PDA

View Full Version : ох,бе :@



ecstazy
03-27-2010, 08:00
Ето какво.. моята тъпа шибана история. В нов клас съм, нови 'приятели' в ОГРООООООООООООООМНИ кавички.Нова групичка, също в ОГРОМНИ кавички.Общо сме 6 момичета, но 4 са си най близки.Аз много се привързах към едното, тя е страхотен човек.Може би съм се нуждаела точно от такъв 'ПРИЯТЕЛ'.Обичам я и много държа на нея.Обаче като че ли аз съм черната офца на групичката.В последно време се чуствам извън нея и какво да направя движех с тях но не говорех особено много. Пита ме (тя) какво ми е, аз и казвам нищо, защото пак щеше да се почне охх кви са тия глупости.Нямах нужда да чуя че това е глупост.Да бъдем честни тва беше преди няколко седмици и е траело 1-2 дена.Дойде 22 март. И тя изведнъж спря да ми говори => и цялата 'ГРУПИЧКА'. Питах я защо, извиних й се, тя нещо се усмихна (?!?!?!) и ми избягваше погледа и вика 'ми така няма да ти говоря'. Ок, помислих си че ще е за кратко ама ахахахах убеждавам се колко съм тъпа и наивна. Понеделник,вторник,сряда,ч твъртък,петък. Никакъв отговор. Добре,че хванах ангина и не бях на даскало четвъртък и петък, няма и да бъда понеделник вторник и сряда. Благодаря на Господ, защото иначе щях да си седя сама в даскало,да им гледам кефа и все повече да ми става гадно. Дори не я интересува как съм, кво съм. Ужасно е. Едвам се сдържам да не се разрева докато пиша това, но не мога. Наще са си в нас и така.. Нищо не мога да направя, освен да чакам.Ама то май ще си остана с чакането само. Нито знам къде живее, тоест знам (Обеля) ама не знам коя къща. В даскало ако ще и поема да й напиша и да я чета, то все едно си говоря на стената. Тоест пълен игнор. Отказвам се, не мога. Да й купя нещо-не, ще й го дам и кво? мерси.. и т'ва е. Не мога да я заеба,, щото тя май първа го е направила :D така де, не мога, защото супер мн държа на нея. Тия дни са ад, просто. Имам чуството че за всеки хубав момент в живота си плащам със 100 лоши и гадни. Сигурно преувеличавам, сигурно мислите това за пълна глупост, но е сигурно че в момента се съсипвам. Просто исках да си излея мъката, може би и очаквам някое съветче, ама ... да не кажете че я обвинявам нея, щото тя така си мисли. Че съм я изкарвала виновна. Не, не е така. Осъзнавам си тъпата шибана грешка и сега си плащам здраво за това.. :-# ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :cry: :cry:

titinkaa
03-27-2010, 08:10
Ти ся момиче или момче си,щото ту говориш в мъжки род,ту в женски и не схванах почти нищо,освен че харесваш някво момиче ама то те заебало,на колко години си ?!

mimiqni
03-27-2010, 08:12
въй не сексимен мн си тъп ве..бахти навсякъде псуваш като каруцар и обиждаш.. :booooomb:

ecstazy
03-27-2010, 08:13
Ти ся момиче или момче си,щото ту говориш в мъжки род,ту в женски и не схванах почти нищо,освен че харесваш някво момиче ама то те заебало,на колко години си ?!момиче съм, никъде не съм писала в мъжки род. Говоря за моя приятелка, която ми се сърди/не ми говори. на 14 съм :-o

danibebi
03-27-2010, 08:16
Изчакай малко да ии мине и се опитай да поговориш с нея..ако наистина държи на теб ще и мине..пък и няма да се сърди цял живот..на мен една фр. защото съм и се заяждала (уж) ми се сърди почти една седмица,но и мина.Ще и мине и на нея.Кажи и колко държиш на нея,колко я обичаш и т.н.Дано нещата се оправят,успех. :)

