PDA

View Full Version : Вадене на нерв



fatalgirl
03-26-2010, 20:53
Здравейте! Днес бях на зъболекър и каза, че ще се наложи да ми извади нерв. Сложи ми и арсен. Понеже много ме е страх и изобщо не нося на физическа болка, исках да Ви попитам дали боли много?

dewadwda
03-26-2010, 21:08
Слагат ти упойка и не боли.
За всичко са помислили вече.

btw по-добре не се интересувай как точно става всичко че ще се откажеш ;d

ImmortalSportFreak
03-26-2010, 21:25
Споко.Изобщо не е страшно.Кажи на стоматолога да ти сложи упойка и няма за какво да се притесняваш.Успех.

SolusChristus
03-27-2010, 03:33
Понякога обаче упойката не действа. 8-)

ImmortalSportFreak
03-27-2010, 07:46
Понякога обаче упойката не действа. 8-)
няма такъв шанс :lol:

SK0RP10N
03-27-2010, 08:11
Споко, щом са ти сложили арсен, нищо няма да усетиш, защото нервът ще е мъртъв.
На мен са ми вадили нерв така и не болеше, но веднъж нямаше как нито арсен, нито упойка да ми сложа и ето какво последва:
Зъболекарката: Извинявай за това, което ще следва, ама няма как...
Аз: Давай
Аз: Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааа фаааааааааааааааааааааааа аак

Просто болката беше някаква ненормална - все едно с метален прът ме удариха с нечовешка сила в ченето

SolusChristus
03-27-2010, 12:42
Понякога обаче упойката не действа. 8-)
няма такъв шанс :lol:

Има.

На баща ми три инжекции са му сложили, нищо не е подействало. :? 8-)

radybt
03-28-2010, 20:53
Понякога обаче упойката не действа. 8-)
няма такъв шанс :lol:

Има.

На баща ми три инжекции са му сложили, нищо не е подействало. :? 8-)
Има си шанс и то не малък, на мен чак от 4-тата упойка ми подейства малко... и пак болеше много!

qna0115
03-29-2010, 13:51
на мен са ми вадили вече 2 или 3 нерва и мога да кажа че и с упойка и без нея боли,с упойка боли по-малко , но ако те е хванала навреме,мен ме хвана по-късно и болката беше непоносима :( :? :cry: :cry: :cry:

w0sh
03-29-2010, 14:21
И ти набива едни мизерии в дупката.

Яко е :Д

И хич не ме боля/

Рехави сте.

totalmk
03-29-2010, 15:05
Споко, щом са ти сложили арсен, нищо няма да усетиш, защото нервът ще е мъртъв.
На мен са ми вадили нерв така и не болеше, но веднъж нямаше как нито арсен, нито упойка да ми сложа и ето какво последва:
Зъболекарката: Извинявай за това, което ще следва, ама няма как...
Аз: Давай
Аз: Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааа фаааааааааааааааааааааааа аак

Просто болката беше някаква ненормална - все едно с метален прът ме удариха с нечовешка сила в ченето
и при мен беше така :/ болката е неописуема :cry:

SmilezZz
03-29-2010, 15:49
Няма нищо страшно..
Зъболекаря си знае работата..Ще ти сложи упойка и всичко ще мине по вода..

Иначе това с: "упойката не винаги действа" - да вярно..Но се случва рядко

fatalgirl
03-31-2010, 21:06
Благодаря на всички. :) Само се моля упойката да ми подейства :)

sladi4ka_qni4ka
04-01-2010, 11:05
боли си доста , но и аз като тебе не нося на болка .. преди не ми пука6е, ама сега голям страх акто отида на зъболекар и винаги му казвам да ми слага упойка .. И така съм си спокойна 4е и ТВ гледам докато ме 4овърка :DD

liim0nka
04-01-2010, 12:54
Споко, щом са ти сложили арсен, нищо няма да усетиш, защото нервът ще е мъртъв.
На мен са ми вадили нерв така и не болеше, но веднъж нямаше как нито арсен, нито упойка да ми сложа и ето какво последва:
Зъболекарката: Извинявай за това, което ще следва, ама няма как...
Аз: Давай
Аз: Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааа фаааааааааааааааааааааааа аак

Просто болката беше някаква ненормална - все едно с метален прът ме удариха с нечовешка сила в ченето
боже.. и беше ли в съзнание накрая? :shock: не са ми вадили нерв, но съм чувала, че е нечовешка болка.. :-o

Discard
04-01-2010, 15:34
На мене са ми вадили 2 или 3 не помня точно.Беше ми много по гадно докато арсена ми седеше в устата,направо не ме свърташе.Като ги вадеше не беше приятно също,но не е болка за умиране,така че спокойно :)!