PDA

View Full Version : Нужда от сериозен съвет! :(



radybt
03-27-2010, 17:13
*Моля темата да бъде заключена, благодаря предварително!
Скъсахме с гажето (За пълни глупости по всеобща вина) ... Ако отида до тях с някакво подаръче или нещо такова ,дали ще ми прости, за караниците (по ВСЕОБЩА вина но нищо) На СМС не отговаря, тела ми го затваря... но като се скарахме и се насълзиха очите, не веднъж е плакала за мен (където е и моята част от вината).
Мисля да не се отказвам толкова лесно ,щото много ме боли :( а и знам, че нe съм и безразличен.
От 3 дена не съм я чувал.
Въпроса ми е:
Какво да и купя че да се позарадва малко, не искам да си я откупя обратно но не мога да искам прошка с празни ръце. Всякакви помощни съвети за начина по който да искам прошката са добре дошли, както и за подаръка.

Помогнете на влюбен в беда! :(

Linns
03-27-2010, 17:14
Цветя ?

SoStarstruck
03-27-2010, 17:14
Цветя ? Еднообразно.

Аз предлагам серенада.

Take_That
03-27-2010, 17:34
Ти я познаваш най-добре. Вземи и нещо, което мислиш, че наистина ще я трогне :) Не мисля, че цветята са еднообразни, но все пак ти прецени. самият жест, че си отишъл до тях значи много според мен :)

DevilWish
03-27-2010, 17:36
Даже 1но цвете да е е достатъчно уважение ;) Може да и купиш герданче със сърца, които се разделят за двама ви и да я питаш иска ли още полувината от това сърце или вече не? Аз бих се трогнала :)

valdesbg
03-27-2010, 17:38
Въх.. аман от мамини синчета. Ако това на аватара си ти.. жалко...

mArMaLaDkA
03-27-2010, 17:41
А не си ли се замислял върху варианта, че "пълните глупости" са само параван на истинската причина, поради която е искала да скъсате?

SoStarstruck
03-27-2010, 17:42
Въх.. аман от мамини синчета. Ако това на аватара си ти.. жалко...Нека уточним:
Според теб всеки,който иска да се извини на приятелката си чрез някакъв жест и/или подарък е мамино синче?? Ако това е мнението ти... жалко :? :?

valdesbg
03-27-2010, 18:11
Неизвестната авторка с "оригиналната" мисъл - доколкото забелязвам има конкретна тема с конкретен проблем от конкретен човек.

По каква логика заключи че приказвам общо и неконкретно?

Да ти отговоря - автора е един от хилядите мамини синчета/путьовци/страхливци които се крият зад мускули. Жалко е че иска да я купи с подарък, жалко е че смята че едно цвете ще оправи нещата, жалко е че не вижда истинската причина за случката, жалко е че че се самозаблуждава и смята че ние ще продъжим заблудата. Жалко е че мускулте които има са само маска зад която се крие страхливец.

Просто е жалък.

ivcheto0o
03-27-2010, 18:18
Аз бих се обидила ако някои доиде и иска да му простя и да се съберам с някъв подарък...бих си помислила 4е иска да ме купи...Просто отиди и и кажи как се 4устваш,спе4яли я с думи не с подаръци.
Но ако толкова държиш да не си с празни ръце,не е редно да питаш нас,това говори колко малко я познаваш 4е да не знаеш какво би я зарадвало.

gir
03-27-2010, 18:20
Скъсахме с гажето (За пълни глупости по всеобща вина) ... Ако отида до тях с някакво подаръче или нещо такова ,дали ще ми прости, за караниците (по ВСЕОБЩА вина но нищо) На СМС не отговаря, тела ми го затваря... но като се скарахме и се насълзиха очите, не веднъж е плакала за мен (където е и моята част от вината).
Мисля да не се отказвам толкова лесно ,щото много ме боли :( а и знам, че нe съм и безразличен.
От 3 дена не съм я чувал.
Въпроса ми е:
Какво да и купя че да се позарадва малко, не искам да си я откупя обратно но не мога да искам прошка с празни ръце. Всякакви помощни съвети за начина по който да искам прошката са добре дошли, както и за подаръка.

