PDA

View Full Version : какво правите в тази ситуация



opaaaaaaaaaaaa
03-27-2010, 16:38
Харесал/а си някое момче/момиче и искате да започнете връзка, а в същото време си нямаш и напредстава какво изпитва този човек към теб и как те възприема (дали само като приятел или и като нещо повече)
Какво правиш ти (правиш първата крачка или гледаш да направиш така че той/тя да те хареса и да поеме щафетата)
Как реагираш особено ако не познаваш за момента човека (да кажем че любовта е от пръв поглед) 8)
Аз специално правя първата крача като в началото ако не познавам човека гледам да се опознаем (излизаме заедно, skype, кафенца) след което или намеквам или си го казвам пък кво стане, но естествено не при всеки е така има хора които са по срамежливи и нямат смелост да си признаят и в повечето случаи ако не поеме другия първата крачка може и нищо да не стане, затова смятам че човек трябва да бъде по-смел (естествено това е мое мнение и вие може да не се съгласите с него)

Вие как бихте предпочели вие ли да направите първата крачка или другия?
8)

Kandrobs
03-27-2010, 16:46
Тази Тема е Хубава...

Аз Лично бих предпоръчал, да направиш, че тя да изгаря от желание да те има....

valdesbg
03-27-2010, 16:46
Ако харесвам момичето/вл=бен съм в нея - значи по един или друг начин ще задвижа нещата. Няма да чакам, и няма да моля.

Ще покажа какво искам и как го искам - ако другата страна приеме - окей. Ако има други условия - ще ги обсъдим. Ако ли не - живи и здрави :)

Rounder
03-27-2010, 16:47
Първо бих искал да бъда от близкото му обкръжение,за да го опозная по добре,и чак тогава да започвам каквото и да било :-D

DevilWish
03-27-2010, 17:47
По принцип момичетата не правят често първата крачка, но ако момчето много много ми е харесало, тогава действам ;)
Иначе гледам да му се харесам .. но не се правя на каквото не съм, държа се естествено просто.Ако не ме харесва каквато съм, чао тогава.

ReachlessGirl
03-28-2010, 06:43
Ами зависи до колко съм го харесала .. ако видя, че наистна си заслужава няма веднага да му го казвам директно, а ще му пускам намеци известно време .. :D :D и според реакцията му ще преценя дали да действам по - натам .. :-o

п.с. "любов от пръв поглед" .. слабооо :lol:

XTREMEFREERIDE
03-28-2010, 07:12
Не бих действала веднага "пък каквото стане - стане". Първо бих опитала да му се харесам, тоест да изчакам известно време. След като знам, че е склонен поне 50/50 да бъде с мен, окей, мога да разкрия това, че го харесвам. Иначе няма смисъл само да кажа "харесвам те" и той да отговори отрицателно, и до там.

YouAteMyHeart
03-28-2010, 08:34
Лесните свалки са скучни.Писват бързо и не се запомнят.По-интересно е когато има тръпка и неведение.Пращай смесени сигнали в единия момент я искаш-в следващия не.Тя ще започне да тича след теб и да се опитва да ти се хареса(зависи на каква си попаднал :D ) Успех!

btw Прецени момичето-дали не е от тези,които предпочитат да тичаш ти след тях.

schhhhhhh
03-28-2010, 12:11
В момента съм в такава ситуация...
и не знам как да постъпя, но мисля, че ще е най-добре да поизчакам малко

annabelJB
03-28-2010, 13:50
Не бих действала веднага "пък каквото стане - стане". Първо бих опитала да му се харесам, тоест да изчакам известно време. След като знам, че е склонен поне 50/50 да бъде с мен, окей, мога да разкрия това, че го харесвам. Иначе няма смисъл само да кажа "харесвам те" и той да отговори отрицателно, и до там.
+++++++1 между другото фен съм ти :P

britzy
03-28-2010, 15:23
ами да случвало ми се и сега дори-само да кажа никога момичетата да не правят 1вата крачка-поне аз си изпатих,ех :o
толкова го харесвах и си въобразих ,че и при него е така-но уви,нещо не се разбрахме и е тооолкова ужасно когато не те приеме-а ти го искаш с цялото си съзнание :shock: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

Rounder
03-28-2010, 16:36
ами да случвало ми се и сега дори-само да кажа никога момичетата да не правят 1вата крачка-поне аз си изпатих,ех :o
толкова го харесвах и си въобразих ,че и при него е така-но уви,нещо не се разбрахме и е тооолкова ужасно когато не те приеме-а ти го искаш с цялото си съзнание :shock: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

хах,при мен е обратното,момичето(по-голяма е) първо ме покани на танц,после дълго си пишехме,намеци прегръдки,накрая стигнахме до целувки,но и двамата знаем че неможем да бъдем заедно,и за това не искаме да продължаваме..,,

britzy
03-28-2010, 16:52
ами да случвало ми се и сега дори-само да кажа никога момичетата да не правят 1вата крачка-поне аз си изпатих,ех :o
толкова го харесвах и си въобразих ,че и при него е така-но уви,нещо не се разбрахме и е тооолкова ужасно когато не те приеме-а ти го искаш с цялото си съзнание :shock: :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

хах,при мен е обратното,момичето(по-голяма е) първо ме покани на танц,после дълго си пишехме,намеци прегръдки,накрая стигнахме до целувки,но и двамата знаем че неможем да бъдем заедно,и за това не искаме да продължаваме..,,
ем да жалко е,ноо няма какво да се направи :o

MaLkaTa_LaDy
03-28-2010, 17:12
Аз съм според настроенията. :D В един момент въобще няма да ми пука дали правя първата крачка, а в следващ ще го обмислям с дни.

silvana95
03-28-2010, 18:09
:mrgreen: той прав тря да направи първата крачка се пак той е момчето










__________________________________________________ ___

:razz:

ef4etyYy
03-28-2010, 18:56
по един или друг начин ще задвижа нещата. Няма да чакам, и няма да моля.

Ще покажа какво искам и как го искам - ако другата страна приеме - окей. Ако има други условия - ще ги обсъдим. Ако ли не - живи и здрави :)

Jessie
03-28-2010, 19:18
Така започна настоящата ми връзка. От един град сме, по физиономия го знаех много отдавна, дори е първи братовчед на един съученик. Започнахме да си пишем в Импулса, разменихме си скайпове (той ми поиска моя), и така всеки ден чат ... И точно на НГ излязохме (с различни компании обаче), но накрая се видяхме само двамата. :) Постояхме около час заедно и .. аз направих първата крачка, след това влязох той си замина, защото му се налагаше, а аз отидох при моята компания и ... се напих. :-D :D :-D :-D :-D Общо взето е това. Вярно, предпочитам момчето да прави първата крачка, но в този случай аз я направих. И не съжалявам. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
03-28-2010, 20:12
В момента съм в такава ситуация...
и не знам как да постъпя, но мисля, че ще е най-добре да поизчакам малко
Ами и при мене е същото . Намирам се точно в такава ситуация и нз точно кво ще правя , но в процес на действие ще измисля нещо . 8) Не смятам да му кажа директно , но и няма да се откажа просто така . ;-) Намислила съм нещо и ще видя :D