ecstazy
03-27-2010, 08:18
Изчакай малко да ии мине и се опитай да поговориш с нея..ако наистина държи на теб ще и мине..пък и няма да се сърди цял живот..на мен една фр. защото съм и се заяждала (уж) ми се сърди почти една седмица,но и мина.Ще и мине и на нея.Кажи и колко държиш на нея,колко я обичаш и т.н.Дано нещата се оправят,успех. :) ами то все едно да си взема плюшеното мече и да му кажа че държа на него и го обичам :? .Мисля че така само ще влоша положението.Изобщо не трябва да й пиша и говоря, щото тя се нерви. Но просто.. то една седмица ще мине вече. Единствената ми мъничка останала надежда е след ваканцията.. :( :( :( :(

ecstazy
03-27-2010, 08:21
АБЕ ЕМО МНОГО ЯКО ИМЕ ИМАШ "ЕКСТАЗИ" ШТОТО НАРКОТИЦИТЕ СА МНОГО ЯКИ ТОЧНО ЗА ТВОИТА ТЪМНА ДУША НАЛИ АХАХАХХХА точно за това :)

Djuff
03-27-2010, 10:01
Изведнъж спряла да ти говори ли!?Щом ей така от нищото спряла да ти говори каква приятелка ти е?Има ли смисъл да продължиш да държиш на нея?

elito0o0o0
03-27-2010, 10:21
Абе ей малоумни смотаняци,като ви мързи да четете какво е написала си трайте и не я обиждайте.. ще ви знам в копеленцата! :x

ПС: Ти не можеш да направиш нищо,ако тя не иска да се сдобрите.. :(

danibebi
03-27-2010, 11:06
Изчакай малко да ии мине и се опитай да поговориш с нея..ако наистина държи на теб ще и мине..пък и няма да се сърди цял живот..на мен една фр. защото съм и се заяждала (уж) ми се сърди почти една седмица,но и мина.Ще и мине и на нея.Кажи и колко държиш на нея,колко я обичаш и т.н.Дано нещата се оправят,успех. :) ами то все едно да си взема плюшеното мече и да му кажа че държа на него и го обичам :? .Мисля че така само ще влоша положението.Изобщо не трябва да й пиша и говоря, щото тя се нерви. Но просто.. то една седмица ще мине вече. Единствената ми мъничка останала надежда е след ваканцията.. :( :( :( :(

в такъв случай изчакай да и мине и сама да те потърси.. :-)

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 11:07
Айде пак тия групички. Виж сега нормално е , ново даскало сте, нови приятели. Ей за това мразя да се привързвам към хората и не го правя. Рано или късно някой те заебава. Според мен тя се лигави и не постъпва добре. Иска да разбере колко държиш на нея с тоя нейния инат ли ?! Да ти каже еми няма да ти говоря ей така. Според мен поговори открито с нея. Изяснете се, кажи и как се чустваш. Ако продължава така, значи не си заслужава и не ти е приятелка, за каквато ти я мислиш. Намери си нови приятели, движи се с други хора. Ще видиш след време как ще те търси пак за нещо. Не си заслужава на теб да ти е гадно, а тя да се инати за щяло и нещяло. Поговори с нея открито - това е единствения начин.

ecstazy
03-27-2010, 12:06
Ами с удоволствие бих говорила, но няма как. В скайпа не пише, не мога да й се обадя по тела, на даскало не мога да отида а и не искам. Безнадежден случай. А иначе явно нещо съм направила и тя не ми говори. Признавам държала съм се тъпо, но.. не знам.. Супер кофти. Тия 5 дена ми се сториха като 5 седмици. Надявам се ваканцията да мине добре и бързо и на даскало вече да ми проговори. Искрено се надявам. Адски много ви благодаря за съветите. Но с кого да стана фр? Няма с кого. Истината е ,че ако не се сдобря с нея => цялата групичка, няма с кого да движа. Ще си седа самичка на чина, ще слушам музика, ще чета книга или ще се разхождам навън. САМА..От другите класове НЯМА с кого също. Такова е положението.Отново ви благодаря и се надявам.. да се оправят нещата. А също и очаквам още съвети.. :(

