PDA

View Full Version : Лъжа



Auby
03-27-2010, 12:40
Какво бихте направили вие, ако забелязвате тихичко как всички на които имате някакво доверие ви лъжат? Бихте ли били способни отново да им вярвате и бихте ли ги оставили да си живеят лъжливия живот? - В този случай оставате сами. Ще се радвам всички, да оставят мнението си, независимо дали подкрепяте лъжата или не. :)

zoreto
03-27-2010, 13:29
Ами аз след като разбрах в случая,че така ставаше избягвах контакт с тея дет не си знаят мярката на устата и наистина съм горда ,че бях сама и ,че това ми помогна.В смисъл,че можеш доста да постигнеш ,когато си сам и знаеш,че няма на кого да разчиташ освен на себе си и си даваш малко повече зор, от което печелиш само ти. :) Оставяй ги тея дет много дрънкат по добре сам/а отколкото с клюкари

ivcheto0o
03-27-2010, 14:35
Много пъти са ме лъгали,предавали и наранявали.По-трудно се доверявам.И определено мисля 4е ми е по-добре сама отколкото с хора които ме лъжат в о4ите.Ненавиждам лъжата.

ameli
03-27-2010, 16:07
нищо не казвам .. защото знам, че аз имам приятели, а приятелите също си имат приятели .. :D :D

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:17
И мен много са ме лъгали. Но се радвам, че съм си отваряла очите. Един път излъжели те някой, ще има втори, и трети. Затова вече не се доверявам твърде много на хората. Когато ме излъжат, това е края, зависи и за какво разбира се. Но един приятел, да се прави, че ме подкрепя, и в същото време да ме лъже - аут.

Rounder
03-27-2010, 16:20
ми едно ще кажа "Няма приятели има само познати"

mimsssssss
03-27-2010, 17:22
Ами аз след като разбрах в случая,че така ставаше избягвах контакт с тея дет не си знаят мярката на устата и наистина съм горда ,че бях сама и ,че това ми помогна.В смисъл,че можеш доста да постигнеш ,когато си сам и знаеш,че няма на кого да разчиташ освен на себе си и си даваш малко повече зор, от което печелиш само ти. :) Оставяй ги тея дет много дрънкат по добре сам/а отколкото с клюкари
точно

alwaysnforever
03-27-2010, 17:47
В никакъв случай не мога да подкрепя ЛЪЖАТА!!!!!!
Хората, на които най-много държах (извън семейството ми) ме лъжеха под носа ми..и нямаха смелостта да си признаят.
Повече от година с едното момиче не разговарях.
По никакъв начин не може да се върне доверието ми..дори и да разговарям с тези хора.
Аз винаги си спомням какво преживях тогава. Не съм ги мразила, защото омразата не довежда до никъде, освен до озлобяване..
Лъжата от най-скъпите ти хора боли най-много и чувството е ужасно.
От една страна се радвам, че се случи така, защото сега знам какви хора са. И че не трябва да вярваш на никой от приятелите си 100% !!

danibebi
03-27-2010, 18:05
По-скоро ще им намекна,че предчувствам,че ме лъжат.Но няма да позволя да ме правят на глупачка,ако ме лъжат постоянно-край.И аз мразя лъжата. :? Разбира се,зависи каква лъжа е..макар,че понякога и аз лъжа. :?

SmilezZz
03-27-2010, 18:42
Лъгали са ме доста пъти..Не,не съм казвала нищо..Но определено избягвах контактите с тях..+..вече им нямам никакво доверие..те да си живеят лъжливия живот,аз предпочитам истинския

petinkataaa
03-28-2010, 14:35
ще ги смачкам,за това и не ме лъжат..еееех няма бе

XxStupidMuffinxX
03-28-2010, 15:09
Омръзна ми 9О% от приятелите ми да ме лъжат и предават .. :-k

onestar
03-28-2010, 15:17
Ще ги събера и ще им кажа в очите, че знам за лъжите им... след това ще си тръгна.
Ако искат да обяснят, да поговорим, или каквото и да било друго - те поемат инициативата.

petiam
03-30-2010, 17:23
Да, лъгали са ме .. Какво правя ли ? Ами просто искам винаги да сме на чисто и им го казвам в очите, че знам и така .. След това известно време избягвам да контактувам с тях .. Както казаха - ако те излъжат 1ви път, ще има и 2ри, 3ти, 4ти и т.н. Мисля, че доверието може да се върне много трудно.Един човек трябва да си го спечели, а не само да дрънка разни глупости .. Винаги съм била на мнение, че е по-добре да знаеш истината, дори и да е доста болезнена, от колкото да живееш в един измислен свят :)

WaterLilly
03-30-2010, 18:21
Естествено, че са ме лъгали. Всички лъжат, аз също. Не виждам лошо в това да си запазиш собствените тайни. Е, то зависи от типа лъжа, но не мога да предявявам претенции към някой, все пак никаква не съм, че да изисквам всичко да ми се казва. Аз лично гледам да кажа какво мисля, за да не излезе после, че говоря зад гърбовете на хората, но невинаги се възприема добре.

nefchi_bs
03-30-2010, 20:23
Не допускам хора до себе си и нямам такива проблеми ..

nniicckkoo
03-31-2010, 11:12
ще ги смачкам,за това и не ме лъжат..еееех няма бе бой ги оправя лъжците.....аз съм момче което "навлиза в пубертета"и обичам да се сбивам.така че който ме е излъгал е ял доста шамари 8) :booooomb: 8) моят проблем е че ми говорят зад гърба и ме вбесяват този тип хора<-->като си при тях се подмазват а като се обърнеш мноого приказват

webmast3rche
04-03-2010, 00:51
ще ги смачкам,за това и не ме лъжат..еееех няма бе бой ги оправя лъжците.....аз съм момче което "навлиза в пубертета"и обичам да се сбивам.така че който ме е излъгал е ял доста шамари 8) :booooomb: 8) моят проблем е че ми говорят зад гърба и ме вбесяват този тип хора<-->като си при тях се подмазват а като се обърнеш мноого приказват

Смешко.. бой за тебе :D Не спряхте да се правите на велики бе ей.. вижте ме ся тука .. :d Ако си на 12-13 ти е простено де

CryToDie
04-04-2010, 09:51
Ако ме лъжат или говорят зад гърба ми, направо ги заебавам и повече няма да искам да им видя личицата :?

sian4eto
04-04-2010, 14:19
Ами аз след като разбрах в случая,че така ставаше избягвах контакт с тея дет не си знаят мярката на устата и наистина съм горда ,че бях сама и ,че това ми помогна.В смисъл,че можеш доста да постигнеш ,когато си сам и знаеш,че няма на кого да разчиташ освен на себе си и си даваш малко повече зор, от което печелиш само ти. :) Оставяй ги тея дет много дрънкат по добре сам/а отколкото с клюкари

+1 :) :)

uBuTo
04-08-2010, 15:41
Бих им теглила по една майна! :o

FairyTales
04-08-2010, 17:58
Лъгала съм и са ме лъгали,така че имам поглед и от двете страни...наистина е важно по каква причина са ме излъгали,защото от собствен опит знам че понякога лъжата е по- безболезненото решение на нещата...не казвам че е по-правилното!!Иначе ако говорим за някакви жалки лицемерски истории,стига да разбера, този човек не съществува за мен.

sasheto0o
04-09-2010, 16:43
Ако ме лъжат или говорят зад гърба ми, направо ги заебавам и повече няма да искам да им видя личицата :?

+1 :lol: .. Мразя да ме лъжат.Мразя лъжатааа :-x