Помогнете на влюбен в беда! :(

Ако не се е скарала с тебе заради друг, т.е. ако няма планове за друг, може и да стане с подаръците. Вземи нещо, което си е мечтала да има. И една роза или цвете, което е казвала, че обича. Отделно в едно пликче слагаш картичка със стихче, ако не можеш да пишеш - аз ще ти измисля едно. И в картичката слагаш и някой лев (кеш)...Просто трябва да биеш по всички фронтове - романтика, пари,...

danibebi
03-27-2010, 18:30
Можеш да и купиш огромен букет от рози :) аз бих се трогнала..

gir
03-27-2010, 18:34
Можеш да и купиш огромен букет от рози :) аз бих се трогнала..

Или я накарай да се регне във форума и ние ще й обясним колко си добро момче :) Валдес само няма да се намесва, че да не стане някоя лоша реклама :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2010, 19:02
Неизвестната авторка с "оригиналната" мисъл - доколкото забелязвам има конкретна тема с конкретен проблем от конкретен човек.

По каква логика заключи че приказвам общо и неконкретно?

Да ти отговоря - автора е един от хилядите мамини синчета/путьовци/страхливци които се крият зад мускули. Жалко е че иска да я купи с подарък, жалко е че смята че едно цвете ще оправи нещата, жалко е че не вижда истинската причина за случката, жалко е че че се самозаблуждава и смята че ние ще продъжим заблудата. Жалко е че мускулте които има са само маска зад която се крие страхливец.

Просто е жалък.



Според мен си несправедлив в изказванията си, защото се основаваш главно на 'мускулестия му аватар'. Ако ще да е фешън/емо позьорче, факт е, че търси начин да впечатли приятелката си и да я омилостиви, защото явно са сгафили, както каза той - и двамата.
Не съм съгласна, че можеш да го класифицираш като пу?ьо, страхливец или мамино синче. Мисля, че си достатъчно зрял, за да знаеш сам какво значи всяко от тези определения.

А пък авторът наистина може да й се появи с едно цвете, колкото и тривиално да звучи, но все пак е жест. Не е необходимо да й купува обеци на сваровски, за да бъде много оригинално и скъпо, за да се 'види' колко много съжалява.

SoStarstruck
03-27-2010, 19:27
Неизвестната авторка с "оригиналната" мисъл - доколкото забелязвам има конкретна тема с конкретен проблем от конкретен човек.

По каква логика заключи че приказвам общо и неконкретно?

Да ти отговоря - автора е един от хилядите мамини синчета/путьовци/страхливци които се крият зад мускули. Жалко е че иска да я купи с подарък, жалко е че смята че едно цвете ще оправи нещата, жалко е че не вижда истинската причина за случката, жалко е че че се самозаблуждава и смята че ние ще продъжим заблудата. Жалко е че мускулте които има са само маска зад която се крие страхливец.

Просто е жалък.



Според мен си несправедлив в изказванията си, защото се основаваш главно на 'мускулестия му аватар'. Ако ще да е фешън/емо позьорче, факт е, че търси начин да впечатли приятелката си и да я омилостиви, защото явно са сгафили, както каза той - и двамата.
Не съм съгласна, че можеш да го класифицираш като пу?ьо, страхливец или мамино синче. Мисля, че си достатъчно зрял, за да знаеш сам какво значи всяко от тези определения.

А пък авторът наистина може да й се появи с едно цвете, колкото и тривиално да звучи, но все пак е жест. Не е необходимо да й купува обеци на сваровски, за да бъде много оригинално и скъпо, за да се 'види' колко много съжалява.Съгласна.

То и твоите опити за оригинални и интересни мнения не са от най-цветущите,но си мълча.. ;)

Ayhan94
03-27-2010, 19:38
Ти я познаваш най-добре. Вземи и нещо, което мислиш, че наистина ще я трогне :) Не мисля, че цветята са еднообразни, но все пак ти прецени. самият жест, че си отишъл до тях значи много според мен :)

valdesbg
03-27-2010, 19:39
Екс-шефке мускулестия му автаар е последното нещо за което ще се хвана. Както вече отбелязах със или без него - нашия е гола вода.

Търси да впечатли ЕКС-приятелката си СЛЕД като са се разделили. При ясното желание от нейна страна да НЕ контактува с него защо ще се бута където му не е работа(вече) и ще се навива за неща, които са невероятни при това развитие?

Сам казва че хем не иска да я откупва, хем иска да и носи подарък за да се сдобрят. Последно? Също така споделя че я е наранявал не един път(плакала е за него) и след като има вина у него, значи не се е извинил и не и е показал че съжалява.

От всичко казано до тук коя част е достойната за един мъж?

"Оригоналната" юзърка - ако не ти харесвам игнорирай ме. Аз от тук няма да се махна само за да ти е кеф на теб. В тоя форум се пуска тема и се изказва мнение. Ако не ти харесва - напиши какво искаш да чуеш. Щом съм писал някъде значи има защо. И докато се изказвам правилно и вярно - изобщо няма значение как ТИ оценяваш моите постове.

radybt
03-27-2010, 20:15
Екс-шефке мускулестия му автаар е последното нещо за което ще се хвана. Както вече отбелязах със или без него - нашия е гола вода.

Търси да впечатли ЕКС-приятелката си СЛЕД като са се разделили. При ясното желание от нейна страна да НЕ контактува с него защо ще се бута където му не е работа(вече) и ще се навива за неща, които са невероятни при това развитие?

Сам казва че хем не иска да я откупва, хем иска да и носи подарък за да се сдобрят. Последно? Също така споделя че я е наранявал не един път(плакала е за него) и след като има вина у него, значи не се е извинил и не и е показал че съжалява.

От всичко казано до тук коя част е достойната за един мъж?

"Оригоналната" юзърка - ако не ти харесвам игнорирай ме. Аз от тук няма да се махна само за да ти е кеф на теб. В тоя форум се пуска тема и се изказва мнение. Ако не ти харесва - напиши какво искаш да чуеш. Щом съм писал някъде значи има защо. И докато се изказвам правилно и вярно - изобщо няма значение как ТИ оценяваш моите постове.
Да може и да се прав... но не е невъзможно да се я върна! Боли ме и за това опитвам, опитай да ме разбереш :(

valdesbg
03-27-2010, 20:23
Да бе разбирам те, авторе. Това което казвам е че няма смисъл. Щом за 3 дена ни вест ни кост от нея.. + че те реже по всякакъв начин.. какъв е смисъла да оправяш нещата. Ясно е че вече не си същия в нейните очи. В противен случай не бибила толкова жестока с теб.

Просто е загубена кауза. Но опитай де, ако искаш. Твоя си е главата (=

Kandrobs
03-27-2010, 20:27
Любовта не може да я "купиш" или пък да купиш едно нещо и да очакваш да се оправите,
Трябва с думи да и подариш нещо.....

Muddled
03-27-2010, 20:33
С подаръци няма да я купиш, обясни и как се чувстваш и че съжаляваш за случилото се. А като толкоа искаш да и купиш нещо може да и вземеш няколко рози :mrgreen:

Abigoria
03-27-2010, 21:06
Съгласна за серенадата, подари й и голям букет от любимите й цветя ^^

DarknessAngel
03-27-2010, 21:26
Банални цветя и мечки е истината :lol:

3aMe4TaH
03-28-2010, 09:52
ЩО НЕ СИ НАПРАВИТЕ 1 ТЕМА И ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ТРИМАТА !!!!! НЕ СТЕ ИНТЕРЕСНИ.
НА НИКОЙ НЕ МУ СЕ СЛУШАТ ВАЩЕ ПРОСТОТИИ ... НАЙ МАЛКО НА МОМЧЕТО ,КОЕТО Е ПУСНАЛО ТЕМАТА !!! :-x :-x :-x :-x :-x

по темата ...
не се отказвай !
опитай да оправиш нещата с думи :) ,а не с подаръци ...
Ако можеш направи нещо ръчно за нея ... не от магазина. Не да и вземеш примерно нещо скъпо. ако пък толкова искаш да и купиш нещо и вземи нещо оригинално и да е от сърце.
Покажи и че страдаш.
Ако не се получи и това ... просто се откажи.
Това е моето мнение :)

Успех и напълно те разбирам. Опитай се да си я върнеш иначе после ще те е яд (когато вече е късно) ,че си стоял със скръстени ръце.

justwondering
03-28-2010, 10:07
Скъсахме с гажето (За пълни глупости по всеобща вина) ... Ако отида до тях с някакво подаръче или нещо такова ,дали ще ми прости, за караниците (по ВСЕОБЩА вина но нищо) На СМС не отговаря, тела ми го затваря... но като се скарахме и се насълзиха очите, не веднъж е плакала за мен (където е и моята част от вината).
Мисля да не се отказвам толкова лесно ,щото много ме боли :( а и знам, че нe съм и безразличен.
От 3 дена не съм я чувал.
Въпроса ми е:
Какво да и купя че да се позарадва малко, не искам да си я откупя обратно но не мога да искам прошка с празни ръце. Всякакви помощни съвети за начина по който да искам прошката са добре дошли, както и за подаръка.

Помогнете на влюбен в беда! :(

Ако не се е скарала с тебе заради друг, т.е. ако няма планове за друг, може и да стане с подаръците. Вземи нещо, което си е мечтала да има. И една роза или цвете, което е казвала, че обича. Отделно в едно пликче слагаш картичка със стихче, ако не можеш да пишеш - аз ще ти измисля едно. И в картичката слагаш и някой лев (кеш)...Просто трябва да биеш по всички фронтове - романтика, пари,...

За всичко съм съгласна, само пари не й давай, това ще я обиди страшно много според мен и ще реши, че искаш да я купиш. В такъв момент подаръкът ще помогне, но според мен какво ще й кажеш е по-важно. Най-добре й покажи, че я обичаш. :)

Rounder
03-28-2010, 11:13
Отиваш в тях,изкарваш я навън и просто я питаш,още искаш ли да сме заедно или не,просто да знаеш,дали си губиш времето с нея,защо всички сте толкова стеснителни,просто отиди й и кажи това което каза на нас,колко те боли и т.н. и т.н. :-D

Nymphetamine
03-28-2010, 11:39
ЩО НЕ СИ НАПРАВИТЕ 1 ТЕМА И ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ ТРИМАТА !!!!! НЕ СТЕ ИНТЕРЕСНИ.
НА НИКОЙ НЕ МУ СЕ СЛУШАТ ВАЩЕ ПРОСТОТИИ ... НАЙ МАЛКО НА МОМЧЕТО ,КОЕТО Е ПУСНАЛО ТЕМАТА !!! :-x :-x :-x :-x :-x

по темата ...
не се отказвай !
опитай да оправиш нещата с думи :) ,а не с подаръци ...
Ако можеш направи нещо ръчно за нея ... не от магазина. Не да и вземеш примерно нещо скъпо. ако пък толкова искаш да и купиш нещо и вземи нещо оригинално и да е от сърце.
Покажи и че страдаш.
Ако не се получи и това ... просто се откажи.
Това е моето мнение :)

Успех и напълно те разбирам. Опитай се да си я върнеш иначе после ще те е яд (когато вече е късно) ,че си стоял със скръстени ръце.

абс съм съгласна със всичко казано от 3aMe4TaH :-D
според мен може би не иска да те игнорира и т.н. а просто иска да провери дали ще се опиташ да си я върнеш и да се извиниш .. да провери дали ти пука за нея .Успех :)

pubera
03-28-2010, 17:29
Цветя ? Еднообразно.

Аз предлагам серенада.
Серенадата и според мен е супер идея.

BloomF
03-28-2010, 17:33
Някакво сребърно синджирче.... абе квот ти доде й купи! Тя ако още иска да е с теб ше ти прости дори и тиган да й купиш! :grin:

Fonky
03-28-2010, 18:28
ти си знаеш къде ви е проблемът и за какво са караниците, но обикновено зад глупавите караници винаги стои по-сериозна причина, а за да я видят двама човека, трябва не просто да говорят и да се изслушват, но и да разбират това което им казва другият и да го приемат, така че разговорът със сигурност е добра отправна точка за решаване на проблеми, стига да говорите на един език... а относно с какво да отидеш в тях, хъмм.... ако обича шоколад хубава, кутия с бонбони .... шоколада оправя доста работи все пак :grin:

gre3ny
03-28-2010, 18:39
Ти казваш,че сте скарани по "всеобща" вина ,след това ,че не веднъж е плакала за теб,после ,че искаш да си я върнеш и най-накрая ,че те боли... Според мен трябва да се изясниш първо сам на себе си ,а след това да поговориш с нея...Помисли си дали не е привързаност това към нея и просто когато н си я чувал три дни се чувстваш странно.Като е плакала не чеднъж за теб не мислиш ли ,че всеки човек си има една мъничка вашка която рано ии късно прелива и човек не може повече да си затваря очите за "глупости"...Лошо впечатление прав това,че питаш какво,а не как да й подариш... Въпроса е дали я обичаш.Ако е така просто си спомни за разговорите ви и все някъде щ откриеш нещата които биха я зарадвали след това хуквай към тях и просот поговорете и най-важното когато тя започне да говори просто я изслушай ии чак тогава ако имаш несъгласия казвай нещо ... :)

Надявам се да се оправят нещата ;]

gabiiTu
03-28-2010, 19:31
от подаръци няма нужда .
покажи и че твойто сърце е още нейно и скоро няма да бъде ничие друго. ( :
майката му е в думите !

Borislawka
03-28-2010, 21:08
Червена роза :-)

shNz
03-29-2010, 01:16
Няма по-силен и трогващ подарак от разкаянието.

enjoyth3lif3
03-29-2010, 07:16
Неизвестната авторка с "оригиналната" мисъл - доколкото забелязвам има конкретна тема с конкретен проблем от конкретен човек.

По каква логика заключи че приказвам общо и неконкретно?

Да ти отговоря - автора е един от хилядите мамини синчета/путьовци/страхливци които се крият зад мускули. Жалко е че иска да я купи с подарък, жалко е че смята че едно цвете ще оправи нещата, жалко е че не вижда истинската причина за случката, жалко е че че се самозаблуждава и смята че ние ще продъжим заблудата. Жалко е че мускулте които има са само маска зад която се крие страхливец.

Просто е жалък.
Абсолютно съгласна съм с теб :(

radybt
03-29-2010, 16:33
От Автора

Отидох там в 8:22(Нали сме на 29 км) с една розичка и стоях пред входа й буквално 7 Часа й нещо, през това време исках от хората вода да не овехне розичката, карах се със съседите й, мислеха че съм разбивач на мазета и проучвам xD, щяха да викат полиция...както и да е разбрахме си със тях.
Тя се прибира, говорейки по телефона видя ме и каза:
-Трябва да затварям
-%%%%% (Телефон)
-...И аз (Можеби отговор на Обичам те?!)

След това не ми прие розата... куп неща и казах, като това колко много държа на нея, как ме боли да не е близо до мен :( , как ми липсват миговете ни заедно :( и че всичко може да си дойде на мястото...
Тя каза: Не, съжалявам вината не е в теб
Пак: Вината е само моя, чувствата ми утихнаха
И не ми прие с цветето, прие го чак като и казах, че няма да си тръгна докъто не го вземе (Взе го на мига) :(

Казах и, че няма да се видим никога вече, гушнахме се за сбогом ...
Защо ми се струва, че ще мине време и пак ще ми ревне... :(

pussucetka
03-29-2010, 16:42
От Автора

Отидох там в 8:22(Нали сме на 29 км) с една розичка и стоях пред входа й буквално 7 Часа й нещо, през това време исках от хората вода да не овехне розичката, карах се със съседите й, мислеха че съм разбивач н мазета и проучвам, щяха да викат полиция...както и да е разбрахме си със тях.
Тя се прибира, говорейки по телефона видя ме и каза:
-Трябва да затварям
-%%%%% (Телефон)
-...И аз (Можеби отговор на Обичам те?!)

След това не ми прие розата... куп неща и казах, като това колко много държа на нея, как ме боли да не е близо до мен :( , как ми липснат миговете ни заедно :( и че всичко може да си дойде на мястото...
Тя каза: Не, съжалявам вината не е в теб
Пак: Вината е само моя, чувствата ми утихнаха
И не ми прие с цветето, прие го чак като и казах, че няма да си тръгна докъто не го вземе (Взе го на мига) :(

Казах и, че няма да се видим никога вече, гушнахме се за сбогом ...
Защо ми се струва, че ще мине време и пак ще ми ревне... :(

Остави я .. Тя ако те обича и те цени сама ще дойде при теб :)

Take_That
03-29-2010, 16:51
От Автора

Отидох там в 8:22(Нали сме на 29 км) с една розичка и стоях пред входа й буквално 7 Часа й нещо, през това време исках от хората вода да не овехне розичката, карах се със съседите й, мислеха че съм разбивач н мазета и проучвам, щяха да викат полиция...както и да е разбрахме си със тях.
Тя се прибира, говорейки по телефона видя ме и каза:
-Трябва да затварям
-%%%%% (Телефон)
-...И аз (Можеби отговор на Обичам те?!)

След това не ми прие розата... куп неща и казах, като това колко много държа на нея, как ме боли да не е близо до мен :( , как ми липснат миговете ни заедно :( и че всичко може да си дойде на мястото...
Тя каза: Не, съжалявам вината не е в теб
Пак: Вината е само моя, чувствата ми утихнаха
И не ми прие с цветето, прие го чак като и казах, че няма да си тръгна докъто не го вземе (Взе го на мига) :(

Казах и, че няма да се видим никога вече, гушнахме се за сбогом ...
Защо ми се струва, че ще мине време и пак ще ми ревне... :(

Остави я .. Тя ако те обича и те цени сама ще дойде при теб :)


++++

radybt
03-29-2010, 16:55
От Автора

Отидох там в 8:22(Нали сме на 29 км) с една розичка и стоях пред входа й буквално 7 Часа й нещо, през това време исках от хората вода да не овехне розичката, карах се със съседите й, мислеха че съм разбивач н мазета и проучвам, щяха да викат полиция...както и да е разбрахме си със тях.
Тя се прибира, говорейки по телефона видя ме и каза:
-Трябва да затварям
-%%%%% (Телефон)
-...И аз (Можеби отговор на Обичам те?!)

След това не ми прие розата... куп неща и казах, като това колко много държа на нея, как ме боли да не е близо до мен :( , как ми липснат миговете ни заедно :( и че всичко може да си дойде на мястото...
Тя каза: Не, съжалявам вината не е в теб
Пак: Вината е само моя, чувствата ми утихнаха
И не ми прие с цветето, прие го чак като и казах, че няма да си тръгна докъто не го вземе (Взе го на мига) :(

Казах и, че няма да се видим никога вече, гушнахме се за сбогом ...
Защо ми се струва, че ще мине време и пак ще ми ревне... :(

Остави я .. Тя ако те обича и те цени сама ще дойде при теб :)


++++
Прави сте... благодаря ви много! :-) :-)

SmilezZz
03-29-2010, 19:02
Ти я познаваш най-добре. Вземи и нещо, което мислиш, че наистина ще я трогне :) Не мисля, че цветята са еднообразни, но все пак ти прецени. самият жест, че си отишъл до тях значи много според мен :)

Vilencety
03-29-2010, 19:19
Според мен 1 роза и ако евентуално ти прости и една романтична вечеря :) :mrgreen:

peace94
03-29-2010, 19:35
Според мен без нищо е най-добре-едно искрено извинение и обяснение може да постигне много повече, отколкото подаръци. Все пак или цвете-обаче 1 и много специално и естетически оформено, не букет от 200 еднообразни цветя, или картичка. Всъщност може да й направиш нещо сам-според мен е много по-добре. Ти си знаеш все пак, предполага се, че ти я познаваш по-добре от нас, всъщност ние изобщо не я познаваме.
Вече ако ти прости, я изведи някъде и тогава й купи нещо-според мен ще значи повече, защото ще носи хубави спомени. Успех. :)

peace94
03-29-2010, 19:40
Съжалявам за горния пост, не видях, че е имало развитие на нещата. Ако искаш, помоли модераторът да гжи изтрие, щото не е много от полза вече.