cvetinka95
03-27-2010, 12:50
[quote="ecstazy"] Пита ме (тя) какво ми е, аз и казвам нищо, защото пак щеше да се почне охх кви са тия глупости.
Питах я защо, извиних й се, тя нещо се усмихна (?!?!?!) и ми избягваше погледа и вика 'ми така няма да ти говоря'. Понеделник,вторник,сряда,ч твъртък,петък. Никакъв отговор.
Дори не я интересува как съм, кво съм.
В даскало ако ще и поема да й напиша и да я чета, то все едно си говоря на стената. Тоест пълен игнор. [quote="ecstazy"]

Така, била съм в подобно положение минали години когато още сме си играли на тези "групички". Колкото и да се правят на близки, всичките "бфф-та"..Няма как голямата групичка да не е разделена на подгрупички. И така става, че стават някакви приятелски триъгълници... Ама тя си е моята бфф, казала ми е да не ти казвам затова не и казвай, че съм ти казала ама еди си какво..и се почва едно злословене по нечий адрес. Така се рушат приятелствата, точно заради тея клюкарения и одумвания на едната..Настройват другата, примамват я с нещо, тя ако е проста ще се поддаде и сега всичките се чудят как да "отлъчат" излишната. Не казвам,че проблема е в теб, но завистта и злобата са голямо нещо..
Според мен това се случва.. тя наистина дава игнор, ама не заради ината си да провери държиш ли на нея, ами щото просто иска да те заебе, защото примерно не допадаш на другите или злобеят, пък тя иска да им ходи по гъза и нали се сещаш не става да е приятелка с теб.
Тоест тя не държи наистина, както ти държиш на нея, не те заслужава и ти само се заблуждаваш. Плюс това то си личи от нейните реплики как изобщо не и пука за теб и напук прави коментарите,как иска да те остави, но го прави по ужасно глупав начин като не ти говори. Щом е било седмица..смятай. Ако толкова те обичаше, досега 5 пъти да и е минало и да те потърси. Така поне правят най-добрите приятелки. И ти казваш осъзнаваш си грешката..? Тоест..Аз разбирам, че е за нещо незначително, или греша?

Аз ако бях, наистина щях да опитам да поговорим. Разбирам че си го направила ама нищо не се е подобрило. Ако го направиш отново, само ще продължиш да се унижаваш пред себе си най-вече.
Знам, че ще ти е трудно, но най-добре ще е за теб и ти да я игнорираш. Не само нея,но и останалата групичка. Смисъл, само недейте се изпокарва защото разбирам че сте в един клас и ще е кофти? Толкова ли няма някое друго момиче..аз бих се сближила с някой друг.. който не е от групичка или разни такива лигни. Поопознай се с някой, няма как всички да са толкова различни от теб, може само да изглеждат такива.
Ако има нещо, с което не си съгласна,кажи да видим ако греша да измисля нещо друго? :)

ecstazy
03-27-2010, 13:00
тя не е човек, който да върви след гъза на другите. Според мен, ако другите не ме харесват и са искали да ме 'изритат' а тя не, не би им се вързала.. Държах се тъпо, за това не ми говори. И да я игнорирам, и да не я (ги) игнорирам, няма значение. Все едно не се познаваме. Така се случиха нещата. И преди го е правила, с други хора. Само че не знам защо. Вече не знам и аз какво да направя. Няма как да движа с другите. Просто няма. Групичките веече се 'изясниха' пък и просто другитте искат да са си те, не искат и аз да се бутам, а и напълно ги разбирам. Знам че е пълна глупост т'ва с групичките, но просто... :shock: .. ужас... Мислех,че като поговорим ще се оправят нещата, но уви. Колкото повече се опитвам, толкова по-зле става.А и другите дето движат с нея не могат да се отлепят от нея. Не мога да поговоря с нея и така.Имам ангина и бележката ми е до сряда. Мисля да не ходя вторник и сряда (в понеделник съм на лекар). Вие какво мислите, да пробвам ли? Сигурно ще е мъчително, но от друга страна във вторник първите 2 часа стоим заедно. Не знам не знам не знам ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

