PDA

View Full Version : как се разбира?



happyharry
03-27-2010, 12:53
има ли начин да се разбере дали едно момче е девствено?

bathory
03-27-2010, 13:02
ако не знае къде да пъхне.. сигурно е :razz: :razz:

ReachlessGirl
03-27-2010, 14:59
Няма да питам на колко си ..

sophia_bush
03-29-2010, 16:47
По погледа :D

YouDontKnowMe
03-29-2010, 17:49
Няма да питам на колко си ..
Не разбирам какво общо има темата с въпроса ти. Момичето си е задало своя точно , кратко и ясно, и иска конкретен отговор.
Може да се разбере по държанието. Ако е много притеснен, примерно. Попиташ ли едно момче дали е девствено , възможно е то да те излъже, и да ти каже, че не е.
Ако го заговориш за секс, ако вникваш зад отговорите му и ако си достатъчно наблюдателна над държанието му , може и да рабереш. Но никога няма гаранция.

DevilWish
03-29-2010, 18:04
Не може да разбереш от притеснението.Може да се притеснява, защото иска да те впечатли, а не защото е девствен ;) Но не разбирам за какво ще те лъже.Питай го просто ;) Иначе като почнете тогава може да разбереш, все пак едва ли от първият път ще има перфектните техники и тн ;)

DevlLady666
03-29-2010, 18:34
По погледа :D
:D :D :D :D :D Именно ;)

SmilezZz
03-29-2010, 18:48
Ако е много притеснен, примерно.
По притеснението няма как да се разбере..Може да е притеснен по безброй много причини:
- ако момичето е девствено и той се притеснява за нея..Болки и т.н.
- ако иска да я впечатли
- и т.н.

По темата - Не,няма начин..Освен ако той самият не си го признае..Или ако ти самата не разбереш от държанието му,от отговорите му по темата..

sifon4o
03-29-2010, 19:10
Ако те пита къде да го сложи или го сложи на грешното място може би е и девствено 8-)

YouDontKnowMe
03-29-2010, 19:22
Ако е много притеснен, примерно.
По притеснението няма как да се разбере..Може да е притеснен по безброй много причини:
- ако момичето е девствено и той се притеснява за нея..Болки и т.н.
- ако иска да я впечатли
- и т.н.

По темата - Не,няма начин..Освен ако той самият не си го признае..Или ако ти самата не разбереш от държанието му,от отговорите му по темата..
Давам пример просто. То е ясно, че си зависи от човека, от ситуацията , от всичко.
И все пак, благодаря за поправката ;) Вече мога да спя спокойно, рофл.

travmiriaN
03-29-2010, 19:26
ако гледа като изтърван или пък го е срам ..

MilenMns
03-29-2010, 20:52
Треперене , което няма как да не забележиш

umri
03-29-2010, 21:24
Няма да питам на колко си ..
Не разбирам какво общо има темата с въпроса ти. Момичето си е задало своя точно , кратко и ясно, и иска конкретен отговор.
Може да се разбере по държанието. Ако е много притеснен, примерно. Попиташ ли едно момче дали е девствено , възможно е то да те излъже, и да ти каже, че не е.
Ако го заговориш за секс, ако вникваш зад отговорите му и ако си достатъчно наблюдателна над държанието му , може и да рабереш. Но никога няма гаранция.
Аз обикновено казвам, че съм девствен, ако ме питат. Ама никой не ми вярва :( :( :( Как ми се ще поне един път някоя да се върже и тя да върши работата, аз да лежа.

По темата. Няма как да разбереш. Може да е девствен и да ебе все едно с това си вади хляба и хич да не е притеснителен, но това е рядкост. Няма начин как да разбереш, само можеш да предполагаш.

insanerrr
03-29-2010, 21:35
На вас майтап ви се струва ама аз един път със запалка съм си светил да търся каде да го сложа :Д Не че ми е било за 1в път ,просто беше много тъмно .Тъй че и да не уцели - пак не е гаранция :.D

sophia_bush
03-29-2010, 21:42
На вас майтап ви се струва ама аз един път със запалка съм си светил да търся каде да го сложа :Д Не че ми е било за 1в път ,просто беше много тъмно .Тъй че и да не уцели - пак не е гаранция :.D
Дано момичето да се е обезкосмило, че иначе наистина можеше да разпалите страстите :D :D

Yallama
03-30-2010, 08:08
По погледа :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D

nEwiDimkaTa
03-30-2010, 09:41
На вас майтап ви се струва ама аз един път със запалка съм си светил да търся каде да го сложа :Д Не че ми е било за 1в път ,просто беше много тъмно .Тъй че и да не уцели - пак не е гаранция :.D
Дано момичето да се е обезкосмило, че иначе наистина можеше да разпалите страстите :D :D



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: