PDA

View Full Version : писна ми от нея :@



danibebi
03-27-2010, 16:12
Значии имам една `приятелка` \ако може даже такава да се нарече\ с която сме в една група.Проблема е,че много често се опитва да ме дразни и само знае да се подиграва..писна ми от нея. :-x Понякога се разбираме чудесно ала бала,ама кат се разлигави и ми писва..подигравки,заяждане :x басии..немога да я игнор щоту сме в една група от 5 момичета ии понякога се разбираме чудесно..ам понякога ме изкарва извън нерви :x дайте някакъв съвет плс..немога постоянно да я търпя да е такава..не веднъж ме е изкарвала извън нерви и заради нея съм се прибирала вкъщи.. :? А и опитвала съм се да не и обръщам внимание,но понякога не е възможно.

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:15
Дани .. защо си мълчиш? Защо не поговорите, да се разберете. Трябва да се научи да се съобразява. Трябва да поговорите, дори това да ти коства да се скарате.

Rounder
03-27-2010, 16:16
Права е момата в предният пост,поговорете,ако не стане..."шамарена фабрика"

danibebi
03-27-2010, 16:21
Дани .. защо си мълчиш? Защо не поговорите, да се разберете. Трябва да се научи да се съобразява. Трябва да поговорите, дори това да ти коства да се скарате.

Ем аз съм и казвала,че се държи като дете и тем подобни,но нищо не става.Освен това на дали мога да я набия.Направо ми писна честно,каквото и да и казвам когато съм сериозна или ядосана \ако тя е разлигавена\ никога нищо не действа. :( :(

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:28
Еми щом не става с разговори, остави я тогава малко. Като сте заедно компанията остави я да се държи лапешки, ти си говори с другите. Когато иска да ти сподели нещо, не и подавай ръка. Ще осъзнае, че ще загуби добра приятелка. ще осъзнае, че се държи лапешки.

L0ST
03-27-2010, 16:31
Еми и такива работи се случват, хубаво е да можеш с една реплика да я поставиш ня място, така че да не се обади следващите 10 мин, така правя аз :)

danibebi
03-27-2010, 16:34
една моя фр със сигурност може,но аз едвали.Въпроса е,че може би не ме приемат такава и ме критикуват за да се поправя \фр.ми\..всеки си има кусури и аз си се харесвам..искам фр които да ме приемат такава с всичките плюсове и минуси :-# :cry:

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:37
Дани ще си намериш такива, които да те приемат такава. Но не си заслужава точно заради тези лигли да се променяш !

danibebi
03-27-2010, 16:41
Дани ще си намериш такива, които да те приемат такава. Но не си заслужава точно заради тези лигли да се променяш !

и аз мисля,че е така..искам хора които да ме ценят просто.. :-# :-# :-# :-#

nIkEnCeTy_bE
03-27-2010, 16:44
Ти си в такава възраст, в която тепърва ще срещаш с нови хора, ще намериш нови хора. Не си прави труда да се променяш. Ще намериш хора, които да те оценят такава, спокойно. :-)

danibebi
03-27-2010, 16:46
Ти си в такава възраст, в която тепърва ще срещаш с нови хора, ще намериш нови хора. Не си прави труда да се променяш. Ще намериш хора, които да те оценят такава, спокойно. :-)

Ники,мерси за целия кураж,наистина ми е гадно,но..случват се и такива неща.Надявам се всичко да се оправи. :(

danibebi
03-27-2010, 16:56
Ще ви помоля и за други съвети плс :(

alwaysnforever
03-27-2010, 18:00
Изобщо да не ти пука. :):)
Не бива да се променяш за някого, само за да му се харесаш.
Щом сте в 1 група и не можеш да я избягваш, просто не я слушай, не и обръщай и грам внимание, и мисля че ще се спре.
Те такива момичета се лигавят, за да привлекат вниманието на другите, като няма с какво друго да го направят. :D