cvetinka95
03-27-2010, 13:12
Абе девойко, заслепена си от нея.Знам какво е, не искаш да приемеш, че би могла да те нарани, че не е такава. Колко добре я познаваш?!
Тя спира да ти говори от нищото, лепи се при онея другите, не те търси как си що си..И ти продължаваш сляпо да вярваш,че не би го направила?
Ем ти си каза, че и с други е постъпвала така, защо с теб да е различно? Държала си се тъпо..Е хубаво, всеки има такива моменти- това не значи,че трябва да спира всякакъв контакт с теб..
И наистина не те заслужава..ти си готова с ангината да тръгнеш на училище само заради нея..
Реши какво ще правиш, но според мен е проява на самонеуважение /ако има такава дума/ и унижаване да продължаваш да си тровиш живота заради нея и да не приемаш нещата каквито ти ги поднася.
Може и да не съм права, кажи после какво е станало.
:(

ecstazy
03-27-2010, 14:47
Ами не знам. От около 5-6 месеца движа с тях и съм останала с такова впечатление. Според мен тя е човек с мнение и не се влияе от другите... Но може и ти да си права, да не ме искат вече. Да, бих отишла с ангина на даскало само и само да се сдобрим. Но... много ме е яд простоо.. ](*,) ужс

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:26
Като отидеш на училище, ще отидеш и ще поговориш с нея. Тогава ще я питаш защо постъпва така, не мисля че на живо ще може да ти се измъкне. Ако си намира тъпи оправдания, остави я, не си заслужава. Иначе всеки е имал моменти, в които е оставал сам. Затова е тъпо да сте си групичка, защото сега те ще са си заедно, а ти няма с кого да бъдеш. Поне си мисля, че ако някоя от тази групичка ти е истинска приятелка, ще се застъпи за теб и няма да те остави.

cvetinka95
03-27-2010, 17:09
Съжалявам, аз просто описвах най-лошия сценарий.
Песимистка съм по принцип, само те лиших от надежда.
Надявам се всичко да си мине, дано се оправите, и тя да не е да и е отишъл акъла, че много ще загуби, ако не си те върне.
Успех.. :)

vampgirl
03-27-2010, 17:10
Имам чувството че чета собствената си история защото абсолютно същата случка се случи и на мен. Съвета ми е да и напишеш на една бележка всичко което чувстваш и мислиш и което написа тук и и я дай. Поне аз така направих и при мен подейства :wink:

ecstazy
03-27-2010, 17:13
Пробвах да говоря с нея. Срядата имахме 7 час физе и понеже и аз и тя сме освободени, а другите играха (слава богу) и аз я питах защо не ми говори. Тя отново се усмихна и ми вика ми така, щото си чушка :lol: (тва си е нейн израз и мнго често се използва в шегите й ;дд ).. Но т'ва беше.Иска време ли?Мисля че трябва да изчакам.Нооо.. 12-13 дена ми се струват много.Но ако това е единствения начин, ще изтърпя. Тя сега едната от групичката има рд след 6 дена и сиг ше дигне голям купон, но се съмнявам да ме покани. Ако ме покани, предполагам,че всичко е ок.. Но наистина не знам 2 пъти в даскало я питах и 2 пъти тя се усмихна и ми избягваше погледа, но в скайпа се държи много ..грубо.. не знаааам :lol: и най гадното е че не мога да говоря с нея. Не знам мрази ли ме или какво още не. Ужс! :shock:

-в скайп-
аз: след полувин месец ще ми говориш ли :shock:
тя:оф остави ме на мира малко кво само ще ми говориш ли ще ми говориш ако продължаваш така няма да ти говоря и до края на годината пффф

не знам..

