PDA

View Full Version : Ново начало



SmileyGirl1
03-27-2010, 20:42
Съвет,моля ви.Тая 2009 .. ии 2010 както се очертава до сега не са ми на късмет.Изобщо даже!Лятото ми мина така безгрижно,толкова весело.От както почна училище всичко е с краката нагоре !! Имам чуството,че всички приятели се изпариха.Имаше едно момиче,което толкова обичах - най-добрата ми приятелка.Толкова години заедно.И кво ?? Оказа се че изобщо не е човека за който съм я мислила.Загубих толкова хора който обичах .. :( Останаха ми само 1-2ма.Лицемери,но иначе съм съвсем сама.Всъщност незнам кое е по добре - сама или с хора който ти се усмихват,а те плюят зад гърба ти ? На всичкото отгоре се преместих и в друго училище,а там от класа ми нямам грам приятели.Новачка :? Гледат ме толкова странно :-o А в любовта пък никаква ме няма ;дд В нищо не ми върви.Толкова много искам приятел - просто да има човек до мен,нещо което да ме радва,да ми дава сили да продължа.Но уви ..

След всичко това да ви питам - да започна ли всичко на ново ?? Да изчакам да свърши тая година и да сменя училището с друго ?? Да прекрата всякви отношения с "приятелите" ми ?? Да забравя момчето в което за момента съм влюбена ?? Харесва ми като идея,но ще е голяма стъпка в живота ми.Незнам дали ще се справя,а да рискувам и малкото което имам .. Но да се оставя на фалшивите ми дружки и да продължава всичко това на зле.То се вижда че тия не ми желаят доброто .. Объркана съм.Трябва ми съвет.Попринцип не обичам да пиша по форумите,защото повечето пъти - като чета по теми - виждам повече критики от колкото отговори и съвети.Айде дано все някой помогне :)

SmilezZz
03-28-2010, 10:22
1.Започни всичко наново..Забрави за тези "приятели"..Забрави и момчето - колкото и трудно да е..
2.Защо да изчакаш края на годината,за да започнеш всичко отначало..Започни го още отсега..Сприятелявай се със новите ти съученици..заговаряй ги..След време ще свекнат..
+ ако ти харесва училището изобщо не се мести..Ако пък не - направи го..
3.Не е по темата,но:
И аз реших да направя коренна промяна в живота си..Но за да го направя,трябва да свърши учебната година..Седми клас съм и нашите няма да ми позвалят да се преместя,защото после пак ще трябва..