radybt
03-29-2010, 20:27
От автора: Темата вече не е необходима, моля да бъде закрита... не искам даже да се сещам за нея :(

Wojczek
03-29-2010, 20:44
Именно за да не си помисли, че искаш да я "купиш" и подари красиво цвете.. Или много цветя. Красиво е и трогателно. Измисляш какво точно да кажеш, но трябва да си искрен (наистина искрен) и нещата ще се оправят. :)

valdesbg
03-29-2010, 21:06
Просто е загубена кауза. Но опитай де, ако искаш. Твоя си е главата (=

Да се отбележи че го казах доста ПРЕДИ да се е случило :)

Авторе - вземи си поука. Ако и това не направиш.. значи всичко е било безсмислено.

TheSunshine01
03-30-2010, 09:50
Тя не те заслужава просто а и е толкова тъпа че няма на къде повече .. Спри да мислиш за нея, ии с времето ще я забравиш. И много те обичам нали знаеш? :P

radybt
03-30-2010, 09:51
Тя не те заслужава просто а и е толкова тъпа че няма на къде повече .. Спри да мислиш за нея, ии с времето ще я забравиш. И много те обичам нали знаеш? :P
Знам знам, благодаря :-P

Molzinka
03-30-2010, 11:21
Цветя ми звучи най-подходящо. ;-) :mrgreen:

MissKriss
03-30-2010, 13:58
Izbrati i edna karta po po6tata.... i posle se sre6nete i kupi cvetq

MissKriss
03-30-2010, 15:27
таня що се занимаваш с тоз ма

loliii
03-30-2010, 16:43
Аз бих се обидила ако някои доиде и иска да му простя и да се съберам с някъв подарък...
Are you so sure???
Ясно ми е, че момичетата не искат да бъдат смятани за повърхностни кифли, които уж ти се сърдят, ама като видят сребро и забравят за всичко, обаче ми е ясно също, че това донякъде е така. Не че сме повърхностни... просто толкова се радваме на нещо купено и подарено, че ставаме много по-податливи на извинения. Което си е нормално... Това е изключително мил жест, всеки би се радвал. И не вярвам на някого да не му трепне сърчицето. Та това за подаръка е мн хубаво нещо. Само че, авторе, ако си сгафил яката, нищо няма да постигнеш. За да си по-сигурен вместо да й носиш цветя и бонбонки, направи нещо наистина ГОЛЯМО. Нещо лудо.

Опс, вече е късно за съвети...

radybt
03-30-2010, 17:22
От Автора

Отидох там в 8:22(Нали сме на 29 км) с една розичка и стоях пред входа й буквално 7 Часа й нещо, през това време исках от хората вода да не овехне розичката, карах се със съседите й, мислеха че съм разбивач на мазета и проучвам xD, щяха да викат полиция...както и да е разбрахме си със тях.
Тя се прибира, говорейки по телефона видя ме и каза:
-Трябва да затварям
-%%%%% (Телефон)
-...И аз (Можеби отговор на Обичам те?!)

След това не ми прие розата... куп неща и казах, като това колко много държа на нея, как ме боли да не е близо до мен :( , как ми липсват миговете ни заедно :( и че всичко може да си дойде на мястото...
Тя каза: Не, съжалявам вината не е в теб
Пак: Вината е само моя, чувствата ми утихнаха
И не ми прие с цветето, прие го чак като и казах, че няма да си тръгна докъто не го вземе (Взе го на мига) :(

Казах и, че няма да се видим никога вече, гушнахме се за сбогом ...
Защо ми се струва, че ще мине време и пак ще ми ревне... :(

pentxayc
03-30-2010, 17:40
Въх.. аман от мамини синчета. Ако това на аватара си ти.. жалко...Нека уточним:
Според теб всеки,който иска да се извини на приятелката си чрез някакъв жест и/или подарък е мамино синче?? Ако това е мнението ти... жалко :? :?
немисля че това е казал.

автора,
Педигри е хубава храна.

няма нищо лошо в това един мъж да е романтичен,не че си мъж де,но умението е да се хване разликата в двете неща.