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 19:15
Явно иска да се прави на интересна, щом пуска такива шегички. Според мен остави я, както иска. Аз ако бях щях да излизам с някой друг, да правя нещо друго. Пък и като има нужда ще те потърси, ще видиш.

liim0nka
03-27-2010, 19:34
Щом казваш, че в даскало не ти отговаря, може би пред останалите не може или ..я е срам, знам ли.Затова пиши й по скайп нещо от рода: знам, че нещо не е наред, изведнъж спря да ми говориш заедно с (еди си кой)..не ми казвай, че е нищо.защото да спреш да говориш на човек за нищо, не е нормално.(нали сте от един клас) В крайна сметка 5 години ще сме в един клас..знаеш, че не можеш вечно да ми се сърдиш..глупаво е.Много държа на теб,ти си ми изключително близка и не искам да има неизяснени неща.Ако не искаш повече да общуващ с мен, поне ми обясни защо?
Аз бих отговорила така :)

ecstazy
03-27-2010, 19:39
Щом казваш, че в даскало не ти отговаря, може би пред останалите не може или ..я е срам, знам ли.Затова пиши й по скайп нещо от рода: знам, че нещо не е наред, изведнъж спря да ми говориш заедно с (еди си кой)..не ми казвай, че е нищо.защото да спреш да говориш на човек за нищо, не е нормално.(нали сте от един клас) В крайна сметка 5 години ще сме в един клас..знаеш, че не можеш вечно да ми се сърдиш..глупаво е.Много държа на теб,ти си ми изключително близка и не искам да има неизяснени неща.Ако не искаш повече да общуващ с мен, поне ми обясни защо?
Аз бих отговорила така :) ама тя не ми говори, защото се държах тъпо няколко дни. Не мога да й пиша в скайпа, вече пробвах един подобен текст и хахаха отговор- НЯМА! .. мерси много и на Ники и на всички останали. А това с бележката .. бих пробвала ама имам чуството чеее.. ще ме гледа така :shock: Оо май сама се убедих че трябва да изчакам и че времето само ще покаже. Искам, не искам, явно трябва. Ще търпя, въпреки че доста ме боли .. :(

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 19:55
И ти си виновна от една страна, че така си се държала. Ама всеки заслужава втори шанс. Според мен прекалено се инати и лигави. Ако ти е истинска приятелка ще престане и ше те потърси. Време и това е.

fgirl14
03-27-2010, 20:33
:shock: :shock:
аз пък нззз ти за кво и тичаш по гъза да не би е с нещо повече от теб :? :? не виждаш ли че Не те иска :? или го прай нарочно щото вижда че я търсиш и за тва. спри да я търсиш и не я занимавай с нищо ако тя иска и е приятелка ще дойде. А в момента прай така че после да те използва :? след като ти проговори и ще млъква най малкото :? за тва не и говори

Eliii
03-28-2010, 10:57
Ще напиша нещо, което може и да те шокира, но трябва да го разбереш... Тя не е единствения свестен човек на света.

Щом се държи като идиот, няма смисъл да общуваш с нея. Звучи клиширано, но е така: тя не заслужава приятелството ти. По-добре сам, отколкото в скапана компания.

