PDA

View Full Version : Да и се извиня ли?



FlashMX
03-27-2010, 15:33
Значи преди малко се скарах с приятелката ми. По принцип от няколко седмици съм и набрал малко, защото когато я питам с кой е къде е се почва.. С никой,няма да ти кажа, в града съм, защо ме разпитваш днеска понеже бях на мотосъбот извън София и се обадих да я питам какво прави и пак същото стана...И покасно ми пише смс да и дам телефона на един мой приятел а те не се познават от много и последния път който се видяха стана скандал помежду им. Обадих се на приятеля ми и той ми каза да не и давам телефона му. Аз се обадих и я питах за какво и е? И започна пак овъртане. "Така не може ли" "искам да го имам" "В лозенец съм не искам да се прибирам искам да се видя с него" и аз и казах с малко по груб тон че дори да го имах той нямаше да излезне с нея и си казахме чао. След малко ми звъни и ми обяснява как не иска да се караме заради него и т.н и аз и казах хубаво просто се ядосах защото никога не ми казваш каде си с кой си и т.н и сега ми е странно че му искаш номера и не мога да ти го дам защото просто той не иска да излиза с теб чух се с него и това ми каза. И като почна да ме храни как с този конкретен мой приятел "Твоя бог" така го определи да ходя да се е*а с него да си лижеме задниците и т.н и още тонове помия И за пръв път незнам сигурно е заради 10те бири който изпих на днешния мотосъбор и напрежението което изпитах да връщане,защото аз си продадох мотора и се возих на един пистар а тоя лудак караше с 250 между колите.. дори сега ако трябва да съм честен малко ми се гади и ми е размазано всичко и отговорих през зъби " Ще зажаляваш за тези работи които наговори" и джазнах телефона. Та сега да и се обадя ли да и се извиня? Защото тя мн лесно се ядосва и може би ако не и звънна да и се извиня всичко ще приключи.... Въпреки че се съмнявам че дори ще ми вдигне телефона...

xNiKx
03-27-2010, 15:36
Уоу след тия думи ти още харесваш ли я? Изобщо не и се извинявай.

FlashMX
03-27-2010, 15:37
Уоу след тия думи ти още харесваш ли я? Изобщо не и се извинявай.

Аз съм го приел. Тя е малко по директна и бързо се пали и ядосва. Аз днеска не бях много мил с нея.

xNiKx
03-27-2010, 15:39
Не ти и трябва бе, човек. Как може да и позволяваш да се държи така с теб? Очевидно не те харесва, направо я режи.

FlashMX
03-27-2010, 15:41
Не ти и трябва бе, човек. Как може да и позволяваш да се държи така с теб? Очевидно не те харесва, направо я режи.

Може да не ме харесва на моменти.. но ме обича..както и аз нея. а между харесване и обич има голяма разлика според моята философия .. @_@

xNiKx
03-27-2010, 15:44
"И като почна да ме храни как с този конкретен мой приятел "Твоя бог" така го определи да ходя да се е*а с него да си лижеме задниците и т.н и още тонове помия"
Да, човече, личи си, че те ОБОЖАВА. :shock: :shock: :shock:

lipsvashh_mi
03-27-2010, 16:02
Не ти и трябва бе, човек. Как може да и позволяваш да се държи така с теб? Очевидно не те харесва, направо я режи.
не,не че не го харесва-не го уважава,което е по-страшно..в случая ,за да ти наговори такива простотии не показва директност....със същия успех един некултурен човек говори на непознат,който го е ядосал-забележи НЕПОЗНАТ...на най-близките си всеки добре възпитан човек, с грам срам би знал как е правилно да се говори- и това не е точният тон...
от друга страна и ти имаш вина в случая-от какъв зор и звъниш и я питащ 100 пъти къде е и какво прави,с кой е-то прекалената загриженост на човека отсреща може да му се види като начин да го контролират,а това е супер неприятно....дори като се ожениш нямаш право така да държиш на жена си сметка,камо ли на приятелката ти....не знам ама аз лично за такова нещо съм готова да сложа край на връзката...
та в случая и 2мата имате вина-ако знаеш,че тя е инат и няма да отстъпи-потърси я пръв,но и кажи и това,че не ти харесва начина по който ти говори...една връзка без компромиси не е връзка
успех :)

gir
03-27-2010, 16:04
Значи преди малко се скарах с приятелката ми. По принцип от няколко седмици съм и набрал малко, защото когато я питам с кой е къде е се почва.. С никой,няма да ти кажа, в града съм, защо ме разпитваш днеска понеже бях на мотосъбот извън София и се обадих да я питам какво прави и пак същото стана...И покасно ми пише смс да и дам телефона на един мой приятел а те не се познават от много и последния път който се видяха стана скандал помежду им. Обадих се на приятеля ми и той ми каза да не и давам телефона му. Аз се обадих и я питах за какво и е? И започна пак овъртане. "Така не може ли" "искам да го имам" "В лозенец съм не искам да се прибирам искам да се видя с него" и аз и казах с малко по груб тон че дори да го имах той нямаше да излезне с нея и си казахме чао. След малко ми звъни и ми обяснява как не иска да се караме заради него и т.н и аз и казах хубаво просто се ядосах защото никога не ми казваш каде си с кой си и т.н и сега ми е странно че му искаш номера и не мога да ти го дам защото просто той не иска да излиза с теб чух се с него и това ми каза. И като почна да ме храни как с този конкретен мой приятел "Твоя бог" така го определи да ходя да се е*а с него да си лижеме задниците и т.н и още тонове помия И за пръв път незнам сигурно е заради 10те бири който изпих на днешния мотосъбор и напрежението което изпитах да връщане,защото аз си продадох мотора и се возих на един пистар а тоя лудак караше с 250 между колите.. дори сега ако трябва да съм честен малко ми се гади и ми е размазано всичко и отговорих през зъби " Ще зажаляваш за тези работи които наговори" и джазнах телефона. Та сега да и се обадя ли да и се извиня? Защото тя мн лесно се ядосва и може би ако не и звънна да и се извиня всичко ще приключи.... Въпреки че се съмнявам че дори ще ми вдигне телефона...

Ако мен питаш, момичето те няма за човек и е много свободолюбиво. Не знам как си ползва свободата - дали се натиска с други или не, но, определено не знае как да уважава човека с който ходи. Не знам ти какъв си, ама поне гледам, че се интересуваш и си загрижен за нея. Така че просто не си пасвате.
Всичко щяло да приключи? Ами то не е започвало, ако мен питаш.
И за какво да се извиняваш при положение, че тя трябва да ти се извини? Това да не е някакъв ваш народен обичай ? :D
Хлътнал си по неправилния за теб човек и вършиш глупости.
Остави я нея да ти се извини...И търси нещо по-подходящо, щото тя както е тръгнало ще те зареже и ще ти дойде много изненадващо. А не е полезно за тебе да си изненадан, щото не се справяш добре със стреса в момента.

FlashMX
03-27-2010, 16:05
Не ти и трябва бе, човек. Как може да и позволяваш да се държи така с теб? Очевидно не те харесва, направо я режи.
не,не че не го харесва-не го уважава,което е по-страшно..в случая ,за да ти наговори такива простотии не показва директност....със същия успех един некултурен човек говори на непознат,който го е ядосал-забележи НЕПОЗНАТ...на най-близките си всеки добре възпитан човек, с грам срам би знал как е правилно да се говори- и това не е точният тон...
от друга страна и ти имаш вина в случая-от какъв зор и звъниш и я питащ 100 пъти къде е и какво прави,с кой е-то прекалената загриженост на човека отсреща може да му се види като начин да го контролират,а това е супер неприятно....дори като се ожениш нямаш право така да държиш на жена си сметка,камо ли на приятелката ти....не знам ама аз лично за такова нещо съм готова да сложа край на връзката...
та в случая и 2мата имате вина-ако знаеш,че тя е инат и няма да отстъпи-потърси я пръв,но и кажи и това,че не ти харесва начина по който ти говори...една връзка без компромиси не е връзка
успех :)

Аз не и звъня по 100 пъти на ден. Дори тя ме търси по често. То имаше в началото пак скандал че никога не съм и звънял,че тя все ме е търсила и т.н И просто я питам ей така как е къде е и като ми отговори "няма да ти кажа" или нещо от сорта как няма да се издразня и притесня..

mArMaLaDkA
03-27-2010, 16:08
ти между краката какво имаш?
тя те унижава, тъпче те, вика ти, за уважение да не говорим. невъзпитано, глупаво, нетактично, първично създание и най-лошото е, че това е жена, която някой ден ще бъде нечия майка и съпруга.
че и искаш да й се извиняваш... :lol:

gir
03-27-2010, 16:09
Не ти и трябва бе, човек. Как може да и позволяваш да се държи така с теб? Очевидно не те харесва, направо я режи.
не,не че не го харесва-не го уважава,което е по-страшно..в случая ,за да ти наговори такива простотии не показва директност....със същия успех един некултурен човек говори на непознат,който го е ядосал-забележи НЕПОЗНАТ...на най-близките си всеки добре възпитан човек, с грам срам би знал как е правилно да се говори- и това не е точният тон...
от друга страна и ти имаш вина в случая-от какъв зор и звъниш и я питащ 100 пъти къде е и какво прави,с кой е-то прекалената загриженост на човека отсреща може да му се види като начин да го контролират,а това е супер неприятно....дори като се ожениш нямаш право така да държиш на жена си сметка,камо ли на приятелката ти....не знам ама аз лично за такова нещо съм готова да сложа край на връзката...
та в случая и 2мата имате вина-ако знаеш,че тя е инат и няма да отстъпи-потърси я пръв,но и кажи и това,че не ти харесва начина по който ти говори...една връзка без компромиси не е връзка
успех :)

Аз не и звъня по 100 пъти на ден. Дори тя ме търси по често. То имаше в началото пак скандал че никога не съм и звънял,че тя все ме е търсила и т.н И просто я питам ей така как е къде е и като ми отговори "няма да ти кажа" или нещо от сорта как няма да се издразня и притесня..

На мене като ми кажат, че няма да ми кажат и веднага ги оставям да си живеят живота без мен.

VampireGirl666
03-27-2010, 16:12
Не й се извинявай. Нищо не си направил, а и не е нормално да иска телефона на приятеля ти. Може да си свикнал с грубото й отношение, но не позволявай да ти се качва на главата.

gir
03-27-2010, 16:13
ти между краката какво имаш?
тя те унижава, тъпче те, вика ти, за уважение да не говорим. невъзпитано, глупаво, нетактично, първично създание и най-лошото е, че това е жена, която някой ден ще бъде нечия майка и съпруга.
че и искаш да й се извиняваш... :lol:

Не съм много сигурен, че ще бъде съпруга дълго. Колкото до майка - може и да бъде, ама за съпруга (ако си остане на това ниво) няма да има човек да я понася. Виж го нейния - и на 10 бири, когато трябва да му е весело и да е релаксиран, пак се дразни...Ми то и Свети Иван Рилски да е пак ще се издразни. Къде дават така?

Rounder
03-27-2010, 16:13
Звъннй,кажи й да си ебе путката майчина/лелина която си избере,и приключвай с нея...просто не си струва да си тровиж живота и нервите с тая овча купел.

Не е единствената :)

mArMaLaDkA
03-27-2010, 16:16
Той е изпил 10 бири, не за да се развесели, а от мъка и нерви. Там е разликата. К'вото си го направи - такова. Сам си е виновен, че търпи такова отношение.
Днес девойката ще му вика "защо ме питаш пак къде съм, да не сме женени, не съм ти длъжна", утре(недай си Боже) са женени и тя пак ще го пита какъв й е, че да й държи сметка.

FlashMX
03-27-2010, 16:20
Той е изпил 10 бири, не за да се развесели, а от мъка и нерви. Там е разликата. К'вото си го направи - такова. Сам си е виновен, че търпи такова отношение.
Днес девойката ще му вика "защо ме питаш пак къде съм, да не сме женени, не съм ти длъжна", утре(недай си Боже) са женени и тя пак ще го пита какъв й е, че да й държи сметка.

Всъщност, изпих 10 бири защото бях на мотосъбор и постоянно ме черпиха колеги.... И бях в добро настроение. Сега от мъка изядох две опаковки Kinder Chocolate.. Q.Q

mArMaLaDkA
03-27-2010, 16:22
Чувствам се подразнена при все, че умирам за сладко, а ме мързи да сляза до магазина. спирам да флуудя. :oops:

FlashMX
03-27-2010, 16:23
Чувствам се подразнена при все, че умирам за сладко, а ме мързи да сляза до магазина. спирам да флуудя. :oops:

Изчислих че изяждам една опаковка за минута и четиредесет и две секунди.

Rounder
03-27-2010, 16:25
Чувствам се подразнена при все, че умирам за сладко, а ме мързи да сляза до магазина. спирам да флуудя. :oops:

Изчислих че изяждам една опаковка за минута и четиредесет и две секунди.

Вместо да изчисляваш за колко време си изял някакво си безполезно нещо,звънни на оная кифла,и й "набери" потника,явно щом ходиш по мотосъбори си фенче,което се предполага че не е някое разгелзено момченце,такче НЕ ОСТАВЯИ да ти се качва на главата и да те тъпче.

Take_That
03-27-2010, 16:30
Да и се извиняваш ли? - НЕ, НЕ и пак НЕ!

valdesbg
03-27-2010, 16:33
Значи тя ти се катери на главата и те прави на маймуна а ти искаш да се извиняваш и да си човечен с нея.

Не че нещо - ама не става така. Ся верно че не и и ти цвете, обаче поне си се държал културно.

Звънни и да я уведомиш че продъжаваш без нея. Тя да се спасява както може.

