PDA

View Full Version : Първа среща...



transformable
03-26-2010, 22:00
Темата може да ви се стори тъпа проста и т.н.

Харесвам едно момиче,едни и същи класове сме,но незнам,като и предложа и,ако тя приеме как да се представя на първата среща.Да я целуна по бузката или по устата... Къде да си сложа ръцете и т.н

Хелпвайте :?

w0sh
03-26-2010, 22:03
Само ламерите ходят на 1-ви срещи.

Влизаш в класната стая и директно я пляскаш по знадника и и казваш " моя си".

След това я хващаш за кръста, завърташ я силно и и захапваш носа.

100%win.

Monstre
03-26-2010, 22:05
Имаш ли някаква представа дали тя също има някакви чувства към теб? Показвала ли е някакъв интерес?
Покани я да излезете, говори й там някакви неща, ако е хубаво времето може да се разходите в някой парк, да седнете на някоя пейка и да я прегърнеш леко, момента за целувката ще го усетиш като дойде. :)

transformable
03-26-2010, 22:06
Само ламерите ходят на 1-ви срещи.

Влизаш в класната стая и директно я пляскаш по знадника и и казваш " моя си".

След това я хващаш за кръста, завърташ я силно и и захапваш носа.

100%win.Когато казвам,че сме на еднаква възраст нямам предвид в 1 клас + Съм ужасно срамежлив :oops:

transformable
03-26-2010, 22:07
Имаш ли някаква представа дали тя също има някакви чувства към теб? Показвала ли е някакъв интерес?
Покани я да излезете, говори й там някакви неща, ако е хубаво времето може да се разходите в някой парк, да седнете на някоя пейка и да я прегърнеш леко, момента за целувката ще го усетиш като дойде. :) Еми преди не си пишехме,а изведнъж постоянно и постоянно си пишем.. праща ми целувки и прегръдки за лека нощ,някой път сърца и т.н

w0sh
03-26-2010, 22:09
Ти си в най-меденото положение.

Тя те харесва.

Каквото и да направиш, ще е добре.

ro6lio
03-27-2010, 07:50
Aвторе никви такива от сорта"влизаш шляпваш я по дупето и такива..." тва е бахти селянията...Пуска ти сърца ,мечета викаш?Ихаа.... Тоест тва нищо незначи..Запитал ли си се защо на живо не те брегърнала или целунала примерно?Тва е скайп бе човек най тъпия начин да зарибиш някой момиче..на живо е друго.А дали не те мисли за приятел ?И аз си чатам п скайп с момичета дето ми пращат сърца и друго но какво от това?Тоест опитай се да я поканиш на среща и ако приеме тогава дейстай.


ОТ ЧАКАНЕ ФАЙДА НЯМА <<<<

sw3etyrrr
03-27-2010, 10:28
Дръж се естествено, ще прецениш на момента дали да я цункаш, но ако го направиш трябва да е само по бузата...все пак ви е първата среща...ии трябва да си сигурен че няма да те отблъсне..късмет :-D

lubomirky
03-27-2010, 15:31
точно така, цункай я по бузката. поне ще те запомни за цял живот ;>

xNiKx
03-27-2010, 15:33
Само ламерите ходят на 1-ви срещи.

Влизаш в класната стая и директно я пляскаш по знадника и и казваш " моя си".

След това я хващаш за кръста, завърташ я силно и и захапваш носа.

100%win.
what?!? :razz: :razz: :razz:

nicolepcd
03-27-2010, 20:00
Ако и тя е срамежлива - целуни я по бузката. По-сладко е 8-) А ръцете - зад тила :D

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2010, 20:03
Първите няколко срещи са наааааааааай-сладкото нещо.
Има такава тръпка, такъв адреналин. :smt003
Понякога даже си мисля, че ако можех да давам 'repeat' на първите срещи, както давам на любимите си песни... щях да съм мнооого щастлива. ((: Въпреки че и развитието нататък е интересно, стига да не се стигне до досадната 'рутина'.

Kandrobs
03-27-2010, 20:21
Само ламерите ходят на 1-ви срещи.

Влизаш в класната стая и директно я пляскаш по знадника и и казваш " моя си".

След това я хващаш за кръста, завърташ я силно и и захапваш носа.

100%win.

Ей тва вече ми хареса!!! :evil:

DarknessAngel
03-27-2010, 21:09
Покани я на разходка. Кафенетата са скучни.
Използвай чара си и дерзай.

EsteticLoff
03-31-2010, 09:47
Дай и едно гуш и я цункай по бузката =P~ :wink:

Master_88
03-31-2010, 15:33
Не преигравай и бъди себе си. Дръж се естествено, без да се сковаваш. Има хиляди теми на разговор, които съм сигурен, че можеш да поддържаш. Другото ще си дойде постепенно и от самосебе си. Успех

delux4eto
03-31-2010, 16:04
както каза в на4алото "w0sh" влизаш в класната стая хващаш я за дупето и по4ваш да я зарибяваш това ще действа .. а между другото на колко години си? 8)

miki95
03-31-2010, 16:05
Ако и тя е срамежлива - целуни я по бузката. По-сладко е 8-) А ръцете - зад тила :D

Винаги съм смятал за редно, ръцете на момчето да са на кръста 8-)

umri
03-31-2010, 20:04
Дръж се естествено, ще прецениш на момента дали да я цункаш, но ако го направиш трябва да е само по бузата...все пак ви е първата среща...ии трябва да си сигурен че няма да те отблъсне..късмет :-D
Има само три сигурни неща на тоя свят - смъртта, данъците и безкрайната човешка глупост. Дано авторът е разбрал какво имам в предвид.

stern
04-01-2010, 15:20
кажи на колко години си и кой клас сте???????????
:)

loliii
04-01-2010, 15:29
кажи на колко години си и кой клас сте???????????
:)
Първо кажи ти и тогава той ще ти каже! Отворковци... много е важно на колко са години хората. :?
Авторе, отиваш при нея, прегръщаш я, слагаш ръка на кръста й, притискаш я към себе си, после я целуваш мнооого бавно по бузата, допираш се в нея и после си преместваш бавно устните към устата й. После я целуни страстно и всичко е ок. Ако се дръпне просто й се усмихни и гледай реакция. Ако е направила срамежлива физиономия значи те иска. Ако те гледа стръвнишки значи повече не се пробвай.

stern
04-01-2010, 17:41
абе как да няма значение на колко е?! едно е да си 4ти-5ти клас, друго 8ми-9ти....