Бъди себе си и си намери други приятели, защото да и целуваш задника в името на някакво "приятелство" не е яко... :?

ecstazy
04-05-2010, 17:51
съжалявам,че ъп-вам темата, но не виждам смисъл да пускам нова. Изгубих надежда вече. Дойде Великден, викам й по скайпа 'Христос воскресе, нарисувах ти яйце..." и тя ме блокира. Хъх, тъпо знам. Най-тъпото е че колкото повече се опитвам да поправя нещата, толкова по-зле става. Та въпроса ми е какво бихте направили ако бяхте на мое място? Ако бяхте нещо като аутсайдерът на класа, за когото музиката и книгата е спасението в училище?... Ако просто нямаше как да се вместите в другите групички? Дайте някакъв съвет, моля ви. Другия вариант е да се преместа в друго даскало до година, щото и самото училище съква доста. Учителите не струват ( повечето..) Ммм една друга фр ми проговори, от бившия клас и мислим да ходим в 18-то СОУ. Еми ако тва е единствения изход, ще говоря с наще и това е. :( Просто търся съвети...

nIkEnCeTy_bE
04-05-2010, 18:47
Не си заслужава да се тръскаш, заради нея. Не си пропилявай живота. Явн просто не си е заслужавало. За всеки влак си има пътници. Ще си намериш приятели, явно с това нейно държание тя доказва, че не си заслужава да си и приятелка. Крайно време е да спреш да правиш всичко за нея и да и лазиш в краката.

DPRKForever
04-05-2010, 19:16
Абе ей малоумни смотаняци,като ви мързи да четете какво е написала си трайте и не я обиждайте.. ще ви знам в копеленцата! :x

ПС: Ти не можеш да направиш нищо,ако тя не иска да се сдобрите.. :(Трай е ко убиждаш тука хората

Elenichkaa
04-05-2010, 20:06
"приятелка" лии според мене е била поредната "друшка" и съм сиг че не си могла да й се доверяваш 8) Права ли съм ,а?!?!

Elenichkaa
04-05-2010, 20:07
ИИ питай другите от т. нар. ви групичка дали някой знае за кво се сърди...? Може някой да я е настроил с/у теб

pussucetka
04-05-2010, 20:44
ина ти се . . ще й мине . . само й трябва време . . :)

Zaritu
04-06-2010, 17:34
хаха тва хлапе мн така го раздава ... не и обръщаи внимание известно време и сама ще долети

Zaritu
04-06-2010, 17:35
когато доиде време за въпросния разговор
и обясни че когато не ти е на кеф и искаш да споделиш в случая ти не очакваш съвет от типа "какви са тия глупости" ...та затова си решила да го премълчиш ;щ

DevilWish
04-07-2010, 09:42
Не й върви зад гъза моля те ;) Не те заслужава.Игнорирай я и ти, покажи, че можеш без нея.Явно, че само си я мислиал за най-добра приятелка ,а тя не ти е такава ;)

uBuTo
04-07-2010, 10:03
Хем си се привързала към нея, хем не я смяташ за приятел. Как става тоя номер? :?

adizitk1
04-07-2010, 10:34
Когато спреш да показваш каква нужда имаш от нея, тогава тя сама ще дойде. Ако пък не дойде прав й път, тя губи. Като ще си аутсайдер поне се научи да ти е добре само със себе си . Непукизъм му е майката! :P
Иначе защо да не се преместиш в ново даскало, така се запознаваш с нови хора, сменяш обстановката, разнообразяваш се, а и имаш шанс да започнеш на ново! :)

CrAzYanDlaZy
04-07-2010, 18:35
за съжаление и моя нов клас не е цвете за мирисане, ама кво да си говорим... :?
а иначе по темата пфф не си струва да се тормозиш заради нея. Дори и да я мислиш за приятелка, явно тя не те оценява като такава, щом се държи така без обяснима причина. Не мога да разбера мотивите на цялата групичка да те игнорират, но ще те посъветвам да се опиташ да пообщуваш и с другите хора от класа ти и може пък да си намериш по- добра компания. Преди това обаче е хубаво да поговориш с тези твои приятелки и особено онази, на която държиш. Все пак да се изясните.