Моя съвет е това.

anyfany2
03-27-2010, 16:34
Вервач-ка съм на обичта без достатъчно уважение.
Ако сте си по-агресивни натурки по природа, трябва да си пасвате, следователно всичко трябва да се оправи.
Това, че девойчето е по-независимо от обикновено, ми харесва. Много.
Ще се справите с всички пречки !
Споки-доки !
:P :D

PS. Ако сърчицето ти :-D чувства, че си сбъркал с нещо - дрънни й ! 8)

FlashMX
03-27-2010, 16:50
Еми за сега нещата вървят на зле....... покъртително зле. Оказа се че не съм виновен както обикновенно. А че просто цитирам "все попадам на олигифрени" Не знам точно в какво ми се състои олигофренията обаче.

valdesbg
03-27-2010, 16:54
Спомни си баснята за Царя Пуяк.

Линк (http://www.znam.bg/com/action/showBook?bookID=923&elementID=423215614&sectionID=5)

Kandrobs
03-27-2010, 16:59
Бате Слушай сега, такива момичета като нея не ти трябват, ранно или късно ще ти бие шута...По-добре прекрати връзката докогато още можеш, за да няма разбити сърца....

FlashMX
03-27-2010, 17:00
Бате Слушай сега, такива момичета като нея не ти трябват, ранно или късно ще ти бие шута...По-добре прекрати връзката докогато още можеш, за да няма разбити сърца....

Вече е късно. Ще има разбитО сърце явно.

Kandrobs
03-27-2010, 17:05
Бате Слушай сега, такива момичета като нея не ти трябват, ранно или късно ще ти бие шута...По-добре прекрати връзката докогато още можеш, за да няма разбити сърца....

Вече е късно. Ще има разбитО сърце явно.

Мисля, че разбра кво ти казах...

mArMaLaDkA
03-27-2010, 17:06
Е, тя щом е толкова неолигофренична, божествена, умна и пр., защо не си е хванала някой свестен по нейните критерии за такъв? Всеки път, като се срещна с такива хора, не ми се вЕрва все повече и повече, че могат да съществуват такива инфантили.

Не я търси, не й се обяснявай, абсолютно безразличие, че иначе ще вземе да се възгордее.

Linns
03-27-2010, 17:08
Как въобще може да изпитваш желание да и се извиниш!?
Не я ли виждаш ква тъпа кифла е!?
Зарежи я преди да е намерила по-тъп от теб да и ходи по задника..

anyfany2
03-27-2010, 17:22
А че просто цитирам "все попадам на олигифрени" Не знам точно в какво ми се състои олигофренията обаче.

Привлича те невъзможността да ги имаш изцяло, целите. Това е. Ти си ловец.. :-D И трябва да гониш..
Разбирам те напълно !
Почти всеки човек иска това, което не може да има.
Хубаво е, че искаш да виждаш любов в очите й.. Хубаво е, че я виждаш.. Но дали наистина я има ? :-o

PS. Браво, че харесваш AC/DC !!! УваЖа-а-а-аМ тА !!!!
Качеството си е качество, и да го вариш, и да го готвиш !!! :D

DevilWish
03-27-2010, 17:34
ти между краката какво имаш?
тя те унижава, тъпче те, вика ти, за уважение да не говорим. невъзпитано, глупаво, нетактично, първично създание и най-лошото е, че това е жена, която някой ден ще бъде нечия майка и съпруга.
че и искаш да й се извиняваш... :lol:
Съгласна съм.Тя трябва да ти се извини ;)

gir
03-27-2010, 17:49
Еми за сега нещата вървят на зле....... покъртително зле. Оказа се че не съм виновен както обикновенно. А че просто цитирам "все попадам на олигифрени" Не знам точно в какво ми се състои олигофренията обаче.


Ами пак те е обидила, видя ли?
Хората тука ДО ЕДИН ти казват да се усетиш. Аз , откакто пиша тук, не съм виждал такова голямо единодушие - и момчета, и момичета, и малки, и големи виждаме, че не ти трябва, а ти си зациклил...

gir
03-27-2010, 17:59
А че просто цитирам "все попадам на олигифрени" Не знам точно в какво ми се състои олигофренията обаче.

Привлича те невъзможността да ги имаш изцяло, целите. Това е. Ти си ловец.. :-D И трябва да гониш..
Разбирам те напълно !
Почти всеки човек иска това, което не може да има.
Хубаво е, че искаш да виждаш любов в очите й.. Хубаво е, че я виждаш.. Но дали наистина я има ? :-o

PS. Браво, че харесваш AC/DC !!! УваЖа-а-а-аМ тА !!!!
Качеството си е качество, и да го вариш, и да го готвиш !!! :D

Просто е свикнал с нея, привикнал е като наркоман към хероин. И е трудно да я остави. Ама един ден като попадне на някоя свястна ще си каже : "Как съм можел да съм толкова зле, че да се кахъря за тази."

Ами рокер момчето AC/DC си му пасват яко. Ама гаджето му никак не му пасва...

FlashMX
03-28-2010, 18:46
Благодаря на всички за съветите. Моля модераторите да изтрият темата.