 21:53
Обичаме се попринцип много
Интересно.
Какво ще рече "по принцип много се обичаме"



Иванчо се прибира в къщи разплакан и казва на баща си, че в училище чул нови думи, но не ги разбрал: "по принцип" и "де факто". Баща му почнал да ги разяснява, вика по-малката му сестра и я пита:
- Ако един мъж ти даде 500 лв ще легнеш ли с него?
- Ами ще легна бе, тате, пари са това.
Бащата пита Иванчо:
- Разбра ли, бе?
Иванчо клати глава отрицателно. Бащата вика по-голямата му сестра и й задава същия въпрос:
- Ако един мъж ти даде 500 лв ще легнеш ли с него?
- Ще легна, бе тате, пари са това.
Иванчо пак нищо не разбира. Накрая бащата вика майка му, но и тя отговаря, че за 500 лв ще легне с чужд мъж. Иванчо нищо не разбира от обяснението.
- Виж, бе татьовото, "по принцип" ние трябваше да имаме 1500 лв ,а "де факто" имаме три курви вкъщи.

(да,"попринцип" се пише отделно)

ReachlessGirl
03-27-2010, 07:24
По принцип се обичате, а дефакто? :-o

Човек действа според това в което вярва. Ако си сигурна в усещанията ти - действай според тях. Но не ни моли да ти кажем в какво да вярваш.
++

ro6lio
03-27-2010, 08:33
Ами ако не си му пуснала нормално...Стоял е 9 месеца с теб това за едно момче е прекалено.Видял е че няма да му се получи и затова се одръпва

BlueMushroom
03-27-2010, 09:17
Разнообразете. :) Правете нови неща заедно,ходете на нови места.Изненадай го с нещо.

valdesbg
03-27-2010, 09:19
...

So damn true :)

Много показателна история за случая.

xNiKx
03-27-2010, 09:40
С приятел ми сме заедно от 9 месеца.Обичаме се попринцип много.Никога не сме се карали досега.Но ето,че настъпиха "проблемите" .Имам чуството,че той вече няма същите чувства като мен.На 17 е а аз съм на 15(ако годините имат значение) Аз съм маса влюбена с него .. но усещам как той постепенно се одръпва от мене .. когато реша да поговоря той ми казва че ме обича и т.н.. обаче аз усещам че не е както преди .. незнам дали се заблуждавам неискам да го изгубя.

Обичате се ПОПРИНЦИП много?!?
Ти си МАСА, влюбена С него?!?!?
:shock: :shock: :shock: :shock:

xNiKx
03-27-2010, 09:46
АЗ САМ МАСА НЕ ДИСКРИМИНИРАИТЕ СРЕШТО НАС
Уоу най-накрая написа нещо смешно. :razz: :razz:

Take_That
03-27-2010, 18:00
Ние няма как да знаем дали приятелят ти вече не чувства към теб това, което е чувствал и преди. Това само ти можеш да прецениш, тъй като ти си в тази връзка и най-добре усещаш нещата. Поговори с него, но и не му го натяквай постоянно и имай впредвид, че с времето нещата в една връзка улягат :)

Linns
03-27-2010, 18:13
Отдръпни се малко от него за да видиш дали ще те търси.. Отдалечи се, нека усети какво би било без теб за да те оцени преди да сте направили някоя глупост..

mimsssssss
03-27-2010, 18:24
Ако му натякваш всеки де, че се отдръпва от теб, накрая ще го направи. Престани да бъдеш параноичка. Едно от качествата да си влюбен е и да вярваш. Повярвай му и го остави на мира с тея разпити.

DevilWish
03-27-2010, 18:37
Тръпката е отминала, а ти много си почнала да му показваш чувствата си.Просто го остави малко той да почне да те търси ;)